Setari Cookie-uri

nunta fara nas

Nu te mai agita degeaba.....vad ca nasica a plecat de pe forum.
GHEISA_
Postat pe 4 Februarie 2013 06:09
a plecat deci ....

O cauta si ea un barbat acu ........
kind_er
Postat pe 6 Februarie 2013 06:24
Draga mea,

am citit intamplator mesajul- intrebare de pe acest forum si precum deja ai primit raspunsuri, trebuie intr-adevar ca nasii de cununie sa fie un cuplu casatorit ortodox. Eu as cununa cu placere, daca un cuplu ar fi la nevoie, precum si eu am fost, fara nicio obligatie materiala, in prezent sau viitor. Cred ca ati putea sa o faceti cu usurinta daca le explicati si finilor acest aspect.

Ce am observat eu in schimb, este atitudinea sotului tau, care nu asculta de parerile tale, nu este deschis la dezbatere, ci fuge repede in bratele mamei. Nu te supara, dar in ochii mei si intr-o societate moderna cu drepturi egale intre sexe, samd este de neacceptat.
Ma intreb daca asa procedeaza cu toate deciziile ce trebuie luate in familia dvs...

Ca un sfat divers, cred ca trebuie sa iti reevaluezi casnicia si valorile ce stau la baza relatiei voastre.

Multa fericire!
L
lucix_grace
Postat pe 21 Februarie 2013 14:42
Simplu...le spui ca nu se poate , scoti tu intr-un fel situatia desi este stanjenitoare.Cu cat lasi timpul sa treaca cu atat va fi mai dificil
kudika_17683
Postat pe 20 Martie 2013 22:38
Simplu...le spui ca nu se poate , scoti tu intr-un fel situatia desi este stanjenitoare.Cu cat lasi timpul sa treaca cu atat va fi mai dificil
kudika_17683
Postat pe 20 Martie 2013 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexul este obligatoriu inainte de nunta 372 De la: 13 Decembrie 2012 21:04
saloane de coafura ,cosmetica si manichiura in Bacau pentru ziua nuntii 4 De la: cj25har 16 Iunie 2010 15:35
ajutati-ma va rog....se merita? 3 De la: cassey_tarot 11 Mai 2010 15:09
Scenarii de nunta 4 De la: simplueu3 19 Aprilie 2010 21:11
Muzica la nunta si alte evenimente importante 6 De la: mihaiion 28 Noiembrie 2015 14:11