Setari Cookie-uri

Ii pot recastiga increderea ?daca da cum?

Am 19 ani si recent a fost ziua prietenei mele , am iesit si ne-am simtit foarte bine.Pana aici toate bune si frumoase,pana a trebuit sa o duc acasa, fiind tarziu am luat un taxi.Ajunsi la destinatie eu i-am spus ca nu am portmoneul la mine si a platit ea.Din nou nicio problema, dar apoi i-am spus ca nu portmoneul era problema ci faptu ca nu aveam bani la mine, moment in care s-a suparat spunand ca a ramas fara cuvinte, ceea ce m-a adusbla disperare a fost faptul ca a spus ca nu ma va mai putea privi la fel de acum inainte. Suntem de aproape 3 ani impreuna am trecut si prin bune si prin rele, dar de mintit nu ne-am mintit niciodata si tocmai asta a ranit-o foarte tare, ca am fostvun dobitoc si in loc sa ii spun adevarul am mintit-o...A spus ca e nevoie de timp sa se rezolve aceasta problema dar ma tem sa nu o pierd, e o persoana foarte speciala pentru mine si nu vreau sa o pierd pentru atata lucru, vreau sa fac ceva sa ii demonstrez ca sunt constient de greseala si ca nu se va mai repeta.Stiu ca pentru multi o astfel de minciuna e un lucru minor dar pentru noi a fost ceva semnificativ
kudikauser112
Postat pe 20 Iulie 2014 18:35
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 18:35:50Am 19 ani si recent a fost ziua prietenei mele , am iesit si ne-am simtit foarte bine.Pana aici toate bune si frumoase,pana a trebuit sa o duc acasa, fiind tarziu am luat un taxi.Ajunsi la destinatie eu i-am spus ca nu am portmoneul la mine si a platit ea.Din nou nicio problema, dar apoi i-am spus ca nu portmoneul era problema ci faptu ca nu aveam bani la mine, moment in care s-a suparat spunand ca a ramas fara cuvinte, ceea ce m-a adusbla disperare a fost faptul ca a spus ca nu ma va mai putea privi la fel de acum inainte. Suntem de aproape 3 ani impreuna am trecut si prin bune si prin rele, dar de mintit nu ne-am mintit niciodata si tocmai asta a ranit-o foarte tare, ca am fostvun dobitoc si in loc sa ii spun adevarul am mintit-o...A spus ca e nevoie de timp sa se rezolve aceasta problema dar ma tem sa nu o pierd, e o persoana foarte speciala pentru mine si nu vreau sa o pierd pentru atata lucru, vreau sa fac ceva sa ii demonstrez ca sunt constient de greseala si ca nu se va mai repeta.Stiu ca pentru multi o astfel de minciuna e un lucru minor dar pentru noi a fost ceva semnificativ


Da,ai fost asa cum singur te-ai catalogat!!Peransamblu,discutam despre un comportament copilaresc ,din partea ta!!Pe de alta parte,o minciuna poate distruge un esafodaj!!!

Ce trebuie sa faci??Este simplu,nu o mai minti ,si invata ca,in momentul in care iesi cu iubita ta,sa detii o suma de bani,tocmai pentru a elimina astfel de incidente neplacute!!Cum va educati in relatie,asa veti fi in viitor!!!Deocamdata,sunteti doi copii,dar orice copac falnic are radacini adanci si sanatoase!!!
kudika_15804
Postat pe 20 Iulie 2014 18:46
Intotdeauna am o suma de bani la mine, in functie de nevoi , dar de data asta nu stiu ce s-a intamplat cu mine, in niciun caz nu o voi maj mintii si cu siguranta voi avea grija sa nu se repete incidentul.Cred ca in cele din urma va trece pese incident, dar vreau sa fac ceva sa poata uita de acest incident si sa ii demonstrez ca a fost unul cu totul intamplator si ca nu se va repeta.Repet pe ea nu a deranjat-o faptul ca nu am avut bani ci minciuna in sine...
kudikauser112
Postat pe 20 Iulie 2014 19:20
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 19:20:31Intotdeauna am o suma de bani la mine, in functie de nevoi , dar de data asta nu stiu ce s-a intamplat cu mine, in niciun caz nu o voi maj mintii si cu siguranta voi avea grija sa nu se repete incidentul.Cred ca in cele din urma va trece pese incident, dar vreau sa fac ceva sa poata uita de acest incident si sa ii demonstrez ca a fost unul cu totul intamplator si ca nu se va repeta.Repet pe ea nu a deranjat-o faptul ca nu am avut bani ci minciuna in sine...



