Setari Cookie-uri

Vreau sa ne impacam...

De la: kudika_32792, la data 2013-05-30 09:28:11
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 09:22:19
De la: kudika_32792, la data 2013-05-30 08:43:46
De la: pretty_her, la data 2013-05-29 23:01:41Nu cred ca se va intampla,desi imi doream asta...sunt distrusa!Probabil sunt ceea mai naiva persoana din lumea intreaga,si ma doare cumplit!


Iarasi l-ai cautat?



Nu!Eu mi-am promis ieri ca nu il caut,dar mi-a trimis el mesaje...dupa care am aflat de la prietena mea ca era cu o domnisoara cu masina lui de firma...o cunosc este o fata cu un vocabular f vulgar,si chiar nu stiu,nu pare a fi genul lui...dar totusi,eu incerc sa refac ceva in timpul in care el este bine mersi...in fine eu mereu imi gasesc scuze,ca nu este nimic intre ei,dar asta oricum nu putem dovedi...:(
Atunci de ce ma tot cauta?si de ce ii tot pasa?


Mi-e teama pentru tine sa nu reprezinti pentru el mantaua de vreme rea...

Nu mai interpreta gesturile lui ca fiind unele de iubire, mai ales avand in vedere comportamentul lui cand nu e cu tine.

Evetual poti sa-i spui sa inceteze cu mesajele, pupicii si imbratisarile, daca nu-l intereseaza sa va impacati.


As fi eu planul de rezerva?
Imi venea sa ii scriu aseara,dar m-am abtinut...nu pot sa ii repsosez nimic de genul din momentul in care ne-am despartit!
La asta ma gandeam sa fac,daca ma va cauta sau ne vedem prin oras,am sa ii spun...

Imi face mai mult rau decat bine...
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 09:39
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 09:25:58
De la: kudika_15804, la data 2013-05-30 08:58:08
De la: pretty_her, la data 2013-05-29 23:02:54
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-29 14:57:19Sa ne dai vesti bune!


Nu sunt vesti bune,nici nu vor fi...




Lasa pesimismul si fii optimista,a plange dupa un barbat este cea mai mare greseala ,pe care o poate face o femeie!!!Ai incredere in valoarea ta!!!



Imi este atat de greu,am fost optimista si pesimista,cred ca mi se schimba din ora in ora.Ieri m-am trezit foarte hotarata si motivata ca am sa reusesc sa ii arat ca pe cine a pierdut in speranta ca o sa ma vrea...dar...



Dar astazi ai trecut in extrema cealalta,esti instabila!!!Nimeni nu te poate ajuta mai mult!Nu trebuie sa-i demonstrezi nimic domnului tau,el trebuie sa realizeze ca a pierdut o sansa data de viata!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Mai 2013 09:42
Si tot la el ma gandesc...nu plang,daca ma gandesc la ce as mai putea face ca sa se intoarca...din pacate si silele astea,gandul si motivatia m-a tinut tare!Altfel cred ca si dupa o saptamana jumate inca as fi plans aici...
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 10:01
De la: kudika_15804, la data 2013-05-30 09:42:32
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 09:25:58
De la: kudika_15804, la data 2013-05-30 08:58:08
De la: pretty_her, la data 2013-05-29 23:02:54
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-29 14:57:19Sa ne dai vesti bune!


Nu sunt vesti bune,nici nu vor fi...




Lasa pesimismul si fii optimista,a plange dupa un barbat este cea mai mare greseala ,pe care o poate face o femeie!!!Ai incredere in valoarea ta!!!



Imi este atat de greu,am fost optimista si pesimista,cred ca mi se schimba din ora in ora.Ieri m-am trezit foarte hotarata si motivata ca am sa reusesc sa ii arat ca pe cine a pierdut in speranta ca o sa ma vrea...dar...



Dar astazi ai trecut in extrema cealalta,esti instabila!!!Nimeni nu te poate ajuta mai mult!Nu trebuie sa-i demonstrezi nimic domnului tau,el trebuie sa realizeze ca a pierdut o sansa data de viata!!!


