Setari Cookie-uri

e complicat

Hello uite nu stiu cati baieti aveti care scriu pe forum dar am zis ca fetele isi cunosc cel mai bine psihicul. Pe scurt ce se intampla...mi-a placut o tipa de la facultate dar nu stiam nimic despre ea si mi-a luat cam 3 luni ca sa obtin un contact, cum am vorbit am iesit si am zis sa ne incercam norocul doar ca dupa 2 saptamani totul s-a terminat ca m-a vazut mai imatur decat ea. Eu am inceput sa ma schimb, ea a observat asta si am inceput cu o relatie mai complicata: facem ce face orice cuplu doar ca fara eticheta de cuplu, plus ca avem voie sa umblam cu cine avem chef cu conditiile sa ne intoarcem inapoi unul la celalalt si sa ne acoperim bine urmele, gen sa nu simtim daca umblam cu alte persoane, sa ne mintim frumos(asta nu a fost alegerea mea, ea stie f bine ca vreau sa fiu cu ea fara jocurile astea prostesti si fara ele nu se poate). Mereu cand aduc in discutie sa fim un cuplu pe bune ea imi spune "faci ce vrei". S-a intamplat odata sa "fac ce vreau" si sa afle si a iesit scandal mare din partea ei Ideea e ca vreau sa se termine prostia asta si sa fiu doar cu ea dar chiar nu mai stiu ce sa incerc. Am uitat sa precizez ca mai e putin si se implineste un an de cand se intampla asta. Acum stiu ca o mare parte dintre voi vor spune "las-o ca te joaca! profita de tine! nu merita! renunta!" dar nu e o optiune:) am incercat si nu pot pentru ca ea nu mi-a spus niciodata ca vrea sa renunte la mine. Doar pur si simplu ca pot sa fac ce vreau pe riscul meu si sa mai am putina rabdare. Si teoria ca are pe altcineva e cam irelevanta pentru ca tinem legatura zi de zi(daca nu stam impreuna, ne scriem mesaje la foc automat gen 50-100/zi). Este asa o relatie mai mult intelectuala si sentimentala doar ca acele sentimente sunt exteriorizate foarte rar. Nu stiu acum ce o sa imi spuneti voi, chiar sunt curios sa aflu, dar tineti cont ca e vorba de o tipa pe care o astept de 1 an si am teama de a ma ineca la mal.
kal_el
Postat pe 3 Septembrie 2011 04:12
Daca tot vrei o parere feminina, atunci eu una iti spun: DA, esti imatur! Genul de tip care-i bun sa potoleasca hormonii, nu si pentru ceva serios. O persoana, fie barbat, fie femeie, care accepta sa-si imparta "partenerul" , din punctul meu de vedere, este imatur.
Ceea ce faceti voi nu se numeste relatie, nu se numeste iubire, nu se numeste prietenie. E o joaca a unor adolescenti de-a "hai sa vedem care-i mai bengos dintre noi, care cedeaza primul".

Desigur, ea este la fel de imatura. "Faci ce vrei", dar nu cumva sa te prind. Un mare fas! Ani pierduti inutil din care nu vei invata ceva frumos, nu te vei maturiza in sensul bun (mergand pe ideea ca exista si un sens rau), ani in care vei invata ca esti bun la tavaleala si atat. Precum vorba "imi plac elefantii, dar nu i-as lua acasa".

Faptul ca preferi un asemenea tratament, ca a pune capat jocului vostru stupid "nu e o optiune" pentru tine, dovedeste din nou cat esti de imatur.

Inchei: lasa, dragul mamei, te faci tu mare si-ti trece! Pana atunci mai joaca-te ca asa devii barbat.
rashela
Postat pe 3 Septembrie 2011 04:28

