Setari Cookie-uri

un sfat va rog

De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:44:30
De la: MayanMistica, la data 2013-05-13 22:43:05Cati ani are el? 40 cumva?!!![/quote ] da
Da
kudika_15717
Postat pe 13 Mai 2013 22:45
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:43:44
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:37:48
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:32:51Ea se poate spune ca este desteapta se foloseste de toti barbatii din jurul ei..se foloseste, este sireata, vicleana..vrea sa ajunga intr-o functie importanta si se foloseste de toti din jurul ei toti care pun botul sa spun asa
tu nu te lega de ea din cauza lu barbatitu ca nu e ea de vina ci barbatitu ce treaba ai tu cu ea

Nu pot sa nu ma leg, urasc felul acestea de oamenii care nu stiu sa urce decat folosindu-se de alti. Mai ales femeile..ce sa faca si ele sa se culce cu superiorul si asa sa inainteze in grad
pai te inteleg dar problema e in casa ta adica barbatitu,,nu o cauta in alt lok,,in locul fetei aleia puutea fi orice fata ,,,nnu te mintii singura
prazlea
Postat pe 13 Mai 2013 22:47
Noapte buna dragi prieteni, maine ma trezesc devreme sa merg la munca mea si el la a lui cu ea..trist dar adevarat..pana cand Doamne ???..sunt multumita de munca mea .. cel putin am munca..altfel as inebuni de durere
kudika_15717
Postat pe 13 Mai 2013 22:48
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:47:00
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:43:44
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:37:48
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:32:51Ea se poate spune ca este desteapta se foloseste de toti barbatii din jurul ei..se foloseste, este sireata, vicleana..vrea sa ajunga intr-o functie importanta si se foloseste de toti din jurul ei toti care pun botul sa spun asa
tu nu te lega de ea din cauza lu barbatitu ca nu e ea de vina ci barbatitu ce treaba ai tu cu ea

Nu pot sa nu ma leg, urasc felul acestea de oamenii care nu stiu sa urce decat folosindu-se de alti. Mai ales femeile..ce sa faca si ele sa se culce cu superiorul si asa sa inainteze in grad
pai te inteleg dar problema e in casa ta adica barbatitu,,nu o cauta in alt lok,,in locul fetei aleia puutea fi orice fata ,,,nnu te mintii singura
Sincer nu cred ca este chiar asa..pentru ca sunt femei si femei..ea e vicleana si stie sa se foloseasca de cei din jur...daca si-ar vede de treaba ei ar fi ok..daca tu stai cu o friptura in fata si se tot plimba prin fata ta oare nu-ti vine sa o mananci ???
kudika_15717
Postat pe 13 Mai 2013 22:52
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:48:30Noapte buna dragi prieteni, maine ma trezesc devreme sa merg la munca mea si el la a lui cu ea..trist dar adevarat..pana cand Doamne ???..sunt multumita de munca mea .. cel putin am munca..altfel as inebuni de durere
tu faci misto de noi,,,ce te retine sai zici lui ce ne zici noua aici
prazlea
Postat pe 13 Mai 2013 22:52
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:52:25
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:48:30Noapte buna dragi prieteni, maine ma trezesc devreme sa merg la munca mea si el la a lui cu ea..trist dar adevarat..pana cand Doamne ???..sunt multumita de munca mea .. cel putin am munca..altfel as inebuni de durere
tu faci misto de noi,,,ce te retine sai zici lui ce ne zici noua aici
cum adica fac misto ??
kudika_15717
Postat pe 13 Mai 2013 22:54
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:54:28
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:52:25
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:48:30Noapte buna dragi prieteni, maine ma trezesc devreme sa merg la munca mea si el la a lui cu ea..trist dar adevarat..pana cand Doamne ???..sunt multumita de munca mea .. cel putin am munca..altfel as inebuni de durere
tu faci misto de noi,,,ce te retine sai zici lui ce ne zici noua aici
cum adica fac misto ??

i-am zis de toate...
kudika_15717
Postat pe 13 Mai 2013 22:55
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:52:16
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:47:00
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:43:44
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:37:48
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:32:51Ea se poate spune ca este desteapta se foloseste de toti barbatii din jurul ei..se foloseste, este sireata, vicleana..vrea sa ajunga intr-o functie importanta si se foloseste de toti din jurul ei toti care pun botul sa spun asa
tu nu te lega de ea din cauza lu barbatitu ca nu e ea de vina ci barbatitu ce treaba ai tu cu ea

