Setari Cookie-uri

Indragostita de profesor

Am si eu o problema.Anul acesta merg la olimpiada si fac saptamanal cate o ora de pregatire cu profesorul de la clasa.Inca din a-IX-a l-am simpatizat pe acest om pentru rabdarea,placerea cu care preda si pentru calmul sau.Spre deosebire de colegii mei,care il considera un"fraier"si rad de el,eu intotdeauna am fost cuminte si activa la orele lui.Anul acesta de cand a inceput pregatirea cu mine mi-am dat seama ca eu nu simt doar admiratie si respect fata de domnu' profesor,ci iubire pura.Sunt constienta ca nu e un lucru bun,iar sentimentul de VINOVATIE ma macina de cateva luni.Pur si simplu nu-mi pot lua gandul de la EL,iar prezenta sa imi tulbura ratiunea.Sunt constienta ca intre profesori si elevi nu trebuie sa existe decat respect si colaborare,nimic mai mult.Cunosc din presa multe cazuri de eleve seduse si pacalite de profesori,care au patit lucruri foarte grave si nu-mi doresc sa-mi se intample la fel.Tin sa spun ca domnu' profesor s-a purtat absolut normal si nu mi-a facut avansuri,nici nu m-a atins.Spre deosebire de alte cadre didactice din liceul meu acest barbat e foarte discret,nu barfeste,nu-si povesteste viata pe la toate colturile,ceea ce e un lucru admirabil.Fata de elevi e rece,rational si nu se baga in vietile lor personale.Ne trateaza pe toti la egalitate si nu lasa loc de indulgente la notare.Chiar daca merg la Olimpiada nu-mi pune note mai mari,ci ma asculta in fiecare ora si-mi da mai multe teme decat le da colegilor mei.Odata,cand m-a ridicat pe neasteptate la ascultare m-am comportat si am vorbit ca un copil de 7 ani,iar lucrul acesta l-a enervat.In tot acest timp ma holbam si ma hlizeam la el ca un betiv,lucru pe care nu l-a trecut cu vederea.Ma tem ca si-a cam dat seama ca il plac,iar asta l-a suparat.De atunci a devenit rece si distant cu mine,iar la pregatiri imi reproseaza ca sunt imprastiata si dezordonata.Scopul meu este sa obtin rezultate bune la concurs,nu o idila cu un adult,dar simpla lui prezenta ma peturba.Colegii nu stiu de sentimentul meu pentru acest barbat insurat,dar vreo doua fete banuiesc ceva.Acestia(colegii)considera ca munca mea suplimentara e in zadar,dar mie chiar imi place ceea ce fac si nu vreau sa renunt.Ceea ce invat la materia lui s-ar putea sa ma ajute pe viitor si nu vreau sa dau inapoi,dar sentimentele imi afecteaza gandirea,comportamentul si traiul zilnic.Noaptea am insomnii,ziua sunt obosita si imi vine greu sa invat.La scoala in timpul cursurilor il aud cum preda la clasele vecine si nu ma pot concentra deloc la ore.Simt ca o iau razna si nu stiu cat pot sa mai tin ascunsa aceasta patima nebuneasca.Ma tem ca daca vor afla elevii si profesorii din liceu,ma voi face de ras si pe mine,dar si pe EL.Nu vreau sa creada toti prostii ca domnul profesor s-a dat la mine,caci saracul om nu e vinovat cu nimic.Toata aceasta VINA imi apartine mie si sunt responsabila de ceea ce fac.Programul meu scolar e total opus cu cel al psihologului din liceu si nu pot vorbi cu el,desi am incercat de mai multe ori.Nu-mi pun incredere in familie,caci parintii mei nu au fost de acord cu Olimpiada inca de la inceput,dar m-au lasat fiindca mie imi face placere.Alti profesori din liceu obisnuiesc sa umble cu paratul/barfitul si nu ma incred in ei,iar asa zisii mei prieteni/colegi nu sunt decat niste profitori.Nu gasesc persoane cu care sa ma sfatuiesc,asa ca va cer voua sfatul.Am dat deja prea multe detalii si nu doresc sa dezvalui identitatea mea,nici cea a domnului profesor.-Va rog sa ma ajutati!
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:19
