Setari Cookie-uri

casnicie esuata dupa 22 ani

Vreau sa sriu cine intra si sterge mesaje si discutiile pe care purtam intre noi, de pe forum?pt. ca asta s-a intamplat.saptamana trecuta am postat acest subiect pe forum, a fu
nctionat 2 zile, cu raspunsuri sin intrebari si pe urma, pur si simplu a disparut subiectul de pe forum. nici macar in mesajele mele nu mai apare nimic, ca si nu ar fi existat niciodata.
dandenianca
Postat pe 8 Octombrie 2013 14:46
Nu esti singura care vrea sa stie ! Apar adevarate gauri negre pe acest forum. Profesionalism, nu gluma!
luchianramona
Postat pe 8 Octombrie 2013 15:19
s-a stricat forumul rau.
Ghicicummacheama
Postat pe 8 Octombrie 2013 15:23
Parca ar vrea sa se autoelimine.
luchianramona
Postat pe 8 Octombrie 2013 15:26
De la: luchianramona, la data 2013-10-08 15:26:51Parca ar vrea sa se autoelimine.



Dupa ce ca suntem doar "o mana de oameni"...fideli , ne mai alunga si pe noi ........ce sa facem?....GREVA!
cristina_boeru_30
Postat pe 8 Octombrie 2013 15:56
A foamei n-o fac
luchianramona
Postat pe 8 Octombrie 2013 16:24
De la: luchianramona, la data 2013-10-08 16:24:31A foamei n-o fac



Nu strica un pic si asta ...e bine venita oricand.....ajuta la eliminarea excesului de grasimi(fara folosirea in prealabil a detergentului de vase PUR)
cristina_boeru_30
Postat pe 8 Octombrie 2013 16:58
De la: dandenianca, la data 2013-10-08 14:46:47Vreau sa sriu cine intra si sterge mesaje si discutiile pe care purtam intre noi, de pe forum?pt. ca asta s-a intamplat.saptamana trecuta am postat acest subiect pe forum, a fu
nctionat 2 zile, cu raspunsuri sin intrebari si pe urma, pur si simplu a disparut subiectul de pe forum. nici macar in mesajele mele nu mai apare nimic, ca si nu ar fi existat niciodata.
Nu vei primi primi nici-un raspuns la intrebarea ta dar este foarte posibil sa fie STERS si acesta.
kudika_933021
Postat pe 8 Octombrie 2013 19:08
De la: kudika_933021, la data 2013-10-08 19:08:50
De la: dandenianca, la data 2013-10-08 14:46:47Vreau sa sriu cine intra si sterge mesaje si discutiile pe care purtam intre noi, de pe forum?pt. ca asta s-a intamplat.saptamana trecuta am postat acest subiect pe forum, a fu
nctionat 2 zile, cu raspunsuri sin intrebari si pe urma, pur si simplu a disparut subiectul de pe forum. nici macar in mesajele mele nu mai apare nimic, ca si nu ar fi existat niciodata.
Nu vei primi primi nici-un raspuns la intrebarea ta dar este foarte posibil sa fie STERS si acesta.
"ii".
kudika_933021
Postat pe 8 Octombrie 2013 20:24
Am banuiala ca un barbat misogin tine fraiele forumului si elimina ce depaseste sablonul lui :D
Darius_
Postat pe 9 Octombrie 2013 01:08
De la: cristina_boeru_30, la data 2013-10-08 16:58:03
De la: luchianramona, la data 2013-10-08 16:24:31A foamei n-o fac



Nu strica un pic si asta ...e bine venita oricand.....ajuta la eliminarea excesului de grasimi(fara folosirea in prealabil a detergentului de vase PUR)

Doar un pic mai merge
luchianramona
Postat pe 9 Octombrie 2013 09:00
De la: dandenianca, la data 2013-10-08 14:46:47Vreau sa sriu cine intra si sterge mesaje si discutiile pe care purtam intre noi, de pe forum?pt. ca asta s-a intamplat.saptamana trecuta am postat acest subiect pe forum, a fu
nctionat 2 zile, cu raspunsuri sin intrebari si pe urma, pur si simplu a disparut subiectul de pe forum. nici macar in mesajele mele nu mai apare nimic, ca si nu ar fi existat niciodata.



