Setari Cookie-uri

ARIADNA

De la: MissRainbow, la data 2012-05-13 16:32:57
De la: mia2123, la data 2012-05-13 15:41:27...de ce ne crezi nelinistite, d-le Laurentiu!!!....ptr ca avem dreptul la opinie????...ai, da, de!!!...dar ce ai vrea???...sa ne punem val pe fata si sa nu mai respiram!!!????




Mie,,,imi place sa respir si sa-mi arat fruntea,,,chiar vartos as spune!!!!
.....asa va doresc tuturor sa fiti!!....felicitari!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 16:37
De la: MissRainbow, la data 2012-05-13 16:34:50
De la: mia2123, la data 2012-05-13 16:33:58..stai sa apara dl Laurentiu acum...sa vezi....se sting si aplauzele...si incepe furtuna!!!!



Nu cred!!Laurentiu este ,totusi,un gentleman convins!!!
....ai dreptate...daca ar fi altfel....ar fi de neluat in seama!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 16:41
De la: lily_oana, la data 2012-05-13 16:35:49Ei, în comentariul ãsta reușești sã îți exprimi simțirile mai obiectiv. Sunt perfect de acord cu tine in special din a doua parte a comentariului încolo. Mult mai realist! Si in tandem cu ce spuneau fetele mai devreme.///

Egoismul nu face diferentiere între sexe. De fript putem sã ne frigem și unii și altii. (a se vedea povestea lui Samson si Dalila, tot în mitologia greaca)///

E la fel de greu pentru toți cei tradati, inselati, dezamagiti (fie ei fete sau bãieți) sa treacã peste "acel" moment, sã se ridice pe doua picioare, s-o ia de la capãt si mai ales sa-si recapete increderea în "reprezentanții/ reprezentantele" sexului opus.///

Dar....pâna la urmã, zic eu, meritã încercat.
Așa cã: CAPUL SUS și ZÂMBETUL PE BUZE!
...trebuie sa te ridici,DA!!!...si cel mai important sa faci primul pas catre inainte si catre alt scop!!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 16:43
...cred ca dl Laurentiu nu se va supara pe noi....n-am barfit....ci doar am continuat o discutie!!!OK!!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 16:47
D-le Laurentiu,eu nu voiu la Agapia ,ce dreak sa fac acolo? Sa ma indragostesc de natura? Eu vreau sa ma indragostesc de un barbat si sa merg cu el de mana cat o fi sa fie.Si daca ma dezamageste si asta..........so be it! Eventual voi face un chef c-am scapat de un nemernic,asta dupa ce-mi trece suferinta si dezamagirea.Face parte din viata.
Toti tradam indiferent de sex.Cumva........face parte din noi.Altruismul? Hm!Sinceritatea?Dublu hm! Cui plac cele doua atribute? Mie una,da,dar cati din noi ar aprecia,la o adica,asta? Stiti voi:minte-ma ,dar minte-ma frumos! Viata e frumoasa si daca nu am fi noi dezamagiti din cand in cand ne-am plictisi ingrozitor.
PS:la un moment dat si eu credeam ca barbatii sunt buni transati,pusi in pungi in congelator,hrana pt cainii comunitari. Mi-a trecut rapid de tot.
ghiompirica
Postat pe 13 Mai 2012 16:55
De la: mia2123, la data 2012-05-13 16:47:21...cred ca dl Laurentiu nu se va supara pe noi....n-am barfit....ci doar am continuat o discutie!!!OK!!!!