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:19:15Am si eu o problema.Anul acesta merg la olimpiada si fac saptamanal cate o ora de pregatire cu profesorul de la clasa.Inca din a-IX-a l-am simpatizat pe acest om pentru rabdarea,placerea cu care preda si pentru calmul sau.Spre deosebire de colegii mei,care il considera un"fraier"si rad de el,eu intotdeauna am fost cuminte si activa la orele lui.Anul acesta de cand a inceput pregatirea cu mine mi-am dat seama ca eu nu simt doar admiratie si respect fata de domnu' profesor,ci iubire pura.Sunt constienta ca nu e un lucru bun,iar sentimentul de VINOVATIE ma macina de cateva luni.Pur si simplu nu-mi pot lua gandul de la EL,iar prezenta sa imi tulbura ratiunea.Sunt constienta ca intre profesori si elevi nu trebuie sa existe decat respect si colaborare,nimic mai mult.Cunosc din presa multe cazuri de eleve seduse si pacalite de profesori,care au patit lucruri foarte grave si nu-mi doresc sa-mi se intample la fel.Tin sa spun ca domnu' profesor s-a purtat absolut normal si nu mi-a facut avansuri,nici nu m-a atins.Spre deosebire de alte cadre didactice din liceul meu acest barbat e foarte discret,nu barfeste,nu-si povesteste viata pe la toate colturile,ceea ce e un lucru admirabil.Fata de elevi e rece,rational si nu se baga in vietile lor personale.Ne trateaza pe toti la egalitate si nu lasa loc de indulgente la notare.Chiar daca merg la Olimpiada nu-mi pune note mai mari,ci ma asculta in fiecare ora si-mi da mai multe teme decat le da colegilor mei.Odata,cand m-a ridicat pe neasteptate la ascultare m-am comportat si am vorbit ca un copil de 7 ani,iar lucrul acesta l-a enervat.In tot acest timp ma holbam si ma hlizeam la el ca un betiv,lucru pe care nu l-a trecut cu vederea.Ma tem ca si-a cam dat seama ca il plac,iar asta l-a suparat.De atunci a devenit rece si distant cu mine,iar la pregatiri imi reproseaza ca sunt imprastiata si dezordonata.Scopul meu este sa obtin rezultate bune la concurs,nu o idila cu un adult,dar simpla lui prezenta ma peturba.Colegii nu stiu de sentimentul meu pentru acest barbat insurat,dar vreo doua fete banuiesc ceva.Acestia(colegii)considera ca munca mea suplimentara e in zadar,dar mie chiar imi place ceea ce fac si nu vreau sa renunt.Ceea ce invat la materia lui s-ar putea sa ma ajute pe viitor si nu vreau sa dau inapoi,dar sentimentele imi afecteaza gandirea,comportamentul si traiul zilnic.Noaptea am insomnii,ziua sunt obosita si imi vine greu sa invat.La scoala in timpul cursurilor il aud cum preda la clasele vecine si nu ma pot concentra deloc la ore.Simt ca o iau razna si nu stiu cat pot sa mai tin ascunsa aceasta patima nebuneasca.Ma tem ca daca vor afla elevii si profesorii din liceu,ma voi face de ras si pe mine,dar si pe EL.Nu vreau sa creada toti prostii ca domnul profesor s-a dat la mine,caci saracul om nu e vinovat cu nimic.Toata aceasta VINA imi apartine mie si sunt responsabila de ceea ce fac.Programul meu scolar e total opus cu cel al psihologului din liceu si nu pot vorbi cu el,desi am incercat de mai multe ori.Nu-mi pun increderea in familie,caci parintii mei nu au fost de acord cu Olimpiada inca de la inceput,dar m-au lasat fiindca mie imi face placere.Alti profesori din liceu obisnuiesc sa umble cu paratul/barfitul si nu ma bazez pe ei,iar asa zisii mei prieteni/colegi nu sunt decat niste profitori.Nu gasesc persoane cu care sa comunic,asa ca va cer voua sfatul.Am dat deja prea multe detalii si nu doresc sa dezvalui identitatea mea,nici cea a domnului profesor.-Va rog sa ma ajutati!
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:21
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:25:26Dar cu cati ani e mai in varsta domnul profesor decat tine ?
Aproximativ, daca nu stii exact ?


