Setari Cookie-uri

Indragostita de un barbat insurat

De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-10 20:26:39a cazut cioroiu' peste tine Kultivato...toata lumea te cauta la kabinet,Kultivato,cu diverse treburi mai mari sau mai mici care tin de WC...



Te invit din nou la cabinet,ca as vrea sa ti-o plimb putin prin KURDISTANUL_SALBATIC pe care-l posezi,ca poate-ti imping mintea la cap.FRAIERE!!!!!!!
Titanika
Postat pe 10 Noiembrie 2011 21:28
daca va iubiti nu va mai ginditi orcum el nu mai e cu gindu acas si decit sa suferiti amindoua mai bine una
mihaela461661
Postat pe 11 Noiembrie 2011 17:18
De la: mihaela461661, la data 2011-11-11 17:18:57daca va iubiti nu va mai ginditi orcum el nu mai e cu gindu acas si decit sa suferiti amindoua mai bine una


ilumax_76
Postat pe 11 Noiembrie 2011 17:25
MAI BINE SA DIVORTEZE EL INTAI SI APOI SA VA FACETI O VIATA. ALTFEL TE POATE DUCE CU ZAHARELUL LA INFINIT SI POATE TRAI SI CU EA SI CU TINE. DACA NU O FACE NU E BINE... PENTRU TINE
kudika190114
Postat pe 11 Noiembrie 2011 18:07
indiene esti penibil la noi era-i de mult strangulat ai mare noroc, ca traiesti in jungla urit vocabular folosesti eu cred ca tu nu ai 18 ani stie parinti ca intri pe kudika dute mai bine si te joaca, sa nu-ti faci probleme

BAIAZID
Postat pe 11 Noiembrie 2011 18:40
De la: BAIAZID, la data 2011-11-11 18:40:50 indiene esti penibil la noi era-i de mult strangulat ai mare noroc, ca traiesti in jungla urit vocabular folosesti eu cred ca tu nu ai 18 ani stie parinti ca intri pe kudika dute mai bine si te joaca, sa nu-ti faci probleme


buna treaba! daca si baiazid e contrariat de indian!
PICCKARD
Postat pe 11 Noiembrie 2011 18:47
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-09 19:21:40
De la: faith742011, la data 2011-11-09 19:17:43@indi - era o metafora...si ce tot ti-a venit cu poza aia, pai crezi ca eu merg pe la kabinete , daca asta e parerea ta, asta este, o voi respecta si gata .
ce cabinete?afiseaza poza aia pe care astept de cateva zile,chiar daca-i cheala,ii punem par si o coafam pe kudika...o sa rezulte o bombonika de fata...



In di, incepi sa ma dezamagesti...si cred ca este grav sa te dezamageasca cineva, dar asta este...nu esti nici primul si probabil nici ultimul care poate face asta.
faith742011
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:06
De la: mihaela461661, la data 2011-11-11 17:18:57daca va iubiti nu va mai ginditi orcum el nu mai e cu gindu acas si decit sa suferiti amindoua mai bine una


Ma tot framanta o intrebare.....Esti maritata ? Daca tu erai in locul sotiei, tot asa de concilianta ai fi? Probabil ca aceasta "domnisoara" le-a intrat in casa, a stat la masa cu sotia si copilul lui...si ea ce face? vine si i-o trage acestei femei pe varianta scurt si dur...
E o fetita rasfatata care probabil a fost obisnuita sa primeasca tot ce vrea...i s-au terminat poftele si brusc "asta mica si rasfatata" a poftit la barbatul altei femei...si sotia ce era sa zica....ia-l scumpi, daca ti-l doresti....
kukla
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:59
De la: kudika426095, la data 2011-10-30 18:30:14Pot sa spun k m`am indragostit de un barbat insurat ...care e pe punctul sa bage divort.
Ai mei se cunosc cu ai lui ...si tot asa.
Am atu in fata mamei lui k ma place de cand eram mica mica, pe cand pe ea n`o place ..n`o suporta.
Nu stiu ce sa mai fac .. pe`o parte imi este teama, pe o parte spun si sustin cu tarie k lupt impotriva oricui ptr el ...dar ea il are pe copil ...mai exista si el ...
Da`ti`mi si mie niste sfaturi ...
Nu ma judecati! N`am nevoie sa fiu judecata!