Nu iti pune intrebari la care nu vei primi raspuns!!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Octombrie 2013 11:48
De la: cristina_boeru_30, la data 2013-10-08 15:56:43
De la: luchianramona, la data 2013-10-08 15:26:51Parca ar vrea sa se autoelimine.



Dupa ce ca suntem doar "o mana de oameni"...fideli , ne mai alunga si pe noi ........ce sa facem?....GREVA!

eu chiar am facut odata greva si asteptam sa ma sstearga de pe forum ...dejaba mai frate!!!vor ei sa facem rosu-n gat ei bina,Nu!!!Sa faca ei paduchi in cap si raie pe degetele
Titanika
Postat pe 9 Octombrie 2013 12:53
Pai nu te laudai tu Curcubeu ca stii cine sterge mesajele ? Unde pui c-ai zis ca te si simpatizeaza! Dar nu spui cine este pentru ca respectiva persoana se bazeaza pe discretia ta ?
Teo_sol
Postat pe 9 Octombrie 2013 13:32
SALUT TITANIKA.CRED CA TU ITI ADUCI AMINTE DE ACEST SUBIECT, PT. CA AI FOST UNA DIN PERDSOANELE CARE MI-A RASPUNS LA MESAJUL ""CANICIE ESUATA DUPA 22 DE ANI''- DECI POTI SA CONFIRMI CA NU MINT CAND AFIRM CA SE STERG SUBIECE DE PE FORUM CARE NU CONVIN UNUIA SAU ALTUIA. ATUNCI DE CE SE MAI NUMESTE FORUM?????
dandenianca
Postat pe 10 Octombrie 2013 09:10
De la: Teo_sol, la data 2013-10-09 13:32:38Pai nu te laudai tu Curcubeu ca stii cine sterge mesajele ? Unde pui c-ai zis ca te si simpatizeaza! Dar nu spui cine este pentru ca respectiva persoana se bazeaza pe discretia ta ?



Draga mea,da ,stiu cine sterge mesajele,chiar si pe ale mele,dar,sincer,chiar nu ma intereseaza acest subiect si persoana in cauza,si ca sa deschid un dialog inutil nu intra in aria mea de preocupari!!!Certati-va cat doriti,nu sunt genul de user,preocupat de asemenea discutii!!Si ,da, sunt o persoana discreta si care respecta oamenii.Punct.
kudika_15804
Postat pe 10 Octombrie 2013 09:40
De la: dandenianca, la data 2013-10-10 09:10:52SALUT TITANIKA.CRED CA TU ITI ADUCI AMINTE DE ACEST SUBIECT, PT. CA AI FOST UNA DIN PERDSOANELE CARE MI-A RASPUNS LA MESAJUL ""CANICIE ESUATA DUPA 22 DE ANI''- DECI POTI SA CONFIRMI CA NU MINT CAND AFIRM CA SE STERG SUBIECE DE PE FORUM CARE NU CONVIN UNUIA SAU ALTUIA. ATUNCI DE CE SE MAI NUMESTE FORUM?????




Draga mea ,treci peste
kudika_15804
Postat pe 10 Octombrie 2013 09:44
Adica primim o palma si sa intoarcem si celalalt obraz si sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic. Ma rog...
Si nu se cearta nimeni, deja opinia este formata vis-a-vis de acest procedeu si de persoana care-l practica. Se vede si dupa traficul scazut pe forum. Cu ani in urma abia reuseai sa postezi si sa tii pasul cu discutiile care se purtau, asa de mult se posta, se comenta, se distra, etc.
Teo_sol
Postat pe 10 Octombrie 2013 11:22
De la: kudika_15804, la data 2013-10-10 09:40:23
De la: Teo_sol, la data 2013-10-09 13:32:38Pai nu te laudai tu Curcubeu ca stii cine sterge mesajele ? Unde pui c-ai zis ca te si simpatizeaza! Dar nu spui cine este pentru ca respectiva persoana se bazeaza pe discretia ta ?



