Setari Cookie-uri

suflete pereche

Probabil cã te-ai îndrãgostit... Numai cã ...Nu-þi clãdi fericirea pe nefericirea altcuiva. Cred cã þi-e greu, dar respirã adânc, rupe orice legãturã cu el, gãseºte-þi ceva de fãcut care sã-þi aducã satisfacþii, bucurii. Ai fost doar o aventurã pentru el...Ocupã-te de copilul tãu...Ceea ce faci trebuie sã aibã o morala...Tu de ce ai divorþat? Nu trebuie sa ne spui. Pune-þi doar þie câteva întrebãri...Numai bine!
Titita4
Postat pe 29 Mai 2013 11:29
nu trata cu seriozitate,problemele care nu sint serioase.problema ta este una fara importanta...insa acordindu-i importanta ,ea va avea implicatii serioase asupra familiei lui....si nu merita sa faci astfel rau .foloseste acel barbat...fizic,psihic,cum vrei dar...arata-i din cind in cind,unde e locul si responsabilitatea lui(ca sa nu creada ca nu sti)...linga familia sa.in acest fel totul va fi f ok si placut.
hellya
Postat pe 7 Iulie 2013 19:58
De la: kudika_15804, la data 2013-05-07 07:55:43
De la: kudika459180, la data 2013-05-05 22:16:58nu stiu de ce am deschis acest subiect ...nu am mai scris niciodata ceva despre mine , cu atat mai mult depre noi doi ...l-am cunoscut acum 1an si ceva ...eu sunt divortata , am un copil , el este insurat si are deasemenea un copil...ne-am dat seama de la bun inceput ca suntem suflete pereche...ne-am vazut de cateva ori anul trecut , am tinut legatura tot timpul chiar daca nu ne-am mai intalnit ...sotia lui a aflat despre noi ...el a ales sa ramana alaturi de familia lui spunand la acea vreme ca nu vrea ca pustiul lui sa creasca fara tata...eu nu i-am cerut niciodata sa aleaga , a ales singur ...dar...dupa alegerea facuta tot continua sa ma caute ...eu mi-am impus sa-l uit stiind ca nu putem avea un viitor impreuna cadit pe suferinta altora , si totusi simt ca si el ca povestea noastra nu s-a sfarsit pt ca atunci cand se intalnesc doua suflete pereche povestea nu are sfarsit ...m-ar ajuta daca mi-ati spune ce credeti , va multumesc !



Vrei un raspuns???Nu va fi niciodata doar al tau,niciodata!!!Sufletele pereche sunt fidele,nu pot trai in minciuna infidelitatii nicicand!!!Nu esti tu,va fi alta femeie,aceasta trebuie sa intelegi!!!De ce te cauta?????Pentru ca ii place sexul practicat cu tine,mult mai mult decat cel facut cu sotia lui!!!!Povestea aceasta se va sfarsi atunci cand ii vei intoarce spatele si definitiv,eu,una,nu cred in ceea ce spui!!!!!

Draga mea,iti inteleg sentimentele caci stiu cum poate iubi femeia,dar vin si iti spun,pangarirea sufletului este cu mult mai ravasitoare,decat cea trupeasca,deci IESI!!!!!


Nu sti pe unde gasesc manualul de utilizare al sufletelor pereche?? deasemenea mi-ar fi de ajutor si ghidul cum gasesti perechea ta, sau suflete pereche la marginea universului, tehnici subversive de aflare..
Nigma
Postat pe 9 Iulie 2013 20:57
Eu te sfãtuiesc sã îchei relatia cu el întru-cît are o sotie,o familie, cautã-ti unul fãrã obligatii,punete în situatia sotiei lui sã vezi ce simti!!!! Succes...
kudika466666
Postat pe 11 Iulie 2013 08:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casatoria facuta prea devreme!! 18 De la: cantafabule 9 Octombrie 2009 18:43
O mare dilema...poate fi a mea??? 15 De la: JustMe1 16 Iulie 2010 00:27
cum sa-mi conving parintii? 4 De la: Lorena26 25 Iulie 2009 01:21
200 de km. distanta:( 9 De la: Barbie30_ 28 Iulie 2011 22:02
Oare il voi avea vreodata numai pentru mine? 50 De la: kudika362414 19 Martie 2011 12:30