Tinere,te inteleg foarte bine,dar singura solutie de rezolvare a problemei tale este rabdarea avuta in trecerea timpului!!!!Iubita ta va uita ce s-a intamplat,dar trebuie sa nu o presezi cu absolut nimic!!!Nu ai ce sa faci,nu poti sterge instant ceva,care,cu atat mai mult,a adus neplaceri!!!Nu grabi mersul lucrurilor,si invata din greseli,aceasta inseamna evolutie personala!!!
kudika_15804
Postat pe 20 Iulie 2014 19:25
Cere-ti scuze ca ai mintit pt ca te-ai simtit penibil sa-i zici adevarul !
Sinceritatea intr-o relatie este punctul cel mai important.
Succes
-Iulya
Postat pe 20 Iulie 2014 20:13
De la: kudika_15804, la data 2014-07-20 19:25:01
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 19:20:31Intotdeauna am o suma de bani la mine, in functie de nevoi , dar de data asta nu stiu ce s-a intamplat cu mine, in niciun caz nu o voi maj mintii si cu siguranta voi avea grija sa nu se repete incidentul.Cred ca in cele din urma va trece pese incident, dar vreau sa fac ceva sa poata uita de acest incident si sa ii demonstrez ca a fost unul cu totul intamplator si ca nu se va repeta.Repet pe ea nu a deranjat-o faptul ca nu am avut bani ci minciuna in sine...



Tinere,te inteleg foarte bine,dar singura solutie de rezolvare a problemei tale este rabdarea avuta in trecerea timpului!!!!Iubita ta va uita ce s-a intamplat,dar trebuie sa nu o presezi cu absolut nimic!!!Nu ai ce sa faci,nu poti sterge instant ceva,care,cu atat mai mult,a adus neplaceri!!!Nu grabi mersul lucrurilor,si invata din greseli,aceasta inseamna evolutie personala!!!


Multumesc, asta am sa si fac, ea mi-a spus ca are nevoie de timp, iar eu am de gand sa ii respect aceasta rugaminte.
kudikauser112
Postat pe 20 Iulie 2014 20:23
De la: -Iulya, la data 2014-07-20 20:13:26Cere-ti scuze ca ai mintit pt ca te-ai simtit penibil sa-i zici adevarul !
Sinceritatea intr-o relatie este punctul cel mai important.
Succes

Am avut o discutie destul de lunga in care i-am explicat motivele si i-am cerut iertare.Ea a spus ca ma intelege dar are nevoie de timp, timp pe care sunt dispus sa il acord.
kudikauser112
Postat pe 20 Iulie 2014 20:26
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 20:23:06

Multumesc, asta am sa si fac, ea mi-a spus ca are nevoie de timp, iar eu am de gand sa ii respect aceasta rugaminte.




Asa sa faci!!!! Pentru putin!!!
kudika_15804
Postat pe 20 Iulie 2014 20:29
De la: kudika_15804, la data 2014-07-20 20:29:52
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 20:23:06

Multumesc, asta am sa si fac, ea mi-a spus ca are nevoie de timp, iar eu am de gand sa ii respect aceasta rugaminte.




Asa sa faci!!!! Pentru putin!!!


Asa voi face, totusi a spus ca va ierta dar nu va uita... si ma inspaimanta faptul ca a spus ca nu ma va mai putea privi in acelasi fel... si eu nu prea stiu ce sa inteleg din asta..
kudikauser112
Postat pe 20 Iulie 2014 22:58
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 20:26:16
De la: -Iulya, la data 2014-07-20 20:13:26Cere-ti scuze ca ai mintit pt ca te-ai simtit penibil sa-i zici adevarul !
Sinceritatea intr-o relatie este punctul cel mai important.
Succes

Am avut o discutie destul de lunga in care i-am explicat motivele si i-am cerut iertare.Ea a spus ca ma intelege dar are nevoie de timp, timp pe care sunt dispus sa il acord.