Chiar daca n-ai rezistat sa nu ceri parerea forumistilor, in subconstient stii si tu ca nu e bine ce faci, altfel de ce strigi la noi sa nu te judecam si ca nu ai nevoie sa fii judecata?! Ba, in vreo doua randuri, esti chiar mahalagioaica. Dragutza, oricine isi scrie povestea pe un forum si cere sfaturi, se expune si judecatii celor de pe forum. Nu ai dreptul sa pretinzi un anume comportament, asa cum nici noi nu avem cum sa-l sanctionam pe al tau. Ai insa avantajul ca, auzind mai multe opinii, iti poti consolida tu propria-ti judecata, chiar daca ce auzi nu este tocmai ce ti-ai fi dorit.
Acesta nu este un forum specializat - aici nu scriu oameni care au etalon de morala comportamente si experiente ca cea despre care ne-ai povestit, tu trebuie sa ai capacitatea de a selecta ce ti se potriveste, fara sa devi agresiva cu cei ce au opinie si morala diferite.
Ti s-au dat sfaturi bune (asteapta sa devina divortul un fapt implinit, daca tu crezi ca ar divorta si fara presiuni venite din exterior), dar ai fost si criticata, caci, din lipsa de experienta presupun, treci prea usor peste multe aspecte din povestea ta - in primul rand pui in derizoriu existenta copilului, cand asta ar trebui sa fie problema ta cea mai mare, sa te intrebi pentru viatza ta de viitoare mamica: poti tu sa ii accepti copilul, poate el sa fie un bun tata si pentru acest copil si pentru cei ce vor urma???
Nu fii atat de incantata ca mama lui nu isi suporta nora... caci mamele de baieti sunt animale ciudate - uneori sunt in stare de lucruri neinchipuite, doar ca sa aiba in continuare controlul asupra vietii baiatului lor (cunosc exemple care te-ar inmarmuri chiar si pe tine!). Te simpatizeaza acum, ca esti "otrava sufletului nurorii ei", dar, s-ar putea, cand tu insati ii vei deveni nora, sa constati ca i-a disparut simpatia... ori s-a transformat in opusul ei.
Te contrazici, esti confuza... altfel n-ai spune in aceeasi fraza ca iti e teama, ca te lupti cu oricine...dar ca sotia are atuul existentei copilului. De aici lasi sa se inteleaga ca esti in competitie cu sotia, ca, de fapt, TU esti cea care vrea sa destrame familia, nu ca deja ar fi. Din aceasta cauza ti-a sarit multa lume in cap si te-a criticat... Gandeste-te putin, daca n-ai fi tu implicata, cum ti s-ar parea o astfel de poveste?!
Mama ta ce spune, te sustine in demersul tau?
maimai_no1
Postat pe 12 Noiembrie 2011 02:59
De la: kudika426095, la data 2011-10-30 18:30:14Pot sa spun k m`am indragostit de un barbat insurat ...care e pe punctul sa bage divort.
Ai mei se cunosc cu ai lui ...si tot asa.
Am atu in fata mamei lui k ma place de cand eram mica mica, pe cand pe ea n`o place ..n`o suporta.
Nu stiu ce sa mai fac .. pe`o parte imi este teama, pe o parte spun si sustin cu tarie k lupt impotriva oricui ptr el ...dar ea il are pe copil ...mai exista si el ...
Da`ti`mi si mie niste sfaturi ...
Nu ma judecati! N`am nevoie sa fiu judecata!