Mie,una,nu imi place barfa,si ,drept urmare,imi sustin commenturile!!!Nici pe departe nu este vorba de asa ceva!! Toti,avem dreptul la libera exprimare a opiniei personale,,in limitele bunei cuviinte desigur!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 16:59
De la: ghiompirica, la data 2012-05-13 16:55:18D-le Laurentiu,eu nu voiu la Agapia ,ce dreak sa fac acolo? Sa ma indragostesc de natura? Eu vreau sa ma indragostesc de un barbat si sa merg cu el de mana cat o fi sa fie.Si daca ma dezamageste si asta..........so be it! Eventual voi face un chef c-am scapat de un nemernic,asta dupa ce-mi trece suferinta si dezamagirea.Face parte din viata.
Toti tradam indiferent de sex.Cumva........face parte din noi.Altruismul? Hm!Sinceritatea?Dublu hm! Cui plac cele doua atribute? Mie una,da,dar cati din noi ar aprecia,la o adica,asta? Stiti voi:minte-ma ,dar minte-ma frumos! Viata e frumoasa si daca nu am fi noi dezamagiti din cand in cand ne-am plictisi ingrozitor.
PS:la un moment dat si eu credeam ca barbatii sunt buni transati,pusi in pungi in congelator,hrana pt cainii comunitari. Mi-a trecut rapid de tot.
....lasa-ne macar speranta!!!!...altfelce sa mai credem!!!!???...ca traim intr-o lume ipocrita ...fara leac....si fara valori!!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 17:02
De la: ghiompirica, la data 2012-05-13 16:55:18D-le Laurentiu,eu nu voiu la Agapia ,ce dreak sa fac acolo? Sa ma indragostesc de natura? Eu vreau sa ma indragostesc de un barbat si sa merg cu el de mana cat o fi sa fie.Si daca ma dezamageste si asta..........so be it! Eventual voi face un chef c-am scapat de un nemernic,asta dupa ce-mi trece suferinta si dezamagirea.Face parte din viata.
Toti tradam indiferent de sex.Cumva........face parte din noi.Altruismul? Hm!Sinceritatea?Dublu hm! Cui plac cele doua atribute? Mie una,da,dar cati din noi ar aprecia,la o adica,asta? Stiti voi:minte-ma ,dar minte-ma frumos! Viata e frumoasa si daca nu am fi noi dezamagiti din cand in cand ne-am plictisi ingrozitor.
PS:la un moment dat si eu credeam ca barbatii sunt buni transati,pusi in pungi in congelator,hrana pt cainii comunitari. Mi-a trecut rapid de tot.
....lasa-ne macar speranta!!!!...altfelce sa mai credem!!!!???...ca traim intr-o lume ipocrita ...fara leac....si fara valori!!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 17:02
De la: mia2123, la data 2012-05-13 17:02:13
De la: ghiompirica, la data 2012-05-13 16:55:18D-le Laurentiu,eu nu voiu la Agapia ,ce dreak sa fac acolo? Sa ma indragostesc de natura? Eu vreau sa ma indragostesc de un barbat si sa merg cu el de mana cat o fi sa fie.Si daca ma dezamageste si asta..........so be it! Eventual voi face un chef c-am scapat de un nemernic,asta dupa ce-mi trece suferinta si dezamagirea.Face parte din viata.
Toti tradam indiferent de sex.Cumva........face parte din noi.Altruismul? Hm!Sinceritatea?Dublu hm! Cui plac cele doua atribute? Mie una,da,dar cati din noi ar aprecia,la o adica,asta? Stiti voi:minte-ma ,dar minte-ma frumos! Viata e frumoasa si daca nu am fi noi dezamagiti din cand in cand ne-am plictisi ingrozitor.
PS:la un moment dat si eu credeam ca barbatii sunt buni transati,pusi in pungi in congelator,hrana pt cainii comunitari. Mi-a trecut rapid de tot.
....lasa-ne macar speranta!!!!...altfelce sa mai credem!!!!???...ca traim intr-o lume ipocrita ...fara leac....si fara valori!!!!



Draga ,speranta nu va disparea din inima omului,,este singura resursa de regenerare spirituala umana!!In ceea ce priveste ipocrizia si nonvaloarea lumii,omenirii,,,acestea sunt generate tot de cei care o reprezinta,,prin actiuni proprii distructive,,,dar va exista,intotdeauna,si o zona ,limitata totusi,in care binele si tot ceea ce reprezinta acesta,,vor lucra in sprijinul oamenior,,nu are cum sa fie altfel,,exista legea compensatiei,chiar daca este nescrisa,este functionabila!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 17:10
Mitocan Oare sti ce inseamna? ma indoiesc. cum ma indoiesc ca sti ce e psihologia.
"sa te feresti de darurile pe care ti le fac grecii" tine de psihologia lor si nu de mitologie, dar e grea limba romana pentru niste idioti ca tine.
prometeu
Postat pe 13 Mai 2012 17:14
De la: MissRainbow, la data 2012-05-13 17:10:28
De la: mia2123, la data 2012-05-13 17:02:13
De la: ghiompirica, la data 2012-05-13 16:55:18D-le Laurentiu,eu nu voiu la Agapia ,ce dreak sa fac acolo? Sa ma indragostesc de natura? Eu vreau sa ma indragostesc de un barbat si sa merg cu el de mana cat o fi sa fie.Si daca ma dezamageste si asta..........so be it! Eventual voi face un chef c-am scapat de un nemernic,asta dupa ce-mi trece suferinta si dezamagirea.Face parte din viata.
Toti tradam indiferent de sex.Cumva........face parte din noi.Altruismul? Hm!Sinceritatea?Dublu hm! Cui plac cele doua atribute? Mie una,da,dar cati din noi ar aprecia,la o adica,asta? Stiti voi:minte-ma ,dar minte-ma frumos! Viata e frumoasa si daca nu am fi noi dezamagiti din cand in cand ne-am plictisi ingrozitor.
PS:la un moment dat si eu credeam ca barbatii sunt buni transati,pusi in pungi in congelator,hrana pt cainii comunitari. Mi-a trecut rapid de tot.
....lasa-ne macar speranta!!!!...altfelce sa mai credem!!!!???...ca traim intr-o lume ipocrita ...fara leac....si fara valori!!!!