nu cred ca era nevoie de un nou cont pentru a scrie ce ai scris in 90%din cazuri e la fel
PICCKARD
Postat pe 3 Septembrie 2011 06:50
sunt doua posibilitati : ori esti prost, ori esti.....prost ! O femeie care iubeste nu isi imparte partenerul. Cred ca te tine ca si armasar.....( ii fii bun la pat ! ) doar pt.reglat hormonii ( vorba Rashelei ). Scuze, nu am vrut sa te jignesc, la ora asta am doar cuvintele la mine, politetea mai incolo,dupa ce imi beau cafeaua.....
GHEISA_ALBA
Postat pe 3 Septembrie 2011 07:35
Bai stiam ca vor fi reactii din astea. Insa in afara de mesajul "renunta" nu am primit nimic. Si daca renuntam va dati seama ca nu imi mai faceam cont pe aici.
kal_el
Postat pe 3 Septembrie 2011 12:59
De la: kal_el, la data 2011-09-03 04:12:34Hello uite nu stiu cati baieti aveti care scriu pe forum dar am zis ca fetele isi cunosc cel mai bine psihicul. Pe scurt ce se intampla...mi-a placut o tipa de la facultate dar nu stiam nimic despre ea si mi-a luat cam 3 luni ca sa obtin un contact, cum am vorbit am iesit si am zis sa ne incercam norocul doar ca dupa 2 saptamani totul s-a terminat ca m-a vazut mai imatur decat ea. Eu am inceput sa ma schimb, ea a observat asta si am inceput cu o relatie mai complicata: facem ce face orice cuplu doar ca fara eticheta de cuplu, plus ca avem voie sa umblam cu cine avem chef cu conditiile sa ne intoarcem inapoi unul la celalalt si sa ne acoperim bine urmele, gen sa nu simtim daca umblam cu alte persoane, sa ne mintim frumos(asta nu a fost alegerea mea, ea stie f bine ca vreau sa fiu cu ea fara jocurile astea prostesti si fara ele nu se poate). Mereu cand aduc in discutie sa fim un cuplu pe bune ea imi spune "faci ce vrei". S-a intamplat odata sa "fac ce vreau" si sa afle si a iesit scandal mare din partea ei Ideea e ca vreau sa se termine prostia asta si sa fiu doar cu ea dar chiar nu mai stiu ce sa incerc. Am uitat sa precizez ca mai e putin si se implineste un an de cand se intampla asta. Acum stiu ca o mare parte dintre voi vor spune "las-o ca te joaca! profita de tine! nu merita! renunta!" dar nu e o optiune:) am incercat si nu pot pentru ca ea nu mi-a spus niciodata ca vrea sa renunte la mine. Doar pur si simplu ca pot sa fac ce vreau pe riscul meu si sa mai am putina rabdare. Si teoria ca are pe altcineva e cam irelevanta pentru ca tinem legatura zi de zi(daca nu stam impreuna, ne scriem mesaje la foc automat gen 50-100/zi). Este asa o relatie mai mult intelectuala si sentimentala doar ca acele sentimente sunt exteriorizate foarte rar. Nu stiu acum ce o sa imi spuneti voi, chiar sunt curios sa aflu, dar tineti cont ca e vorba de o tipa pe care o astept de 1 an si am teama de a ma ineca la mal.



Toate bune si frumoase,dar ceea ce relatezi in randurile de mai sus,ma duce cu gandul la joaca a doi copii imaturi.da,acesta este adevarul!Tu,barbat fiind ,mergi cu colinda oriunde esti primit,iar ea se joaca de-a curtezana stiind ca oricand o vei accepta,in conditiile in care ati incheiat acel pact al ingaduintei exterioare,ca fiecare sa faca ceea ce vrea si apoi,sa se intorca mai mult sau mai putin satisfacut la celalalt!O fi domnule,modern,o fi de actualitate,oi fi eu conservatoare,dar ceea ce faceti amandoi, mi se pare ca este una dintre cele mai tampite modalitati de a parcurge o relatie normala asa cum o considerati in viziunea voastra! Eu,una,nu vad nimic intelectual in legatura voastra,sau vrei sa-mi spui ca atunci cand faceti sex,il cititi pe Homer,Shakespeare,sau discutati despre bursa,politica,cultura,arta! Si partea sentimentala unde este,caci,eu nu o vad deloc? Poate legatura voastra este este sentimentala cand va intalniti,va scuturati bratele de urmele imbratisarilor precedente si va faceti ca va iubiti unul pe altul!Nu aveti, niciunul dintre voi,sentimente reale ,unul fata de celalalt.Aceasta este parerea mea!Tu vrei sa transformi joaca voastra in ceva consistent,dar ce te faci,caci ,ea nu vrea inca acest lucru!Nu-ti ramane decat sa vorbesti cu ea,sa-i explici ce vrei de la relatia voastra si in cazul in care iti confirma sentimentele si renunta la purtarea frivola,puteti merge mai departe.In caz contrar,parerea mea este ca nu merita sa te mai joci de-a iubirea,caci,intr-o buna zi,ea se va razbuna pe amandoi.Gasiti-va,domnule,un fel de a simti si a trai iubirea,astfel incat sa evoluati,nu sa involuati.Caci si sentimentul de iubire te poate modela,transforma,inalta si invers,iti poate fi cel mai mare dusman,atunci cand iti bati joc de acel ceva cu care te-a inzestrat Divinul!Punct.
RAINBOWLADY
Postat pe 3 Septembrie 2011 13:23
De la: kal_el, la data 2011-09-03 12:59:31Bai stiam ca vor fi reactii din astea. Insa in afara de mesajul "renunta" nu am primit nimic. Si daca renuntam va dati seama ca nu imi mai faceam cont pe aici.


