Setari Cookie-uri

crestem odata cu sentimentele,suferinta si iubirea incredibila

sunt 8 luni de cand sunt impeuna cu un baiat de 21 de ani ,eu am 16.de 3 luni parintii mei nu vor sa mai audsa de acest baiat deoarece nu mi oate oferi o situatie buna pe viitor.viorel(boyfriend) lucreaza ospatar la un club de noapte si totodata face postliceala de asistent medical generalist.isi strange bani ptr scl.locueste doar cu mama lui,este un tip rebel si caruia distractia nu ii lipseste,daca isi doreste cv face cu adevart pana la capat.nu fumeaza! mentionez ca este si primul cu care am avt rel. sexuale. parintii mei spun ca este un neica nimeni tr ca nu a stiut sa realizeze cv in viatza lui pana acum.. are un frate mai mare care a plecat in strainatate.eu am muncit acum un an la o femeie,aeam grija de fata si baiat,erau mici,de 6 si respectiv 7 ani. am trait in fam. mea momene de tristete majoitatea,avand ambii bunici timp de 4 ani la pat,trebuind sa ii schimb si sa am grija dimineaa sa le dau de mancare cand parinti nu erau acasa. scoala merge f bine.notele sunt de la 8 ,absente am facut.ulterir ai ei au ut decizia de a apela la politie,tr a il tin pe viorel departe de mine.a considerat ca acest baiat imi va strica viitorul. iaum impins sa ia aeste decizii si faptul ca eu l-m poftit la mine acasa,eu mergeam la el. stateam manoi la masa,serile erau minunate ,cand parintii erau plecati si ma furisam. vara asta ma furisam sa plec la lac cu el,sau ne plimbam p ascuns in parc,gradini. dar ara a sti ai mei rugam prietene sa ne ajute.tata ma batea cand afl ca am iesit cu el,ca nu mai sunt fata simpla si care se distra alaturi de ei. am avt o rel de un an in care am pus suflet.acel baiat este si acum nebun dupa mine.eu nu am mai vrut,simteam ca nu am voie sa ac nimic daca nu ii ziceam lui.am pus punct.am fost batuta in rel mea cu viorel forte mlt,jungeam sa obsv si colegii...profesori ma lauda ptr ca nu am neglijat st solara,dar otodata pot vb cu el doar la scl. ine si ma ia cnv de la scl,ma duce...ptr a fi siguri ai mei ca nu sunt cu el sau vn la mn acasa su ies cu l. nii cu fete nu mamai lasa..ma simt groaznic.cand vbesc cu el ii spun tot ce ma doare si tot ce ma bucura.a zis ca va astepta cat va fi nevoie si vrea sa nu mai plang.sunt intr-o depresie cand simt ca nu pot vb la tel,imi controleaza telefonul zilnic ai mei parinti.spunca u pot sa iau totul de la lingura,trebuie sa gasesc p cnv cu o situatie mat mai buna .in prpra mea casa ma simt in inchisoare,daca ma duc la magazin,vn dupa mn... .am povestit secvene din viatza mea.am fost si la psiholog si la psihiatru chiar,am avt consultatii la doctor. este greu si am nevoie sa imi dati un sfat,un semn ca cv trb corectat i cum... ma regasescin carti,ma inchid,simt nev sa traiesc alatui de el...
Chrenty
Postat pe 5 Decembrie 2011 20:05
cam precoce pe acolo prin braila!
PICCKARD
Postat pe 5 Decembrie 2011 20:13
Shtrumpfy, de la 15 ani te-a lovit asa rau dragostea? Asteapta sa mai cresti, esti inca prea mica. Termina si tu liceul si dupa aia o sa ai timp destul si de dragosteala.
Armain
Postat pe 5 Decembrie 2011 20:16
De la: Chrenty, la data 2011-12-05 20:05:43