Nu pot sa nu ma leg, urasc felul acestea de oamenii care nu stiu sa urce decat folosindu-se de alti. Mai ales femeile..ce sa faca si ele sa se culce cu superiorul si asa sa inainteze in grad
pai te inteleg dar problema e in casa ta adica barbatitu,,nu o cauta in alt lok,,in locul fetei aleia puutea fi orice fata ,,,nnu te mintii singura
Sincer nu cred ca este chiar asa..pentru ca sunt femei si femei..ea e vicleana si stie sa se foloseasca de cei din jur...daca si-ar vede de treaba ei ar fi ok..daca tu stai cu o friptura in fata si se tot plimba prin fata ta oare nu-ti vine sa o mananci ???
fatuca esti prea orbita de dragostea pentru barbatitu,,,in cazul in care vorbesti serios,,,si nu vezi adevarul,,,barbatitu e vinovat in primul rand,,,,m,cand te duci la mare si se fataie o gramada fripturi prin fata ta ce faci sari pe toate ca s ele de vina ca arata perpelite bn
prazlea
Postat pe 13 Mai 2013 22:57
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:55:19
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:54:28
De la: prazlea, la data 2013-05-13 22:52:25
De la: kudika_15717, la data 2013-05-13 22:48:30Noapte buna dragi prieteni, maine ma trezesc devreme sa merg la munca mea si el la a lui cu ea..trist dar adevarat..pana cand Doamne ???..sunt multumita de munca mea .. cel putin am munca..altfel as inebuni de durere
tu faci misto de noi,,,ce te retine sai zici lui ce ne zici noua aici
cum adica fac misto ??

i-am zis de toate...
pai daca i ai zis de toate si continua pune picioru in prag nu astepta sa dispara cucoana din peisaj fara sa faci nimik
prazlea
Postat pe 13 Mai 2013 22:58
Fiecare se descurca cum poate si cum stie. Si profita daca se poate. Daca tine bine , daca nu iara bine. Va mai amintiti povestea lui Kate cum l-a cucerit pe printul Wiliam? S-a fatait la o parada universitara imbracata intr-o rochie asemanatoare unei plase de pescar. Si-a incercat norocul , a riscat si a castigat. Acum ce era sa faca ? Sa stea sa se uite de pe margine cum baleau altele la el? A stiut ce a vrut ! Acum intrebarea e: tu stii ce vrei? Las-o pe fatuca aia ca ea nu se da expres la al tau.Ea se da la toata lumea indiferent daca iti place tie stilul care il practica sau nu. Nevasta bucatarului ce zice? Tot asa urla disperata ?! Mai bine faceti un club al nevestelor dezamagite de soti din cauza fatucii aleia si unde-i unul nu-I putere , da unde-s mai multe ...cine stie.
Acum lasand gluma la o parte mie personal imi face impresia ca nu esti atat de puternica sa pui piciorul in prag. Crezi ca noi sau Dumnezeu putem face o minune si sa-ti scoatem barbatul din calduri. Nu putem. Tentatii vor fi peste tot si la orice varsta chiar daca acum pare criza aia de 40 ani care pare oarecum periculoasa. El stie ca tu te ataci? Ca iti faci nu doar griji dar si atacuri de panica? Daca stie atunci e foarte rau pentru ca tocmai asta ii poate gadila orgoliul si confirma ce singur banuieste : ca n-ar mai fi macho man-ul ala care se credea.
Mayyyyana
Postat pe 13 Mai 2013 23:40
Daca tu ai fi avut o discutie cu ea si I-ai fi pus in vedere sa termine cu el (in cazul in care ar fi fost o relatie intre ei doi )si ea ar fi insistat sa-l caute chiar impotriva dorintei lui ..atunci da pot spune ca merita sa maturi cu ea pe jos. Inteleg ca nu poti sa intri in institut , da afara nu poti sa-l astepti? Sau ai interdictie pana la 1km de institut?! Du-te intr-o zi cand iese de la job si spune-i ca ai venit sa ii faci o surpriza sa-l iei la film. Nu-l suna de jos , lasa-l sa iasa singur si sa te vada acolo. Mai tarziu poti sa-i povestesti si tu cum s-a angajat un coleg dragut la voi.
Mayyyyana
Postat pe 14 Mai 2013 00:08
De la: MayanMistica, la data 2013-05-13 23:40:38Fiecare se descurca cum poate si cum stie. Si profita daca se poate. Daca tine bine , daca nu iara bine. Va mai amintiti povestea lui Kate cum l-a cucerit pe printul Wiliam? S-a fatait la o parada universitara imbracata intr-o rochie asemanatoare unei plase de pescar. Si-a incercat norocul , a riscat si a castigat. Acum ce era sa faca ? Sa stea sa se uite de pe margine cum baleau altele la el? A stiut ce a vrut ! Acum intrebarea e: tu stii ce vrei? Las-o pe fatuca aia ca ea nu se da expres la al tau.Ea se da la toata lumea indiferent daca iti place tie stilul care il practica sau nu. Nevasta bucatarului ce zice? Tot asa urla disperata ?! Mai bine faceti un club al nevestelor dezamagite de soti din cauza fatucii aleia si unde-i unul nu-I putere , da unde-s mai multe ...cine stie.
Acum lasand gluma la o parte mie personal imi face impresia ca nu esti atat de puternica sa pui piciorul in prag. Crezi ca noi sau Dumnezeu putem face o minune si sa-ti scoatem barbatul din calduri. Nu putem. Tentatii vor fi peste tot si la orice varsta chiar daca acum pare criza aia de 40 ani care pare oarecum periculoasa. El stie ca tu te ataci? Ca iti faci nu doar griji dar si atacuri de panica? Daca stie atunci e foarte rau pentru ca tocmai asta ii poate gadila orgoliul si confirma ce singur banuieste : ca n-ar mai fi macho man-ul ala care se credea.

