Setari Cookie-uri

M-ar insela sau nu sotia ?

Sunt casatorit aproape 9 ani avem o fetita de 4 ani impreuna. Relatia noastra intima so schimbat radical dupa nastere.
Ea nu are chef de sex doar de 2-3 ori pe luna si atunci eu traba sa marog de ea.
Mai nou se gandeste ca ar face sex cu alt barbat ca inafara de mine no o avut relatie intima cu nimenisi zice ca nu suntem compatibili.
Ma mananca gandul voare ce se intampla pe viitor cu relatia noastra si daca ar fii in stare sa ma insele.
kudika_976012
Postat pe 6 Noiembrie 2014 11:09
De la: kudika_976012, la data 2014-11-06 11:09:20Sunt casatorit aproape 9 ani avem o fetita de 4 ani impreuna. Relatia noastra intima so schimbat radical dupa nastere.
Ea nu are chef de sex doar de 2-3 ori pe luna si atunci eu traba sa marog de ea.
Mai nou se gandeste ca ar face sex cu alt barbat ca inafara de mine no o avut relatie intima cu nimenisi zice ca nu suntem compatibili.
Ma mananca gandul voare ce se intampla pe viitor cu relatia noastra si daca ar fii in stare sa ma insele.



Ce asemanare intre subiecte!!

1.V-ati casatorit din dragoste?
2.Sotia ta,daca te-ar iubi cu adevarat,nu s-ar gandi la infidelitate!
3.Daca "te mananca" un gand anume,de ce nu ai incercat sa discuti cu sotia ta toate aspectele negative ale casniciei voastre???Problemele se rezolva in interiorul cuplului,nu in afara lui!!!
4.In comportamentul tau intim nu exista nicio lacuna,de ai determinat-o pe sotia ta sa doreasca sa recurga la serviciile sexuale ale altui barbat???Nu cred ca esti barbatul perfect ,din acest punct de vedere!!
5.Nasterea unui copil nu influenteaza viata sexuala a unui cuplu!!
6.Viitorul relatiei voastre depinde de modul in care reusiti sa discutati problemele existente si sa le rezolvati!!
7.Femeile au nevoie de tandrete si pasiune in amor,i-ai oferit sotiei tale asa ceva sau ti se pare ca relatia sexuala avuta cu sotia ta este,doar obligatie familiala?
8.Discuta cu sotia ta,intreab-o ce anume o nemultumeste la tine!!!!






kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2014 11:25
Mersi mult
kudika_976012
Postat pe 6 Noiembrie 2014 12:51
De la: kudika_976012, la data 2014-11-06 11:09:20Sunt casatorit aproape 9 ani avem o fetita de 4 ani impreuna. Relatia noastra intima so schimbat radical dupa nastere.
Ea nu are chef de sex doar de 2-3 ori pe luna si atunci eu traba sa marog de ea.
Mai nou se gandeste ca ar face sex cu alt barbat ca inafara de mine no o avut relatie intima cu nimenisi zice ca nu suntem compatibili.
Ma mananca gandul voare ce se intampla pe viitor cu relatia noastra si daca ar fii in stare sa ma insele.


waaw ce te-au mai mancat degetele si uite ce poveste ti-a iesit cred ca recitind-o te-ai crezut un mare geniu
kudykkka
Postat pe 6 Noiembrie 2014 18:37
" Mai nou se gandeste ca ar face sex cu alt barbat ca inafara de mine no o avut relatie intima cu nimenisi zice ca nu suntem compatibili."


Pai daca nu o avut alte relatii , de unde stie ca nu sunteti compatibili ?

Rotty_
Postat pe 6 Noiembrie 2014 18:44
De la: Rotty_, la data 2014-11-06 18:44:25" Mai nou se gandeste ca ar face sex cu alt barbat ca inafara de mine no o avut relatie intima cu nimenisi zice ca nu suntem compatibili."