Draga ,speranta nu va disparea din inima omului,,este singura resursa de regenerare spirituala umana!!In ceea ce priveste ipocrizia si nonvaloarea lumii,omenirii,,,acestea sunt generate tot de cei care o reprezinta,,prin actiuni proprii distructive,,,dar va exista,intotdeauna,si o zona ,limitata totusi,in care binele si tot ceea ce reprezinta acesta,,vor lucra in sprijinul oamenior,,nu are cum sa fie altfel,,exista legea compensatiei,chiar daca este nescrisa,este functionabila!
....dar stiti care-i hiba!!!??? uneori confundam, noi cei mai putin avizati, ipocrizia cu sinceritatea!!!!...si de aici...toate ...ponoasle!!.va pup!!!...ne mai auzim...virtual vorbind!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 17:15
De la: prometeu, la data 2012-05-13 09:36:59
De la: Irene_Y_, la data 2012-05-13 04:59:01
Concluzia...? Barbatii sunt niste lasi, egoisti, interesati doar de binele propriu. Daca o femeie este in stare sa isi dea viata sau sa se puna in pericol pentru omul pe care il iubeste, un barbat este in stare sa o vanda ca sa se salveze pe el. Nu zic ca toti 100%, dar 95 % asa ar face. Asa ca dragele mele, nu va puneti toata baza in omul pe care il iubiti. Puneti-va toata baza in voi insiva !


Povestea Ariadnei e doar o poveste din Legendele Olimpiluin nici macar nu e una de pe la noi. Face parte din psihologia greaca, care mai spune sa te fereste de darurile facute de greci.
Avem si noi povestile noastre cu Feti Frumosi care sunt gata sa moara pentru femeia iubita, nu mai departe de greci e povestea Troiei care are si ea o morala.
Care sunt cei 5% ramasi, barbatii din cuplurile de varsta a-III-a pe care le vedem tinandu-se de mana prin parcuri, toti cei care au familii si copii. Generalizarea bat-o vina, nu suntem in stare sa particularizam, sau ne e lene sa gandim.
Poate veti observa ca si pentru cei mai mari fustangii existe o cate o femeie care le v-a pune zgarda si lesa.
Oare nu e presa plina de tipe halitoare de mangoti, care toaca banii fraierilor, trebuie oare sa va catatologam pe toate asiderea dupa modelul uneia.
Mai ganditi-va, fiindca in fond si la urma urmei, femeia e cea care manipuleaza barbatul, in cazuri foarte rare e invers.
'


´´Face parte din psihologia greaca...´´
Psihologie?
MITOLOGIE,mitocane.


Mitocan Oare sti ce inseamna? ma indoiesc. cum ma indoiesc ca sti ce e psihologia.
"sa te feresti de darurile pe care ti le fac grecii" tine de psihologia lor si nu de mitologie, dar e grea limba romana pentru niste idioti ca tine.
prometeu
Postat pe 13 Mai 2012 17:17
De la: mia2123, la data 2012-05-13 17:15:16


....dar stiti care-i hiba!!!??? uneori confundam, noi cei mai putin avizati, ipocrizia cu sinceritatea!!!!...si de aici...toate ...ponoasle!!.va pup!!!...ne mai auzim...virtual vorbind!!! [/quote]