Multumesc intrebarea ta de unde stiu toate acestea mi-a data de gandit .daca el imi povesteste inseamna ca nu are prea multe de ascuns.E adevarat ma consum din cauza acestei schimbari in viata noastra , dar nu fac atacuri de panica Doamne fereste, vad aproape zilnic persoane cu aceasta afectiune, multumesc lui Dumnezeu rezist inca pe pozitii.
kudika_15717
Postat pe 14 Mai 2013 06:39
Si celelalte sotii nici nu banuiesc ..bucatarul ar trebui sa stea la bucatarie si ceilalti la ei la birou..dar al meu sot sta cu ea in birou 8 ore pe zi..nu credeti ca este mult mai dificil????
kudika_15717
Postat pe 14 Mai 2013 06:41
De la: kudika_15717, la data 2013-05-14 06:41:54Si celelalte sotii nici nu banuiesc ..bucatarul ar trebui sa stea la bucatarie si ceilalti la ei la birou..dar al meu sot sta cu ea in birou 8 ore pe zi..nu credeti ca este mult mai dificil????


E ingrozitor, nu dificil. fucking horrible.
vad ca esti treaza.... iti doresc o zi frumoasa, spor la treaba si nervi de fier cu criza sotului....
inteleg prin ce treci....
Roua_Deraway
Postat pe 14 Mai 2013 06:59
De la: kudika_15717, la data 2013-05-14 06:41:54Si celelalte sotii nici nu banuiesc ..bucatarul ar trebui sa stea la bucatarie si ceilalti la ei la birou..dar al meu sot sta cu ea in birou 8 ore pe zi..nu credeti ca este mult mai dificil????


