Setari Cookie-uri

Discut sau dispar?

Nu trebuie sa ia prejudecati sau saboane sau sa bagi tot in aceeas oala trebuie demostrat si testat cam tot.
Corches_Sorin_1
Postat pe 1 Decembrie 2013 15:45
sau sabloaane sau idei dinainte formate sau caracterizari
Corches_Sorin_1
Postat pe 1 Decembrie 2013 15:46
Depinde de ce vrei de ce a -ti doresti
Corches_Sorin_1
Postat pe 1 Decembrie 2013 15:52
Discuta cu el pana nu e prea tarziu ca sigur o sa regreti in viitor daca nu faci asta.Lasa orgoliul la o parte,recunoasteti vina si greseala pe care ai facut-o si vezi daca te poate ierta.Poate el e ursitul tau,incercare ,moarte n-are.;)
kudika_24213
Postat pe 1 Decembrie 2013 18:52
curiozitatea mea cu " de unde esti" a fost pentru ca sunt interesat sa gasesc acelasi tip de oameni cu valori pe care ii astepti si tu din pacate pentru mine nici eu n-am avut mai mult noroc la fel ca si tine..mai speram
kudika_942526
Postat pe 2 Decembrie 2013 10:50
De la: kudika_942526, la data 2013-12-02 10:50:39curiozitatea mea cu " de unde esti" a fost pentru ca sunt interesat sa gasesc acelasi tip de oameni cu valori pe care ii astepti si tu din pacate pentru mine nici eu n-am avut mai mult noroc la fel ca si tine..mai speram



Se infiripa o idila
cristina_boeru_30
Postat pe 2 Decembrie 2013 10:56
Parerea mea: terminati odata cu jocurile astea!
In iubire mandria nu isi are loc. Daca era indragostit de tine nu se comporta asa. Sunt covinsa ca vei gasi pe altcineva. Viata nu se sfarseste intr-un barbat. Daca acum se comporta asa, mai tarziu cum va fi?!
alina_miculschi
Postat pe 2 Decembrie 2013 11:09
Orice femeie normala cred ca isi doreste langa ea un barbat demn si serios,cu stima de sine.Nici un barbat de genul acesta nu va insista acolo unde vede ca este refuzat categoric.Asta tine si de bun simt.Doar mitocanii insista in prostie cand femeia il refuza in mod constant.Deci in momentul in care refuzi un barbat la modul categoric,si nu doar "in joaca" nu mai poti avea pretentia ca el sa raspunda pozitiv dupa aceea.
Sfatul meu pentru orice femeie este ca,daca placi un barbat,acorda sansa sa il cunosti mai bine chiar daca nu te da pe spate din prima.Macar sa iti placa.Cine stie ce laturi extraordinari de frumoase poti gasii in el,ca om,dupa aceea.Ia-o incet,nu spun sa grabesti lucrurile...dar nu il refuza categoric,pentru ca il pierzi definitiv.
De cele mai multe ori diamantele cele mai valoroase nu sunt cele care stralucesc cel mai puternic.
kudika_21209
Postat pe 13 Ianuarie 2014 15:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare sun eu de vina,sau faptu ca sunt leu ma afectueaza...? 6 De la: touch_me 18 Mai 2010 10:32
Jocurile de noroc m-au nenorocit. Cum scap de patima asta? 48 De la: Novomatic 30 Ianuarie 2017 03:44
Virgina la 22 de ani..de ras sau de plans? 25 De la: JustElla 11 Ianuarie 2015 18:33
Am nevoie de sfaturi !!! 7 De la: MSFVAL 20 Februarie 2014 10:19
ce parere aveti? 43 De la: cris007 7 Aprilie 2009 12:08