Setari Cookie-uri

am nevoie de pareri in cazuldespartirii mele

Buna ziua.M-am gandit ceva unde s-ar incadra povestea mea.Sunt o femeie simpla,fara studii superioare,cu o cultura generala sub medie,care si-a cam irosit viata de la 17 ani ptr a face bani din cauza saraciei,sunt o persoana placuta,care straluceste cand e bucuroasa,cam credula,cam usor de manipulat,sincera,cu un caracter slab si inca casatorita.Am o relatie de 15 ani,cu urcusuri si coborasuri,casatoriti cu acte.El,un trantor fudul,fara scoala,fara ocupatie,un curvar,un mincinos,un manipulator,dar totusi m-a fermecat cu cealalta fata a lui,care si-o mai arata din cand in cand si anume:glumet,iubitor,jucaus,inteligent,dansator,distractiv.Problema e ca eu lucrez de f mult timp in afara tarii,cam de 8 ani.Si am facut ptr noi,o casa si cumparat o masina care o conduce el.In acesti 8 ani de zile,el si-a gasit inlocuitoate ptr a nu-mi simtii lipsa.Mai nou am aflat ca a trait ceva vreme,poate 2-4 ani cu o vecina,care a si dezvirginat-o si traia cu ea in casa consecutiv,plus alte relatii care le-a mai avut,spuse de el.Eu de ceva vreme ma simteam ca si moarta in relatia noastra,dar nu puteam iesi din ea.Eram foarte trista si deprimata,aveam ganduri sinucigase si multe nemultumir,plus ca el a luptat cu psihicul meu sa ma faca sa cred ca e normal ca el sa aibe alte femei in acesti 8 ani,ca fara el nu pot reusii in viata sa fac ceva ptr ca sunt prea proasta,ca fericirea mea e doar langa el.Marea nemultumire a fost faptul ca nu isi putea permite el luxul de a face un copil cu mine ptr ca el nu poate sa aibe grija de noi financiar.De 1 an a inceput si el sa se descurce de bani dar totusi eu nu pot ramane acasa sa avem si noi o familie normala.De multe ori am incercat sa pun punct acestei relatii,sau am dorit asta,dar nu am facut-o pana acum de curand.Am intalnit un tip care m-a fermecat din primul moment.Am simtit ceva ce nu am simtit niciodata cu nimeni.Ne-am vazut de cateva ori dar m-a scos din toata depresia si aveam o energie si o pofta de viata cum nu am avut de mult.Tot ce imi doream era doar sa fiu mereu cu el,cu terapia mea.Cu sotul meu,ma simteam trista,deprimata,am ajuns la psihiatru si luam antidepresive,in pat nu ne mai intelegeam,el consuma bauturi alcoolice destul de mult si des,era foarte gelos si ma certa mereu ca il insel,dar mi-a recunoscut acum ca facea asta asa de decor,sa nu cumva sa o fac si era 100%sigur de mine ca nu o sa il las. I-am spus sotului meu ca am pe cineva de care sunt indragostita si pe el nu il mai iubesc,ptr ca altfel nu m-as fi putut indragosti de altcineva.El s-a dus sa bage divort si singurul bun la care eu aveam dreptul,l-a trecut pe numele altcuiva,sa nu se faca partajul.A ramas totul lui.Si casa si masina si tot ptr ca s-au facut in afara casatoriei,pe terenul mamei sale.Ok..problema e ca tot incearca sa ma convinga sa vin acasa,sa fim din nou impreuna si sa mai dam o sansa.In acest timp ne-am certat,ne-am recunoscut multe,el a pus pe facebook poze cu mine dezbracata si a insinuat cum ca m-as prostitua,a spus tuturor cunostintelor ca am fugit cu un alt barbat.Eu am spus ca vreau sa ma despart de el,chiar daca "relatia "sau "aventura"mea cea noua se termina (nu ne-am mai vazut de aproape 2 sapt ).Acum a aparut problema.Ma simt singura,incompetenta,distrusa,fara nimic,slaba,ca nu pot sa o iau de la zero,ma simt distrusa.Eu nu am alte amintiri decat cu el.Cat am stat plecata,decat am muncit si atat.Nu mi-am permis sa ies ci sa economisesc cam orice cent,sa ii trimit bani sa terminam ce ne-am propus.Simt ca am gresit avand o legatura cu cineva,fiind casatorita cu el,dar nu stiu cum de m-a luat valul,chiar m-am uimit si pe mine.As dori sa va cer o parere doar.......Cum sa o iau de la zero si sa imi recapat increderea in mine sau sa mai acord o sansa casniciei mele?Mi-a propus sa vin acasa si sa vedem cum reactionam cand ne vedem si daca e totul ok,el anuleaza cererea de divort. ...............................................................................................Stiu ca am scris mult si multumesc celor care au rabdarea de a citi.Scuzati greselile de ortografie :(

Postat pe 6 Noiembrie 2014 15:49
De la: , la data 2014-11-06 15:49:45Buna ziua.M-am gandit ceva unde s-ar incadra povestea mea.Sunt o femeie simpla,fara studii superioare,cu o cultura generala sub medie,care si-a cam irosit viata de la 17 ani ptr a face bani din cauza saraciei,sunt o persoana placuta,care straluceste cand e bucuroasa,cam credula,cam usor de manipulat,sincera,cu un caracter slab si inca casatorita.Am o relatie de 15 ani,cu urcusuri si coborasuri,casatoriti cu acte.El,un trantor fudul,fara scoala,fara ocupatie,un curvar,un mincinos,un manipulator,dar totusi m-a fermecat cu cealalta fata a lui,care si-o mai arata din cand in cand si anum.................................................................................................