Trec dar imi revin,apoi iar...dar cum va realiza el asta?si ma intreb,o sa mai vrea sa intoarca?
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 10:04
tu erai de vorbesti asa tare pe kudi si nu ma lasi sa dorm? :P
muza_ta
Postat pe 30 Mai 2013 10:09
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 10:09:58tu erai de vorbesti asa tare pe kudi si nu ma lasi sa dorm? :P


Inca un pic si am sa si strig...
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 10:12
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 10:12:36
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 10:09:58tu erai de vorbesti asa tare pe kudi si nu ma lasi sa dorm? :P


Inca un pic si am sa si strig...


inseamna ca n-am alt remediu decat sa te gadil sa-ti revii.
ce naiba
muza_ta
Postat pe 30 Mai 2013 10:14
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 10:14:20
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 10:12:36
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 10:09:58tu erai de vorbesti asa tare pe kudi si nu ma lasi sa dorm? :P


Inca un pic si am sa si strig...


inseamna ca n-am alt remediu decat sa te gadil sa-ti revii.
ce naiba


Si mai rau cu gadilatul...
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 10:17
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 10:17:14
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 10:14:20
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 10:12:36
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 10:09:58tu erai de vorbesti asa tare pe kudi si nu ma lasi sa dorm? :P


Inca un pic si am sa si strig...


inseamna ca n-am alt remediu decat sa te gadil sa-ti revii.
ce naiba


Si mai rau cu gadilatul...

muza_ta
Postat pe 30 Mai 2013 10:20
Poate ca ti-a cerut o pauza fiindca vrea sa se distreze putin cu altele (mai ales ca a fost vazut cu una mai vulgara). Mai sunt unii care fac asa. Gandeste-te la asta... Tu stai si bocesti iar el se sexeaza cu cine apuca. Cum iti suna? Nu ti se pare ca esti cam fraiera? Ce-ar fi sa-l lasi in pace si sa iesi cu altul? Sa stii ca barbatii nu agreaza femeile disperate. E mai bine sa fii putin indiferenta.
Micaell
Postat pe 30 Mai 2013 10:54
De la: Micaell, la data 2013-05-30 10:54:42Poate ca ti-a cerut o pauza fiindca vrea sa se distreze putin cu altele (mai ales ca a fost vazut cu una mai vulgara). Mai sunt unii care fac asa. Gandeste-te la asta... Tu stai si bocesti iar el se sexeaza cu cine apuca. Cum iti suna? Nu ti se pare ca esti cam fraiera? Ce-ar fi sa-l lasi in pace si sa iesi cu altul? Sa stii ca barbatii nu agreaza femeile disperate. E mai bine sa fii putin indiferenta.


Interesanta perspectiva...mda ma doare ca eu sunt cea care spera si in acelasi timp "inselata"...daca chiar primeste tot ce isi doreste,de ce ma cauta el cu diferite scuze?
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 11:11
Nu poti sa-ti iei concediu si sa pleci undeva? Te mai linistesti si inafara de asta nu sti niciodata ce iti rezerva viitorul.
Cavalerul_maltez
Postat pe 30 Mai 2013 11:24
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:24:44Nu poti sa-ti iei concediu si sa pleci undeva? Te mai linistesti si inafara de asta nu sti niciodata ce iti rezerva viitorul.


Stii,am mai "fugit"eu asa,sperand ca uit...dar de data asta cred ca ar fi timpul deja sa invat sa trec si asa peste "greutati",probabil vor mai fi multe...si nu numai de genul asta...si nu am sa pot fugi mereu,cand ma raneste cineva!Recunosc,ma uitam la biletele de avion...dar nu plec nicaieri!
Oriunde as pleca,trebuie sa ma intorc,nu?
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 11:38
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 11:38:39
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:24:44Nu poti sa-ti iei concediu si sa pleci undeva? Te mai linistesti si inafara de asta nu sti niciodata ce iti rezerva viitorul.


Stii,am mai "fugit"eu asa,sperand ca uit...dar de data asta cred ca ar fi timpul deja sa invat sa trec si asa peste "greutati",probabil vor mai fi multe...si nu numai de genul asta...si nu am sa pot fugi mereu,cand ma raneste cineva!Recunosc,ma uitam la biletele de avion...dar nu plec nicaieri!
Oriunde as pleca,trebuie sa ma intorc,nu?