Sinceritatea tine de cuntificarea timpului,,in trairi de clipe,,manifestari de stari si sentimente,pe cand,ipocrizia tine de moment,,practicata,poate distruge intr-o secunda totul,,ea exista in relatiile efemere,pasagere!!!Cele doua carcateristici exista in firea fiecarui om,,importand,doar momentul in care ,cel in cauza,decide ce tactica sa abordeze!!!O zi buna in continuare!!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 17:22
Draga mea,cum ti-am luat eu speranta? De ce spui asta? Doar am spus ca vreau sa ma indragostesc,nu?Asta inseamna ca sper si eu.Cu foarte multa neincredere in suflet si timorare.eu merg inainte cum pot si stiu.Bag fruntea la inaintare si da-i! Accept ce va veni.Nu avem cum sa evitam lucrurile rele in viata,putem doar sa ne protejam.Si asta o spune o femeie care s-a inchis intr-o colivie frumoasa si confortabila,protejata,timp de 1 an.Sa-ti povestesc de spaima care m-a cuprins cand am dat prima oara de lume?Singura?Fara sa fiu tinuta de mana cum am fost 20 de ani? As fi off topic rau de tot si nu-mi place s-o iau pe aratura.
ghiompirica
Postat pe 13 Mai 2012 17:23
De la: ghiompirica, la data 2012-05-13 17:23:21Draga mea,cum ti-am luat eu speranta? De ce spui asta? Doar am spus ca vreau sa ma indragostesc,nu?Asta inseamna ca sper si eu.Cu foarte multa neincredere in suflet si timorare.eu merg inainte cum pot si stiu.Bag fruntea la inaintare si da-i! Accept ce va veni.Nu avem cum sa evitam lucrurile rele in viata,putem doar sa ne protejam.Si asta o spune o femeie care s-a inchis intr-o colivie frumoasa si confortabila,protejata,timp de 1 an.Sa-ti povestesc de spaima care m-a cuprins cand am dat prima oara de lume?Singura?Fara sa fiu tinuta de mana cum am fost 20 de ani? As fi off topic rau de tot si nu-mi place s-o iau pe aratura.



Orice moment din viata ,poate fi propice unui nou inceput,,,cu recomandarea sa fie petrecut in doi!!!Singuratateaa,chiar confortabila fiind,poate produce rani fara vindecare!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 17:40
....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 18:26
De la: monreve3031, la data 2012-05-13 18:32:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:26:52....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???


AICI SE RUPE LUMEA IN FIGURI? DINCOLO, SE SCARPINA.
.....si de ce crezi ca ne spargem in figuri???... doar ne dam cu parerea
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 18:35
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:35:26
De la: monreve3031, la data 2012-05-13 18:32:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:26:52....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???


AICI SE RUPE LUMEA IN FIGURI? DINCOLO, SE SCARPINA.
.....si de ce crezi ca ne spargem in figuri???... doar ne dam cu parerea
....si mai bine ...sa ne spargem in figuri pe aici...ca pe dincolo...cu scarpinatul...stam rau la capitoul....BUN SIMT!!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 18:44
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:44:42
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:35:26
De la: monreve3031, la data 2012-05-13 18:32:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:26:52....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???


AICI SE RUPE LUMEA IN FIGURI? DINCOLO, SE SCARPINA.
.....si de ce crezi ca ne spargem in figuri???... doar ne dam cu parerea
....si mai bine ...sa ne spargem in figuri pe aici...ca pe dincolo...cu scarpinatul...stam rau la capitoul....BUN SIMT!!!!



Miuþã ....ai pus-o...
...mie sãbiile tale cele subtil fluturate...îmi cam miros a declaraþie de rãzboi...drept urmare...roagã-mã sã fiu milos...dar..fã-o degrabã...cã tocmai îmi ajustez armura...ai putea sã vii ºi cu ceva ofrande...vezi calul troian...cã...ºi-aºa e prometeu înlãnþuit cã n-aþi cuplat faþa cum c-a degenerat mitologia-n psihologie...
...
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 13 Mai 2012 19:01
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-13 19:01:36
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:44:42
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:35:26
De la: monreve3031, la data 2012-05-13 18:32:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:26:52....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???


AICI SE RUPE LUMEA IN FIGURI? DINCOLO, SE SCARPINA.
.....si de ce crezi ca ne spargem in figuri???... doar ne dam cu parerea
....si mai bine ...sa ne spargem in figuri pe aici...ca pe dincolo...cu scarpinatul...stam rau la capitoul....BUN SIMT!!!!