Asta e varianta ta in care tu ai dreptate si detii toate atu-urile, dar as vrea s-o aud si pe a nesimtitului tau de amant si mai ales pe a sotiei pe care o chinuiti voi, trei scarbe: tu, sotul(amantul tau) si javra de mamica a lui.
O sa-ti vina randul si tie sa ajungi in locul bietei neveste, roata se invarte.
Thais13
Postat pe 12 Noiembrie 2011 11:33
kudika465257
Postat pe 13 Noiembrie 2011 10:52
SCUMPO--LASAL PE EL SA FACA PRIMUL PAS SA FIE LIBER SI ATUNCI VEDETI CE VA REZERVA VIITORUL ,DACA SI EL TE IUBESTE ATUNCI TOTUL ESTE OK.ITI DORESC SUCCES FII TARE SI LUPTA PENTRU DRAGOSTEA TA ,DAR SA NU UTATI DE COPIL
BAIAZID
Postat pe 13 Noiembrie 2011 11:08
ACEST INDIVID CRESCUT LA PERIFERIA MAHALALEI ,CONSTAT CU REGRET CA ESTE UN REBUT AL MAMEI NATURA .AR TREBUI MARGINLIZAT ESTE UN AROGANT, UN NECIOPLIT NU STIE SA VORBEASCA CU O FEMEIE DE AICI REZULTA CA NU ARE PREGATIRE .EL FACE PARETE DIN GRUPULCELOR CARE ''TE FAC DUPA BLOC'' TE INVIT BAI INTELIGENTULE INVATA BUNELE MANIERE CA ESTI UN 0
BAIAZID
Postat pe 13 Noiembrie 2011 11:34
dac esti indragostita cu adevarat de el ,nu renunta la el orice ra fi ,chiar dac baga divort sau nu,lupta pt el in continuare si nu te lasa impiedicata de nici un obstacol.nu are de ce sati fie teama iubirea e mai presus de orice ,fara iubire nu poti trau(parerea mea).fal sa nu renunte la tine niciodata si fal sa lupte pt acelasi scop ca si tine.dovedestei dragostea ta pt el oricand in orice moment artai ca-l iubesti ,indiferent de situatie.nu trebuie sa-i spui continu ca-l iubesti sau sa-l stresezi cu sms sau apeluri,trebuie sa-l faci sa simta ca-l vrei doar pt tine si ca esti alaturi de el la bine si la rau.aratai ca traiesti pt iubirea fata de el si ca doar el exista in viata ta.mult noroc si sper sa-ti fie de folos sfaturile mele.te pup cosmin
cosmin17
Postat pe 13 Noiembrie 2011 11:38
De la: BAIAZID, la data 2011-11-13 11:08:33SCUMPO--LASAL PE EL SA FACA PRIMUL PAS SA FIE LIBER SI ATUNCI VEDETI CE VA REZERVA VIITORUL ,DACA SI EL TE IUBESTE ATUNCI TOTUL ESTE OK.ITI DORESC SUCCES FII TARE SI LUPTA PENTRU DRAGOSTEA TA ,DAR SA NU UTATI DE COPIL

"Scumpo" credeai ca daca-ti faci alt cont n-o sa ne dam seama ca esti analfabeta din closet?
broscoiu
Postat pe 13 Noiembrie 2011 12:33
BUNA! daca are un copil cu sotia lui...nu cred ca o sa fii prea fericita alaturi de el...gandeste-te ca mereu o sa aiba motive sa discute cu sotia lui, sa se intalneasca cu ea...iar tie iti va fi foarte greu...cred ca iti complici viata...
mady_puppy
Postat pe 13 Noiembrie 2011 12:40
dragostea e facuta pt 2 dar tot timpul se gaseste o c.... care nu stie sa numere
kudikaparisiana
Postat pe 13 Noiembrie 2011 16:53
De la: cosmin17, la data 2011-11-13 11:38:17dac esti indragostita cu adevarat de el ,nu renunta la el orice ra fi ,chiar dac baga divort sau nu,lupta pt el in continuare si nu te lasa impiedicata de nici un obstacol.nu are de ce sati fie teama iubirea e mai presus de orice ,fara iubire nu poti trau(parerea mea).fal sa nu renunte la tine niciodata si fal sa lupte pt acelasi scop ca si tine.dovedestei dragostea ta pt el oricand in orice moment artai ca-l iubesti ,indiferent de situatie.nu trebuie sa-i spui continu ca-l iubesti sau sa-l stresezi cu sms sau apeluri,trebuie sa-l faci sa simta ca-l vrei doar pt tine si ca esti alaturi de el la bine si la rau.aratai ca traiesti pt iubirea fata de el si ca doar el exista in viata ta.mult noroc si sper sa-ti fie de folos sfaturile mele.te pup cosmin


