Setari Cookie-uri

povestea mea!

ia uitati-va, fratilor si surorilor, a mai aparut una care ii tine trena, inima da si da, constiinta nu si nu
faith74
Postat pe 23 Octombrie 2011 15:20
am citit povestea ta precum si comenturile. de la inceput eu iti zic ca nu te judec, fereasca sfantu sa te indragostesti de un om insurat asa cum ai patit-o tu. stii ca solutia la problema nu o poti gasi decat tu dar gandeste-te la anumite aspecte.

1 - nu e singurul barbat de pe planeta asta care sa iti ofere ce ai nevoie....adik sa te asculte ca in rest nu stiuc at de mult iti da atata timp cat are o familie si va vedeti asa de rar

2 - esti o femeie independenta, ai banii tai, un job din care reiese ca esti multumita...deci ar tb sa ai respect mai mare de tine cand vine vb de relatii cu barbatii

3 - dk la nevasta lui nu te poti gandi decat cu jena ce ar fi sa te gandesti la copilul lui , la ce ar insemna ptr fam lui bomba ca el inseala...adik femeie, gandeste-te cum ar fi ca barbatul tau in care ai atata incredere te-ar insela deci doamne nu pot intelege lipsa asta de fair play intre femei! barbatii ...aia care se respecta ...rari ce-i drept nu se incurca cu unele nu ptr ca nu le plac ci ptr ca sunt ale prietenilor, amicilor etc etc...ce ar fi sa gandim si noi la fel???

4 - nu cred ca e un barbat asa de deosebit cum zici tu daca accepta promiscuitatea asta. pur si simplu a obt ce a vrut: diversitate in viata pers. ce nu obt de la sotie obt de la tine, ce nu are cu tine are cu ea...deci el iese castigator din povestea asta si nu cred ca va spune ca inseala ptr ca oricui ii place sa...impuuste doua rate deodata!

deci...ia amitne ce ti-am spus fara sa vreau sa par sa iti fac morala si fa cum e mai bine ptr cpmstiinta ta!
kudika021451
Postat pe 23 Octombrie 2011 16:51
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-18 12:13:23gaseste-ti altul pe internet,sunt destui si pe forumul asta...v-ati sarutat tot pe internet?Tu esti Piersicutzo ?

indiene,nu mai da cu gloante-n mine, ca n-am facut nimica, nimicuta
maria-ioana
Postat pe 23 Octombrie 2011 20:19
credeam ca faci glume
Indiana_Jones
Postat pe 23 Octombrie 2011 20:35
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-23 20:35:32credeam ca faci glume

ioi, Doamne iarta-ma!
nu ma caracterizeaza.
dar , hai ca te iert si de data asta
maria-ioana
Postat pe 23 Octombrie 2011 20:49
Indiana_Jones
Postat pe 23 Octombrie 2011 20:52
TE JOCI CU FOCUL!?
AI GRIJA SA NU IASA FUM,CA NICI POMPIERII NU VA MAI SALVEAZA!
E VORBA DE O FAMILIE SI UN COPIL.EL VREA AVENTURA,TU.....?
E UN JOC PERICULOS.INCHEIE AVENTURA ASA CUM AI INCEPUT-O!
VIITORUL TAU E MULT MAI FRUMOS FARA EL SI MAI LUMINOS.DE CE VREI SA-TI COMPLICI VIATA?
GINDESTE CU CAPU,NU CU INIMA!!!!!
Titanika
Postat pe 23 Octombrie 2011 23:44
asta-i polin...kultivata,cu kabinetul pe peron la trin...
Indiana_Jones
Postat pe 23 Octombrie 2011 23:50
Buna..am citit si eu povestea ta..nu dau cu piatra..e pacat...si nimeni nu are dreptul sa te judece..tu ai cerut un sfat...stiu..si noi dam cateodata sfaturi pe care si noi am vrea sa le urmam dar nu avem taria de caracter necesare..eu imi spun doar parerea mea..adica cum as fi procedat eu..ok..imi omor timpul pe un site..dau de cineva..comunic..gasim unele puncte comune si ..continuam sa barfim de una de alta...dar cand ti se spune ca este casatorit/a...te retragi(asta trebuia facut atunci)...dar mergi mai departe..si te indragostesti(aici te gandeai mai bine si renuntai)...dar curiozitatea te mana la o intalnire..deja ai facut compromisuri...in fine..in situatia data de tine...s-a mers departe si iti asumi riscurile..dar iti spun: ai sa ramai cu sufletul zdrente...si cu o datorie acolo Sus,,,care va fi amarnic de greu de platit..si apoi ar trebui sa te intrebi daca toate acestea merita acest sacrificiu al tau....pastreaza-ti sufletul curat...gaseste tarie si cauta in alta parte alintari si imbratisari dulci..cauta un om numai al tau...si ai sa vezi ce bine o sa-ti fie...nu te multumi cu ce pica de la masa alteia...esti o femeie pe picioarele tale?...demonstreaza!!...tine capul sus!!.mai sunt si alti barbati pe lume..te asigur...curaj si credinta...
wildrose12
Postat pe 24 Octombrie 2011 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna`..sunt indragostita de un tip de la varsta de 13 ani :| 7 De la: Micaell 13 Octombrie 2011 11:45
sunt la o rascruce....... 5 De la: kudika_28652 9 Iunie 2013 16:44
nuj ce sa fac?:( 74 De la: Shuyin 6 Decembrie 2010 17:51
POTI SA IUBESTI PE CEL DE LANGA TINE FARA A AVEA ASTEPTARI DE LA EA /EL??? 14 De la: arhanghel 5 Mai 2010 19:30
buna ziua 2 De la: Ame_ly 25 Iulie 2011 15:09