Draga mea,citindu-ti randurile,am preferat sa ti le sterg,de ce?Pentru simplul fapt ca distrugi limba romana prin limbajul pe care l-ai folosit scriindu-ti asa zisa poveste de dragoste!Nu am niciun sfat sa-ti dau deoarece am ramas pur si simplu pe ganduri!Am fiica cu varsta apropiata de varsta ta,dar ,te rog sa ma crezi,ea are cu totul alte preocupari fata de cele pe care le ai tu in acest moment!Draga mea,esti o fatuca cruda ca varsta,vezi-ti de scoala,de viitorul profesional si lasa iubirea deoparte!Nu vad in tine decat o viitoare fata de consum,pentru cei doritori si este adevarat ,ca pentru a face sex,nu iti trebuie multa carte!Este siuficient sa deschizi gura si nimic mai mult!Pacat de varsta pe care o ai!
RAINBOWLADY
Postat pe 5 Decembrie 2011 20:25
De la: kudika421339, la data 2011-12-05 20:25:08...este adevarat ,ca pentru a face sex,nu iti trebuie multa carte!Este siuficient sa deschizi gura si nimic mai mult!

E suficient, dar numai pentru sexul oral.
Armain
Postat pe 5 Decembrie 2011 20:35
De la: Chrenty, la data 2011-12-05 20:05:43sunt 8 luni de cand sunt impeuna cu un baiat de 21 de ani ,eu am 16.de 3 luni parintii mei nu vor sa mai audsa de acest baiat deoarece nu mi oate oferi o situatie buna pe viitor.viorel(boyfriend) lucreaza ospatar la un club de noapte si totodata face postliceala de asistent medical generalist.isi strange bani ptr scl.locueste doar cu mama lui,este un tip rebel si caruia distractia nu ii lipseste,daca isi doreste cv face cu adevart pana la capat.nu fumeaza! mentionez ca este si primul cu care am avt rel. sexuale. parintii mei spun ca este un neica nimeni tr ca nu a stiut sa realizeze cv in viatza lui pana acum.. are un frate mai mare care a plecat in strainatate.eu am muncit acum un an la o femeie,aeam grija de fata si baiat,erau mici,de 6 si respectiv 7 ani. am trait in fam. mea momene de tristete majoitatea,avand ambii bunici timp de 4 ani la pat,trebuind sa ii schimb si sa am grija dimineaa sa le dau de mancare cand parinti nu erau acasa. scoala merge f bine.notele sunt de la 8 ,absente am facut.ulterir ai ei au ut decizia de a apela la politie,tr a il tin pe viorel departe de mine.a considerat ca acest baiat imi va strica viitorul. iaum impins sa ia aeste decizii si faptul ca eu l-m poftit la mine acasa,eu mergeam la el. stateam manoi la masa,serile erau minunate ,cand parintii erau plecati si ma furisam. vara asta ma furisam sa plec la lac cu el,sau ne plimbam p ascuns in parc,gradini. dar ara a sti ai mei rugam prietene sa ne ajute.tata ma batea cand afl ca am iesit cu el,ca nu mai sunt fata simpla si care se distra alaturi de ei. am avt o rel de un an in care am pus suflet.acel baiat este si acum nebun dupa mine.eu nu am mai vrut,simteam ca nu am voie sa ac nimic daca nu ii ziceam lui.am pus punct.am fost batuta in rel mea cu viorel forte mlt,jungeam sa obsv si colegii...profesori ma lauda ptr ca nu am neglijat st solara,dar otodata pot vb cu el doar la scl. ine si ma ia cnv de la scl,ma duce...ptr a fi siguri ai mei ca nu sunt cu el sau vn la mn acasa su ies cu l. nii cu fete nu mamai lasa..ma simt groaznic.cand vbesc cu el ii spun tot ce ma doare si tot ce ma bucura.a zis ca va astepta cat va fi nevoie si vrea sa nu mai plang.sunt intr-o depresie cand simt ca nu pot vb la tel,imi controleaza telefonul zilnic ai mei parinti.spunca u pot sa iau totul de la lingura,trebuie sa gasesc p cnv cu o situatie mat mai buna .in prpra mea casa ma simt in inchisoare,daca ma duc la magazin,vn dupa mn... .am povestit secvene din viatza mea.am fost si la psiholog si la psihiatru chiar,am avt consultatii la doctor. este greu si am nevoie sa imi dati un sfat,un semn ca cv trb corectat i cum... ma regasescin carti,ma inchid,simt nev sa traiesc alatui de el...