Miuþã ....ai pus-o...
...mie sãbiile tale cele subtil fluturate...îmi cam miros a declaraþie de rãzboi...drept urmare...roagã-mã sã fiu milos...dar..fã-o degrabã...cã tocmai îmi ajustez armura...ai putea sã vii ºi cu ceva ofrande...vezi calul troian...cã...ºi-aºa e prometeu înlãnþuit cã n-aþi cuplat faþa cum c-a degenerat mitologia-n psihologie...
...
....sunt o fire pasnica....de unde idee asta... razbioinica...!!???
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 19:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 19:05:16
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-13 19:01:36
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:44:42
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:35:26
De la: monreve3031, la data 2012-05-13 18:32:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:26:52....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???


AICI SE RUPE LUMEA IN FIGURI? DINCOLO, SE SCARPINA.
.....si de ce crezi ca ne spargem in figuri???... doar ne dam cu parerea
....si mai bine ...sa ne spargem in figuri pe aici...ca pe dincolo...cu scarpinatul...stam rau la capitoul....BUN SIMT!!!!



Miuþã ....ai pus-o...
...mie sãbiile tale cele subtil fluturate...îmi cam miros a declaraþie de rãzboi...drept urmare...roagã-mã sã fiu milos...dar..fã-o degrabã...cã tocmai îmi ajustez armura...ai putea sã vii ºi cu ceva ofrande...vezi calul troian...cã...ºi-aºa e prometeu înlãnþuit cã n-aþi cuplat faþa cum c-a degenerat mitologia-n psihologie...
...
....sunt o fire pasnica....de unde idee asta... razbioinica...!!???
...ne mai auizim....o seara placuta!!!!
mia2123
Postat pe 13 Mai 2012 19:06
De la: mia2123, la data 2012-05-13 19:06:43
De la: mia2123, la data 2012-05-13 19:05:16
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-13 19:01:36
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:44:42
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:35:26
De la: monreve3031, la data 2012-05-13 18:32:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:26:52....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???


AICI SE RUPE LUMEA IN FIGURI? DINCOLO, SE SCARPINA.
.....si de ce crezi ca ne spargem in figuri???... doar ne dam cu parerea
....si mai bine ...sa ne spargem in figuri pe aici...ca pe dincolo...cu scarpinatul...stam rau la capitoul....BUN SIMT!!!!



Miuþã ....ai pus-o...
...mie sãbiile tale cele subtil fluturate...îmi cam miros a declaraþie de rãzboi...drept urmare...roagã-mã sã fiu milos...dar..fã-o degrabã...cã tocmai îmi ajustez armura...ai putea sã vii ºi cu ceva ofrande...vezi calul troian...cã...ºi-aºa e prometeu înlãnþuit cã n-aþi cuplat faþa cum c-a degenerat mitologia-n psihologie...
...
....sunt o fire pasnica....de unde idee asta... razbioinica...!!???
...ne mai auizim....o seara placuta!!!!


lasã abureala...mã mituieºti...au ba ?
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 13 Mai 2012 19:18
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-13 19:18:52
De la: mia2123, la data 2012-05-13 19:06:43
De la: mia2123, la data 2012-05-13 19:05:16
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-13 19:01:36
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:44:42
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:35:26
De la: monreve3031, la data 2012-05-13 18:32:05
De la: mia2123, la data 2012-05-13 18:26:52....important este ca te-ai ridicat si ai facut primul pas!!!restul e istorie...si n-are rost sa scormonesti prin ruine...ca sa ce???


AICI SE RUPE LUMEA IN FIGURI? DINCOLO, SE SCARPINA.
.....si de ce crezi ca ne spargem in figuri???... doar ne dam cu parerea
....si mai bine ...sa ne spargem in figuri pe aici...ca pe dincolo...cu scarpinatul...stam rau la capitoul....BUN SIMT!!!!



Miuþã ....ai pus-o...
...mie sãbiile tale cele subtil fluturate...îmi cam miros a declaraþie de rãzboi...drept urmare...roagã-mã sã fiu milos...dar..fã-o degrabã...cã tocmai îmi ajustez armura...ai putea sã vii ºi cu ceva ofrande...vezi calul troian...cã...ºi-aºa e prometeu înlãnþuit cã n-aþi cuplat faþa cum c-a degenerat mitologia-n psihologie...
...
....sunt o fire pasnica....de unde idee asta... razbioinica...!!???
...ne mai auizim....o seara placuta!!!!


lasã abureala...mã mituieºti...au ba ?


auzi la Bacovia

"Duduia vesnic citeste;
Stie clavirul, picteaza-
Si nopti de-a randul vegheaza
Si poate de-aceea slabeste.

