Setari Cookie-uri

Il pot avea?

De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 11:59:57
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-17 11:50:33
De la: Merredith, la data 2012-01-16 15:22:23In urma cu o luna am cunoscut un barbat la locul de munca al mamei mele,este un barbat in varsta de 33 de ani,eu avand 24. Am facut cunostinta, schimb de nr de telefon si de aici a inceput totul,vb zilnic prin mesaje,ma suna...vb pe messenger,am facut schimb de poze...treptat a inceput sa-mi placa,sa ma gandesc mereu la el,nu stiu daca sentimentul este reciproc si nu stiu ce sa fac. Sunt singura de un an de zile,am iesit dintr-o relatie dupa care am suferit enorm,a fost singurul barbat cu,care am acceptat sa vb...care m-a facut sa vad lucrurile altfel. As vrea sa am curajul sa-i vb deschis sa-i spun ce simt dar mi-e teama ca nu simte la fel,ma gandesc ca este colegul mamei mele si nu as vrea sa aibe neplaceri din cauza mea. Mi-a spus ca vrea sa ma vada,dar niciodata nu a spus"hai sa ne vedem maine".Ce ma indemnati sa fac?


Ma poti avea pe mine daca vrei, sunt frumos, inteligent, intelegator, virgin si disponibil.



Termenul de "virgin" te descalifica din start.

Glumesc, desigur, cu siguranta ca mai exista si femei care stiu sa aprecieze tipii virgini.


Multumesc.
Baiat_virgin
Postat pe 17 Ianuarie 2012 12:06
Daca erai virgin t invitam la o cafea! :))) glumesc
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:10
Nu sunt o fire retrasa dar gandul ca este colegul mamei mele...ma face sa fiu asa,e prima oara cand mi se intampla asta si sper sa iasa totul bine indiferent de raspunsul lui. V-am spus,sunt singura de un an de zile si tocmai el s-a gasit sa-mi placa,nu stiu de ce...
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:14
De la: Merredith, la data 2012-01-17 13:14:08Nu sunt o fire retrasa dar gandul ca este colegul mamei mele...ma face sa fiu asa,e prima oara cand mi se intampla asta si sper sa iasa totul bine indiferent de raspunsul lui. V-am spus,sunt singura de un an de zile si tocmai el s-a gasit sa-mi placa,nu stiu de ce...


ma mancasi cu "e colegu` mamei"...sa iesiti la o cafea nu inseamna casatorie->copii->divort->partaj si nici demisia de la munca a mamei tale, sau a lui... fa`i o invitatie si vezi ce iese...
Alvin
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:20
dupa atata timp nici Base nu mai crede ca esti virgin
@Merredith: femeile nu pot aprecia un tip ca el pentru ca nu e virgin (poate doar in gura )
si on topic: totul este imprevizibil in viata, stii sa te astepti doar in momentele in care iti doresti enorm de mult ca ceva sa se intample asa, trebuie sa fii stapan pe tine, cand raspunzi unor situatii cu nu stiu ce va fii...uneori se intampla ca finalul sa fie unul mai neplacut, insa iti doresc
yumy
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:21
De la: Merredith, la data 2012-01-17 13:10:55Daca erai virgin t invitam la o cafea! :))) glumesc


Dar serios ca sunt virgin ! Toti de aici stiu de cand caut eu o fata care sa vrea sa faca si dragoste cu mine !

Iti arat poze cu mine pe mess daca avrei sa ne cunoastem.

Baiat_virgin
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:23
De la: Merredith, la data 2012-01-17 13:14:08Nu sunt o fire retrasa dar gandul ca este colegul mamei mele...ma face sa fiu asa,e prima oara cand mi se intampla asta si sper sa iasa totul bine indiferent de raspunsul lui. V-am spus,sunt singura de un an de zile si tocmai el s-a gasit sa-mi placa,nu stiu de ce...


Eu sunt singur de 28 de ani...
Dar am invatat ceva in viata: sa apreciezi pe cel care te iubeste si sa nu umbli dupa cineva care nu te iubeste. ( desi de multe ori dragostea te poate orbi )

Baiat_virgin
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:26
yumi tot neagra esti
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:31
Nu stiu unde se va ajunge in urma acestor proteste,sper sa fie bine pt toata lumea.
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:01
De la: Merredith, la data 2012-01-17 14:01:46Nu stiu unde se va ajunge in urma acestor proteste,sper sa fie bine pt toata lumea.
auuu,,sa nu ajunga la usa ta sa te violeye
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:02
Mey,esti tu zmeu dar nu sti c zgriptutoaica se ascunde in mine ;) nu locuiesc in Bucuresti deci sunt inofensivi.
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:15
De la: Merredith, la data 2012-01-17 14:15:41Mey,esti tu zmeu dar nu sti c zgriptutoaica se ascunde in mine ;) nu locuiesc in Bucuresti deci sunt inofensivi.
auu,,cum asa,zgripturoaica,,adica ce faci,,bei sange
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:22
N-ai vrea sa aflii
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:24
De la: Merredith, la data 2012-01-17 14:24:43N-ai vrea sa aflii
sa nu mi zici ca ti place altcva
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:27
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-17 13:26:11
De la: Merredith, la data 2012-01-17 13:14:08Nu sunt o fire retrasa dar gandul ca este colegul mamei mele...ma face sa fiu asa,e prima oara cand mi se intampla asta si sper sa iasa totul bine indiferent de raspunsul lui. V-am spus,sunt singura de un an de zile si tocmai el s-a gasit sa-mi placa,nu stiu de ce...


