Setari Cookie-uri

Indragostita de un barbat insurat

draga mea, pune-te tu intotdeauna in ,,pielea ei '' daca vrei... sau in locul cui vrei sa ii faci rau...constient.....intreaba-te daca ai fi tu acea doamna cu un copil pe cale sa divortzeze pentru ca altcineva s-a ,,indragostit'' de el...si fata acea ii strica familia.., sunt NNNN baieti singuri, celibatari..de ce vrei sa distrugi o familie cu copil, tie ti-ar fi placut sa ramai fara tata ...ca alta s-a indragostit de el si pe tine te-a parasit?....NU UITA! daca totusi faci acest pas sa iti amintesti de vorbele mele...ca toate ti se intorc odata , cat de tarziu...cunosc foarte multe cazuri de acest gen...si sincer iti spun...unele au sfarsit prin a-si pierde marea dragoste....pentru ca la randul ei a patit la fel ca si prima sotie...daca el isi lasa familia, copilul pentru tine...o face si a doua si a treia oara..oricum nu o sa ai liniste in viata..
kudika442160
Postat pe 14 Noiembrie 2011 06:00
De la: marco918, la data 2011-11-13 22:20:45
De la: polin, la data 2011-11-13 18:55:05
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-11 20:18:34PUTZY...aceeasi centurista kultivata retarda si analfabeta indiferent din ce cont sau din ce marmelada ar scrie...



IAR TU ACELASI MITOKAN,PO-PO-NAR,CARE NU-SI MAI GASESTE.KAROTELE IN BUDYGAI








... nu fi rea poponiciul ... pe pamint au loc toate lighioanele ... noroc ca asta e impotent sa aiba urmasi ...



Ai gura de aur Schatzily-Adevarat ai grait!!! Meriti din plin!
Titanika
Postat pe 14 Noiembrie 2011 11:42
http://www.youtube.com/watch?v=E22i-N0jOZU&feature=relmfu
Mayyyyana
Postat pe 14 Noiembrie 2011 12:08
De la: kudika460784, la data 2011-11-13 22:17:13buna draga mea!stii proverbul ala:ce tie nu-ti place altuia nu-i face?daca tu ai fi in locul acelei femei,care pe deasupra are si un copil ;tie ti-ar place sa stii ca familia ta o sa se destrame din cauza uneia ca tine?banuiesc ca nu atunci tu dc faci asta?daca zici ca mama lui te cunoaste de cand ereai mica dc nu te-ai combinat cu el pana sa se insoare?asta nu inteleg eu, lamureste-ma te rog pupici


Nu putea sa se combine cu el inainte sa se insoare
Pe asta mica acum au apucat-o poftele de alta jucarie Este evident ca nu este decat o fetita rasfatata obisnuita sa aibe tot ce vrea. Ma intreba daca parintii ei sunt la curent cu noile pofte ale fetitei?
kukla
Postat pe 14 Noiembrie 2011 20:14
De la: mihaela461661, la data 2011-11-11 17:18:57daca va iubiti nu va mai ginditi orcum el nu mai e cu gindu acas si decit sa suferiti amindoua mai bine una


Eu inca nu m-am lamurit, "doamna cu povata" o fi maritata ?
Neah, nu cred, e prea....
kukla
Postat pe 14 Noiembrie 2011 20:16
cel mai bun sfat al meu ,,asculta-ti inima!,, tu stii in ce te-ai bagat daca merita lupta!
kudika440842
Postat pe 14 Noiembrie 2011 20:22
De la: kudika426095, la data 2011-11-13 22:23:22
De la: kudika460784, la data 2011-11-13 22:17:13buna draga mea!stii proverbul ala:ce tie nu-ti place altuia nu-i face?daca tu ai fi in locul acelei femei,care pe deasupra are si un copil ;tie ti-ar place sa stii ca familia ta o sa se destrame din cauza uneia ca tine?banuiesc ca nu atunci tu dc faci asta?daca zici ca mama lui te cunoaste de cand ereai mica dc nu te-ai combinat cu el pana sa se insoare?asta nu inteleg eu, lamureste-ma te rog pupici