Cu 16 ani.Stiu cand e nascut.:):d
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:26
Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:27
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:26:36
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:25:26Dar cu cati ani e mai in varsta domnul profesor decat tine ?
Aproximativ, daca nu stii exact ?


Cu 16 ani.Stiu cand e nascut.:):d


Pai nu e prea batran...dar daca zici ca e distant cu tine si si-a dat seama ca tu il placi, inseamna ca e om serios si nici nu se va incurca in vreo relatie cu tine, chiar daca tu ii spui ca il placi...

Nu cred ca ai vreo sansa sa ai o relatie cu el.
Baiat_virgin
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:29
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.


Baiat_virgin
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:30
De la: kudika421339, la data 2011-12-04 18:30:52
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:26:36
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:25:26Dar cu cati ani e mai in varsta domnul profesor decat tine ?
Aproximativ, daca nu stii exact ?


Cu 16 ani.Stiu cand e nascut.:):d



In primul rand,scoate-ti gargaunii din cap si stapaneste-ti hormonii,ceea ce se intampla cu tine,nu este nici etic,nici moral!!Esti o pustoaica fara minte,careia ii zboara mintea numai la tampenii!Vrei barbat?Cauta-ti unul apropiat de varsta ta!
In al doilea rand,schimba-ti profesorul,daca nu te mai poti controla!


da da! sa-l schimbe ca pe ciorapi sau tanga ca oricum nu are valoare mai mare daca pune botu ca ala de la monet
PICCKARD
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:36
De la: PICCKARD, la data 2011-12-04 18:36:29
De la: kudika421339, la data 2011-12-04 18:30:52
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:26:36
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:25:26Dar cu cati ani e mai in varsta domnul profesor decat tine ?
Aproximativ, daca nu stii exact ?


Cu 16 ani.Stiu cand e nascut.:):d



In primul rand,scoate-ti gargaunii din cap si stapaneste-ti hormonii,ceea ce se intampla cu tine,nu este nici etic,nici moral!!Esti o pustoaica fara minte,careia ii zboara mintea numai la tampenii!Vrei barbat?Cauta-ti unul apropiat de varsta ta!
In al doilea rand,schimba-ti profesorul,daca nu te mai poti controla!


da da! sa-l schimbe ca pe ciorapi sau tanga ca oricum nu are valoare mai mare daca pune botu ca ala de la monet



Nu uita ca el este doar un simplu barbat,intotdeauna nevinovat cand este vorba despre asa ceva,nu?Femeile sunt de vina,barbatii nuuuuuuuuuuuuuuuu,deloc!
RAINBOWLADY
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:38
Toata stima pt profesor. Ori te controlezi, ori renunti la olimpiada si te transferi si la alta scoala.
ilumax_76
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:50
De la: ilumax_76, la data 2011-12-04 18:50:42Toata stima pt profesor. Ori te controlezi, ori renunti la olimpiada si te transferi si la alta scoala.


ba da chiar asa incontro labile sunteti de trebuie schimbata scoala cand va apuca limbricii?! vedeti ca mai exista si masturbarea cand va clocotesc hormonii !
PICCKARD
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:54
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:30:37
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.




Imi pare rau ca te dezamagest,dar spre deosebire de tine eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea.:))Daca vrei sa ma faci sa-l uit gaseste o metoda mai putin "sexuala"
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:54
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:54:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:30:37
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.




Imi pare rau ca te dezamagest,dar spre deosebire de tine eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea.:))Daca vrei sa ma faci sa-l uit gaseste o metoda mai putin "sexuala"


Pai hai sa mai vorbim pe mess daca vrei. Id meu e
prietendeosebit

Baiat_virgin
Postat pe 4 Decembrie 2011 18:58
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:58:12
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:54:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:30:37
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.




Imi pare rau ca te dezamagest,dar spre deosebire de tine eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea.:))Daca vrei sa ma faci sa-l uit gaseste o metoda mai putin "sexuala"


Pai hai sa mai vorbim pe mess daca vrei. Id meu e
prietendeosebit



hai ca-i pus-o virgine! vezi ca o metoda ar fi sexul oral sau anal ca sa ramana virgina nu stiu cum te vei mai numi tu ulterior!
PICCKARD
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:03
De la: PICCKARD, la data 2011-12-04 19:03:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:58:12
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:54:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:30:37
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.