Nu stiu la ce esti student si nici nu vreau sa stiu. Nu schimba cu nimic faptul ca te adresezi cu "bai" unor straini carora le-ai cerut, nesilit de nimeni, sa-si dea cu parerea despre problema ta. E clar cum te adresezi celor din jurul tau, e clar cate parale faci. Nu-i de mirare ca "femeia" ta se mai culca si cu altii si-ti da voie si tie sa treci prin alte paturi.

Bleah!

Stii ceva? Nu renunta la ea. Sunteti mai mult decat potriviti.
rashela
Postat pe 3 Septembrie 2011 15:23
mama ce rai sunteti poate a avut fata vreo dezamagire si ii este frica sa se implice in alta relatie si o lalaie asa ... sau unora asa le place.
oanascumpik
Postat pe 3 Septembrie 2011 16:37
Ok asta este irelevant, eu am venit cu o problema in speranta unei posibile rezolvari, insa nu credeam ca pe forum se mai recurge la chestiile astea de fatada. si daca am zis "bai" ce? daca vrei sa adaugi ceva util pe aici esti invitata mea sau invitatul nu stiu ce oi fi, dar daca dai login cu scopul de a judeca, iti pierzi timpul aiurea. Sunt constient ca e ceva stupid ce se intampla in viata mea insa mai multe critici nu ajuta, da un sfat sau dai log out.
kal_el
Postat pe 3 Septembrie 2011 17:29
sincer deschide si tu alte topicuri sa vezi daca exista prea multe sfaturi ... deci ce te asteptai? eu una te inteleg ca am trecut prin treaba asta acum 3 ani ... a durat 6 7 luni dupa care sa stabilizat intr-o relatie care dureaza si azi. trebuie doar sa-i zici tare si raspicat ori relatie sau nu mai are rost . eu asa am procedat m-am luat de el adica cei aia ne f*tem pe unde si cu cine nimerim ... asa k hotaraste-te
oanascumpik
Postat pe 3 Septembrie 2011 18:45
da stiu ca in final tot la asta se va ajunge, insa ma gandeam si la o cale ocolitoare
kal_el
Postat pe 3 Septembrie 2011 20:22
Atunci,zi-o mai pe ocolite! Povestea asta-mi aminteste de-o carte cu artisti-avantgardisti .Citita de mult si nu prea buna.
Va-ncercati puterile sa vedeti care-i mai rezistent....sau te testeaza sa vada daca tii la ea?!
Nu vrei sa pui lucrurile la punct,clasic-romanesc,cu explicatii-paruiala-pupatura la final.Vrei alta cale.Oftic-o!Lasa sa se-auda ceva despre tine si o alta tipa,dar ceva gen legatura serioasa,floricele,fluturasi,alea-alea.Si asigura-te ca nu stie decat cea mai buna prietena a ei = ti-ai acoperit urmele.Si-o sa afli exact unde stai,la atrii si ventricule sau la etajele inferioare.Bine-ar fi sa poti sa arati apoi ca n-a fost decat un zvon,pus inadins de tine.Asta daca mai ramane ceva de carpit
nicossia
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:04
De la: kal_el, la data 2011-09-03 04:12:34Hello uite nu stiu cati baieti aveti care scriu pe forum dar am zis ca fetele isi cunosc cel mai bine psihicul. Pe scurt ce se intampla...mi-a placut o tipa de la facultate dar nu stiam nimic despre ea si mi-a luat cam 3 luni ca sa obtin un contact, cum am vorbit am iesit si am zis sa ne incercam norocul doar ca dupa 2 saptamani totul s-a terminat ca m-a vazut mai imatur decat ea. Eu am inceput sa ma schimb, ea a observat asta si am inceput cu o relatie mai complicata: facem ce face orice cuplu doar ca fara eticheta de cuplu, plus ca avem voie sa umblam cu cine avem chef cu conditiile sa ne intoarcem inapoi unul la celalalt si sa ne acoperim bine urmele, gen sa nu simtim daca umblam cu alte persoane, sa ne mintim frumos(asta nu a fost alegerea mea, ea stie f bine ca vreau sa fiu cu ea fara jocurile astea prostesti si fara ele nu se poate). Mereu cand aduc in discutie sa fim un cuplu pe bune ea imi spune "faci ce vrei". S-a intamplat odata sa "fac ce vreau" si sa afle si a iesit scandal mare din partea ei Ideea e ca vreau sa se termine prostia asta si sa fiu doar cu ea dar chiar nu mai stiu ce sa incerc. Am uitat sa precizez ca mai e putin si se implineste un an de cand se intampla asta. Acum stiu ca o mare parte dintre voi vor spune "las-o ca te joaca! profita de tine! nu merita! renunta!" dar nu e o optiune:) am incercat si nu pot pentru ca ea nu mi-a spus niciodata ca vrea sa renunte la mine. Doar pur si simplu ca pot sa fac ce vreau pe riscul meu si sa mai am putina rabdare. Si teoria ca are pe altcineva e cam irelevanta pentru ca tinem legatura zi de zi(daca nu stam impreuna, ne scriem mesaje la foc automat gen 50-100/zi). Este asa o relatie mai mult intelectuala si sentimentala doar ca acele sentimente sunt exteriorizate foarte rar. Nu stiu acum ce o sa imi spuneti voi, chiar sunt curios sa aflu, dar tineti cont ca e vorba de o tipa pe care o astept de 1 an si am teama de a ma ineca la mal.









