Setari Cookie-uri

CENTURA DE CASTITATE-UN RAU NECESAR SAU UN MOFT PERMANENT ?

De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-05 20:35:46
De la: gothikz, la data 2011-10-05 18:36:13
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-04 18:36:01
De la: gothikz, la data 2011-10-04 17:31:56
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-02 13:21:38
De la: gothikz, la data 2011-10-02 13:19:55extrem de proasta femeia care a acceptat sa-i pui asa ceva. trebuia sa-ti pui si tie o centura de castitate, daca tot tii la corectitudine. sunteti jalnici
daca sunt comentarii venite de la o proasta,e de bine...


e de rau ca nu-s de la o proasta :)) dar o persoana ca tine nu e in stare sa faca diferenta :-j
asa crezi tu,ca nu esti proasta,dar esti,si cine naiba te crezi sa-mi faci prietena proasta?daca esti nef ***** cauta pe cineva sa te rezolve,cred ca esti chiar disperata,cie sa te suporte in halul in care esti ?NIMENI


daca prietena ta ar fi asa super cum spui tu nu te-ar insela cu tot orasul ala. Mai si gandeste inainte sa scrii. Intr-o relatie normala nu este nevoie de centura de castitate. Evalueaza-ti relatia si trage concluziile, daca esti in stare de asa ceva. Prea multa aroganta strica.
e bine sa te asiguri,nu stii tu ce e bine si ce nu in relatiile altora,atata timp cat relatia ta nu exista,si nu a obligat-o nimeni sa intre in centura.Tu ai fi intrat?


cu siguranta nu. ar fi intrat in spital ala care ar fi incercat sa-mi propuna asa ceva. :)) e lipsa de respect totusi, dar mai grav ca exista oameni care chiar accepta astfel de lucruri,
gothikz
Postat pe 6 Octombrie 2011 22:48
De la: gothikz, la data 2011-10-06 22:48:21
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-05 20:35:46
De la: gothikz, la data 2011-10-05 18:36:13
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-04 18:36:01
De la: gothikz, la data 2011-10-04 17:31:56
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-02 13:21:38
De la: gothikz, la data 2011-10-02 13:19:55extrem de proasta femeia care a acceptat sa-i pui asa ceva. trebuia sa-ti pui si tie o centura de castitate, daca tot tii la corectitudine. sunteti jalnici
daca sunt comentarii venite de la o proasta,e de bine...


e de rau ca nu-s de la o proasta :)) dar o persoana ca tine nu e in stare sa faca diferenta :-j
asa crezi tu,ca nu esti proasta,dar esti,si cine naiba te crezi sa-mi faci prietena proasta?daca esti nef ***** cauta pe cineva sa te rezolve,cred ca esti chiar disperata,cie sa te suporte in halul in care esti ?NIMENI


daca prietena ta ar fi asa super cum spui tu nu te-ar insela cu tot orasul ala. Mai si gandeste inainte sa scrii. Intr-o relatie normala nu este nevoie de centura de castitate. Evalueaza-ti relatia si trage concluziile, daca esti in stare de asa ceva. Prea multa aroganta strica.
e bine sa te asiguri,nu stii tu ce e bine si ce nu in relatiile altora,atata timp cat relatia ta nu exista,si nu a obligat-o nimeni sa intre in centura.Tu ai fi intrat?


cu siguranta nu. ar fi intrat in spital ala care ar fi incercat sa-mi propuna asa ceva. :)) e lipsa de respect totusi, dar mai grav ca exista oameni care chiar accepta astfel de lucruri,
ar fi intrat in spital cu tine de mana,ca singura nu aveai curajul sa intri sa te tratezi...
Indiana_Jones
Postat pe 7 Octombrie 2011 11:06
bietul indian,acum am inteles.fetelor baiatu a luat o boala de la o traseista si nu stie cum sa se salveze.s-ar razbuna pe toate fetele si femeile dar nu mai stie cum imi pare rau pt tine,dar ma bucur daca-i asa PROBLEMA E CA TI S-A URCAT LA CAP
Titanika
Postat pe 7 Octombrie 2011 11:57
De la: kudika418943, la data 2011-10-07 11:57:21bietul indian,acum am inteles.fetelor baiatu a luat o boala de la o traseista si nu stie cum sa se salveze.s-ar razbuna pe toate fetele si femeile dar nu mai stie cum imi pare rau pt tine,dar ma bucur daca-i asa PROBLEMA E CA TI S-A URCAT LA CAP
stai linistita,ca nu toate traseistele au boala ca tine,si doar tu scrii miau ca pisica,ai probleme si acolo
Indiana_Jones
Postat pe 7 Octombrie 2011 15:50
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-07 15:50:09
De la: kudika418943, la data 2011-10-07 11:57:21bietul indian,acum am inteles.fetelor baiatu a luat o boala de la o traseista si nu stie cum sa se salveze.s-ar razbuna pe toate fetele si femeile dar nu mai stie cum imi pare rau pt tine,dar ma bucur daca-i asa PROBLEMA E CA TI S-A URCAT LA CAP
stai linistita,ca nu toate traseistele au boala ca tine,si doar tu scrii miau ca pisica,ai probleme si acolo










