Setari Cookie-uri

Relatii

Buna ma numesc Adrian am 28 de ani si sunt casatorit de 4 ani cu o femeie mai tanara ca mine cu 8 ani de zile , avem si o fetita superba de 3 ani. Relatia noastra era ok inainte acu nu vreau sa dau prea multe detalii ca as umple un caiet studentesc vb aia, ce vreau sa spun ca draga mea sotie m-a inselat o data inainte de casatorie si eo am iertat-o. In ultimul timp am simtit ca ea sa racit fata de mn si apareau certuri si nemultumuri care pana acum nu prea erau. Precizez ca locuiam cu parintii mei in vremea cand sa intamplat ceea ce urmeaza sa va zic ca a facut . A inceput discutii pe internet cu dif persoane si intr-un final a ajuns sa faca "sex virtual" cu 2, 3 baieti , poate mai multi ..ea zice ca doar 2 , se filmau cu webcamuriile si el si ea si se masturbau simultan, tipii zice ea ca ia cunoscut pe internet . Ce vreau sa stiu eu daca fapta ei poate fi considerata ca infidelitate , inselat ??? eo asa cred . Ar trebui sa ma despart de ea doar pt asta ? Ea zice ca no sa mai faca niciodata asa ceva si ca nu vrea sa ma piarda. Ce ar trebui sa fac ?? Multumesc
kudika_973001
Postat pe 29 August 2014 14:50
De la: kudika_973001, la data 2014-08-29 14:50:15Buna ma numesc Adrian am 28 de ani si sunt casatorit de 4 ani cu o femeie mai tanara ca mine cu 8 ani de zile , avem si o fetita superba de 3 ani. Relatia noastra era ok inainte acu nu vreau sa dau prea multe detalii ca as umple un caiet studentesc vb aia, ce vreau sa spun ca draga mea sotie m-a inselat o data inainte de casatorie si eo am iertat-o. In ultimul timp am simtit ca ea sa racit fata de mn si apareau certuri si nemultumuri care pana acum nu prea erau. Precizez ca locuiam cu parintii mei in vremea cand sa intamplat ceea ce urmeaza sa va zic ca a facut . A inceput discutii pe internet cu dif persoane si intr-un final a ajuns sa faca "sex virtual" cu 2, 3 baieti , poate mai multi ..ea zice ca doar 2 , se filmau cu webcamuriile si el si ea si se masturbau simultan, tipii zice ea ca ia cunoscut pe internet . Ce vreau sa stiu eu daca fapta ei poate fi considerata ca infidelitate , inselat ??? eo asa cred . Ar trebui sa ma despart de ea doar pt asta ? Ea zice ca no sa mai faca niciodata asa ceva si ca nu vrea sa ma piarda. Ce ar trebui sa fac ?? Multumesc



Multi considera sexul virtual ca fiind un simplu joc,dar aceasta nu este si parerea mea!!

Din puctul meu de vedere,cataloghez acest comportament ca pe unul de cea mai josnica speta,si ,da ,tot o forma de infidelitate este!!!

Poti sa treci peste asta??Mai poti avea incredere in sotia ta???De ce atunci cand dorea sa faca sex,nu facea dragoste cu tine,daca tot era atat de fierbinte,doar esti sotul ei???Nu cumva iti neglijezi sotia?????

Daca as fi barbat?????As da-o pe usa afara,fara drept de apel,fapta ei poate fi luata in calcul de catre instantele de judecata,ca fiind imorale,dar iti trebuie probe in sustinerea cauzei tale!!