Dificil este pentru tine ca iti faci enspe mii de scenarii. Si eu am sot , n-arata rau deloc , are o pozitie buna in firma la care lucreaza , pleaca in delegatii si are colege la servici. Cand are vre-o conferinta si vin colege din alte tari atunci sa vezi distractie. Eu le mai vad profilele pe LinkedIn si ne amuzam amandoi. Il mai intreb in gluma cu ce a venit aia sau ailalta imbracata , daca are sani mari , daca e frumoasa etc...
Si sa stii ca si eu am avut momente in care ma simteam nesigura pentru ca nu e foarte usor sa fi intr-o tara straina , intr-un stadiu in care esti dependent de cel de langa tine. Sa nu credeti ca in momentul in care am aterizat pe Schipol m-au servit cu dreptul de munca, cetatenie si un program infipt in creier cu limba olandeza. Toate astea cer timp iar timpul poate fi uneori dusmanul tau. Dar depinde cat de tare vrei sa fi si cat de mult iti impui asta. Am si eu momentele mele de slabiciune ca fiecare ca nu sunt facuta din fier dar incerc sa le combin in asa fel incat sa nu sufar foarte tare .Iar daca se intampla sa sufar sa nu uit ca nicio suferinta nu ramane nepedepsita.
Rezolvarea e in mainile tale , tu esti singura care poate decide pentru tine. Nu pentru voi.Pentru tine , pentru ca viata ta ti-o traiesti tu si nu el sau eu . Iti expui sufletul la chinuri inutile dupa care si trupul are de suferit.
Mayyyyana
Postat pe 14 Mai 2013 12:22
Dar nu ziceai ca sotul tau este somer, pentru ca nu-si gaseste un job in meseria lui, cea de chimist?
kudika_32792
Postat pe 14 Mai 2013 13:18
De la: kudika_32792, la data 2013-05-14 13:18:34Dar nu ziceai ca sotul tau este somer, pentru ca nu-si gaseste un job in meseria lui, cea de chimist?


Sotul meu nu este somer. A avea o pregatire si a fi somer sunt doua lucruri diferite. Acum munceste intr-o functie specifica pregatirii lui .Eu am spus ca daca ar intra in somaj , ajutorul de somaj ar fi mult mai mare decat un job prost platit.Si am mai spus ca atata timp cat ar face el menajul acasa nu m-ar deranja sa lucrez doar eu.
Mayyyyana
Postat pe 14 Mai 2013 13:30
De la: kudika_15717, la data 2013-05-14 06:41:54Si celelalte sotii nici nu banuiesc ..bucatarul ar trebui sa stea la bucatarie si ceilalti la ei la birou..dar al meu sot sta cu ea in birou 8 ore pe zi..nu credeti ca este mult mai dificil????




Nu crezi ca iti cam place sa te complaci in situatia respectiva,fara a actiona prompt si la obiect????MULT MAI DIFICIL??De ce spui aceasta???Nu este deloc astfel,dificultatea este in mintea ta!!!!
kudika_15804
Postat pe 14 Mai 2013 13:34
De la: MayanMistica, la data 2013-05-14 13:30:47
De la: kudika_32792, la data 2013-05-14 13:18:34Dar nu ziceai ca sotul tau este somer, pentru ca nu-si gaseste un job in meseria lui, cea de chimist?


Sotul meu nu este somer. A avea o pregatire si a fi somer sunt doua lucruri diferite. Acum munceste intr-o functie specifica pregatirii lui .Eu am spus ca daca ar intra in somaj , ajutorul de somaj ar fi mult mai mare decat un job prost platit.Si am mai spus ca atata timp cat ar face el menajul acasa nu m-ar deranja sa lucrez doar eu.


Am interpretat, in mod intentionat, gresit mesajul tau, dupa cum faci si tu cu mesajele noastre.
kudika_32792
Postat pe 14 Mai 2013 13:46
De la: kudika_32792, la data 2013-05-14 13:46:30
De la: MayanMistica, la data 2013-05-14 13:30:47
De la: kudika_32792, la data 2013-05-14 13:18:34Dar nu ziceai ca sotul tau este somer, pentru ca nu-si gaseste un job in meseria lui, cea de chimist?


Sotul meu nu este somer. A avea o pregatire si a fi somer sunt doua lucruri diferite. Acum munceste intr-o functie specifica pregatirii lui .Eu am spus ca daca ar intra in somaj , ajutorul de somaj ar fi mult mai mare decat un job prost platit.Si am mai spus ca atata timp cat ar face el menajul acasa nu m-ar deranja sa lucrez doar eu.


Am interpretat, in mod intentionat, gresit mesajul tau, dupa cum faci si tu cu mesajele noastre.