... indiene ... nu gasishi pe nimeni sa ti-o traga la pirtzau ? ... ca te vod tot suparat pe viata ... lasa si tu un numar de telefon, ca s-o gasi cineva sa iti regleze gaozul ... ... mai visezi urit ca vine spre tine o femeie si iti spune - dragule ? ...

marco918
Postat pe 7 Octombrie 2011 16:01
Ia nu va mai luati toti de Jones ca dau cu voi de pamant!!!
broscoiu
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:40
De la: broscoiu, la data 2011-10-07 19:40:51Ia nu va mai luati toti de Jones ca dau cu voi de pamant!!!


Te-ai indragostit si de el ??! Vezi ca iti pune centura de castitate.
GHEISA_ALBA
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:46
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-07 19:46:17
De la: broscoiu, la data 2011-10-07 19:40:51Ia nu va mai luati toti de Jones ca dau cu voi de pamant!!!


Te-ai indragostit si de el ??! Vezi ca iti pune centura de castitate.

Nu m-am indragostit,eu il am pe iubitul meu si cu toate ca deocamdata suntem certati eu tot pe el il iubesc.
broscoiu
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:50
INDIENE,TIAM GASIT CHEIA.VINO SI IAO,DACA AI CURAJ CE ZICI?AI CURAJ?SAU TEA PRAPADIT NECAZU?IAR FATA NU MAI ARE NEVOIE DE CHEIE,A FOST MAI DESTEAPTA CA TINE,CA ORCE FATA ISTEATA,NU CA TINE O SA TIO TRIMITA PACHET PRIN KUDIKA,MACAR SA AI UNDE SA-TI FACI NEVOILE SI SA-TI VERSI PROSTIA!!! FETELE SINT MAI ISTETE DECIT TINE TU MAI AI DE CRESCUT.TE ASTEPT ..................TU.LE STI PE TOATE,AM CHEIA!!!!! MIAS DORI SA TRAIASCA TOATE FETELE CA MINE.............DAR NU CUM CREZI TU FETELOR VA PUP.INDIANU TREBUIE PUS LA ZID HAI SAI MAI DESCHIDEM O PAGINA CA DACA SE LASA PAGUBAS,ZAU CA M-AS PLICTISI.
Titanika
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:52
De la: marco918, la data 2011-10-07 16:01:54
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-07 15:50:09
De la: kudika418943, la data 2011-10-07 11:57:21bietul indian,acum am inteles.fetelor baiatu a luat o boala de la o traseista si nu stie cum sa se salveze.s-ar razbuna pe toate fetele si femeile dar nu mai stie cum imi pare rau pt tine,dar ma bucur daca-i asa PROBLEMA E CA TI S-A URCAT LA CAP
stai linistita,ca nu toate traseistele au boala ca tine,si doar tu scrii miau ca pisica,ai probleme si acolo










... indiene ... nu gasishi pe nimeni sa ti-o traga la pirtzau ? ... ca te vod tot suparat pe viata ... lasa si tu un numar de telefon, ca s-o gasi cineva sa iti regleze gaozul ... ... mai visezi urit ca vine spre tine o femeie si iti spune - dragule ? ...