Ee obligatoriu sa te intorci? Daca iti place locul ai putea sa te interesezi de posibilitatile de sedere pe termen prelungit , poate iti gasesti si de lucru.
Eu planuiesc sa merg in Malta la un unchi de-al meu care vrea sa-si deschida firma. Tara e frumoasa ,pentru cine ii intelege frumusetea desigur dar limba e un calvar
Bine cel putin ca a doua limba oficiala e engleza.
Asa ca nu se stie , incearca-ti norocul decat sa te distrugi psihic.
Succes
Cavalerul_maltez
Postat pe 30 Mai 2013 11:45
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 11:38:39
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:24:44Nu poti sa-ti iei concediu si sa pleci undeva? Te mai linistesti si inafara de asta nu sti niciodata ce iti rezerva viitorul.


Stii,am mai "fugit"eu asa,sperand ca uit...dar de data asta cred ca ar fi timpul deja sa invat sa trec si asa peste "greutati",probabil vor mai fi multe...si nu numai de genul asta...si nu am sa pot fugi mereu,cand ma raneste cineva!Recunosc,ma uitam la biletele de avion...dar nu plec nicaieri!
Oriunde as pleca,trebuie sa ma intorc,nu?



Invata,nu te mai vaicari,esti femeie!!!!Devin-o chiar aroganta,de multe ori,este singurul leac aplicabil,stii cat de mult doare aroganta?????
kudika_15804
Postat pe 30 Mai 2013 11:51
De la: kudika_15804, la data 2013-05-30 11:51:50
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 11:38:39
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:24:44Nu poti sa-ti iei concediu si sa pleci undeva? Te mai linistesti si inafara de asta nu sti niciodata ce iti rezerva viitorul.


Stii,am mai "fugit"eu asa,sperand ca uit...dar de data asta cred ca ar fi timpul deja sa invat sa trec si asa peste "greutati",probabil vor mai fi multe...si nu numai de genul asta...si nu am sa pot fugi mereu,cand ma raneste cineva!Recunosc,ma uitam la biletele de avion...dar nu plec nicaieri!
Oriunde as pleca,trebuie sa ma intorc,nu?



Invata,nu te mai vaicari,esti femeie!!!!Devin-o chiar aroganta,de multe ori,este singurul leac aplicabil,stii cat de mult doare aroganta?????


Bine,fac schimbari...Multumesc!
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 11:59
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:45:52
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 11:38:39
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:24:44Nu poti sa-ti iei concediu si sa pleci undeva? Te mai linistesti si inafara de asta nu sti niciodata ce iti rezerva viitorul.


Stii,am mai "fugit"eu asa,sperand ca uit...dar de data asta cred ca ar fi timpul deja sa invat sa trec si asa peste "greutati",probabil vor mai fi multe...si nu numai de genul asta...si nu am sa pot fugi mereu,cand ma raneste cineva!Recunosc,ma uitam la biletele de avion...dar nu plec nicaieri!
Oriunde as pleca,trebuie sa ma intorc,nu?


Ee obligatoriu sa te intorci? Daca iti place locul ai putea sa te interesezi de posibilitatile de sedere pe termen prelungit , poate iti gasesti si de lucru.
Eu planuiesc sa merg in Malta la un unchi de-al meu care vrea sa-si deschida firma. Tara e frumoasa ,pentru cine ii intelege frumusetea desigur dar limba e un calvar
Bine cel putin ca a doua limba oficiala e engleza.
Asa ca nu se stie , incearca-ti norocul decat sa te distrugi psihic.
Succes


Vom vedea!Momentan nu imi fac planuri de genul,ma pregatesc sa dau examenul de licenta,abia am terminat facultatea de arte...
Prima data vreau sa profit de libertatea asta...care e tot mai nelimitata!:)
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 12:02
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 12:02:22
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:45:52
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 11:38:39
De la: Cavalerul_maltez, la data 2013-05-30 11:24:44Nu poti sa-ti iei concediu si sa pleci undeva? Te mai linistesti si inafara de asta nu sti niciodata ce iti rezerva viitorul.