FEMEIA AIA IL INSEALA DE £ ANI CU UN MOS! Am impresia k sunteti chiori ... chiar nu vedeti ce am scris la inceput ?! Ptr k eram prea mica, d`aia n`aveam cum sa ma combin cu el...
Orice ar fi oricum lupt ptr el.;)


Asta a cui varianta este???? Dupa ce ca esti pe cale sa distrugi o familie, mai esti si obraznica......
daca atunci erai prea mica, acum esti mare rau.....
kukla
Postat pe 14 Noiembrie 2011 20:34
ASA MI S-A ANTAMPLAT SI MIE,,,,S-A BAGAT UNA ANTRE NOI DOAR CA SOTUL MEU NU VROIA SA DIVORTAM,,,VROIA CU AMANDOUA ,,,SI BINEINTELES CA AVEM SI UN COPIL,,,,PANA LA URMA AM DIVORTAT EU,,,,PENTRU CA EA ERA TOT TIMPUL ANTRE NOI,,,,CHIAR DACA N-AM VAZUT-O NICIODATA,,,,AM SUFERIT ENORM,,,NU MA AJUTA CU BANI,,,CU NIMIC,,,VREO 2 ANI NICI N-AM MAI VORBIT CU EL,,,,MA SUNA DAR NU.I RASPUNDEAM,,,,DOAR SUFEREAM,,,,LA UN MOMENT DAT I-A TRIMIS VORBA LA FATA,,,COPILUL NOSTRU ,,,CA VROIA SA NE AMPACAM,,,,DAR NU AM VRUT,,,,,EL DE CIUDA S-A CUNUNAT CU AIA,,,,,AU TRECUT 5 ANI DE ATUNCI,,,,MA SUNA VORBIM,,,CAND ERAM AMPREUNA SPUNEA MEREU CA SUNT PROASTA,,,,ACUM LUCREZ IN ITALIA ,,CA SA-I ARAT CA MA DESCURC SI SINGURA AM FACUT AICI SCOALA DE SOFERI,,,,,MI-AM LUAT MASINA,,,IAR EL TREBUIE ,,,ASTEAPTA AL-2-LEA COPIL,,,,PE CARE EA IL VA CRESTE CA SI PE PRIMUL,,,ADICA SINGURA,,,CA EL TOT UN GOLAN RAMANE,,,,SI EL MA SUNA MEREU,,,,SI VORBIM,,,NE-AM SI INTALNIT,,,ACUM MA APRECIAZA MAI MULT,,,VINE MEREU LA FATA,,,SI FATA MERGE TOT TIMPUL LA EL,,,SI EI NU PREA-I PLACE,,,ASTA-I PROBLEMA EI,,,ASA I-A SPUS SI EL,,,,,EU TE-AS SFATUI SA-TI CAUTI UN BAIAT SINGUR,,,,CUM ASI LASA SOTIA ASA VA FACE SI CU TINE,,,,
kudika330644
Postat pe 15 Noiembrie 2011 00:15
De la: kukla, la data 2011-11-14 20:34:20
De la: kudika426095, la data 2011-11-13 22:23:22
De la: kudika460784, la data 2011-11-13 22:17:13buna draga mea!stii proverbul ala:ce tie nu-ti place altuia nu-i face?daca tu ai fi in locul acelei femei,care pe deasupra are si un copil ;tie ti-ar place sa stii ca familia ta o sa se destrame din cauza uneia ca tine?banuiesc ca nu atunci tu dc faci asta?daca zici ca mama lui te cunoaste de cand ereai mica dc nu te-ai combinat cu el pana sa se insoare?asta nu inteleg eu, lamureste-ma te rog pupici



FEMEIA AIA IL INSEALA DE £ ANI CU UN MOS! Am impresia k sunteti chiori ... chiar nu vedeti ce am scris la inceput ?! Ptr k eram prea mica, d`aia n`aveam cum sa ma combin cu el...
Orice ar fi oricum lupt ptr el.;)