Eu sunt singur de 28 de ani...
Dar am invatat ceva in viata: sa apreciezi pe cel care te iubeste si sa nu umbli dupa cineva care nu te iubeste. ( desi de multe ori dragostea te poate orbi )


Maaaa reinventeaza-te in Animallover erai mai funny asa
The__Exile
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:38
De la: Merredith, la data 2012-01-16 15:22:23In urma cu o luna am cunoscut un barbat la locul de munca al mamei mele,este un barbat in varsta de 33 de ani,eu avand 24. Am facut cunostinta, schimb de nr de telefon si de aici a inceput totul,vb zilnic prin mesaje,ma suna...vb pe messenger,am facut schimb de poze...treptat a inceput sa-mi placa,sa ma gandesc mereu la el,nu stiu daca sentimentul este reciproc si nu stiu ce sa fac. Sunt singura de un an de zile,am iesit dintr-o relatie dupa care am suferit enorm,a fost singurul barbat cu,care am acceptat sa vb...care m-a facut sa vad lucrurile altfel. As vrea sa am curajul sa-i vb deschis sa-i spun ce simt dar mi-e teama ca nu simte la fel,ma gandesc ca este colegul mamei mele si nu as vrea sa aibe neplaceri din cauza mea. Mi-a spus ca vrea sa ma vada,dar niciodata nu a spus"hai sa ne vedem maine".Ce ma indemnati sa fac?

Pana la urma ce are de-a face una cu alta? Daca ii propui tu sa iasa la un suc , cafea cu tine nu-i absolut nici o problema . Eu sunt absolut convins ca el te place si-i este jena ca esti fiica colegei lui ... si uite asa nici unul nu zice nimic ... sparge tu gheata ... in cel mai rau caz poate sa zica NU si cu asta basta
The__Exile
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:42
Voi barbatii va ganditi doar la prostii. Uite la ce discurii s-au ajuns,off ca si tine,zmeule am ales un personaj de basm,zgripturoaica este un personaj rau!!!
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:44
De la: Merredith, la data 2012-01-17 14:44:02Voi barbatii va ganditi doar la prostii. Uite la ce discurii s-au ajuns,off ca si tine,zmeule am ales un personaj de basm,zgripturoaica este un personaj rau!!!
pune si tu o poza cu tn sa vad daca esti buna ,,ca poate ti fac onoarea sa iesi la o cafea cu mn
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:46
ba exil ce faci ba ai reinviat,,nu ziceai ca pleci,,ce faceti va razganditi asa cu una cu 2
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:47
De la: zmeu, la data 2012-01-17 14:47:24ba exil ce faci ba ai reinviat,,nu ziceai ca pleci,,ce faceti va razganditi asa cu una cu 2

M-am intors din exil ... ca am auzit ca-s muscat de partea posterioara
I zi-mi iti place melodia? http://www.youtube.com/watch?v=A5GjVD2r3-8&feature=related eu o gasesc superba, nu o mai auzisem de mult
The__Exile
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:52
De la: Merredith, la data 2012-01-16 15:22:23In urma cu o luna am cunoscut un barbat la locul de munca al mamei mele,este un barbat in varsta de 33 de ani,eu avand 24. Am facut cunostinta, schimb de nr de telefon si de aici a inceput totul,vb zilnic prin mesaje,ma suna...vb pe messenger,am facut schimb de poze...treptat a inceput sa-mi placa,sa ma gandesc mereu la el,nu stiu daca sentimentul este reciproc si nu stiu ce sa fac. Sunt singura de un an de zile,am iesit dintr-o relatie dupa care am suferit enorm,a fost singurul barbat cu,care am acceptat sa vb...care m-a facut sa vad lucrurile altfel. As vrea sa am curajul sa-i vb deschis sa-i spun ce simt dar mi-e teama ca nu simte la fel,ma gandesc ca este colegul mamei mele si nu as vrea sa aibe neplaceri din cauza mea. Mi-a spus ca vrea sa ma vada,dar niciodata nu a spus"hai sa ne vedem maine".Ce ma indemnati sa fac?


ia l rpd, dupa 24 de ani valoarea ti scade la bursa intalnirilor la categori a femei. :(
rockk
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:55
De la: The__Exile, la data 2012-01-17 14:52:45
De la: zmeu, la data 2012-01-17 14:47:24ba exil ce faci ba ai reinviat,,nu ziceai ca pleci,,ce faceti va razganditi asa cu una cu 2