Draga mea fetita te rog nu fi trista. In primul rand nu e prea bine ca ti-ai inceput viata sexuala asa repede ...La varsta ta ar trebui sa te gandesti ca parinti tai reactioneaza asa pentru ca iti doresc tie binele. Cat despre Viorel ai zis ca ti-a spus sa stai linistita ca te asteapta...gandeste-te mai mult la scoala este foarte important sa ai un rost in viata...tu inca nu-ti dai seama pentru ca ai doar 16 ani si asa gandeste orice copil la varsta ta insa asculta-ma...continua sa ai note peste 8 asa cum ai amintit si ascultati parinti iar la Viorel acordai o ora pe zi este suficient sa va intalniti daca El te iubeste cu adevarat te va astepta sa cresti mai mare - si daca nu te asteapta inseamna ca nu te iubeste cu adevarat...dar nu plange daca se va intampla asa ca sunt multi baieti ...tu trebuie sa le areti ca esti fata desteapta si nu proasta...nu mai intretine relatii intime asa usor ...un om care va sta cu tine in viata v-a trebui sa-ti arate ca te iubeste nu doar pentru ca te culci cuu el ci pentru ceea ce esti tu - pentru ca ai note bune, pt ca-ti asculti parintii...un baiatte va aprecia ai mult daca va vedea ca nu cedezi usor ma refer ca nu te culci cu el....O sa intelegi tu ceea ce am vrut eu sa-ti explic cand vei creste mai mare. Gandeste-te ca daca tu invet5 si-ti vei face o cariera cand vei fi mare vei avea un loc de munca si fa astfel incat sa ai tu banii tai propri si pe urma-l poti cauta pe Viorelul tau sa fiti impreuna - si daca nu v-a fi el atunci v-a fii altul.....daca-ti doresti ceva cu adevarat de la viata poti avea totul depinde de tine...
kudika_nikole
Postat pe 5 Decembrie 2011 20:49
De la: Chrenty, la data 2011-12-05 20:05:43sunt 8 luni de cand sunt impeuna cu un baiat de 21 de ani ,eu am 16.d.


in ce sens sunteti impreuna?
te ajuta la teme, iti trimite sms-uri cu raspunsurile la teza, te ajuta sa treci strada?
guru_ion
Postat pe 5 Decembrie 2011 22:29
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 22:29:46
De la: Chrenty, la data 2011-12-05 20:05:43sunt 8 luni de cand sunt impeuna cu un baiat de 21 de ani ,eu am 16.d.


in ce sens sunteti impreuna?
te ajuta la teme, iti trimite sms-uri cu raspunsurile la teza, te ajuta sa treci strada?