Pai daca nu o avut alte relatii , de unde stie ca nu sunteti compatibili ?






filingu` mamy...filingu`...r`ar iel sa fie...
sara buna !!
eu_ovidiu
Postat pe 6 Noiembrie 2014 18:48
Oviii !!! Ma bucur sa te vad. Esti bine ? Ca filingu` meu e amortzit nu zice nica.
Rotty_
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:02
De la: kudika_976012, la data 2014-11-06 11:09:20
Ea nu are chef de sex doar de 2-3 ori pe luna


norocosule!!
placinta_cu_mere
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:25
De la: kudika_976012, la data 2014-11-06 11:09:20Sunt casatorit aproape 9 ani avem o fetita de 4 ani impreuna. Relatia noastra intima so schimbat radical dupa nastere.
Ea nu are chef de sex doar de 2-3 ori pe luna si atunci eu traba sa marog de ea.
Mai nou se gandeste ca ar face sex cu alt barbat ca inafara de mine no o avut relatie intima cu nimenisi zice ca nu suntem compatibili.
Ma mananca gandul voare ce se intampla pe viitor cu relatia noastra si daca ar fii in stare sa ma insele.

Tu ai face asta..si de ce?..asa te intrebi tu..vizavi de noi..
Dragul meu, barbatul este oglinda femeii..ca atre uita-te , priveste si vezi unde ai gresit si fa de asa natura ..ca in avea oglinda sa radiezi in sufletul si privirea ei, a jumatatii tale, a fiintei pe care o iubesti..si ai sa descoperi unde ai gresit..sa fi iubit!
Fulg-de-nea
Postat pe 20 Noiembrie 2014 02:55
Pai.................ce sa mai spun ,ca am si eu acasa unul din specia asta,care crede ca sexul face parte din obligatia femeii.De fapt el nu facea decat sex nu dragoste.Apoi imi intorcea spatele si gata.Pana cand mi-am dat seama ca eu eram folosita la maxim.Sa merg la munca,sa fac treburile in casa,etc.etc.Si in plus aveam obligatia sa-i stau la dispozitie cand ii venea lui.Asa ca usor,usor mi-am vazut de treaba mea.Am inceput sa nu mai fiu cu crucea in san,casa imi era casa,copii copii,sotul sot,dar aveam grija si de mine.Asa ca stimate domn,ceea ce nu ai acasa cauti in alta parte.
kudika_973046
Postat pe 21 Noiembrie 2014 20:21
De la: kudika_976012, la data 2014-11-06 11:09:20Sunt casatorit aproape 9 ani avem o fetita de 4 ani impreuna. Relatia noastra intima so schimbat radical dupa nastere.
Ea nu are chef de sex doar de 2-3 ori pe luna si atunci eu traba sa marog de ea.
Mai nou se gandeste ca ar face sex cu alt barbat ca inafara de mine no o avut relatie intima cu nimenisi zice ca nu suntem compatibili.
Ma mananca gandul voare ce se intampla pe viitor cu relatia noastra si daca ar fii in stare sa ma insele.


Dacã ți-a dezvãluit gândurile ei înseamnã cã ea comunicã destul de bine cu tine. Dar...dacã faceți sex igienic sau pentru sãnãtate și nu pentru cã vã simțiți atrași unul de celãlalt...atunci rezultã cã întotdeauna unul va trage de celãlalt în timp ce celãlalt va vrea sã iasã afarã din cãsnicie într-o relație extraconjugalã! Și rolurile se pot schimba între voi, cu timpul, și tot așa. Veți acumula resentimente, e foarte posibil, dacã veți mai rãmâne împreunã dupã ce unul sau ambii vã veți înșela. Existã și relații deschise când aceste ieșiri înafara cãsniciei sunt negociate între parteneri...dar o cãsnicie cu copii beneficiazã mai puțin de astfel de soluții. Mai bine sã mergeți la psiholog sau sexolog sau la ambii în loc sã aștepți sã-și dea cu pãrerea toatã lumea. Deși mie îmi priește sã ascult toate aceste puncte de vedere...gândesc mai bine pe un subiect sau altul... totuși nu poate fi cazul pentru toatã lumea. Sunteți la început de drum și cred cã aveți șanse de rezolvare...așa cã...mai bine mergeți (sau mergi doar tu) la un consilier.
Mulțumesc pentru încrederea acordatã!
kudika_976762
Postat pe 23 Noiembrie 2014 13:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dati-va o parere 102 De la: valy90 10 Noiembrie 2010 13:51
cum sa nu cadem in ridicol 18 De la: Balerinna 18 Octombrie 2010 23:22
666- mai reprezinta si PROVOCAREA SCHIMBARII/REVOLUTIA SPIRITUALA 4071 De la: contessyna 22 Noiembrie 2011 14:32
casatorie esuata ? din cauza infidelitatii FEMEII ! 530 De la: maimai_no1 19 Octombrie 2011 17:18
Vreau un sfat...va rog mult. 9 De la: kudika_19413 29 Martie 2013 02:34