Setari Cookie-uri

e complicat

De la: steffy91, la data 2011-09-04 00:18:22daca imi mai faci multe terapii la sf lunii nu ma aleg cu nimic

Nu-i nimic, nici eu nu m-am ales cu vreo concluzie de la autorul topicului.
Armain
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:22
De la: Armain, la data 2011-09-04 00:22:23
De la: steffy91, la data 2011-09-04 00:18:22daca imi mai faci multe terapii la sf lunii nu ma aleg cu nimic

Nu-i nimic, nici eu nu m-am ales cu vreo concluzie de la autorul topicului.

atunci nu te alegi nici cu banii..ce mai conteaza una in plus
steffy91
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:23
De la: Barbie30_, la data 2011-09-04 00:06:34
Nimeni nu este de condamnat si daca o luam altfel toti suntem de condamnat in acelasi timp,nimeni nu e perfect







... offf cum esti tu mama ranitilor ... nu vrei deloc sa citesti printre rinduri ... te si condamni singura de mila oricaruia ... ... ca asa esti tu ... si de ce ma rog folosesti fraze asa de mari ? ... cit trabuie sa fie un lucru de josnic ca sa te scoata din ''empatia patologica'' pe care o afisezi ? ...
marco918
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:23
De la: marco918, la data 2011-09-04 00:23:58
De la: Barbie30_, la data 2011-09-04 00:06:34
Nimeni nu este de condamnat si daca o luam altfel toti suntem de condamnat in acelasi timp,nimeni nu e perfect







... offf cum esti tu mama ranitilor ... nu vrei deloc sa citesti printre rinduri ... te si condamni singura de mila oricaruia ... ... ca asa esti tu ... si de ce ma rog folosesti fraze asa de mari ? ... cit trabuie sa fie un lucru de josnic ca sa te scoata din ''empatia patologica'' pe care o afisezi ? ...










... si parca ti-am mai spus altadata ... dar o sa repet ... empatie = prostie ... mai inainte le-am mai egalat si cu ... ipocrizie si imbecilism (daca se poate spune asa) ... noapte buna ...

marco918
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:28
somn usor
steffy91
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:29
somn usor tuturor
steffy91
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:34
De la: steffy91, la data 2011-09-04 00:29:44somn usor

Si pe cat posibil, fara nervi.
Armain
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:36
De la: kal_el, la data 2011-09-03 23:15:23In fine, am gasit oarecum niste raspunsuri...topicul poate fi considerat inchis

Si daca mai intri, poate ne lamuresti cu raspunsurile alea.
Armain
Postat pe 4 Septembrie 2011 00:52
este normal sa ma faci fraier:) in fond am tinut un an de o tipa care nu merita...dar asa sunt fetele, cand un tip chiar se tine de o tipa si face compromisuri, atunci e fraier. Cand il doare undeva, atunci e insensibil. Dar credeam ca stii lucrurile astea deja. Concluziile le tin pentru mine si ms celor care m-au abordat pe privat:) Acum somn usor Stefania
kal_el
Postat pe 4 Septembrie 2011 02:49
De la: kal_el, la data 2011-09-04 02:49:24este normal sa ma faci fraier:) in fond am tinut un an de o tipa care nu merita...dar asa sunt fetele, cand un tip chiar se tine de o tipa si face compromisuri, atunci e fraier. Cand il doare undeva, atunci e insensibil. Dar credeam ca stii lucrurile astea deja. Concluziile le tin pentru mine si ms celor care m-au abordat pe privat:) Acum somn usor Stefania







... de ce nu ma mir ... taranul face pe victima !!! ...
marco918
Postat pe 4 Septembrie 2011 10:25
De la: marco918, la data 2011-09-03 23:51:53... e cirpa-n coor ... a stat ca lind_cul principesei agatzat de aia sa nu cumva sa scape si sa nu apuce ii dea si el o pompa ... acum s-a umflat fasolea in el si a uitat cum gindea inainte de a incepe ''relatia'' ... papagali din astia cumperi 3 la legatura ... se simt si ei importanti salivind pe linga o cordiciune in timp ce fete la locul lor se uita la ei cit sint de idioti ... astepti degeaba ...


Strict si la obiect...Bravo, Marco...s-a gandit cineva sa ii spuna pe sleau autorului acestui topic care e realitatea.
kudika410734
Postat pe 4 Septembrie 2011 10:41
De la: kal_el, la data 2011-09-04 02:49:24este normal sa ma faci fraier:) in fond am tinut un an de o tipa care nu merita...dar asa sunt fetele, cand un tip chiar se tine de o tipa si face compromisuri, atunci e fraier. Cand il doare undeva, atunci e insensibil. Dar credeam ca stii lucrurile astea deja. Concluziile le tin pentru mine si ms celor care m-au abordat pe privat:) Acum somn usor Stefania

stiu atatea lucruri cate ar trebui sa stiu....insa nu e vina mea ca voi nu va descurcati si nu puteti vedea cruda realitate....eu am vrut doar sa te fac sa intelegi ca nu este frumos sa vii aici si sa iti versi frustrarile pe cei care incearca sa te ajute...nu e frumos...in fond,fiecare e liber sa creada si sa zica ce vrea... eu iti urez succes si tot ce iti pot spune este : sa deschizi bine ochii...nu-ti risipi anii pe ceva ce poate nu va merge niciodata...
steffy91
Postat pe 4 Septembrie 2011 11:09
De la: kal_el, la data 2011-09-04 02:49:24 in fond am tinut un an de o tipa care nu merita...dar asa sunt fetele, cand un tip chiar se tine de o tipa si face compromisuri, atunci e fraier.