Si ca o adaugare la comment-ul meu,ai mare parte din vina in producerea acestor evenimente nedorite,daca ai fi fost preocupat de sotia ta nu s-ar fi ajuns aici!!!
kudika_15804
Postat pe 29 August 2014 15:01
De la: kudika_973001, la data 2014-08-29 14:50:15Buna ma numesc Adrian am 28 de ani si sunt casatorit de 4 ani cu o femeie mai tanara ca mine cu 8 ani de zile , avem si o fetita superba de 3 ani. Relatia noastra era ok inainte acu nu vreau sa dau prea multe detalii ca as umple un caiet studentesc vb aia, ce vreau sa spun ca draga mea sotie m-a inselat o data inainte de casatorie si eo am iertat-o. In ultimul timp am simtit ca ea sa racit fata de mn si apareau certuri si nemultumuri care pana acum nu prea erau. Precizez ca locuiam cu parintii mei in vremea cand sa intamplat ceea ce urmeaza sa va zic ca a facut . A inceput discutii pe internet cu dif persoane si intr-un final a ajuns sa faca "sex virtual" cu 2, 3 baieti , poate mai multi ..ea zice ca doar 2 , se filmau cu webcamuriile si el si ea si se masturbau simultan, tipii zice ea ca ia cunoscut pe internet . Ce vreau sa stiu eu daca fapta ei poate fi considerata ca infidelitate , inselat ??? eo asa cred . Ar trebui sa ma despart de ea doar pt asta ? Ea zice ca no sa mai faca niciodata asa ceva si ca nu vrea sa ma piarda. Ce ar trebui sa fac ?? Multumesc
...tot o forma de inselat este....
NEGRUTTTT
Postat pe 29 August 2014 16:18
De la: kudika_973001, la data 2014-08-29 14:50:15Buna ma numesc Adrian am 28 de ani si sunt casatorit de 4 ani cu o femeie mai tanara ca mine cu 8 ani de zile , avem si o fetita superba de 3 ani. Relatia noastra era ok inainte acu nu vreau sa dau prea multe detalii ca as umple un caiet studentesc vb aia, ce vreau sa spun ca draga mea sotie m-a inselat o data inainte de casatorie si eo am iertat-o. In ultimul timp am simtit ca ea sa racit fata de mn si apareau certuri si nemultumuri care pana acum nu prea erau. Precizez ca locuiam cu parintii mei in vremea cand sa intamplat ceea ce urmeaza sa va zic ca a facut . A inceput discutii pe internet cu dif persoane si intr-un final a ajuns sa faca "sex virtual" cu 2, 3 baieti , poate mai multi ..ea zice ca doar 2 , se filmau cu webcamuriile si el si ea si se masturbau simultan, tipii zice ea ca ia cunoscut pe internet . Ce vreau sa stiu eu daca fapta ei poate fi considerata ca infidelitate , inselat ??? eo asa cred . Ar trebui sa ma despart de ea doar pt asta ? Ea zice ca no sa mai faca niciodata asa ceva si ca nu vrea sa ma piarda. Ce ar trebui sa fac ?? Multumesc


O femeie, o mama si o sotie serioasa si devotata nu face asa ceva..acum tu poti sa interpretezi cum vrei gestul ei,insa dupa parerea mea nu este un lucru de trecut cu vedere. Tu o cunosti cel mai bine si esti singurul in masura sa decizi ce sa faci in continuare,insa persoanele care practica astfel de actiuni nu sunt serioase..ce exemplu ar putea fi ea pt fiica voastra? Un copil se dezvolta prin imitatii din pct de vedere psihologic si cu o mama ca ea nu are sanse sa depaseasca aceste standarde de viata...gandeste-te bine la familia voastra!
Sasha_Criss
Postat pe 29 August 2014 16:33
De la: kudika_973001, la data 2014-08-29 14:50:15Buna ma numesc Adrian am 28 de ani si sunt casatorit de 4 ani cu o femeie mai tanara ca mine cu 8 ani de zile , avem si o fetita superba de 3 ani. Relatia noastra era ok inainte acu nu vreau sa dau prea multe detalii ca as umple un caiet studentesc vb aia, ce vreau sa spun ca draga mea sotie m-a inselat o data inainte de casatorie si eo am iertat-o. In ultimul timp am simtit ca ea sa racit fata de mn si apareau certuri si nemultumuri care pana acum nu prea erau. Precizez ca locuiam cu parintii mei in vremea cand sa intamplat ceea ce urmeaza sa va zic ca a facut . A inceput discutii pe internet cu dif persoane si intr-un final a ajuns sa faca "sex virtual" cu 2, 3 baieti , poate mai multi ..ea zice ca doar 2 , se filmau cu webcamuriile si el si ea si se masturbau simultan, tipii zice ea ca ia cunoscut pe internet . Ce vreau sa stiu eu daca fapta ei poate fi considerata ca infidelitate , inselat ??? eo asa cred . Ar trebui sa ma despart de ea doar pt asta ? Ea zice ca no sa mai faca niciodata asa ceva si ca nu vrea sa ma piarda. Ce ar trebui sa fac ?? Multumesc