Imi pare rau ca te dezamagest,dar spre deosebire de tine eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea.:))Daca vrei sa ma faci sa-l uit gaseste o metoda mai putin "sexuala"


Pai hai sa mai vorbim pe mess daca vrei. Id meu e
prietendeosebit



hai ca-i pus-o virgine! vezi ca o metoda ar fi sexul oral sau anal ca sa ramana virgina nu stiu cum te vei mai numi tu ulterior!

Chestiile astea se vor intampla in visele lui:)))))Nu va avea nici el,nici altcineva parte de asa ceva=))))))
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:13
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 19:13:51
De la: PICCKARD, la data 2011-12-04 19:03:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:58:12
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:54:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:30:37
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.




Imi pare rau ca te dezamagest,dar spre deosebire de tine eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea.:))Daca vrei sa ma faci sa-l uit gaseste o metoda mai putin "sexuala"


Pai hai sa mai vorbim pe mess daca vrei. Id meu e
prietendeosebit



hai ca-i pus-o virgine! vezi ca o metoda ar fi sexul oral sau anal ca sa ramana virgina nu stiu cum te vei mai numi tu ulterior!

Chestiile astea se vor intampla in visele lui:)))))Nu va avea nici el,nici altcineva parte de asa ceva=))))))


Dar eu vreau sex normal pentru inceput, si dupa aceea mai vedem ce experimentam, in functie de ce iti doresti tu.


Iti arat poze cu mine pe mess daca vrei, sa vezi ca is mai fain ca dom' profesor...
Baiat_virgin
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:16
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 19:16:44
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 19:13:51
De la: PICCKARD, la data 2011-12-04 19:03:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:58:12
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:54:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:30:37
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.




Imi pare rau ca te dezamagest,dar spre deosebire de tine eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea.:))Daca vrei sa ma faci sa-l uit gaseste o metoda mai putin "sexuala"


Pai hai sa mai vorbim pe mess daca vrei. Id meu e
prietendeosebit



hai ca-i pus-o virgine! vezi ca o metoda ar fi sexul oral sau anal ca sa ramana virgina nu stiu cum te vei mai numi tu ulterior!

Chestiile astea se vor intampla in visele lui:)))))Nu va avea nici el,nici altcineva parte de asa ceva=))))))


Dar eu vreau sex normal pentru inceput, si dupa aceea mai vedem ce experimentam, in functie de ce iti doresti tu.


Iti arat poze cu mine pe mess daca vrei, sa vezi ca is mai fain ca dom' profesor...