nu,nu toti au problema ta,vad ca ai gasit solutia cu telefonul si ai fost multumit de rezultat,dar nu sunt interesat de recomandarea ta...poate rockerul,ca faceti o echipa buna,va intelegeti beton,parCURgeti multe discutii impreuna,subliniez impreunarea
Indiana_Jones
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:53
De la: kudika418943, la data 2011-10-07 19:52:22INDIENE,TIAM GASIT CHEIA.VINO SI IAO,DACA AI CURAJ CE ZICI?AI CURAJ?SAU TEA PRAPADIT NECAZU?IAR FATA NU MAI ARE NEVOIE DE CHEIE,A FOST MAI DESTEAPTA CA TINE,CA ORCE FATA ISTEATA,NU CA TINE O SA TIO TRIMITA PACHET PRIN KUDIKA,MACAR SA AI UNDE SA-TI FACI NEVOILE SI SA-TI VERSI PROSTIA!!! FETELE SINT MAI ISTETE DECIT TINE TU MAI AI DE CRESCUT.TE ASTEPT ..................TU.LE STI PE TOATE,AM CHEIA!!!!! MIAS DORI SA TRAIASCA TOATE FETELE CA MINE.............DAR NU CUM CREZI TU FETELOR VA PUP.INDIANU TREBUIE PUS LA ZID HAI SAI MAI DESCHIDEM O PAGINA CA DACA SE LASA PAGUBAS,ZAU CA M-AS PLICTISI.
pai de ce nu-ti deschizi tu o pagina sa-ti etlezi prostia?sau nu stii sa scrii?poti sa pastrezi cheia aia,stii tu unde...apropo,de ce te referi la rocker si la celalalt ca la niste fete?sunteti asa multe kurvaciuni pe forum?mai rasfirate,mai rasfirate,nu asa gramada,unde-i topicul,si gramada de kurvaciuni ...ia,pupati-l pe asta ...sa va reveniti
Indiana_Jones
Postat pe 7 Octombrie 2011 19:58
ESTI UN DULCE MIAI RASPUNS ASA DE REPEDE!?A-NCEPUT SA-MI PLACI.DAR,MAI TIRZIU AM SA-TI PUN O INTREBARE.DACA STI SA-MI RASPUNZI,E BINE,DACA NU,O SA-TI DAU EU RASPUNSUL!CE ZICI? TE BAGI UN PIC IN SEAMA CU MINE? NU V-A FI O INTREBARE PREA GREA,CEL PUTIN PT TINE!? SOMN USOOOOR!COPIII SE VOR DUCE LA CULCARE LA FEL CA TINE,CA DOAR ESTI SI CUMINTE!?
Titanika
Postat pe 7 Octombrie 2011 20:45
De la: kudika418943, la data 2011-10-07 20:45:33ESTI UN DULCE MIAI RASPUNS ASA DE REPEDE!?A-NCEPUT SA-MI PLACI.DAR,MAI TIRZIU AM SA-TI PUN O INTREBARE.DACA STI SA-MI RASPUNZI,E BINE,DACA NU,O SA-TI DAU EU RASPUNSUL!CE ZICI? TE BAGI UN PIC IN SEAMA CU MINE? NU V-A FI O INTREBARE PREA GREA,CEL PUTIN PT TINE!? SOMN USOOOOR!COPIII SE VOR DUCE LA CULCARE LA FEL CA TINE,CA DOAR ESTI SI CUMINTE!?

Am si eu o intrebare pt tine.
Ai terminat cumva scoala intr-un wc public?
broscoiu
Postat pe 7 Octombrie 2011 20:53
broscoiule,ai baut cam multa apa sarata.vezi sa nu ti se aplece si sa vi dupa aceea la mine la cabinet!? oricum,te astept si pe tine curind cu indianu impreuna.nici nu sti cind!?
Titanika
Postat pe 8 Octombrie 2011 08:38
LUME,LUME..........TRAIM INTR-O LUME NEBUNA CU BROASTE,OLOGI SI SCHIOPI.CONDUSI DE UN INDIAN!!! BINEINTELES PE UN DRUM NU TOCMAI ASFALTAT TREBUIE SAI LASAM SI PE EI SA SE MAI DISTREZE PINA MAI CRESC UN PIC SI SE MATURIZEAZA.PACAT CA NU SE MAI FACE ARMATA.COPILASII ASTIA AVEAU NEVOIE DE MAI MULTA INSTRUCTIE.SINT LASATI PREA LIBERI SI SINT SCAPATI DIN MINA.UNDE V-A AJUNGE VIITORUL ACESTEI TARI,CIND TINERETUL IN ZIUA DE AZI IL POLUEAZA
Titanika
Postat pe 8 Octombrie 2011 09:34
De la: kudika418943, la data 2011-10-07 11:57:21bietul indian,acum am inteles.fetelor baiatu a luat o boala de la o traseista si nu stie cum sa se salveze.s-ar razbuna pe toate fetele si femeile dar nu mai stie cum imi pare rau pt tine,dar ma bucur daca-i asa PROBLEMA E CA TI S-A URCAT LA CAP


ar fi intrat singur in spital, si dintr-un singur motiv: o propunere de genu e o jignire foarte grava.
gothikz
Postat pe 9 Octombrie 2011 00:23
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-07 19:53:34
De la: marco918, la data 2011-10-07 16:01:54
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-07 15:50:09
De la: kudika418943, la data 2011-10-07 11:57:21bietul indian,acum am inteles.fetelor baiatu a luat o boala de la o traseista si nu stie cum sa se salveze.s-ar razbuna pe toate fetele si femeile dar nu mai stie cum imi pare rau pt tine,dar ma bucur daca-i asa PROBLEMA E CA TI S-A URCAT LA CAP
stai linistita,ca nu toate traseistele au boala ca tine,si doar tu scrii miau ca pisica,ai probleme si acolo