Ai tinut? Eu cred ca tii inca.
Si daca nu merita
si daca esti fraier
si daca toata lumea iti spune "renunta" de ce in primul post ai scris "sa renunt la ea nu este o optiune"?

De la: kal_el, la data 2011-09-04 02:49:24da stiu ca in final tot la asta se va ajunge, insa ma gandeam si la o cale ocolitoare


N-ai nicio logica. Esti tru, mon! Peace!

ps. e mon nu man. Esti departe de a fi man.


rashela
Postat pe 4 Septembrie 2011 11:21
De la: kal_el, la data 2011-09-03 04:12:34Hello uite nu stiu cati baieti aveti care scriu pe forum dar am zis ca fetele isi cunosc cel mai bine psihicul. Pe scurt ce se intampla...mi-a placut o tipa de la facultate dar nu stiam nimic despre ea si mi-a luat cam 3 luni ca sa obtin un contact, cum am vorbit am iesit si am zis sa ne incercam norocul doar ca dupa 2 saptamani totul s-a terminat ca m-a vazut mai imatur decat ea. Eu am inceput sa ma schimb, ea a observat asta si am inceput cu o relatie mai complicata: facem ce face orice cuplu doar ca fara eticheta de cuplu, plus ca avem voie sa umblam cu cine avem chef cu conditiile sa ne intoarcem inapoi unul la celalalt si sa ne acoperim bine urmele, gen sa nu simtim daca umblam cu alte persoane, sa ne mintim frumos(asta nu a fost alegerea mea, ea stie f bine ca vreau sa fiu cu ea fara jocurile astea prostesti si fara ele nu se poate). Mereu cand aduc in discutie sa fim un cuplu pe bune ea imi spune "faci ce vrei". S-a intamplat odata sa "fac ce vreau" si sa afle si a iesit scandal mare din partea ei Ideea e ca vreau sa se termine prostia asta si sa fiu doar cu ea dar chiar nu mai stiu ce sa incerc. Am uitat sa precizez ca mai e putin si se implineste un an de cand se intampla asta. Acum stiu ca o mare parte dintre voi vor spune "las-o ca te joaca! profita de tine! nu merita! renunta!" dar nu e o optiune:) am incercat si nu pot pentru ca ea nu mi-a spus niciodata ca vrea sa renunte la mine. Doar pur si simplu ca pot sa fac ce vreau pe riscul meu si sa mai am putina rabdare. Si teoria ca are pe altcineva e cam irelevanta pentru ca tinem legatura zi de zi(daca nu stam impreuna, ne scriem mesaje la foc automat gen 50-100/zi). Este asa o relatie mai mult intelectuala si sentimentala doar ca acele sentimente sunt exteriorizate foarte rar. Nu stiu acum ce o sa imi spuneti voi, chiar sunt curios sa aflu, dar tineti cont ca e vorba de o tipa pe care o astept de 1 an si am teama de a ma ineca la mal.

Tu ai citit ce aberatii ai scris? Pai va ``acopereati urmele`` infidelitatii si aveati pretentie sa fiti sinceri unul cu altul si sa nu va mintiti. Asta e cea mai idioata relatie despre care am auzit sau am citit vreodata.
Eva32
Postat pe 4 Septembrie 2011 19:23
De la: Eva32, la data 2011-09-04 19:23:42Asta e cea mai idioata relatie despre care am auzit sau am citit vreodata.

Nu chiar cea mai, dar oricum in top.
Armain
Postat pe 4 Septembrie 2011 20:21
esti barbat sau ce ?

[img]http://1.bp.blogspot.com/_U22ELQmGmPM/TO4txMHcruI/AAAAAAAAAKI/gH_VcQp6rng/s1600/chuck-norris-002-thumb-400x498.jpg[/img]

Daca ea vrea abureli dintr-astea, fii barbat si zii auf Wiedersehen, ca fete sunt destule
Gelico
Postat pe 4 Septembrie 2011 20:29
esti barbat sau ce ?