Asta a cui varianta este???? Dupa ce ca esti pe cale sa distrugi o familie, mai esti si obraznica......
daca atunci erai prea mica, acum esti mare rau.....





faith742011
Postat pe 15 Noiembrie 2011 18:21
SA NU/TI CLADESTI FERICIRE PE NEFERICIREA ALTUIA!
salvina
Postat pe 16 Noiembrie 2011 21:22
De la: polin, la data 2011-11-14 11:42:15
De la: marco918, la data 2011-11-13 22:20:45
De la: polin, la data 2011-11-13 18:55:05
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-11 20:18:34PUTZY...aceeasi centurista kultivata retarda si analfabeta indiferent din ce cont sau din ce marmelada ar scrie...



IAR TU ACELASI MITOKAN,PO-PO-NAR,CARE NU-SI MAI GASESTE.KAROTELE IN BUDYGAI








... nu fi rea poponiciul ... pe pamint au loc toate lighioanele ... noroc ca asta e impotent sa aiba urmasi ...



Ai gura de aur Schatzily-Adevarat ai grait!!! Meriti din plin!
flori se dau doar la poponari,Putzy...l-ai deconspirat si vroiam sa ramana totul secret...4 flori ca la mort? stii tu ce stii,doar sunteti prieteni...oricum,nu prea a mai dat nici un semn de viata,si cand apare zici ca-i mort,bolboroseste si imita pana adoarme...
GODZILA
Postat pe 16 Noiembrie 2011 21:28
ii profsor?
kudika465257
Postat pe 17 Noiembrie 2011 16:21
De la: salvina, la data 2011-11-16 21:22:21SA NU/TI CLADESTI FERICIRE PE NEFERICIREA ALTUIA!


La cat este de obraznica "asta mica" cred ca deja isi face planuri cu bataie lunga......
Tare sunt curioasa daca parintii ei stiu de noua pofta pe care o are fetita lor?
kukla
Postat pe 18 Noiembrie 2011 00:34
Incurcate sunt caile iubirii si cand le mai complicam si noi... ce sa zic, decizia iti apartine. Bafta!
GeorgianaBB
Postat pe 19 Noiembrie 2011 15:52
daca era deja divortat -mai mergea ,dar sa i distrugi casa ,familia -sufera copii ,doamne sper sa ti dai seama ca nu vei fericita niciodata -te va mustra constinta .
claudia_mami
Postat pe 19 Noiembrie 2011 16:31
iti complici viata... in fine, pana la urma e treaba ta. toata viata o sa fii nesigura pe 'iubirea" asta. cat despre mama tipului nu ii trebuie decat 5 minute sa observe ceva ce nu-i convine. esti mult prea optimista. bye bye
kudika392697
Postat pe 19 Noiembrie 2011 20:03
De la: kudika442160, la data 2011-11-14 06:00:13draga mea, pune-te tu intotdeauna in ,,pielea ei '' daca vrei... sau in locul cui vrei sa ii faci rau...constient.....intreaba-te daca ai fi tu acea doamna cu un copil pe cale sa divortzeze pentru ca altcineva s-a ,,indragostit'' de el...si fata acea ii strica familia.., sunt NNNN baieti singuri, celibatari..de ce vrei sa distrugi o familie cu copil, tie ti-ar fi placut sa ramai fara tata ...ca alta s-a indragostit de el si pe tine te-a parasit?....NU UITA! daca totusi faci acest pas sa iti amintesti de vorbele mele...ca toate ti se intorc odata , cat de tarziu...cunosc foarte multe cazuri de acest gen...si sincer iti spun...unele au sfarsit prin a-si pierde marea dragoste....pentru ca la randul ei a patit la fel ca si prima sotie...daca el isi lasa familia, copilul pentru tine...o face si a doua si a treia oara..oricum nu o sa ai liniste in viata..