Stii,am mai "fugit"eu asa,sperand ca uit...dar de data asta cred ca ar fi timpul deja sa invat sa trec si asa peste "greutati",probabil vor mai fi multe...si nu numai de genul asta...si nu am sa pot fugi mereu,cand ma raneste cineva!Recunosc,ma uitam la biletele de avion...dar nu plec nicaieri!
Oriunde as pleca,trebuie sa ma intorc,nu?


Ee obligatoriu sa te intorci? Daca iti place locul ai putea sa te interesezi de posibilitatile de sedere pe termen prelungit , poate iti gasesti si de lucru.
Eu planuiesc sa merg in Malta la un unchi de-al meu care vrea sa-si deschida firma. Tara e frumoasa ,pentru cine ii intelege frumusetea desigur dar limba e un calvar
Bine cel putin ca a doua limba oficiala e engleza.
Asa ca nu se stie , incearca-ti norocul decat sa te distrugi psihic.
Succes


Vom vedea!Momentan nu imi fac planuri de genul,ma pregatesc sa dau examenul de licenta,abia am terminat facultatea de arte...
Prima data vreau sa profit de libertatea asta...care e tot mai nelimitata!:)


Succes!
Cavalerul_maltez
Postat pe 30 Mai 2013 12:05
1- el voia ceva nou
2- la voi ceva nu il mai multumea.
3- cand inca era cu tine incepsue sa vorbeasca cu acea fata
4- apoi cand a vazut ca ii e bine cu aia a zis ca nu mai are nevoie de tine si sa va despartiti
5- el sta cu aia dar vede ca nu are chiar toate gesturile tale si parca incepe sa i se faca drag de tine
6-in momentul de fata ii place asa si totodata e indecis
7 -.crede-ma din suflet din experienta ti-o spun vede ca tu esti moarta dupa el asa ca prefera sa aiba 2 iepuri.una cu care e si una care il asteapta.


Sfat: nu il mai accepta sa te pupe sa te ia in brate. buna si atat...incepe sa iesi cu un baiat chiar daca nu e nimic serios si el nu stie( va cadea pe ganduri suta la suta daca a tinut la tine)stai printre baietii nu stiu.
Crede-ma ca asa ceva am patit eu si am fost la fel de disperat iar apoi roata s-a intors. SE INTOARCE DE FIECARE DATA chiar daca nu acum inttr-o saptamana, luna...dar se intoarce in curand ;))
cristi86
Postat pe 30 Mai 2013 12:21
De la: kudika_25894, la data 2013-05-30 12:21:221- el voia ceva nou
2- la voi ceva nu il mai multumea.
3- cand inca era cu tine incepsue sa vorbeasca cu acea fata
4- apoi cand a vazut ca ii e bine cu aia a zis ca nu mai are nevoie de tine si sa va despartiti
5- el sta cu aia dar vede ca nu are chiar toate gesturile tale si parca incepe sa i se faca drag de tine
6-in momentul de fata ii place asa si totodata e indecis
7 -.crede-ma din suflet din experienta ti-o spun vede ca tu esti moarta dupa el asa ca prefera sa aiba 2 iepuri.una cu care e si una care il asteapta.


Sfat: nu il mai accepta sa te pupe sa te ia in brate. buna si atat...incepe sa iesi cu un baiat chiar daca nu e nimic serios si el nu stie( va cadea pe ganduri suta la suta daca a tinut la tine)stai printre baietii nu stiu.
Crede-ma ca asa ceva am patit eu si am fost la fel de disperat iar apoi roata s-a intors. SE INTOARCE DE FIECARE DATA chiar daca nu acum inttr-o saptamana, luna...dar se intoarce in curand ;))


Sunt convinsa ca ai dreptate...chestiile pe care mi le-ai enumerat,am ajuns sa le cred si eu...
Asta am sa fac!Ma bucur ca ti-ai zis parerea,mai ales daca stii cum e sa fi in asta...mersi:)
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 12:29
Si inca ceva...mi-au zis ca sunt naiva,dar simt ca iasa cu ea doar din motivele pe care le-ai zis si tu....imposibil sa fie mai mult!Il cunosc...desi sunt suparata pe el,tot mi-e drag,si il inteleg...am gresit si eu...
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 12:32
n-ai cum sa stergi dintr-odata cu buretele tot ce a fost! timpul va vindeca totul :)

stii, toate ca toate, dar eu nu inteleg rostul insistentelor [la tel sau nu]. credeai ca o sa stea cu tine mereu, obligat-fortat in asemenea conditii?