[img]http://cageradio.com/wp-content/uploads/2011/08/chuck-norris1.jpg[/img]

Daca ea vrea abureli dintr-astea, fii barbat si zii auf Wiedersehen, ca fete sunt destule
Gelico
Postat pe 4 Septembrie 2011 20:30
a cam imbatranit nenea norris
miss_darine
Postat pe 4 Septembrie 2011 20:34
De la: miss_darine, la data 2011-09-04 20:34:13 a cam imbatranit nenea norris

Da' tot viril si plin de par pe piept e!
Armain
Postat pe 4 Septembrie 2011 20:38
De la: Armain, la data 2011-09-04 20:38:54
De la: miss_darine, la data 2011-09-04 20:34:13 a cam imbatranit nenea norris

Da' tot viril si plin de par pe piept e!

aham, la 71 ai lui, sigur a ramas maimuta
miss_darine
Postat pe 4 Septembrie 2011 21:10
De la: marco918, la data 2011-09-04 00:23:58
De la: Barbie30_, la data 2011-09-04 00:06:34
Nimeni nu este de condamnat si daca o luam altfel toti suntem de condamnat in acelasi timp,nimeni nu e perfect







... offf cum esti tu mama ranitilor ... nu vrei deloc sa citesti printre rinduri ... te si condamni singura de mila oricaruia ... ... ca asa esti tu ... si de ce ma rog folosesti fraze asa de mari ? ... cit trabuie sa fie un lucru de josnic ca sa te scoata din ''empatia patologica'' pe care o afisezi ? ...


Nenea Marco,du-te bre si lasa-ne Citesc printre randuri si vad ca tu esti un tanar pensionar ramas cu sechele de pe vremea lu` taticu`.Asta e...vremea matale fu si se du....ce sa mai simti in afara de frustrari? Mai nimic....
Barbie30_
Postat pe 4 Septembrie 2011 21:22
off,e chiar complicat pe aici
steffy91
Postat pe 4 Septembrie 2011 21:24
De la: steffy91, la data 2011-09-04 21:24:23 off,e chiar complicat pe aici


Este...este
Barbie30_
Postat pe 4 Septembrie 2011 21:30
De la: kal_el, la data 2011-09-03 04:12:34Hello uite nu stiu cati baieti aveti care scriu pe forum dar am zis ca fetele isi cunosc cel mai bine psihicul. Pe scurt ce se intampla...mi-a placut o tipa de la facultate dar nu stiam nimic despre ea si mi-a luat cam 3 luni ca sa obtin un contact, cum am vorbit am iesit si am zis sa ne incercam norocul doar ca dupa 2 saptamani totul s-a terminat ca m-a vazut mai imatur decat ea. Eu am inceput sa ma schimb, ea a observat asta si am inceput cu o relatie mai complicata: facem ce face orice cuplu doar ca fara eticheta de cuplu, plus ca avem voie sa umblam cu cine avem chef cu conditiile sa ne intoarcem inapoi unul la celalalt si sa ne acoperim bine urmele, gen sa nu simtim daca umblam cu alte persoane, sa ne mintim frumos(asta nu a fost alegerea mea, ea stie f bine ca vreau sa fiu cu ea fara jocurile astea prostesti si fara ele nu se poate). Mereu cand aduc in discutie sa fim un cuplu pe bune ea imi spune "faci ce vrei". S-a intamplat odata sa "fac ce vreau" si sa afle si a iesit scandal mare din partea ei Ideea e ca vreau sa se termine prostia asta si sa fiu doar cu ea dar chiar nu mai stiu ce sa incerc. Am uitat sa precizez ca mai e putin si se implineste un an de cand se intampla asta. Acum stiu ca o mare parte dintre voi vor spune "las-o ca te joaca! profita de tine! nu merita! renunta!" dar nu e o optiune:) am incercat si nu pot pentru ca ea nu mi-a spus niciodata ca vrea sa renunte la mine. Doar pur si simplu ca pot sa fac ce vreau pe riscul meu si sa mai am putina rabdare. Si teoria ca are pe altcineva e cam irelevanta pentru ca tinem legatura zi de zi(daca nu stam impreuna, ne scriem mesaje la foc automat gen 50-100/zi). Este asa o relatie mai mult intelectuala si sentimentala doar ca acele sentimente sunt exteriorizate foarte rar. Nu stiu acum ce o sa imi spuneti voi, chiar sunt curios sa aflu, dar tineti cont ca e vorba de o tipa pe care o astept de 1 an si am teama de a ma ineca la mal.


Daca dureaza pana terminati facultatea e ok, cand incepeti "viata reala", lucrurile se aseaza de la sine ... adica tot cum vrea ea! Si daca ea vrea altfel decat tine, atunci vei spune printre dinti sau chiar in gura mare ca nu barbatii sunt porci, dar vei incepe sa te porti ca atare!
maimai_no1
Postat pe 11 Septembrie 2011 00:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Petreceri unde iti poti gasi jumatatea :) 4 De la: Titanika 2 Februarie 2012 18:54
Am nevoie de un sfat .Cred ca nu sunt suficient de puternica sa pot lua o decizie singura ,asa ca apelez la voi macar pt a va cunoaste parerea. 27 De la: daiana_dy 29 Octombrie 2009 21:17
M-a parasit...ce s-ar fi putut intampla? 32 De la: cuddles 23 August 2009 23:58
spuneti-mi voi cum sa fac ca eu nu mai stiu 5 De la: piscolino 19 Septembrie 2011 16:45
ce sa fac :-? 10 De la: _vio_ 22 Iunie 2011 15:54