Cosmin , lasa-i timp , pune-ti pb si in felul urmator : daca nici ea nu ar fi avut bani la ea , sa plateasca taxiul ...ar fi fost o situatie penibila pt amundoi.
Sigur te va ierta .Spune-i ca ti-a fost rusine sa-i zici ca nu ai bani, cere-ti scuze pt faptul ca ai fost nevoit sa minti.
-Iulya
Postat pe 20 Iulie 2014 23:09
De la: -Iulya, la data 2014-07-20 23:09:22
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 20:26:16
De la: -Iulya, la data 2014-07-20 20:13:26Cere-ti scuze ca ai mintit pt ca te-ai simtit penibil sa-i zici adevarul !
Sinceritatea intr-o relatie este punctul cel mai important.
Succes

Am avut o discutie destul de lunga in care i-am explicat motivele si i-am cerut iertare.Ea a spus ca ma intelege dar are nevoie de timp, timp pe care sunt dispus sa il acord.


Cosmin , lasa-i timp , pune-ti pb si in felul urmator : daca nici ea nu ar fi avut bani la ea , sa plateasca taxiul ...ar fi fost o situatie penibila pt amundoi.
Sigur te va ierta .Spune-i ca ti-a fost rusine sa-i zici ca nu ai bani, cere-ti scuze pt faptul ca ai fost nevoit sa minti.

Aceste lucruri s-au intamplat deja Iulia,mie imi este frica de ce inseamna acel " nu te voi mai putea privii la fel "
kudikauser112
Postat pe 20 Iulie 2014 23:25
Cosmin , daca nu te va ierta , suporta consecintele si la urmatoarea relatie , invata sa fii sincer , indiferent de ceea ce ai de zis.
-Iulya
Postat pe 20 Iulie 2014 23:30
De la: -Iulya, la data 2014-07-20 23:30:37Cosmin , daca nu te va ierta , suporta consecintele si la urmatoarea relatie , invata sa fii sincer , indiferent de ceea ce ai de zis.

Multumesc de sfat iulia, in aproape 3 ani de cand suntem impreuna asta e prima minciuna nu stiu ce am vrut sa fac,stiu ca ma va ierta mi-a spus asta doar ca are nevoie de un timp sa treaca peste asta si nu am nimic imptriva..as vrea daca se poate sa imi spui aici sau in privat ce inseamna din punctul tau de vedere ca "nu il vei mai privi la fel pe iubitul tau " si ce ar putea sa faca in incercarea de a schimba asta si de a revenii la relatia bazata pe incredere pe care o aveati inainte de incident si daca nu reveniti la acele clipe macar sa faca tot posibilul ca de acum sa fie mai bine ca inainte.vreau sa indrept situatia si vreau sa fac sa fie mai bine ca inainte insa sunt tanar si nu am experienta necesara..
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 21:34
De la: kudikauser112, la data 2014-07-20 22:58:07
De la: kudika_15804, la data 2014-07-20 20:29:52
De la: cosmincos, la data 2014-07-20 20:23:06

Multumesc, asta am sa si fac, ea mi-a spus ca are nevoie de timp, iar eu am de gand sa ii respect aceasta rugaminte.




Asa sa faci!!!! Pentru putin!!!


Asa voi face, totusi a spus ca va ierta dar nu va uita... si ma inspaimanta faptul ca a spus ca nu ma va mai putea privi in acelasi fel... si eu nu prea stiu ce sa inteleg din asta..



Si eu sunt la fel ca iubita ta,iert dar nu uit niciodata,deci va inteleg pe amandoi!!Dar,nu iti pierde speranta,viata este plina de miracole,ai rabdare si dovedeste ca esti barbatul ,pe care iubita ta se poate baza in orice moment!!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 21:40
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 21:34:44
De la: -Iulya, la data 2014-07-20 23:30:37Cosmin , daca nu te va ierta , suporta consecintele si la urmatoarea relatie , invata sa fii sincer , indiferent de ceea ce ai de zis.

Multumesc de sfat iulia, in aproape 3 ani de cand suntem impreuna asta e prima minciuna nu stiu ce am vrut sa fac,stiu ca ma va ierta mi-a spus asta doar ca are nevoie de un timp sa treaca peste asta si nu am nimic imptriva..as vrea daca se poate sa imi spui aici sau in privat ce inseamna din punctul tau de vedere ca "nu il vei mai privi la fel pe iubitul tau " si ce ar putea sa faca in incercarea de a schimba asta si de a revenii la relatia bazata pe incredere pe care o aveati inainte de incident si daca nu reveniti la acele clipe macar sa faca tot posibilul ca de acum sa fie mai bine ca inainte.vreau sa indrept situatia si vreau sa fac sa fie mai bine ca inainte insa sunt tanar si nu am experienta necesara..