Ma surpinde atitudinea dumitale dl Cosmin...Ai citit bine postarea fetitei rasfatate??
Ea se pregateste sa destrame o familie...Adica sa lase un copil fara tata....Care dragoste? Pustoaica asta s-a saturat de jucariile ei si acum pofteste la jucaria oficiala a alte familii...Astea sunt sfaturile pe care le-ai da daca in locul acelei sotii ar fi sora ta sau fata ta??Tot asa ai sfatui amanta ginerelui sau cumnatului?
Scopul acelui barbat este sa-si creasca copilul in cele mai optime conditii, nu sa-l faca sa sufere ca nu poate veni tati la serbare, la doctor sau la aniversarea lui, deoarece mai tanara mamica vitrega nu-l lasa pe tati......
Mai gandeste-te inainte sa dai astfel de sfaturi.....
kukla
Postat pe 13 Noiembrie 2011 17:27
De la: kudika450032, la data 2011-11-13 16:53:16 dragostea e facuta pt 2 dar tot timpul se gaseste o c.... care nu stie sa numere


Si cate un "binevoitor" care te invata de bine....
Hai sa ne oferim barbatii pe tava ori de cate ori apare cate o domnisoara pofticioasa
Eventual sa avem si bunul simt sa nu uitam sa-i si felicitam cu ocazia evenimentelor...
kukla
Postat pe 13 Noiembrie 2011 17:29
De la: kukla, la data 2011-11-13 17:29:31
De la: kudika450032, la data 2011-11-13 16:53:16 dragostea e facuta pt 2 dar tot timpul se gaseste o c.... care nu stie sa numere


Si cate un "binevoitor" care te invata de bine....
Hai sa ne oferim barbatii pe tava ori de cate ori apare cate o domnisoara pofticioasa
Eventual sa avem si bunul simt sa nu uitam sa-i si felicitam cu ocazia evenimentelor...


Touche
faith742011
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:03
De la: thadoogback, la data 2011-11-09 19:23:21
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-09 19:21:40
De la: faith742011, la data 2011-11-09 19:17:43@indi - era o metafora...si ce tot ti-a venit cu poza aia, pai crezi ca eu merg pe la kabinete , daca asta e parerea ta, asta este, o voi respecta si gata .
ce cabinete?afiseaza poza aia pe care astept de cateva zile,chiar daca-i cheala,ii punem par si o coafam pe kudika...o sa rezulte o bombonika de fata...
labiss,,ce zici ma hermafrodit mik



Titanika
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:07
De la: BAIAZID, la data 2011-11-13 11:34:33ACEST INDIVID CRESCUT LA PERIFERIA MAHALALEI ,CONSTAT CU REGRET CA ESTE UN REBUT AL MAMEI NATURA .AR TREBUI MARGINLIZAT ESTE UN AROGANT, UN NECIOPLIT NU STIE SA VORBEASCA CU O FEMEIE DE AICI REZULTA CA NU ARE PREGATIRE .EL FACE PARETE DIN GRUPULCELOR CARE ''TE FAC DUPA BLOC'' TE INVIT BAI INTELIGENTULE INVATA BUNELE MANIERE CA ESTI UN 0


Nu-mi vine sa cred!? E pt indianu kel?sau......
Titanika
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:29
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-11 18:49:20
De la: BAIAZID, la data 2011-11-11 18:40:50 indiene esti penibil la noi era-i de mult strangulat ai mare noroc, ca traiesti in jungla urit vocabular folosesti eu cred ca tu nu ai 18 ani stie parinti ca intri pe kudika dute mai bine si te joaca, sa nu-ti faci probleme

ti-ai mai facut un cont la fel de analfabet,Kultivato ? Baga caPU'LA FUND in marmelada si trage cat mai mult sirop in piept,PUTZY...aaa....ce scoti tu pe gura aia plina de marmelada nu intereseaza pe nimeni...


OFTIKOSULE!!!! FA si tu doua conturi daca esti in stare.TE CREDEAM MAI DESTEPT DAR,TE LASA GAOAZA ,ca-ti scapa peste tot pe unde te duci......
Titanika
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:36
De la: thadoogback, la data 2011-11-09 19:40:53
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-09 19:38:50MARS DE TE CULCA-N SALCAM,CAINE TZIGANOS
aa gata te ai oftukat,, nu te criza fetita mika ca apare oac acum si te rezolva,,fira ti de ras de poponauti mici



Titanika
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:41
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-10 20:26:39a cazut cioroiu' peste tine Kultivato...toata lumea te cauta la kabinet,Kultivato,cu diverse treburi mai mari sau mai mici care tin de WC...


imi pare rau de creierul tau varza.Numai tu esti care ma kauta,ka tiai prins karotele mikut cind ai lasat capacu jos de la BUDAPESTA!
Titanika
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:47
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-11 20:18:34PUTZY...aceeasi centurista kultivata retarda si analfabeta indiferent din ce cont sau din ce marmelada ar scrie...