... tu chiar vrei sa fii intrebat ... ce e aia ... teza ? ...
marco918
Postat pe 5 Decembrie 2011 22:31
De la: Chrenty, la data 2011-12-05 20:05:43sunt 8 luni de cand sunt impeuna cu un baiat de 21 de ani ,eu am 16.de 3 luni parintii mei nu vor sa mai audsa de acest baiat deoarece nu mi oate oferi o situatie buna pe viitor.viorel(boyfriend) lucreaza ospatar la un club de noapte si totodata face postliceala de asistent medical generalist.isi strange bani ptr scl.locueste doar cu mama lui,este un tip rebel si caruia distractia nu ii lipseste,daca isi doreste cv face cu adevart pana la capat.nu fumeaza! mentionez ca este si primul cu care am avt rel. sexuale. parintii mei spun ca este un neica nimeni tr ca nu a stiut sa realizeze cv in viatza lui pana acum.. are un frate mai mare care a plecat in strainatate.eu am muncit acum un an la o femeie,aeam grija de fata si baiat,erau mici,de 6 si respectiv 7 ani. am trait in fam. mea momene de tristete majoitatea,avand ambii bunici timp de 4 ani la pat,trebuind sa ii schimb si sa am grija dimineaa sa le dau de mancare cand parinti nu erau acasa. scoala merge f bine.notele sunt de la 8 ,absente am facut.ulterir ai ei au ut decizia de a apela la politie,tr a il tin pe viorel departe de mine.a considerat ca acest baiat imi va strica viitorul. iaum impins sa ia aeste decizii si faptul ca eu l-m poftit la mine acasa,eu mergeam la el. stateam manoi la masa,serile erau minunate ,cand parintii erau plecati si ma furisam. vara asta ma furisam sa plec la lac cu el,sau ne plimbam p ascuns in parc,gradini. dar ara a sti ai mei rugam prietene sa ne ajute.tata ma batea cand afl ca am iesit cu el,ca nu mai sunt fata simpla si care se distra alaturi de ei. am avt o rel de un an in care am pus suflet.acel baiat este si acum nebun dupa mine.eu nu am mai vrut,simteam ca nu am voie sa ac nimic daca nu ii ziceam lui.am pus punct.am fost batuta in rel mea cu viorel forte mlt,jungeam sa obsv si colegii...profesori ma lauda ptr ca nu am neglijat st solara,dar otodata pot vb cu el doar la scl. ine si ma ia cnv de la scl,ma duce...ptr a fi siguri ai mei ca nu sunt cu el sau vn la mn acasa su ies cu l. nii cu fete nu mamai lasa..ma simt groaznic.cand vbesc cu el ii spun tot ce ma doare si tot ce ma bucura.a zis ca va astepta cat va fi nevoie si vrea sa nu mai plang.sunt intr-o depresie cand simt ca nu pot vb la tel,imi controleaza telefonul zilnic ai mei parinti.spunca u pot sa iau totul de la lingura,trebuie sa gasesc p cnv cu o situatie mat mai buna .in prpra mea casa ma simt in inchisoare,daca ma duc la magazin,vn dupa mn... .am povestit secvene din viatza mea.am fost si la psiholog si la psihiatru chiar,am avt consultatii la doctor. este greu si am nevoie sa imi dati un sfat,un semn ca cv trb corectat i cum... ma regasescin carti,ma inchid,simt nev sa traiesc alatui de el...