Privind prin prisma personala,nu cred ca se mai poate face ceva,caci increderea o data pierduta,nu se mai recastiga!!

Daca discutam din punctul tau de vedere,fa tot posibilul sa ii treaca supararea si sa iti mai dea o sansa,dar ai mare grija sa nu gresesti din nou!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 21:44
De la: kudika_15804, la data 2014-07-21 21:44:23
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 21:34:44
De la: -Iulya, la data 2014-07-20 23:30:37Cosmin , daca nu te va ierta , suporta consecintele si la urmatoarea relatie , invata sa fii sincer , indiferent de ceea ce ai de zis.

Multumesc de sfat iulia, in aproape 3 ani de cand suntem impreuna asta e prima minciuna nu stiu ce am vrut sa fac,stiu ca ma va ierta mi-a spus asta doar ca are nevoie de un timp sa treaca peste asta si nu am nimic imptriva..as vrea daca se poate sa imi spui aici sau in privat ce inseamna din punctul tau de vedere ca "nu il vei mai privi la fel pe iubitul tau " si ce ar putea sa faca in incercarea de a schimba asta si de a revenii la relatia bazata pe incredere pe care o aveati inainte de incident si daca nu reveniti la acele clipe macar sa faca tot posibilul ca de acum sa fie mai bine ca inainte.vreau sa indrept situatia si vreau sa fac sa fie mai bine ca inainte insa sunt tanar si nu am experienta necesara..



Privind prin prisma personala,nu cred ca se mai poate face ceva,caci increderea o data pierduta,nu se mai recastiga!!

Daca discutam din punctul tau de vedere,fa tot posibilul sa ii treaca supararea si sa iti mai dea o sansa,dar ai mare grija sa nu gresesti din nou!!!

Nu se pune problema sa gresesc din nou.Ideea e ca sunt perfect constient ca am facut un lucru foarte stupid cand am mintit-o insa ea ma face sa cred ca am facut o greseala chiar mai mare recunoscand adevarul..
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 21:48
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 21:48:34
Nu se pune problema sa gresesc din nou.Ideea e ca sunt perfect constient ca am facut un lucru foarte stupid cand am mintit-o insa ea ma face sa cred ca am facut o greseala chiar mai mare recunoscand adevarul..


Adevarul este cea mai buna minciuna!!Tinere,nu te lasa indus in eroare,acum va aflati in acest vartej si ,din aceasta cauza ,ti se pare ca ai gresit spunand adevarul!!Nu este asa!!!

Incearca sa ii lasi mai mult timp de gandire,nu persistati in discutii interminabile pe aceeasi tema,deveniti agasanti si aceasta nu foloseste niciunuia dintre voi!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 21:54
De la: kudika_15804, la data 2014-07-21 21:54:48
Adevarul este cea mai buna minciuna!!Tinere,nu te lasa indus in eroare,acum va aflati in acest vartej si ,din aceasta cauza ,ti se pare ca ai gresit spunand adevarul!!Nu este asa!!!

Incearca sa ii lasi mai mult timp de gandire,nu persistati in discutii interminabile pe aceeasi tema,deveniti agasanti si aceasta nu foloseste niciunuia dintre voi!!


Da stiu ca adevarul e singura cale corecta si care in final va duce le cele mai bune rezultate,dar cand mi-a spus ca mai bine nu i-as fi spus m-am simtit foarte prost, era ultimul lucru la care ma asteptam. Am discutat cu ea am decis sa ii las un timp de gandire, sper sa ma tin de aceasta promisiune si sa o las sa se calmeze macar 2-3 zile, dar perioada asta de admiteri si examene este o perioada foarte stresanta pentru mine si imi vine sa o sun de cel putin 10-15 ori pe zi sa o aud si sa ma pot linistii..
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 22:02
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 22:02:02
De la: kudika_15804, la data 2014-07-21 21:54:48
Adevarul este cea mai buna minciuna!!Tinere,nu te lasa indus in eroare,acum va aflati in acest vartej si ,din aceasta cauza ,ti se pare ca ai gresit spunand adevarul!!Nu este asa!!!