Stiu , am vazut.
Mayyyyana
Postat pe 14 Mai 2013 13:49
Buna seara ! Va scriu sa va spun ca am luat o hotrare,in aceasta seara am vorbit cu el si i-am spus ca are 3 varianate: Sa isi dea demisia, sa se angajeze in acelasi institut dar in alt loc... eu nu mai pot asa in ritmul acesta si daca nu se mai poate asa sa bage divort sa terminam cu toate ..Va multumesc pentru sfaturi dragele mele..sa va fie bine
kudika_15717
Postat pe 14 Mai 2013 20:43
De la: kudika_15717, la data 2013-05-14 20:43:59Buna seara ! Va scriu sa va spun ca am luat o hotrare,in aceasta seara am vorbit cu el si i-am spus ca are 3 varianate: Sa isi dea demisia, sa se angajeze in acelasi institut dar in alt loc... eu nu mai pot asa in ritmul acesta si daca nu se mai poate asa sa bage divort sa terminam cu toate ..Va multumesc pentru sfaturi dragele mele..sa va fie bine


Nu demisia trebuie sa si-o dea. La fel de bine va gasi in alta parte o alta si alta ...El trebuie sa se schimbe sau sa inteleaga ca il iubesti. La fel de bine trebuie sa comunicati intre voi. Sa presupunem ca vei divorta crezi ca el se va schimba? Eu va doresc tot binele din lume si sa gasiti o solutie salvatoare pentru amandoi.
Mayyyyana
Postat pe 14 Mai 2013 20:56
De la: kudika_15717, la data 2013-05-14 20:43:59Buna seara ! Va scriu sa va spun ca am luat o hotrare,in aceasta seara am vorbit cu el si i-am spus ca are 3 varianate: Sa isi dea demisia, sa se angajeze in acelasi institut dar in alt loc... eu nu mai pot asa in ritmul acesta si daca nu se mai poate asa sa bage divort sa terminam cu toate ..Va multumesc pentru sfaturi dragele mele..sa va fie bine



I-ai dat ultimatum,dar nu pe cel potrivit!!!!El trebuie sa se schimbe total in comportament,ceea ce nu cred ca se va intampla,astfel de barbati sunt neschimbabili!!!!Sper sa te regasesti,sa te redescoperi ,dar sa te si schimbi,caci,si tu,ai nevoie de schimbare!!!!
kudika_15804
Postat pe 14 Mai 2013 21:09
De la: MayanMistica, la data 2013-05-14 20:56:43
De la: kudika_15717, la data 2013-05-14 20:43:59Buna seara ! Va scriu sa va spun ca am luat o hotrare,in aceasta seara am vorbit cu el si i-am spus ca are 3 varianate: Sa isi dea demisia, sa se angajeze in acelasi institut dar in alt loc... eu nu mai pot asa in ritmul acesta si daca nu se mai poate asa sa bage divort sa terminam cu toate ..Va multumesc pentru sfaturi dragele mele..sa va fie bine


Nu demisia trebuie sa si-o dea. La fel de bine va gasi in alta parte o alta si alta ...El trebuie sa se schimbe sau sa inteleaga ca il iubesti. La fel de bine trebuie sa comunicati intre voi. Sa presupunem ca vei divorta crezi ca el se va schimba? Eu va doresc tot binele din lume si sa gasiti o solutie salvatoare pentru amandoi.




Ce va place sa va imbatati cu apa rece
Cand asociezi friptura cu femeia, mai ai pretentia sa te astepti la schimbari de comportament ?
kudika_34407
Postat pe 14 Mai 2013 21:28
De la: kudika_15717, la data 2013-05-14 20:43:59Buna seara ! Va scriu sa va spun ca am luat o hotrare,in aceasta seara am vorbit cu el si i-am spus ca are 3 varianate: Sa isi dea demisia, sa se angajeze in acelasi institut dar in alt loc... eu nu mai pot asa in ritmul acesta si daca nu se mai poate asa sa bage divort sa terminam cu toate ..Va multumesc pentru sfaturi dragele mele..sa va fie bine