Stiu ce vrei,dar gaseste-ti o tipa care te doreste.Nu mai trimite poze pe mess la fete,daca nu vrei sa ajungi pe Cocalari.com si nu mai insista la mine ca-ti racesti gura de pomana. Daca vrei sex,cauta pe site-uri de specialitate si vei gasi ce-ti doresti!!
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:26
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:19:15Am si eu o problema.Anul acesta merg la olimpiada si fac saptamanal cate o ora de pregatire cu profesorul de la clasa.Inca din a-IX-a l-am simpatizat pe acest om pentru rabdarea,placerea cu care preda si pentru calmul sau.Spre deosebire de colegii mei,care il considera un"fraier"si rad de el,eu intotdeauna am fost cuminte si activa la orele lui.Anul acesta de cand a inceput pregatirea cu mine mi-am dat seama ca eu nu simt doar admiratie si respect fata de domnu' profesor,ci iubire pura.Sunt constienta ca nu e un lucru bun,iar sentimentul de VINOVATIE ma macina de cateva luni.Pur si simplu nu-mi pot lua gandul de la EL,iar prezenta sa imi tulbura ratiunea.Sunt constienta ca intre profesori si elevi nu trebuie sa existe decat respect si colaborare,nimic mai mult.Cunosc din presa multe cazuri de eleve seduse si pacalite de profesori,care au patit lucruri foarte grave si nu-mi doresc sa-mi se intample la fel.Tin sa spun ca domnu' profesor s-a purtat absolut normal si nu mi-a facut avansuri,nici nu m-a atins.Spre deosebire de alte cadre didactice din liceul meu acest barbat e foarte discret,nu barfeste,nu-si povesteste viata pe la toate colturile,ceea ce e un lucru admirabil.Fata de elevi e rece,rational si nu se baga in vietile lor personale.Ne trateaza pe toti la egalitate si nu lasa loc de indulgente la notare.Chiar daca merg la Olimpiada nu-mi pune note mai mari,ci ma asculta in fiecare ora si-mi da mai multe teme decat le da colegilor mei.Odata,cand m-a ridicat pe neasteptate la ascultare m-am comportat si am vorbit ca un copil de 7 ani,iar lucrul acesta l-a enervat.In tot acest timp ma holbam si ma hlizeam la el ca un betiv,lucru pe care nu l-a trecut cu vederea.Ma tem ca si-a cam dat seama ca il plac,iar asta l-a suparat.De atunci a devenit rece si distant cu mine,iar la pregatiri imi reproseaza ca sunt imprastiata si dezordonata.Scopul meu este sa obtin rezultate bune la concurs,nu o idila cu un adult,dar simpla lui prezenta ma peturba.Colegii nu stiu de sentimentul meu pentru acest barbat insurat,dar vreo doua fete banuiesc ceva.Acestia(colegii)considera ca munca mea suplimentara e in zadar,dar mie chiar imi place ceea ce fac si nu vreau sa renunt.Ceea ce invat la materia lui s-ar putea sa ma ajute pe viitor si nu vreau sa dau inapoi,dar sentimentele imi afecteaza gandirea,comportamentul si traiul zilnic.Noaptea am insomnii,ziua sunt obosita si imi vine greu sa invat.La scoala in timpul cursurilor il aud cum preda la clasele vecine si nu ma pot concentra deloc la ore.Simt ca o iau razna si nu stiu cat pot sa mai tin ascunsa aceasta patima nebuneasca.Ma tem ca daca vor afla elevii si profesorii din liceu,ma voi face de ras si pe mine,dar si pe EL.Nu vreau sa creada toti prostii ca domnul profesor s-a dat la mine,caci saracul om nu e vinovat cu nimic.Toata aceasta VINA imi apartine mie si sunt responsabila de ceea ce fac.Programul meu scolar e total opus cu cel al psihologului din liceu si nu pot vorbi cu el,desi am incercat de mai multe ori.Nu-mi pun incredere in familie,caci parintii mei nu au fost de acord cu Olimpiada inca de la inceput,dar m-au lasat fiindca mie imi face placere.Alti profesori din liceu obisnuiesc sa umble cu paratul/barfitul si nu ma incred in ei,iar asa zisii mei prieteni/colegi nu sunt decat niste profitori.Nu gasesc persoane cu care sa ma sfatuiesc,asa ca va cer voua sfatul.Am dat deja prea multe detalii si nu doresc sa dezvalui identitatea mea,nici cea a domnului profesor.-Va rog sa ma ajutati!


la ce materie e profesor?
guru_ion
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:28
Nu pot sa spun.
Black_Lips
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:31
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 19:31:12Nu pot sa spun.



guru_ion
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:34
foarte tare asta cu iubire pura
steffy91
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:36
Mai nou elevii de liceu spun "cursuri" in loc de "ore"? Adica, eu spuneam "ora de matematica" nu "cursul de matematica".
Cursuri am avut la facultate.
kudika_pudika
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:45
De la: kudika_pudika, la data 2011-12-04 19:45:36Mai nou elevii de liceu spun "cursuri" in loc de "ore"? Adica, eu spuneam "ora de matematica" nu "cursul de matematica".
Cursuri am avut la facultate.

PICCKARD
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:47
De la: steffy91, la data 2011-12-04 19:36:20 foarte tare asta cu iubire pura


Bufnituca mica, dar tu stii ce e aia iubire ?
Dragoste adevarata...


Baiat_virgin
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:49
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 19:49:50
De la: steffy91, la data 2011-12-04 19:36:20 foarte tare asta cu iubire pura


Bufnituca mica, dar tu stii ce e aia iubire ?
Dragoste adevarata...



bineinteles ca stiu...
steffy91
Postat pe 4 Decembrie 2011 19:51
De la: thadoogback, la data 2011-12-04 19:52:59
De la: steffy91, la data 2011-12-04 19:51:24
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 19:49:50
De la: steffy91, la data 2011-12-04 19:36:20 foarte tare asta cu iubire pura


Bufnituca mica, dar tu stii ce e aia iubire ?
Dragoste adevarata...



bineinteles ca stiu...
sigur ma ca stie,,,sa su ga pu la ,,,dar tu oricum esti mai praf ca ea,,cat e ya de praf tu ai intrecuto