Neah, ca ea nu poate... Ea il vrea pe ala insuratu' si cu un copil...a, era sa uit..si a carui nevasta umbla de cativa ani cu un mos...parca asa a sustinut acum cateva zile (postari).....
Asta vrea acum asta mica.....la asta a poftit...la un barbat insurat si cu un copil....ce conteaza ca intr-o zi s-ar putea sa fie ea in locul sotiei inselate si in prag de a fi abandonata cu un copil.....acum il vrea pe el.....si culmea....si mamica lui o place......
nu stiu daca trebuie sa ma bucur, sa raman confuza sau sa-mi trag un glont in...unde vreau eu...., asa ca le-am pus pe toate 3
kukla
Postat pe 20 Noiembrie 2011 04:47
daca intradevar il iubesti si esti convinsa ca si el te iubeste pe tine si ca pentru el nu esti un refugiul a unei perioade mai delicata din viata lui atunci urmeaza ti instictul ca nu esti nici prima nici ultima care i se intampla lucruri de genul acesta dar trebuie sa te gandesti bine si sa analizez ce avati voi in comun (va potriviti in relatia sexuala va place anumite lucruri si tie si lui sa va plimbati ,mergeti la cumparaturi sa te ajute in treburi caznice sa fie langa tine cand ai nevoie si e posibil in acel moment sa fie langa tine si multe alte lucruri ) iubirea nu inseana doar sa ti puna bani pe masa si sa stie numai de servici s au prieteni si tu sa l astepti acasa ca esti femeie si doar atat chiar daca e criza si nu prea ne ajung bani asta nu inseamna sa stam doar in casa si sa nu avem prieteni comuni gandeste si analizeaza care este situatia deobicei barbati la inceput te inpresioneaza cu diferite lucruri (testeaza l din mai multe pucte )
laura_dumitru73
Postat pe 20 Noiembrie 2011 07:24
Stai la acest nivel deocamdata,amanta,si incearca sa faci ceea ce face o sotie,un timp (nu ai sa reusesti 100% dar macar vezi cum e ),si apoi iubirea pe care o simti iti va da o solutie(vei cauta pe altcineva cu siguranta)
Morpheos
Postat pe 20 Noiembrie 2011 09:06
daca il iubesti cu adevarat lupta pt aceasta iubire,nu tine cont niciodata de criticile celor din jur,daca tu esti fericita....atat conteaza,iubirea este un sentiment frumos ce merita trait de cate ori ai ocazia......
kudika100994
Postat pe 20 Noiembrie 2011 09:59
ce o judecati asa aspru? daca omul e pe punctul de a baga divort,ce naiba doar nu bagi divort de pe o zi pe alta ? asta e in timp ceva nu merge in relatie, iar daca nu se ajunge la un consens pa si la revedere .fiecare pe drumul lui .ce ca are si copil ? e mai bine sa creasca langa niste parinti ce nu se inteleg?
iuxy09
Postat pe 20 Noiembrie 2011 10:07
ce o judecati asa aspru? daca omul e pe punctul de a baga divort,ce naiba doar nu bagi divort de pe o zi pe alta ? asta e in timp ceva nu merge in relatie, iar daca nu se ajunge la un consens pa si la revedere .fiecare pe drumul lui .ce ca are si copil ? e mai bine sa creasca langa niste parinti ce nu se inteleg?
iuxy09
Postat pe 20 Noiembrie 2011 10:08
Sincera sa fiu e sa te gandesti un pic la sotia lui si mai ales la copil , care e nevinovat si are cel mai mult de suferit din despartirea celor 2 adulti care inainte sa aduca o fiinta pe lume, nu stiu ce vor de la viata! Gandeste-te sau mai de graba pune-te in lucul mamei ,dar si a cpilului ,mai ales ca esti femeie si ai fost si tu un copil!!!Parerea mea e sa nu te implici in despartirea a unui cuplu si sa nu crezi ca pe suferinta lor ,tu iti vei cladi o imnesa fericire!!!Nu va fi deloc asa!
kudika313506
Postat pe 20 Noiembrie 2011 11:36
De la: kudika421339, la data 2011-10-30 19:03:37[quote name='kudika426095' date='2011-10-30 18:30:14'

Am atu in fata mamei lui k ma place de cand eram mica mica, pe cand pe ea n`o place ..n`o suporta.