Zici ca te-a inselat si innainte de casatorie ,voi v-ati casatorit pe cand ea avea 16 ani , deci la ce varsta si-a inceput ea viata sexuala ? Eu una , nu cred povestea asta a ta , vad ca te duce capul sa inventezi povesti a la kudika...si daca esti capabil sa intelegi ca femeia din povestea asta a ta , este o femeie virtuala , atunci inseamna ca stii sensul denumirii ei ca femeie ! Atunci te intreb eu : ar trebuii sa te desparti de ea sau nu ? Ai pus intrebari la care le stii deja raspunsul.
-Iulya
Postat pe 29 August 2014 23:03
Multumesc tutuor pentru pareri .Iulya da, m-am casatorit cu ea pe cand avea 17 ani cu acordul parintiilor ei in scris la primarie , ca asa se procedeaza si nu mai am 14 , 15 ani sa inventez povesti. Si da o parte din vina o am si eu , poate am avut o relatie mai distanta in ultimul an si asta pt ca am fost plecat in strainatate dar zi eu nu trebuia sa ajunga la asa ceva asa cum eu i-am fost fidel pt ca o iubeam si de cand m-am casatorit cu ea nici n-am sarutat macar alta femeie! Am facut multe sacrificii pt ea ....renuntat la iesiri,( inainte ieseam in fiecare sfarsit de sapt. acu deloc!) la prieteni si am redus considerabil consumul de alcool de la 2,3 beri pe sapt pana la o bere pe luna ! si multe altele....Acum ea vine si-mi lanseaza bomba asta zic eo. Inca o iubesc dar nu stiu daca mai pot avea incredere in ea..
kudika_973001
Postat pe 1 Septembrie 2014 08:07
De la: kudika_973001, la data 2014-09-01 08:07:49Multumesc tutuor pentru pareri .Iulya da, m-am casatorit cu ea pe cand avea 17 ani cu acordul parintiilor ei in scris la primarie , ca asa se procedeaza si nu mai am 14 , 15 ani sa inventez povesti. Si da o parte din vina o am si eu , poate am avut o relatie mai distanta in ultimul an si asta pt ca am fost plecat in strainatate dar zi eu nu trebuia sa ajunga la asa ceva asa cum eu i-am fost fidel pt ca o iubeam si de cand m-am casatorit cu ea nici n-am sarutat macar alta femeie! Am facut multe sacrificii pt ea ....renuntat la iesiri,( inainte ieseam in fiecare sfarsit de sapt. acu deloc!) la prieteni si am redus considerabil consumul de alcool de la 2,3 beri pe sapt pana la o bere pe luna ! si multe altele....Acum ea vine si-mi lanseaza bomba asta zic eo. Inca o iubesc dar nu stiu daca mai pot avea incredere in ea..


Obiceiurile tale din trecut au deteminat-o sa recurga la practicarea sexului virtial,dar nu este ,nicidecum,o scuza pentru ceea ce a facut!!Increderea pierduta nu se va recastiga niciodata,cine afirma contrariul traieste o iluzie!!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Septembrie 2014 08:29
Nu vreau sa-ti zic ceva de rau , dar domnule , nu mai te insura cu o fata de 17-22 , risti de fapt , deja ai vazut pe propria piele ce s-a intamplat ! Cand te-a inselat , trebuia sa pui PUNCT, oricat de mult te-ar fi duruta!
Cum zice zicala " M-ai inselat o data , rusine tie , m-ai inselat a doua oara , rusine mie"!
O iubesti , dar merita sa te sacrifici , ea e o pustana , 20 de ani , ai sa vezi ca sunt sanse infime sa mai stea cu tine mai tarziu!
Iti doresc sa nu se intample asta , dar cam asa se intampla de obicei!
now000
Postat pe 8 Septembrie 2014 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BUNA 5 De la: mika76 25 Februarie 2011 10:36
De ce mint femeile? 21 De la: anissya 28 Septembrie 2010 00:50
.... 6 De la: rondina 31 August 2011 12:16
abuz de de fumat 5 De la: Celia_29 20 Aprilie 2010 11:48
ce proasta :))))) 37 De la: oana84onutza 19 Februarie 2010 20:21