Draga mea,da ,stiu cine sterge mesajele,chiar si pe ale mele,dar,sincer,chiar nu ma intereseaza acest subiect si persoana in cauza,si ca sa deschid un dialog inutil nu intra in aria mea de preocupari!!!Certati-va cat doriti,nu sunt genul de user,preocupat de asemenea discutii!!Si ,da, sunt o persoana discreta si care respecta oamenii.Punct.
pai daca nu te intereseaza de ce radeai cand unii erau suparati din acest motiv,,iar cand ti a sters si tie nu stiu ce mesaj intrebai ca de ce la stes ca nu era nimic de sters in el,,,curcubeu pe bune ai o varsta
kudika_933562
Postat pe 10 Octombrie 2013 11:45
De la: Teo_sol, la data 2013-10-10 11:22:37Adica primim o palma si sa intoarcem si celalalt obraz si sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic. Ma rog...
Si nu se cearta nimeni, deja opinia este formata vis-a-vis de acest procedeu si de persoana care-l practica. Se vede si dupa traficul scazut pe forum. Cu ani in urma abia reuseai sa postezi si sa tii pasul cu discutiile care se purtau, asa de mult se posta, se comenta, se distra, etc.



Draga mea,esti libera sa faci ceea ce doresti,doar incearca sa faci abstractie de persoana mea,nimic mai mult,considera ca esti un user in exercitiul functiunii,poti posta ce vrei,poti astepta replica ,nicio problema,dar nu ma implica in mizeria existenta de la un timp incoace pe acest forum!!!Si cunosc foarte bine atmosfera prezenta anii anteriori,dar nu mai este actuala,ce putem face in acest caz????Personal,nu ma intereseaza sa fac ceva anume in sensul reabilitarii situatiei in care se afla acest site,ar insemna sa imi ocup un interval de timp,deja supraaglomerat!!Sa o faca cei care sunt vulgari,jignesc la fiecare postare si care au o atitudine,total nepotrivita unui site de socializare!!!Nu este vorba de intoarcerea obrazului,chiar nu sunt dispusa sa fac asa ceva,ci doar de adaptarea la conditiile actuale,site-ul Kudika nu este nici pe departe centrul universului,pentru mine cel putin,nu este!!!!
kudika_15804
Postat pe 10 Octombrie 2013 11:54
curcubeu curcubeu ,,nu i vorba de nici un centru al universului,,syi bine ca nu se sterg mesajele vulgare ci orice mesaj,,ce poti face simplu,,sa nu razi de cei ce sunt suparati pentru asta ca dupa un timp sa fi si tu suãparata si sa intrebi dc iti sunt sterse mesajele,,,nu fi de partea ursului curcubeu,,de aia nu mai sunt oameni pe forum
kudika_933562
Postat pe 10 Octombrie 2013 12:00
inchizitia a existat din pacate cu mult timp in urma,,prin pozitia ta nu faci decat sa o readuci in actualitate
kudika_933562
Postat pe 10 Octombrie 2013 12:02
Nu am nimic cu nimeni, ci doar cu anumite postari...
Din prima m-a deranjat ca i s-a spus celei ce-a deschis subiectul sa nu se mai intrebe nimic ca n-o sa primeasca niciun raspuns, ca sa treaca peste..., iar acum, doar cei vulgari si care jignesc pot reabilita acest forum ??? I-auzi Kudika !!! Pacat. Era foarte frumos aici candva Si acum ar fi daca nu s-ar "baga pumnul in gura"...
Teo_sol
Postat pe 10 Octombrie 2013 12:27
De la: kudika_15804, la data 2013-10-10 09:40:23
De la: Teo_sol, la data 2013-10-09 13:32:38Pai nu te laudai tu Curcubeu ca stii cine sterge mesajele ? Unde pui c-ai zis ca te si simpatizeaza! Dar nu spui cine este pentru ca respectiva persoana se bazeaza pe discretia ta ?



Draga mea,da ,stiu cine sterge mesajele,chiar si pe ale mele,dar,sincer,chiar nu ma intereseaza acest subiect si persoana in cauza,si ca sa deschid un dialog inutil nu intra in aria mea de preocupari!!!Certati-va cat doriti,nu sunt genul de user,preocupat de asemenea discutii!!Si ,da, sunt o persoana discreta si care respecta oamenii.Punct.
.Respecta ca sa fii respectat!Majoritatea userilor de pe acest site ,respecta conduita morala pe forum si totusi le sunt sterse postarile si comentariile !!!!!Si ar mai fi cateva aspecte dar...ma lasa rece respectul din patea kudicii iiii
kudika_933021
Postat pe 10 Octombrie 2013 21:02
http://www.youtube.com/watch?v=o70qC4nl9v8
kudika_933021
Postat pe 10 Octombrie 2013 21:04
De la: kudika_933021, la data 2013-10-10 21:04:48http://www.youtube.com/watch?v=o70qC4nl9v8