Se crede, si unuia spun-
Dar totul ramane secret-
Duduia viseaza-un poet,
Bizar, singuratec, nebun."
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 13 Mai 2012 19:20
[quote name='Laurentiu_Rigafrypto_1'

lasã abureala...mã mituieºti...au ba ? [/quote]


No,ea a plecat,dar "te mituiesc" ,eu,cu un ness cu Pepsi,,servesti????
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 19:20
De la: MissRainbow, la data 2012-05-13 19:20:53[quote name='Laurentiu_Rigafrypto_1'

lasã abureala...mã mituieºti...au ba ?



No,ea a plecat,dar "te mituiesc" ,eu,cu un ness cu Pepsi,,servesti???? [/quote]


logic...stai...localizeazã-þi zmeul...pentru început...cã poate ne dã cu detartrant...de ne prinde la ritualul nessului ...asigurã-te cã l-ai legat de calorifer :p
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 13 Mai 2012 19:28
oare mai exista si astazi sacrificii supreme din iubire?noi oamnenii , prin natura noastra ,suntem egocentrici !Daca o persoana , barbat sau femeie , e capabila de un asa sacrificiu, merita toata admiratia mea !...de tradari sau tradatori nu mai sunt impresionata :acum nu mai sunt o raritate , sunt la ordinea zilei !Va salut si va urez o viata plina de iubire si fara tradari !
kupidana
Postat pe 13 Mai 2012 19:28
De la: kupidana, la data 2012-05-13 19:28:59 oare mai exista si astazi sacrificii supreme din iubire?noi oamnenii , prin natura noastra ,suntem egocentrici !Daca o persoana , barbat sau femeie , e capabila de un asa sacrificiu, merita toata admiratia mea !...de tradari sau tradatori nu mai sunt impresionata :acum nu mai sunt o raritate , sunt la ordinea zilei !Va salut si va urez o viata plina de iubire si fara tradari !


Da,mai exista astfel de oameni!!Sunt acele persoane ,care au suferit din iubire,,pentru ele,masura iubirii este sacrificiul in sine!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 19:35
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-13 19:28:22
De la: MissRainbow, la data 2012-05-13 19:20:53[quote name='Laurentiu_Rigafrypto_1'

lasã abureala...mã mituieºti...au ba ?



No,ea a plecat,dar "te mituiesc" ,eu,cu un ness cu Pepsi,,servesti????



logic...stai...localizeazã-þi zmeul...pentru început...cã poate ne dã cu detartrant...de ne prinde la ritualul nessului ...asigurã-te cã l-ai legat de calorifer :p[/quote]


Cine???? Pot fi,doar inofensivi!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 19:36
De la: MissRainbow, la data 2012-05-13 19:36:47
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-13 19:28:22
De la: MissRainbow, la data 2012-05-13 19:20:53[quote name='Laurentiu_Rigafrypto_1'

lasã abureala...mã mituieºti...au ba ?



No,ea a plecat,dar "te mituiesc" ,eu,cu un ness cu Pepsi,,servesti????



logic...stai...localizeazã-þi zmeul...pentru început...cã poate ne dã cu detartrant...de ne prinde la ritualul nessului ...asigurã-te cã l-ai legat de calorifer :p



Cine???? Pot fi,doar inofensivi!!!! [/quote]
hã ? ...ºi replica mea unde e ?..ceva nu se leagã...
...dau un regat...pe un ...at..de fapt...dau un regat pentru un link ...vreau Duduia lu' Arghezi...Heeeeeeeeelp (poezia "Duduia"...din ciclul 1907...nu vreo duduie rãposatã)
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 13 Mai 2012 19:43
[quote name='Laurentiu_Rigafrypto_1'

>
hã ? ...ºi replica mea unde e ?..ceva nu se leagã...
...dau un regat...pe un ...at..de fapt...dau un regat pentru un link ...vreau Duduia lu' Arghezi...Heeeeeeeeelp (poezia "Duduia"...din ciclul 1907...nu vreo duduie rãposatã)[/quote]


Se mai intampla!!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 19:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rugaciunea de dinainte de spovedanie 2 De la: kudika_35337 10 Decembrie 2013 08:12
am ulcer 8 De la: Narcisa_tesfio 26 Septembrie 2010 23:56
ma iubeste pe mine sau banii mei? 62 De la: _dulcik_ 28 Februarie 2009 10:47
oare chiar e un mincinos? 18 De la: rheiush 30 Ianuarie 2011 16:32
imi este dor de mama!!!! 22 De la: adina_black 20 Octombrie 2009 23:03