CE MAI ASTEPTI?O AI PE MAMA LUI DE PARTEA TA,CARE ESTE PROBLEMA?

Draga mea,mi-e sila de tine si de mama barbatului caruia vrei sa-i distrugi familia!Nu-mi spune ca deja familia lui este destramata,caci nu te voi crede!Luati-va toti de mana si aruncati-va in cap!Eu una,m-am saturat de atatea cazuri in care intervin cele asemenea tie!


draga mea...toata lumea e satula insa situatiile continua si vor continua sa existe ...asa k... invata sa le faci fata !!!!
yulya0707
Postat pe 20 Noiembrie 2011 12:55
buna poarta o discutie cu el si vezi ce are de gand cu tine?dar tu ce ai de gand cu el?doar nu vrei s a ramai doar amanta
davidovalexei
Postat pe 20 Noiembrie 2011 13:46
nu am experientza prea multa dar eu zic k trb s lupti in viata pt ceea ce iubesti q adevarat.nu t lua dupa cei kre t condamna,dnzeu a vrut asta k poate u nu-ti doreai...faptul k pana aqm nu te-ai bagat sa desparti o familie dovedeste k u chiar il iubesti.mergi mai departe...
kudika473906
Postat pe 20 Noiembrie 2011 16:26
fata tu daca ai fii in situatia ei si ai cere un sfat du te dracu tu de nesimtita ca toate sunteti sfinte
kudika002480
Postat pe 20 Noiembrie 2011 17:38
De la: kudika002480, la data 2011-11-20 17:38:03fata tu daca ai fii in situatia ei si ai cere un sfat du te dracu tu de nesimtita ca toate sunteti sfinte


Mai, e greu sa fii asa proasta ca tipa care a initiat topicul...
kudika226898
Postat pe 20 Noiembrie 2011 18:11
De la: kudika002480, la data 2011-11-20 17:38:03fata tu daca ai fii in situatia ei si ai cere un sfat du te dracu tu de nesimtita ca toate sunteti sfinte


Tu cu cine te certi? Te mananca si nu are cine te scarpina?
faith742011
Postat pe 20 Noiembrie 2011 18:19
De la: kudika426095, la data 2011-10-30 18:30:14Pot sa spun k m`am indragostit de un barbat insurat ...care e pe punctul sa bage divort.
Ai mei se cunosc cu ai lui ...si tot asa.
Am atu in fata mamei lui k ma place de cand eram mica mica, pe cand pe ea n`o place ..n`o suporta.
Nu stiu ce sa mai fac .. pe`o parte imi este teama, pe o parte spun si sustin cu tarie k lupt impotriva oricui ptr el ...dar ea il are pe copil ...mai exista si el ...
Da`ti`mi si mie niste sfaturi ...
Nu ma judecati! N`am nevoie sa fiu judecata!


Te indragostisi de un barbat insurat si...ce sfaturi vrei? Ca nu inteleg? Vrei sfaturi sau vrei sustinerea noastra? Ce sa-ti spun? El e insurat, are copil, ...maica-sa te place pe tine, va cunoasteti de mult...dar el a preferat sa-si ia alta nevasta, sa-i faca un copil...ai cam ramas pe langa gard. De sentimentele lui pentru tine nu prea vorbesti. De ce? Pentru ca nu exista? Eu zic sa te dai deoparte si sa lasi barbatul sa aleaga. Daca te vroia pe tine, te lua demult. Ce te face sa crezi c-o sa dea divort pentru tine? Poate divorteaza de actuala si se combina cu alta, nu cu tine. Nu mai visa!
Ionyssa
Postat pe 20 Noiembrie 2011 18:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Subiectul zilei - Problemele de ginecologie si pediatrie 5 De la: Shhh 12 Iulie 2010 14:02
Absenta menstruatiei 2 De la: kudika_15340 31 August 2012 19:12
menstruatia.. 32 De la: kudika374077 26 August 2011 20:12
oare e cistita cronica? 18 De la: bubbles123 22 Noiembrie 2016 17:55
stafilococul auriu 9 De la: Anda_Anghel_1 14 Octombrie 2012 15:06