Nu se mai potriveste
luchianramona
Postat pe 11 Octombrie 2013 09:37
De la: Teo_sol, la data 2013-10-10 11:22:37Adica primim o palma si sa intoarcem si celalalt obraz si sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic. Ma rog...
Si nu se cearta nimeni, deja opinia este formata vis-a-vis de acest procedeu si de persoana care-l practica. Se vede si dupa traficul scazut pe forum. Cu ani in urma abia reuseai sa postezi si sa tii pasul cu discutiile care se purtau, asa de mult se posta, se comenta, se distra, etc.

cu ani in urma era permis dialogul deschis...era permis dreptul la replica ...si ai dreptate era intradevar un forum placut unde puteai sa te simti bine in timpii morti de la servici sau acasa.Acum in schimb nu mai e permis dreptul la replica ..este strict interzis sa contrazici anumite personaje de aici.Iar daca totusi ai tupeul vei fi sters in secunda doi...deoarece se practica para ..milogeala..barfa mizerabila a unui specimen de aici.
piscotica
Postat pe 11 Octombrie 2013 10:36
De la: piscotica, la data 2013-10-11 10:36:15
De la: Teo_sol, la data 2013-10-10 11:22:37Adica primim o palma si sa intoarcem si celalalt obraz si sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic. Ma rog...
Si nu se cearta nimeni, deja opinia este formata vis-a-vis de acest procedeu si de persoana care-l practica. Se vede si dupa traficul scazut pe forum. Cu ani in urma abia reuseai sa postezi si sa tii pasul cu discutiile care se purtau, asa de mult se posta, se comenta, se distra, etc.

cu ani in urma era permis dialogul deschis...era permis dreptul la replica ...si ai dreptate era intradevar un forum placut unde puteai sa te simti bine in timpii morti de la servici sau acasa.Acum in schimb nu mai e permis dreptul la replica ..este strict interzis sa contrazici anumite personaje de aici.Iar daca totusi ai tupeul vei fi sters in secunda doi...deoarece se practica para ..milogeala..barfa mizerabila a unui specimen de aici.

Nu mai fi suparata, tu Buna dimineata !
luchianramona
Postat pe 11 Octombrie 2013 10:45
De la: luchianramona, la data 2013-10-11 10:45:11
De la: piscotica, la data 2013-10-11 10:36:15
De la: Teo_sol, la data 2013-10-10 11:22:37Adica primim o palma si sa intoarcem si celalalt obraz si sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic. Ma rog...
Si nu se cearta nimeni, deja opinia este formata vis-a-vis de acest procedeu si de persoana care-l practica. Se vede si dupa traficul scazut pe forum. Cu ani in urma abia reuseai sa postezi si sa tii pasul cu discutiile care se purtau, asa de mult se posta, se comenta, se distra, etc.

cu ani in urma era permis dialogul deschis...era permis dreptul la replica ...si ai dreptate era intradevar un forum placut unde puteai sa te simti bine in timpii morti de la servici sau acasa.Acum in schimb nu mai e permis dreptul la replica ..este strict interzis sa contrazici anumite personaje de aici.Iar daca totusi ai tupeul vei fi sters in secunda doi...deoarece se practica para ..milogeala..barfa mizerabila a unui specimen de aici.

Nu mai fi suparata, tu Buna dimineata !

da nu-s suparata ..tu orcum ma doare-n basca pe mine
piscotica
Postat pe 11 Octombrie 2013 10:48
Doar n-o fi centrul universului !!
luchianramona
Postat pe 11 Octombrie 2013 11:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga Premii ! 2 De la: violet_m00n 26 Noiembrie 2011 16:22
Prietenia dupa o relatie 6 De la: kudika_nikole 5 Ianuarie 2012 22:29
castiga un Opel Corsa insriete si tu in concurs 1 De la: kudika060690 19 Iulie 2010 23:45
help...plz 107 De la: kudika124021 3 Noiembrie 2010 18:32
La multi ani fetelor! Mariilor,Marioarelor Pupicei 2 De la: roz5blue6lila7 8 Septembrie 2010 12:21