... mai frate ... da tu esti chiar cirpa'n coor ... cum se zice ... ea, femeia matura cica, ti-a propus ''sa va mintiti frumos'' ... si tu ai acceptat ... sa nu cumva sa te taie de pe lista ... si ce vrei acum ? ... ce ar fi putut fi frumos s-a dus ... iti pierzi timpul degeaba jucind o partitura de prost gust ... probabil e o femeie atit de ''matura'' incit se gindeste doar la ce ... pica ... probabil ca e experta in ''relatii'' sau tu esti ingramadit rau daca nu ti-ai dat seama cine e intr-un an de zile (de cind o ''astepti'') ...
marco918
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:41
De la: kal_el, la data 2011-09-03 17:29:46Ok asta este irelevant, eu am venit cu o problema in speranta unei posibile rezolvari, insa nu credeam ca pe forum se mai recurge la chestiile astea de fatada. si daca am zis "bai" ce? daca vrei sa adaugi ceva util pe aici esti invitata mea sau invitatul nu stiu ce oi fi, dar daca dai login cu scopul de a judeca, iti pierzi timpul aiurea. Sunt constient ca e ceva stupid ce se intampla in viata mea insa mai multe critici nu ajuta, da un sfat sau dai log out.

hmmm...hai sa amestec si eu ceva....in primul rand baietas,tu esti cel care a venit aici sa cerseasca sfaturi......iar rashela a venit sa iti ofere unul...daca nu mai vrei critici poti da tu insuti log out,nimeni nu iti va simti lipsa....nu imi plac neimtirile astea ale unora care vin sa ceara sfaturi la cei mai vechi de pe aici si apoi prind un tupeu dintr-asta de oameni lipsiti de educatie...asa ca baietas,las-o mai moale...sau poti sa zbori de pe forum....
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:10
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:10:25
De la: kal_el, la data 2011-09-03 17:29:46Ok asta este irelevant, eu am venit cu o problema in speranta unei posibile rezolvari, insa nu credeam ca pe forum se mai recurge la chestiile astea de fatada. si daca am zis "bai" ce? daca vrei sa adaugi ceva util pe aici esti invitata mea sau invitatul nu stiu ce oi fi, dar daca dai login cu scopul de a judeca, iti pierzi timpul aiurea. Sunt constient ca e ceva stupid ce se intampla in viata mea insa mai multe critici nu ajuta, da un sfat sau dai log out.