ps. daca tot m-ai trezit, nu dai si tu o cafea?
muza_ta
Postat pe 30 Mai 2013 12:41
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 12:41:57n-ai cum sa stergi dintr-odata cu buretele tot ce a fost! timpul va vindeca totul :)

stii, toate ca toate, dar eu nu inteleg rostul insistentelor [la tel sau nu]. credeai ca o sa stea cu tine mereu, obligat-fortat in asemenea conditii?

ps. daca tot m-ai trezit, nu dai si tu o cafea?


Eu inafara ca va scriu aici ca imi doresc sa il am din nou langa mine...lui nu ii dau de inteles...si chiar nu este obligat:))deloc...in primele zile dupa despartire mi-am fortat un pic limitele,dar dupa...deloc!Eu nu il caut...el da!Chiar am fost foarte zambareata si m-am comportat normal,ca si cu orice prieten!Imi imaginez ca ar trebui sa ma straduiesc mai mult,ca dupa doi ani ma cunoaste...
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 12:58
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 12:41:57n-ai cum sa stergi dintr-odata cu buretele tot ce a fost! timpul va vindeca totul :)

stii, toate ca toate, dar eu nu inteleg rostul insistentelor [la tel sau nu]. credeai ca o sa stea cu tine mereu, obligat-fortat in asemenea conditii?

ps. daca tot m-ai trezit, nu dai si tu o cafea?

http://www.evz.ro/typo3temp/pics/32cafea_AdiP_0dc3ba4b46.jpg
..cu servicii complete!
rondina
Postat pe 30 Mai 2013 13:03
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 12:58:31
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 12:41:57n-ai cum sa stergi dintr-odata cu buretele tot ce a fost! timpul va vindeca totul :)

stii, toate ca toate, dar eu nu inteleg rostul insistentelor [la tel sau nu]. credeai ca o sa stea cu tine mereu, obligat-fortat in asemenea conditii?

ps. daca tot m-ai trezit, nu dai si tu o cafea?


Eu inafara ca va scriu aici ca imi doresc sa il am din nou langa mine...lui nu ii dau de inteles...si chiar nu este obligat:))deloc...in primele zile dupa despartire mi-am fortat un pic limitele,dar dupa...deloc!Eu nu il caut...el da!Chiar am fost foarte zambareata si m-am comportat normal,ca si cu orice prieten!Imi imaginez ca ar trebui sa ma straduiesc mai mult,ca dupa doi ani ma cunoaste...


OK :)
eu nu sunt de acord cu sfaturi gen "nu-l mai cauta". cauta-l.. de ce nu? doar ca trebuie sa ai o limita in asta, si.. mai ales, nu insista.

eu prevad o impacare :D
muza_ta
Postat pe 30 Mai 2013 13:05
De la: rondina, la data 2013-05-30 13:03:42
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 12:41:57n-ai cum sa stergi dintr-odata cu buretele tot ce a fost! timpul va vindeca totul :)

stii, toate ca toate, dar eu nu inteleg rostul insistentelor [la tel sau nu]. credeai ca o sa stea cu tine mereu, obligat-fortat in asemenea conditii?

ps. daca tot m-ai trezit, nu dai si tu o cafea?

http://www.evz.ro/typo3temp/pics/32cafea_AdiP_0dc3ba4b46.jpg
..cu servicii complete!

coffeee, mi se scurg ochii aici.
ma duc sa pun de cafea, ca nu mai tine multumesc rondi!
muza_ta
Postat pe 30 Mai 2013 13:07
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 13:05:53
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 12:58:31
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 12:41:57n-ai cum sa stergi dintr-odata cu buretele tot ce a fost! timpul va vindeca totul :)

stii, toate ca toate, dar eu nu inteleg rostul insistentelor [la tel sau nu]. credeai ca o sa stea cu tine mereu, obligat-fortat in asemenea conditii?

ps. daca tot m-ai trezit, nu dai si tu o cafea?