Ce-i tu, te-a refuzat (si) Steffy si ai zis sa-i arati ce pierde?
kudika_pudika
Postat pe 4 Decembrie 2011 20:05
De la: kudika_pudika, la data 2011-12-04 20:05:09
De la: thadoogback, la data 2011-12-04 19:52:59
De la: steffy91, la data 2011-12-04 19:51:24
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 19:49:50
De la: steffy91, la data 2011-12-04 19:36:20 foarte tare asta cu iubire pura


Bufnituca mica, dar tu stii ce e aia iubire ?
Dragoste adevarata...



bineinteles ca stiu...
sigur ma ca stie,,,sa su ga pu la ,,,dar tu oricum esti mai praf ca ea,,cat e ya de praf tu ai intrecuto

Ce-i tu, te-a refuzat (si) Steffy si ai zis sa-i arati ce pierde?

ca de obicei sa-l intelegem..e doar frustrat buna pudiko...iti doresc o seara frumoasa
steffy91
Postat pe 4 Decembrie 2011 20:08
Stai linistita, ca la toti li se intampla... Si eu am fost indragostita de-un profesor...pana cand am aflat ca-i insurat si mi-a pierit brusc tot cheful La varsta asta te indragostesti foarte repede...si la fel de repede se si stinge fiorul. Poate ca ar fi mai bine sa nu mai faci meditatii cu el si sa incerci sa-l eviti cat poti. Daca n-o sa-l mai vezi, o sa-l uiti... Daca tii la el, il vei lasa in pace. Barbatii sunt slabi si se pot lasa...tentati... Asta din pacate insa, i-ar distruge cariera si familia... Intr-un cuvant, i-ai distruge viata.
Micaell
Postat pe 5 Decembrie 2011 12:16
De la: Micaell, la data 2011-12-05 12:16:08Stai linistita, ca la toti li se intampla... Si eu am fost indragostita de-un profesor...pana cand am aflat ca-i insurat si mi-a pierit brusc tot cheful La varsta asta te indragostesti foarte repede...si la fel de repede se si stinge fiorul. Poate ca ar fi mai bine sa nu mai faci meditatii cu el si sa incerci sa-l eviti cat poti. Daca n-o sa-l mai vezi, o sa-l uiti... Daca tii la el, il vei lasa in pace. Barbatii sunt slabi si se pot lasa...tentati... Asta din pacate insa, i-ar distruge cariera si familia... Intr-un cuvant, i-ai distruge viata.


tu esti femeie?????
guru_ion
Postat pe 5 Decembrie 2011 12:18
De la: kudika_pudika, la data 2011-12-04 19:45:36Mai nou elevii de liceu spun "cursuri" in loc de "ore"? Adica, eu spuneam "ora de matematica" nu "cursul de matematica".
Cursuri am avut la facultate.



...corect !!!
Camelia_08
Postat pe 5 Decembrie 2011 16:19
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 12:18:50
De la: Micaell, la data 2011-12-05 12:16:08Stai linistita, ca la toti li se intampla... Si eu am fost indragostita de-un profesor...pana cand am aflat ca-i insurat si mi-a pierit brusc tot cheful La varsta asta te indragostesti foarte repede...si la fel de repede se si stinge fiorul. Poate ca ar fi mai bine sa nu mai faci meditatii cu el si sa incerci sa-l eviti cat poti. Daca n-o sa-l mai vezi, o sa-l uiti... Daca tii la el, il vei lasa in pace. Barbatii sunt slabi si se pot lasa...tentati... Asta din pacate insa, i-ar distruge cariera si familia... Intr-un cuvant, i-ai distruge viata.


tu esti femeie?????



...curios mic ce esti ...sa nu mai zic ca esti si ...impelitat
Camelia_08
Postat pe 5 Decembrie 2011 16:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divortat cu un copil....am vreo sansa? cine a mai avut astfel de relatii? 52 De la: kudika425814 26 August 2011 00:19
intrebare intrebatoare 58 De la: claudya_elena21 30 Octombrie 2011 18:13
e normal sa iti tot repete k se plictiseste?? 14 De la: geo_x 29 Iulie 2009 16:16
iubiri imposibile 9 De la: battleofwits 17 Noiembrie 2010 19:19
brunetzyka 8 De la: rosebud 11 August 2009 00:13