Incearca sa ii lasi mai mult timp de gandire,nu persistati in discutii interminabile pe aceeasi tema,deveniti agasanti si aceasta nu foloseste niciunuia dintre voi!!


Da stiu ca adevarul e singura cale corecta si care in final va duce le cele mai bune rezultate,dar cand mi-a spus ca mai bine nu i-as fi spus m-am simtit foarte prost, era ultimul lucru la care ma asteptam. Am discutat cu ea am decis sa ii las un timp de gandire, sper sa ma tin de aceasta promisiune si sa o las sa se calmeze macar 2-3 zile, dar perioada asta de admiteri si examene este o perioada foarte stresanta pentru mine si imi vine sa o sun de cel putin 10-15 ori pe zi sa o aud si sa ma pot linistii..



Esti exagerat,dar esti scuzabil pentru ca esti foarte tanar!!!Lasa-i timp de gandire,daca vrei as vorbesti cu ea,poti discuta orice alt subiect, cu alta tema,numai despre intamplarea nefericita,nu!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 22:07
Mi s-antamplat si mie ca in compania unei fete cand ieseam in oras sa nu am asa multi bani, dar cand stii ca e ziua ei, daca nu ai bani, nu te angrenezi in asa chestie..De ce ati stat pana tarziu..si i-ai bagat maxima asta? Dupa atat timp, e de inteles ca intervine rutina in relatie si cand Ducu Bertzi ''abia cand n-a mai fost a mea..numai de ea'' Cred ca sunt atasamanete si sentimente la mijloc, ceea ce e in favoarea ta dar va trebui sa o pretuiesti mai mult.
Darius_
Postat pe 21 Iulie 2014 22:14
Tu ai spus ca increderea este singurul lucru pe care nu l-ar putea recastiga cineva, increderea ei este singurul lucru pe care nu pot sa il pierd ,desi ea mi-a spus ca ma crede in legatura cu ce spun , nu cred ca are acea incredere in mine.. nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun...
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 22:15
De la: Darius_, la data 2014-07-21 22:14:57Mi s-antamplat si mie ca in compania unei fete cand ieseam in oras sa nu am asa multi bani, dar cand stii ca e ziua ei, daca nu ai bani, nu te angrenezi in asa chestie..De ce ati stat pana tarziu..si i-ai bagat maxima asta? Dupa atat timp, e de inteles ca intervine rutina in relatie si cand Ducu Bertzi ''abia cand n-a mai fost a mea..numai de ea'' Cred ca sunt atasamanete si sentimente la mijloc, ceea ce e in favoarea ta dar va trebui sa o pretuiesti mai mult.

Nu imi pot explica cum de s-a intamplat, stiu doar ca s-a intamplat si am invatat pe calea cea grea o lectie de viata. Daca era orice alta fata nu ma stresam atat , dar stiu ca intre noi e acea conexiune pe care cu greu o voi mai gasii daca nu chiar niciodata
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 22:21
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 22:21:21
De la: Darius_, la data 2014-07-21 22:14:57Mi s-antamplat si mie ca in compania unei fete cand ieseam in oras sa nu am asa multi bani, dar cand stii ca e ziua ei, daca nu ai bani, nu te angrenezi in asa chestie..De ce ati stat pana tarziu..si i-ai bagat maxima asta? Dupa atat timp, e de inteles ca intervine rutina in relatie si cand Ducu Bertzi ''abia cand n-a mai fost a mea..numai de ea'' Cred ca sunt atasamanete si sentimente la mijloc, ceea ce e in favoarea ta dar va trebui sa o pretuiesti mai mult.

Nu imi pot explica cum de s-a intamplat, stiu doar ca s-a intamplat si am invatat pe calea cea grea o lectie de viata. Daca era orice alta fata nu ma stresam atat , dar stiu ca intre noi e acea conexiune pe care cu greu o voi mai gasii daca nu chiar niciodata


Fruntea plecata si putina demostratie de atitudine schimbata.
Darius_
Postat pe 21 Iulie 2014 22:24
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 22:15:16Tu ai spus ca increderea este singurul lucru pe care nu l-ar putea recastiga cineva, increderea ei este singurul lucru pe care nu pot sa il pierd ,desi ea mi-a spus ca ma crede in legatura cu ce spun , nu cred ca are acea incredere in mine.. nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun...