Oriunde va lucra, tu tot timpul vei gelozi pe cineva. Si stii de ce? Pentru ca esti nesigura pe tine.
kudika_32792
Postat pe 15 Mai 2013 08:23
E asa de usor sa dati sfaturi, din exterior si eu va pot sfatui, stati linistite numai cel in situatia respectiva simte totul.Nu spun ca m-ati sfatuit gresit doar ca nu se poate sa stiti totul nici eu nu am cum sa va povestesc totul.Hotararea e a mea si viata e a mea, eu sunt cea care trebuie sa ia masuri.Multumesc tuturor.O viata frumoasa va doresc fara regrete.
kudika_15717
Postat pe 15 Mai 2013 11:19
De la: kudika_15717, la data 2013-05-15 11:19:49E asa de usor sa dati sfaturi, din exterior si eu va pot sfatui, stati linistite numai cel in situatia respectiva simte totul.Nu spun ca m-ati sfatuit gresit doar ca nu se poate sa stiti totul nici eu nu am cum sa va povestesc totul.Hotararea e a mea si viata e a mea, eu sunt cea care trebuie sa ia masuri.Multumesc tuturor.O viata frumoasa va doresc fara regrete.



Corect!!Fa-o!!!
kudika_15804
Postat pe 15 Mai 2013 11:36
De la: kudika_15717, la data 2013-05-15 11:19:49E asa de usor sa dati sfaturi, din exterior si eu va pot sfatui, stati linistite numai cel in situatia respectiva simte totul.Nu spun ca m-ati sfatuit gresit doar ca nu se poate sa stiti totul nici eu nu am cum sa va povestesc totul.Hotararea e a mea si viata e a mea, eu sunt cea care trebuie sa ia masuri.Multumesc tuturor.O viata frumoasa va doresc fara regrete.


Normal ca hotararea e a ta ca doar e viata ta, dar nu ne poti impune sa nu tragem, fiecare pentru sine, concluziile sale in ceea ce priveste situatia ta.

Si cum se face ca nu ne-ai spus totul, ai ceva de ascuns cumva, ai pica intr-o lumina nefavorabila si de aceea ne ascunzi anumite lucruri?

Raman la parerea mea ca esti extrem de geloasa, iar gelozia ta isi are originile in nesiguranta de sine pe care o arborezi. Chiar nu mi se pare normal sa fi geloasa pe colegele sotului, sa vrei sa-ti spionezi sotul la job, sa-i ceri sefului sotului tau sa-l mute in alt birou etc, tie ti se pare normala atitudinea ta? Ai zis ca ai fost la psiholog, dar vad ca nu aplici mai nimic din ceea ce ai discutat cu psihologul. Fara ca tu sa-ti doresti cu adevarat sa-ti schimbi viata, nu se va schimba nimic, vei suferi in continuare avand atitudinea pe care o afisezi la ora actuala.
kudika_32792
Postat pe 15 Mai 2013 11:59
corect asa se vede din exterior..nu am spus totul pentru ca nu se poate ..nimeni nu ar facea in locul meu..imi pastrez demnitatea si merg fara sa arunc cu pietre in altii..ce tine de mine voi rezolva
kudika_15717
Postat pe 15 Mai 2013 13:03
De la: kudika_15717, la data 2013-05-15 13:03:29corect asa se vede din exterior..nu am spus totul pentru ca nu se poate ..nimeni nu ar facea in locul meu..imi pastrez demnitatea si merg fara sa arunc cu pietre in altii..ce tine de mine voi rezolva


Pai normal ca noi analizam problema pe datele spuse de tine, daca ascunzi alte detalii, doar tu sti de ce faci asta.

Si n-as spune ca nu arunci cu pietre in altii, n-ai scris tocmai elegant la adresa colegei sotului tau.

In incheiere, as avea o rugaminte la tine: tine cont de indrumarile psihologului, caci altfel risti sa-ti pierzi casnicia cu gelozia asta iesita din comun. Si nu mai incerca sa duci problemele voastre din casnicie la locul de munca al sotului, doar nu vrei sa fie dat afara sau sa-i creezi o imagine proasta printre colegi si sefi?

Sa auzim de bine!
kudika_32792
Postat pe 16 Mai 2013 08:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Geloasa cu motiv...sau fara motiv ? 90 De la: raymon_a 18 Iunie 2012 10:11
CREDETI IN PUTEREA GANDULUI ? 40 De la: catalina69 3 Decembrie 2009 11:54
Gelozia-boala sau un sentiment nascut din prea multa iubire? 24 De la: kudika_938443 21 Octombrie 2013 09:02
un sfat va rog 389 De la: kudika_15717 18 August 2014 23:44
Despre forma labiilor 80 De la: yamuna 15 Noiembrie 2009 18:39