Eu inafara ca va scriu aici ca imi doresc sa il am din nou langa mine...lui nu ii dau de inteles...si chiar nu este obligat:))deloc...in primele zile dupa despartire mi-am fortat un pic limitele,dar dupa...deloc!Eu nu il caut...el da!Chiar am fost foarte zambareata si m-am comportat normal,ca si cu orice prieten!Imi imaginez ca ar trebui sa ma straduiesc mai mult,ca dupa doi ani ma cunoaste...


OK :)
eu nu sunt de acord cu sfaturi gen "nu-l mai cauta". cauta-l.. de ce nu? doar ca trebuie sa ai o limita in asta, si.. mai ales, nu insista.

eu prevad o impacare :D


Interesant,unii cred ca e mai bine fara,si sa-l las in pace etc.Cred ca am mai scris,il cunosc stiu ca are nevoie de atentie...nu l-a primit din partea mea,a cautat altundeva,unde mi se pare ca nu ii ajunge cat si ce primeste...Mi-am dat seama intre timp ce si cum a voie sa intreb si sa spun... si chiar cred ca sunt in regula,si daca simt sa il intreb inainte de culcare daca i-a trecut febra sau nu,am sa il intreb...right?

Impacare?suna bine...
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 13:15
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 13:07:34
De la: rondina, la data 2013-05-30 13:03:42
De la: muza_ta, la data 2013-05-30 12:41:57n-ai cum sa stergi dintr-odata cu buretele tot ce a fost! timpul va vindeca totul :)

stii, toate ca toate, dar eu nu inteleg rostul insistentelor [la tel sau nu]. credeai ca o sa stea cu tine mereu, obligat-fortat in asemenea conditii?

ps. daca tot m-ai trezit, nu dai si tu o cafea?

http://www.evz.ro/typo3temp/pics/32cafea_AdiP_0dc3ba4b46.jpg
..cu servicii complete!

coffeee, mi se scurg ochii aici.
ma duc sa pun de cafea, ca nu mai tine multumesc rondi!


Cafeaua asta...mi-am facut si eu:))
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 13:16
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 13:15:15[quote name=
Interesant,unii cred ca e mai bine fara,si sa-l las in pace etc.Cred ca am mai scris,il cunosc stiu ca are nevoie de atentie...nu l-a primit din partea mea,a cautat altundeva,unde mi se pare ca nu ii ajunge cat si ce primeste...Mi-am dat seama intre timp ce si cum a voie sa intreb si sa spun... si chiar cred ca sunt in regula,si daca simt sa il intreb inainte de culcare daca i-a trecut febra sau nu,am sa il intreb...right?

Impacare?suna bine...



In ce domeniu al Artei excelezi?????
kudika_15804
Postat pe 30 Mai 2013 13:24
De la: kudika_15804, la data 2013-05-30 13:24:45
De la: pretty_her, la data 2013-05-30 13:15:15[quote name=
Interesant,unii cred ca e mai bine fara,si sa-l las in pace etc.Cred ca am mai scris,il cunosc stiu ca are nevoie de atentie...nu l-a primit din partea mea,a cautat altundeva,unde mi se pare ca nu ii ajunge cat si ce primeste...Mi-am dat seama intre timp ce si cum a voie sa intreb si sa spun... si chiar cred ca sunt in regula,si daca simt sa il intreb inainte de culcare daca i-a trecut febra sau nu,am sa il intreb...right?

Impacare?suna bine...



In ce domeniu al Artei excelezi?????


Am absolvit facultatea de Arta teatrala,profilul scengrafie,organizari evenimente,si la liceu design vestimentar!:)
pretty_her
Postat pe 30 Mai 2013 13:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-a parasit... 34 De la: Micael 20 Ianuarie 2011 11:33
Ajutor..am fost batuta.. 347 De la: mishellle 22 Iulie 2010 22:34
Vrea sa se desparta de mine :( 21 De la: Inobb 23 Noiembrie 2009 15:42
Ce mai urmeaza acum ? 9 De la: kudika_595 10 August 2015 18:28
vreau si eu sa ma ajutati:- 10 De la: DiavolytaTa 13 Aprilie 2009 18:38