Inteleg si stiu la ce anume faci referire,iubiat ta nu are incredere deplina in tine,si gestul copilaresc,pe care l-ai facut,a zdruncinat,si mai mult,certitudinea increderii de baza,care,chiar daca nu ti-a spus,nu a fost solida ,inca de la inceputul relatiei voastre!!A devenit suspicioasa si circumspecta,exista si astfel de femei!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2014 22:27
De la: kudika_15804, la data 2014-07-21 22:27:37
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 22:15:16Tu ai spus ca increderea este singurul lucru pe care nu l-ar putea recastiga cineva, increderea ei este singurul lucru pe care nu pot sa il pierd ,desi ea mi-a spus ca ma crede in legatura cu ce spun , nu cred ca are acea incredere in mine.. nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun...



Inteleg si stiu la ce anume faci referire,iubiat ta nu are incredere deplina in tine,si gestul copilaresc,pe care l-ai facut,a zdruncinat,si mai mult,certitudinea increderii de baza,care,chiar daca nu ti-a spus,nu a fost solida ,inca de la inceputul relatiei voastre!!A devenit suspicioasa si circumspecta,exista si astfel de femei!!

Nu aici m-ai inteles gresit, are sau ma rog avea deplina incredere in mine, eu nu am facut decat sa ii insel aceasta incredere.Intotdeauna m-a asigurat de acest lucru, cand eram demoralizat, ea m-a facut sa cred in mine,niciodata nu m-a controlat,oricum ii spun totul din proprie initiativa,imi demonstra in permanenta ca are incredere in mine si simteam asta.Mi-am cerut iertare,i-am explicat situatia, ea a spus ca ma crede dar are nevoie de un timp sa treaca peste asta,in schimb eu nu mai simt aceeasi incredere in vorbele ei, stiu ca vrea sa uite cat mai repede, dar a spus ca oricat va incerca nu va putea uita niciodata acest incident.
kudikauser112
Postat pe 21 Iulie 2014 22:57
A spus ca nu te mai poate privi la fel dupa o relatie de 3 ani pentru ca tu i-ai spus ca nu ai portmoneul la tine insa adevarata problema erau banii ? Adica prefera sa te faci de ras in fata taximetristului decat sa spui asta? Tu vorbesti serios ? Cati ani are? 13 ? WTF ?????

In viata mea nu am auzit o aberatie mai mare ca asta, e ceva absurd nici nu pot percepe. Eu asa ceva n-as lua ca pe o minciuna ci ca pe un motiv de a scapa de umilinta in fata unei persoane necunoscute.

Daca prietena ta de TREI ANI nu a fost in stare sa inteleaga acest mic amanunt atunci are o problema grava. E pentru prima oara in viata mea cand imi e dat sa citesc asa ceva. Incredibil!

Si mai are nevoie si de timp...doamne fereste
yeah123
Postat pe 22 Iulie 2014 00:21
De la: kudikauser112, la data 2014-07-21 22:57:12[quote name='
Nu aici m-ai inteles gresit, are sau ma rog avea deplina incredere in mine, eu nu am facut decat sa ii insel aceasta incredere.Intotdeauna m-a asigurat de acest lucru, cand eram demoralizat, ea m-a facut sa cred in mine,niciodata nu m-a controlat,oricum ii spun totul din proprie initiativa,imi demonstra in permanenta ca are incredere in mine si simteam asta.Mi-am cerut iertare,i-am explicat situatia, ea a spus ca ma crede dar are nevoie de un timp sa treaca peste asta,in schimb eu nu mai simt aceeasi incredere in vorbele ei, stiu ca vrea sa uite cat mai repede, dar a spus ca oricat va incerca nu va putea uita niciodata acest incident.


Nu ti se pare ca iubita ta exagereaza totusi????Nu cumva se foloseste de acest incident pentru a ascunde alte lucruri????Motivul este ,totusi,pueril,o spun cu toata credinta unei femei,care respecta ADEVARUL si il doreste zilnic!Treceti peste aceasta situatie,daca va iubiti cu adevarat!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Iulie 2014 07:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartirea imi pare ca e ca o moarte 9 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 18:43
Copilul amantei 171 De la: kukla 6 Octombrie 2011 18:28
Ce sa fac ???? 15 De la: Richard_Oneil_1 11 Noiembrie 2013 21:12
Cum si cand trece? 21 De la: roz5blue6lila7 23 Decembrie 2010 20:14
ce sa fac?? 25 De la: alexya_my 6 August 2012 15:37