hmmm...hai sa amestec si eu ceva....in primul rand baietas,tu esti cel care a venit aici sa cerseasca sfaturi......iar rashela a venit sa iti ofere unul...daca nu mai vrei critici poti da tu insuti log out,nimeni nu iti va simti lipsa....nu imi plac neimtirile astea ale unora care vin sa ceara sfaturi la cei mai vechi de pe aici si apoi prind un tupeu dintr-asta de oameni lipsiti de educatie...asa ca baietas,las-o mai moale...sau poti sa zbori de pe forum....


ce rea eeeeeeeeeeesti
Ame_ly
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:13
De la: Ame_ly, la data 2011-09-03 22:13:49
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:10:25
De la: kal_el, la data 2011-09-03 17:29:46Ok asta este irelevant, eu am venit cu o problema in speranta unei posibile rezolvari, insa nu credeam ca pe forum se mai recurge la chestiile astea de fatada. si daca am zis "bai" ce? daca vrei sa adaugi ceva util pe aici esti invitata mea sau invitatul nu stiu ce oi fi, dar daca dai login cu scopul de a judeca, iti pierzi timpul aiurea. Sunt constient ca e ceva stupid ce se intampla in viata mea insa mai multe critici nu ajuta, da un sfat sau dai log out.

hmmm...hai sa amestec si eu ceva....in primul rand baietas,tu esti cel care a venit aici sa cerseasca sfaturi......iar rashela a venit sa iti ofere unul...daca nu mai vrei critici poti da tu insuti log out,nimeni nu iti va simti lipsa....nu imi plac neimtirile astea ale unora care vin sa ceara sfaturi la cei mai vechi de pe aici si apoi prind un tupeu dintr-asta de oameni lipsiti de educatie...asa ca baietas,las-o mai moale...sau poti sa zbori de pe forum....


ce rea eeeeeeeeeeesti

un picutz doar
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:14
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:14:33
De la: Ame_ly, la data 2011-09-03 22:13:49
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:10:25
De la: kal_el, la data 2011-09-03 17:29:46Ok asta este irelevant, eu am venit cu o problema in speranta unei posibile rezolvari, insa nu credeam ca pe forum se mai recurge la chestiile astea de fatada. si daca am zis "bai" ce? daca vrei sa adaugi ceva util pe aici esti invitata mea sau invitatul nu stiu ce oi fi, dar daca dai login cu scopul de a judeca, iti pierzi timpul aiurea. Sunt constient ca e ceva stupid ce se intampla in viata mea insa mai multe critici nu ajuta, da un sfat sau dai log out.

hmmm...hai sa amestec si eu ceva....in primul rand baietas,tu esti cel care a venit aici sa cerseasca sfaturi......iar rashela a venit sa iti ofere unul...daca nu mai vrei critici poti da tu insuti log out,nimeni nu iti va simti lipsa....nu imi plac neimtirile astea ale unora care vin sa ceara sfaturi la cei mai vechi de pe aici si apoi prind un tupeu dintr-asta de oameni lipsiti de educatie...asa ca baietas,las-o mai moale...sau poti sa zbori de pe forum....


ce rea eeeeeeeeeeesti

un picutz doar

uite ca de nervi am scris "amestec" in loc de "adaug"
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:17
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:17:46
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:14:33
De la: Ame_ly, la data 2011-09-03 22:13:49
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:10:25
De la: kal_el, la data 2011-09-03 17:29:46Ok asta este irelevant, eu am venit cu o problema in speranta unei posibile rezolvari, insa nu credeam ca pe forum se mai recurge la chestiile astea de fatada. si daca am zis "bai" ce? daca vrei sa adaugi ceva util pe aici esti invitata mea sau invitatul nu stiu ce oi fi, dar daca dai login cu scopul de a judeca, iti pierzi timpul aiurea. Sunt constient ca e ceva stupid ce se intampla in viata mea insa mai multe critici nu ajuta, da un sfat sau dai log out.

hmmm...hai sa amestec si eu ceva....in primul rand baietas,tu esti cel care a venit aici sa cerseasca sfaturi......iar rashela a venit sa iti ofere unul...daca nu mai vrei critici poti da tu insuti log out,nimeni nu iti va simti lipsa....nu imi plac neimtirile astea ale unora care vin sa ceara sfaturi la cei mai vechi de pe aici si apoi prind un tupeu dintr-asta de oameni lipsiti de educatie...asa ca baietas,las-o mai moale...sau poti sa zbori de pe forum....