M-am intors din exil ... ca am auzit ca-s muscat de partea posterioara
I zi-mi iti place melodia? http://www.youtube.com/watch?v=A5GjVD2r3-8&feature=related eu o gasesc superba, nu o mai auzisem de mult
merge ba merge
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:55
De la: rockk, la data 2012-01-17 14:55:20
De la: Merredith, la data 2012-01-16 15:22:23In urma cu o luna am cunoscut un barbat la locul de munca al mamei mele,este un barbat in varsta de 33 de ani,eu avand 24. Am facut cunostinta, schimb de nr de telefon si de aici a inceput totul,vb zilnic prin mesaje,ma suna...vb pe messenger,am facut schimb de poze...treptat a inceput sa-mi placa,sa ma gandesc mereu la el,nu stiu daca sentimentul este reciproc si nu stiu ce sa fac. Sunt singura de un an de zile,am iesit dintr-o relatie dupa care am suferit enorm,a fost singurul barbat cu,care am acceptat sa vb...care m-a facut sa vad lucrurile altfel. As vrea sa am curajul sa-i vb deschis sa-i spun ce simt dar mi-e teama ca nu simte la fel,ma gandesc ca este colegul mamei mele si nu as vrea sa aibe neplaceri din cauza mea. Mi-a spus ca vrea sa ma vada,dar niciodata nu a spus"hai sa ne vedem maine".Ce ma indemnati sa fac?


ia l rpd, dupa 24 de ani valoarea ti scade la bursa intalnirilor la categori a femei. :(


rokkule sa nu-mi spui ca-i deja casata?
kiss_my_ass
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:56
apropo in ultimii ani maj fetelor s au invatat sa stea n fund si sa astepte barbatii sa aibe initiativa, sa stiti ca nu e asa, acum m am intors din anglia, am primit mai multe avansuri decat primesc fetele la noi de la toti disperatii.

asa ca misca ti fundu si intreaba l tu pe el, daca nu are el initiativa, macar il vei impresiona, va crede ca esti o femeie puternica, nu o prostuta care sta la bar si asteapta orice idiot cu o replica de 2 bani si cedeaza la 2 noaptea salivand dupa un tip pe care l doreste dar nu i face avansuri.
rockk
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:57
Am sa-l sun. Va tin la curent cu tot. Tineti-mi pumnii
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 15:07
De la: Merredith, la data 2012-01-17 15:07:09Am sa-l sun. Va tin la curent cu tot. Tineti-mi pumnii



suna-l acum! nu pot sta cu pumnii stransi pana maine!
kiss_my_ass
Postat pe 17 Ianuarie 2012 15:09
De la: Merredith, la data 2012-01-17 15:07:09Am sa-l sun. Va tin la curent cu tot. Tineti-mi pumnii


Succes.
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 16:42
De la: Merredith, la data 2012-01-17 15:07:09Am sa-l sun. Va tin la curent cu tot. Tineti-mi pumnii
nu-ti tinem pumnii,,,daca suna ocupat ?
FAT_FRUMOS
Postat pe 17 Ianuarie 2012 16:47
L-am sunat,era intr-o sedinta.Mi-a dat un sms si si-a cerut scuze ca nu poate vb,ca vom continua discutia mai tarziu.I-am raspuns ca poate o vom continua la o cafea iar raspunsul intarzie sa apara. La ce stare am avut astazi cred ca ma lipsesc, ce retineri poate avea?Macar sa fie sincer sa spuna. Dar daca nu-mi raspunde nici ca-i voi mai da vreun semn.
Merredith
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:20
De la: Micaell, la data 2012-01-17 11:46:07Pari o fire mai retrasa si fara prea multa experienta. Eu zic sa nu-ti faci prea multe iluzii pana nu va cunoasteti fata in fata, ca s-ar putea sa ai niste surprize neplacute. Una e pe internet, alta e in realitate... Cel mai bine ar fi sa-l cunosti in carne si oase, fara sa ai asteptari prea mari. Multi barbati considera internetul doar o forma de socializare si iti insira tot felul de povesti ca sa impresioneze, fara sa aiba intentii serioase.Unii sunt implicati deja in alte relatii si tot mai flirteaza online, asa ca trebuie sa fii atenta.
yssa2010
Postat pe 18 Ianuarie 2012 15:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Amant sau iubit? 26 De la: Marchis_Antonia_1 29 Iunie 2015 11:41
exista relatii prin telefon? sau cel putin inceputuri de relatie? 70 De la: stefancelmic 16 Martie 2009 09:07
Infidelitate sau nu ? 13 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 17:35
iubirea vietii mele? sau prostia vietii mele 75 De la: anielles 14 Septembrie 2012 15:51
sunt prea impulsiva!!! 8 De la: Quarelin 30 Ianuarie 2009 11:41