... indiene ... nu gasishi pe nimeni sa ti-o traga la pirtzau ? ... ca te vod tot suparat pe viata ... lasa si tu un numar de telefon, ca s-o gasi cineva sa iti regleze gaozul ... ... mai visezi urit ca vine spre tine o femeie si iti spune - dragule ? ...

nu,nu toti au problema ta,vad ca ai gasit solutia cu telefonul si ai fost multumit de rezultat,dar nu sunt interesat de recomandarea ta...poate rockerul,ca faceti o echipa buna,va intelegeti beton,parCURgeti multe discutii impreuna,subliniez impreunarea









... pirtzare ... lasa subliniatul ... zi ... vrei sa faci un trenuletz, nebunaticule ? ... parca era unul pe la gara de nord care destupa ghene ca ale tale ... treci pe acolo ... auzi, da sa ai urechile mari sa te dirijeze omul de la distanta ... ca banuiesc ca nu te mai tine valve de evacuare si ai inceput sa ai un miros specific ...
marco918
Postat pe 9 Octombrie 2011 05:59
De la: broscoiu, la data 2011-10-07 19:50:19
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-07 19:46:17
De la: broscoiu, la data 2011-10-07 19:40:51Ia nu va mai luati toti de Jones ca dau cu voi de pamant!!!


Te-ai indragostit si de el ??! Vezi ca iti pune centura de castitate.

Nu m-am indragostit,eu il am pe iubitul meu si cu toate ca deocamdata suntem certati eu tot pe el il iubesc.








... daca i-ai schimba ... bateriile ... ''prietenului'' ... ai sa vezi ca o sa te iubesca din nou ... doar sa ai mai multa grija cum il tii, sa nu iti sparga din nou dintii si-ti umfla ochii ...
marco918
Postat pe 9 Octombrie 2011 06:04
Pt unii a fi penibil este o arta...ceea ce nu inteleg este de ce oamenii "cu scaun la cap" se coboara la mintea unui misogin limitat...O zi buna copii...anuntati-ma si pe mine cand va maturizati ca sa putem discuta despre lucruri mai interesante
ally_ally00
Postat pe 9 Octombrie 2011 06:52
DRAGA ALY,MERSI MULT CA AI EVALUAT CE INDIANU NU MAI STIE CUM SA-SI MAI SCOATA CENTURA SI PE CARE PARTE E MAI USOR DE RESOLVAT.DAR EL DACA E UN INCUIAT,CA DE,A-NGHITIT CHEIA VISURILOR.SE PARE CA A ABANDONAT SI COPIE LA NESFIRSIT RASPUNSURILE DIN URMA.I S-A EPUIZAT,MUZA LUI A INTRAT LA APA SAU PROBABIL IN CENTURA.INDIENA!!!UNDE ESTI?AI INTRAT SI TU IN CENTURA!?VAQI DE CAPU TAU CEAI AJUNS!!!
Titanika
Postat pe 9 Octombrie 2011 09:01
pentru Indianul "misogin"