... mda ... inca una care deschide picioarele inainte de a deschide ochii ... ... la 16 anishorii ... ''copilitza'' si-a gasit mascul ... si nu o inteleg parintii ... ce rautatee ... ... daca ar stii aia ca musteriul le-a batjocorit si fata ce tambalau ar iesi ...
marco918
Postat pe 5 Decembrie 2011 22:35
De la: marco918, la data 2011-12-05 22:35:24
De la: Chrenty, la data 2011-12-05 20:05:43sunt 8 luni de cand sunt impeuna cu un baiat de 21 de ani ,eu am 16.de 3 luni parintii mei nu vor sa mai audsa de acest baiat deoarece nu mi oate oferi o situatie buna pe viitor.viorel(boyfriend) lucreaza ospatar la un club de noapte si totodata face postliceala de asistent medical generalist.isi strange bani ptr scl.locueste doar cu mama lui,este un tip rebel si caruia distractia nu ii lipseste,daca isi doreste cv face cu adevart pana la capat.nu fumeaza! mentionez ca este si primul cu care am avt rel. sexuale. parintii mei spun ca este un neica nimeni tr ca nu a stiut sa realizeze cv in viatza lui pana acum.. are un frate mai mare care a plecat in strainatate.eu am muncit acum un an la o femeie,aeam grija de fata si baiat,erau mici,de 6 si respectiv 7 ani. am trait in fam. mea momene de tristete majoitatea,avand ambii bunici timp de 4 ani la pat,trebuind sa ii schimb si sa am grija dimineaa sa le dau de mancare cand parinti nu erau acasa. scoala merge f bine.notele sunt de la 8 ,absente am facut.ulterir ai ei au ut decizia de a apela la politie,tr a il tin pe viorel departe de mine.a considerat ca acest baiat imi va strica viitorul. iaum impins sa ia aeste decizii si faptul ca eu l-m poftit la mine acasa,eu mergeam la el. stateam manoi la masa,serile erau minunate ,cand parintii erau plecati si ma furisam. vara asta ma furisam sa plec la lac cu el,sau ne plimbam p ascuns in parc,gradini. dar ara a sti ai mei rugam prietene sa ne ajute.tata ma batea cand afl ca am iesit cu el,ca nu mai sunt fata simpla si care se distra alaturi de ei. am avt o rel de un an in care am pus suflet.acel baiat este si acum nebun dupa mine.eu nu am mai vrut,simteam ca nu am voie sa ac nimic daca nu ii ziceam lui.am pus punct.am fost batuta in rel mea cu viorel forte mlt,jungeam sa obsv si colegii...profesori ma lauda ptr ca nu am neglijat st solara,dar otodata pot vb cu el doar la scl. ine si ma ia cnv de la scl,ma duce...ptr a fi siguri ai mei ca nu sunt cu el sau vn la mn acasa su ies cu l. nii cu fete nu mamai lasa..ma simt groaznic.cand vbesc cu el ii spun tot ce ma doare si tot ce ma bucura.a zis ca va astepta cat va fi nevoie si vrea sa nu mai plang.sunt intr-o depresie cand simt ca nu pot vb la tel,imi controleaza telefonul zilnic ai mei parinti.spunca u pot sa iau totul de la lingura,trebuie sa gasesc p cnv cu o situatie mat mai buna .in prpra mea casa ma simt in inchisoare,daca ma duc la magazin,vn dupa mn... .am povestit secvene din viatza mea.am fost si la psiholog si la psihiatru chiar,am avt consultatii la doctor. este greu si am nevoie sa imi dati un sfat,un semn ca cv trb corectat i cum... ma regasescin carti,ma inchid,simt nev sa traiesc alatui de el...







... mda ... inca una care deschide picioarele inainte de a deschide ochii ... ... la 16 anishorii ... ''copilitza'' si-a gasit mascul ... si nu o inteleg parintii ... ce rautatee ... ... daca ar stii aia ca musteriul le-a batjocorit si fata ce tambalau ar iesi ...


Poate ca deja stiu si deaia nu o mai lasa sa vorbeasca cu el...
kudika_nikole
Postat pe 5 Decembrie 2011 22:38
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 22:29:46
De la: Chrenty, la data 2011-12-05 20:05:43sunt 8 luni de cand sunt impeuna cu un baiat de 21 de ani ,eu am 16.d.


in ce sens sunteti impreuna?
te ajuta la teme, iti trimite sms-uri cu raspunsurile la teza, te ajuta sa treci strada?


m-as mira daca stie ce-i aia scoala
guru_ion
Postat pe 5 Decembrie 2011 22:42
imi traduce si mie careva ce puii mei scrie fatuca asta ca ma doare neuronu' de atatea abrevieri...
mult'am fain....pt intelegere dar....deh.... n-am avut rabdarea sa citesc pana la capat , nu pot frate, si gata sa citesc atatea tampenii pe cm patrat.
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:55
Daca parintii tai iti vor da o bataie buna....sa le pupi mana!!!Si acum si mai tarziu la 20 ani....inca sant prea buni cu tine!!!Iti tolereaza prea mule deja!!!
Titanika
Postat pe 6 Decembrie 2011 11:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand s-a terminat relatia mea serioasa si cand a inceput cosmarul asta? 34 De la: emilia85 16 Noiembrie 2011 09:20
am nevoie de un sfat 8 De la: alyn27 6 August 2010 00:01
Nedumerire... 4 De la: myriam_paradise 21 Iunie 2011 20:19
Cum sa fim din nou impreuna? 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:34
insarcinata ... 26 De la: arhanghel 30 Septembrie 2009 21:23