ce rea eeeeeeeeeeesti

un picutz doar

uite ca de nervi am scris "amestec" in loc de "adaug"



multi vad ,putini pricep
ps:imi pare rau pentru,stii tu:(
Ame_ly
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:21
multi vad ,putini pricep
mare dreptate ai..nici nu trebuie sa priceapa toti...

ps:imi pare rau pentru,stii tu:( [/quote]
nu-i nimic ....viata merge inainte.. din pacate noi nu avem puterea de a ne schimba destinul si de asemenea de a-i schimba pe ceilalti de langa noi ...
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:27
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:17:46uite ca de nervi am scris "amestec" in loc de "adaug"

Iar esti plina e nervi? Ce-ai?
Armain
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:32
De la: Armain, la data 2011-09-03 22:32:15
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:17:46uite ca de nervi am scris "amestec" in loc de "adaug"

Iar esti plina e nervi? Ce-ai?

mi te si imaginez acum "ce-o avea nebuna asta de e numai nervoasa?" m-ai cunoscut intr-o perioada cam grea din viata mea si posibil sa ti fi facut si o parere proasta...
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:33
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:33:54 mi te si imaginez acum "ce-o avea nebuna asta de e numai nervoasa?"

Esti pe-aproape.
Armain
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:40
De la: Armain, la data 2011-09-03 22:40:30
De la: steffy91, la data 2011-09-03 22:33:54 mi te si imaginez acum "ce-o avea nebuna asta de e numai nervoasa?"

Esti pe-aproape.

steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:42
hmmm membru vechi pe forum zice ea...cam semeni asa cu prietena mea si ea tot asa isterica e. Deci sa inteleg ca pe forumul asta e asa...vii cu o problema dar trebuie sa le lasi pe isterice sa te judece ca ele sunt membre vechi si isi permit. In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis
kal_el
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:15
hmmm membru vechi pe forum zice ea...cam semeni asa cu prietena mea si ea tot asa isterica e. Deci sa inteleg ca pe forumul asta e asa...vii cu o problema dar trebuie sa le lasi pe isterice sa te judece ca ele sunt membre vechi si isi permit. In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis
kal_el
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:15
De la: kal_el, la data 2011-09-03 23:15:27hmmm membru vechi pe forum zice ea...cam semeni asa cu prietena mea si ea tot asa isterica e. Deci sa inteleg ca pe forumul asta e asa...vii cu o problema dar trebuie sa le lasi pe isterice sa te judece ca ele sunt membre vechi si isi permit. In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis







... zi macar mersi ...
marco918
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:18
De la: kal_el, la data 2011-09-03 23:15:27hmmm membru vechi pe forum zice ea...cam semeni asa cu prietena mea si ea tot asa isterica e. Deci sa inteleg ca pe forumul asta e asa...vii cu o problema dar trebuie sa le lasi pe isterice sa te judece ca ele sunt membre vechi si isi permit. In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis

mai bine isterica decat un fraier ca tine
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:19
De la: kal_el, la data 2011-09-03 23:15:27 In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis

Sigur, dar spune-ne si noua te rog la ce concluzie ai ajuns in urma raspunsurilor gasite.
Armain
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:20
De la: Armain, la data 2011-09-03 23:20:18
De la: kal_el, la data 2011-09-03 23:15:27 In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis

Sigur, dar spune-ne si noua te rog la ce concluzie ai ajuns in urma raspunsurilor gasite.

si-a dat seama cat de fraier este
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:21
De la: marco918, la data 2011-09-03 23:18:33
De la: kal_el, la data 2011-09-03 23:15:27hmmm membru vechi pe forum zice ea...cam semeni asa cu prietena mea si ea tot asa isterica e. Deci sa inteleg ca pe forumul asta e asa...vii cu o problema dar trebuie sa le lasi pe isterice sa te judece ca ele sunt membre vechi si isi permit. In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis







... zi macar mersi ...

lasa-l...nu stie ce e aia
steffy91
Postat pe 3 Septembrie 2011 23:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti? 5 De la: yssablue 1 Iulie 2010 21:36
sa ma despart de el sau nu? 29 De la: MaraDonna 21 Septembrie 2009 23:49
Rea si minciunoasa 29 De la: size_back 23 Iunie 2010 10:00
credeti ca poate exista o relatie intre o fata de 16 ani si un barbat de 29? 8 De la: Kathara 20 Aprilie 2009 11:35
mult timp pierdut inutil:) 28 De la: mma1991 24 Ianuarie 2012 17:21