the_same_contesina
Postat pe 9 Octombrie 2011 09:18
Pe "centura" stau numai femeile usoare....mie-mi place sa descopar lumea pe alte cai...
ally_ally00
Postat pe 9 Octombrie 2011 09:20
Iar, daca nu stiati, prima forma a internetului a fost creata de Agentia pt proiecte de cercetare din SUA in anul 1965...ceea ce inseamna ca acei oameni sau gandit cum sa ne afere posibilitatea de a accesa cat mai rapid informatia...pt limitati misogini: sa va "cultivati"
ally_ally00
Postat pe 9 Octombrie 2011 09:40
ai capsat/o cu centura d0oar ca sa nu paota face sex dar daca inima ii va apartine altuia te/ai gandit ce efect are centura?pt suflet nu s/a descoperit centura inca ce fantezii mai aveti tinerii din ziua de azi.....imi imaginez ca e doar o fantezie dar la modul serios,unde nu este dragoste si incredere,nici macar centura nu isi are rostul
mimishor957
Postat pe 9 Octombrie 2011 10:46
poate ca Fazanul e meserias si cand vii acasa o gasesti cu o centura noua din termopan cu deschidere verticala ca se poarta
kudika431341
Postat pe 9 Octombrie 2011 11:12
DRAGA CONTESINA SI ALY,VA MULTUMESC CA SINTETI DEACORD CU MINE.VA PUP.MISOGINU,RAMINE TOT MISOGIN.VA IUBESC!!!!TRAIASCA FETELE&FEMEILE DAR SI BARBATII CARE SINT ALATURI DE NOI!!! .LE-AS DA LA TOTI BARBATII DE BAUT CARE AU FOST ALATURI DE NOI!!!
Titanika
Postat pe 9 Octombrie 2011 17:06
Am si eu o intrebare. Centura de castitate pt barbati nu exista? Eu in locul prietenei tale, ti`as face un cadou mai deosebit putin decat aceasta CENTURA, si anume un SCAUN ELECTRIC !!! :))) Tie si tuturor exemplarelor asemeni tie ;)
O zi buna tuturor! :)
diana_blondy
Postat pe 9 Octombrie 2011 17:32
De la: diana_blondy, la data 2011-10-09 17:32:25Am si eu o intrebare. Centura de castitate pt barbati nu exista? Eu in locul prietenei tale, ti`as face un cadou mai deosebit putin decat aceasta CENTURA, si anume un SCAUN ELECTRIC !!! :))) Tie si tuturor exemplarelor asemeni tie ;)
O zi buna tuturor! :)

DRAGA blondi,INDIANU SA INECAT IN CENTURA.NU MAI ARE SCAPARE.A RAMAS PE VECI INCUIAT,SI SI-A INGHITIT CHEIA. ORI S-A INECAT CU BROSCOIU?AR FI SUUUUUPER!!!
Titanika
Postat pe 9 Octombrie 2011 17:48
De la: kudika447190, la data 2011-10-09 06:52:43Pt unii a fi penibil este o arta...ceea ce nu inteleg este de ce oamenii "cu scaun la cap" se coboara la mintea unui misogin limitat...O zi buna copii...anuntati-ma si pe mine cand va maturizati ca sa putem discuta despre lucruri mai interesante








... ... mi s-a maturizat scaunul de la cap ... despre ce vrei sa vorbim ? ... politica ... fotbal ? ...
marco918
Postat pe 9 Octombrie 2011 18:07
De la: kudika418943, la data 2011-10-09 17:48:55
De la: diana_blondy, la data 2011-10-09 17:32:25Am si eu o intrebare. Centura de castitate pt barbati nu exista? Eu in locul prietenei tale, ti`as face un cadou mai deosebit putin decat aceasta CENTURA, si anume un SCAUN ELECTRIC !!! :))) Tie si tuturor exemplarelor asemeni tie ;)
O zi buna tuturor! :)

DRAGA blondi,INDIANU SA INECAT IN CENTURA.NU MAI ARE SCAPARE.A RAMAS PE VECI INCUIAT,SI SI-A INGHITIT CHEIA. ORI S-A INECAT CU BROSCOIU?AR FI SUUUUUPER!!!







... bey, muierilor ... ce stiti voi de indianu si broscoiul ? ... sinteti invidioase pe fericirea lor ... trecind peste faptul ca pute pe unde trec dar ii remarci si dupa lumina pe care o iradiaza (mai ales decit broscoiului ia scapat lanterna in coorul indian(cei)ului) fetzele lor de retardati ... ai veselia lor speciala ... nu va mai suparati pe ei ... imaginati-va ce greu trebuie sa fie sa nu mai poti controla sfincterul coorului ... indianu, broscarul si elton john ... ce trioo ... ce talenteeee ...
marco918
Postat pe 9 Octombrie 2011 18:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa mai cred..oare chiar ma iubea? 42 De la: kudika012211 20 Martie 2011 11:42
Oare m-a iubit? 28 De la: Dyana_Dee_1 4 Iunie 2012 21:55
O vreau inapoi :( 55 De la: daniella_s 3 Februarie 2010 17:00
Inca il iubesc desi nu ne-am luat adio oficial? Ce sa fac? 20 De la: sweetadryana 31 Iulie 2009 22:16
ne-am despartit dar nu pot fara ea 24 De la: zdup 27 Ianuarie 2011 11:36