IAR TU ACELASI MITOKAN,PO-PO-NAR,CARE NU-SI MAI GASESTE.KAROTELE IN BUDYGAI
Titanika
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:55
De la: broscoiu, la data 2011-11-13 12:33:19
De la: BAIAZID, la data 2011-11-13 11:08:33SCUMPO--LASAL PE EL SA FACA PRIMUL PAS SA FIE LIBER SI ATUNCI VEDETI CE VA REZERVA VIITORUL ,DACA SI EL TE IUBESTE ATUNCI TOTUL ESTE OK.ITI DORESC SUCCES FII TARE SI LUPTA PENTRU DRAGOSTEA TA ,DAR SA NU UTATI DE COPIL

"Scumpo" credeai ca daca-ti faci alt cont n-o sa ne dam seama ca esti analfabeta din closet?



VOI SINTETI PE BUNE i-DI ,EU SINT CEA ANALFABETA,ANAGRAMATA ETC.......
DACA ....... sinteti asa de destepti faceti-va si voi
doua conturi,sa vad cit de tari sinteti
dar n-aveti cum KREERILE VOASTRE BALTESC IN URINA
Titanika
Postat pe 13 Noiembrie 2011 19:06
buna draga mea!stii proverbul ala:ce tie nu-ti place altuia nu-i face?daca tu ai fi in locul acelei femei,care pe deasupra are si un copil ;tie ti-ar place sa stii ca familia ta o sa se destrame din cauza uneia ca tine?banuiesc ca nu atunci tu dc faci asta?daca zici ca mama lui te cunoaste de cand ereai mica dc nu te-ai combinat cu el pana sa se insoare?asta nu inteleg eu, lamureste-ma te rog pupici
kudika460784
Postat pe 13 Noiembrie 2011 22:17
De la: polin, la data 2011-11-13 18:55:05
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-11 20:18:34PUTZY...aceeasi centurista kultivata retarda si analfabeta indiferent din ce cont sau din ce marmelada ar scrie...



IAR TU ACELASI MITOKAN,PO-PO-NAR,CARE NU-SI MAI GASESTE.KAROTELE IN BUDYGAI








... nu fi rea poponiciul ... pe pamint au loc toate lighioanele ... noroc ca asta e impotent sa aiba urmasi ...
marco918
Postat pe 13 Noiembrie 2011 22:20
De la: kudika460784, la data 2011-11-13 22:17:13buna draga mea!stii proverbul ala:ce tie nu-ti place altuia nu-i face?daca tu ai fi in locul acelei femei,care pe deasupra are si un copil ;tie ti-ar place sa stii ca familia ta o sa se destrame din cauza uneia ca tine?banuiesc ca nu atunci tu dc faci asta?daca zici ca mama lui te cunoaste de cand ereai mica dc nu te-ai combinat cu el pana sa se insoare?asta nu inteleg eu, lamureste-ma te rog pupici



FEMEIA AIA IL INSEALA DE £ ANI CU UN MOS! Am impresia k sunteti chiori ... chiar nu vedeti ce am scris la inceput ?! Ptr k eram prea mica, d`aia n`aveam cum sa ma combin cu el...
Orice ar fi oricum lupt ptr el.;)
kudika426095
Postat pe 13 Noiembrie 2011 22:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
avort spontan 46 De la: Elyaa 19 Iulie 2011 11:11
masurarea temperaturi bazale 5 De la: larisika 16 Februarie 2012 21:00
Permanent 1 De la: roxxkate 2 Septembrie 2011 12:36
Probleme de somn - insomnie, somnambulism, apneea de somn 60 De la: kudika330098 15 Ianuarie 2011 20:42
Pietre la fiere 6 De la: kudika514482 6 Noiembrie 2013 16:43