Ati gresit amandoi pe toate planurile!!!! Cum sa o iei de la zero??Nu este simplu de facut dupa atatia ani de chin,dar nici imposibil!!!Daca te vei intoarce la acel barbat vei fi un om pierdut,sa nu crezi ca se va indrepta!!!Cincisprezece ani de casnicie nu inseamna sfarsitul lumii!!V-ati compensat greselile prin minciuni si tradare,cui au folosit actiunile voastre???
Ridica-te si ia viata de la capat,nu este prea tarziu sa o faci!!!De ce?/Pentru simplul motiv ca nu vei scapa de reprosuri si recidive venite din partea sotului!!!

kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2014 16:00
Multumesc foarte mult ptr raspuns.As avea o intrebare.El spune ca poate a avut nevoie de un asa soc ptr a se trezi si poate ca o sa fie altfel cu mine.Ar putea fi adevarat???Sau asta e doar o amagire??De cand am inceput sa vb cu el,m-a luat din nou depresia.Sunt iarasi deprimata,agitata,pierduta,nu am putere nici sa ies din casa.Ma simt oribil.Este fff greu.
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 16:06
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 16:06:12Multumesc foarte mult ptr raspuns.As avea o intrebare.El spune ca poate a avut nevoie de un asa soc ptr a se trezi si poate ca o sa fie altfel cu mine.Ar putea fi adevarat???Sau asta e doar o amagire??De cand am inceput sa vb cu el,m-a luat din nou depresia.Sunt iarasi deprimata,agitata,pierduta,nu am putere nici sa ies din casa.Ma simt oribil.Este fff greu.



Draga mea,esti femeie sau nu??Termina cu slabiciunile si ia viata in piept,lupta-te cu ea,sunt nenumarate cazuri,identice cu al tau,in care femeie sunt adevarate luptatoare!!
Doresti un raspuns sincer?????Personal,nu cred in promisiunile unui barbat de genul sotului tau si am motivele mele pentru care am renuntat sa mai cred in astfel de miracole!!!S-ar putea sa existe si situatii in care sotul constientizeaza greselile facute,dar nu iti pot confirma presupusa schimbare a partenerului tau!!!
Daca iti place sa fii mintita,da,iti pot spune ca sotul tau a devenit ,din demon,inger si ca totul o sa fie foarte frumos ,dar nu imi place sa mint!!!
Ce simti,in afara acestor atacuri de deznadejde????




kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2014 16:14
De la: kudika_15804, la data 2014-11-06 16:14:06
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 16:06:12Multumesc foarte mult ptr raspuns.As avea o intrebare.El spune ca poate a avut nevoie de un asa soc ptr a se trezi si poate ca o sa fie altfel cu mine.Ar putea fi adevarat???Sau asta e doar o amagire??De cand am inceput sa vb cu el,m-a luat din nou depresia.Sunt iarasi deprimata,agitata,pierduta,nu am putere nici sa ies din casa.Ma simt oribil.Este fff greu.



Draga mea,esti femeie sau nu??Termina cu slabiciunile si ia viata in piept,lupta-te cu ea,sunt nenumarate cazuri,identice cu al tau,in care femeie sunt adevarate luptatoare!!
Doresti un raspuns sincer?????Personal,nu cred in promisiunile unui barbat de genul sotului tau si am motivele mele pentru care am renuntat sa mai cred in astfel de miracole!!!S-ar putea sa existe si situatii in care sotul constientizeaza greselile facute,dar nu iti pot confirma presupusa schimbare a partenerului tau!!!
Daca iti place sa fii mintita,da,iti pot spune ca sotul tau a devenit ,din demon,inger si ca totul o sa fie foarte frumos ,dar nu imi place sa mint!!!
Ce simti,in afara acestor atacuri de deznadejde????




Tot ce simt este nesiguranta,singuratate,neincredere in mine,nimeni nu ma poate intelege,deprimata si cea mai grava problema ar fi ca nu stiu de unde si cu ce sa incep.
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 17:43
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 16:06:12Multumesc foarte mult ptr raspuns.As avea o intrebare.El spune ca poate a avut nevoie de un asa soc ptr a se trezi si poate ca o sa fie altfel cu mine.Ar putea fi adevarat???Sau asta e doar o amagire??De cand am inceput sa vb cu el,m-a luat din nou depresia.Sunt iarasi deprimata,agitata,pierduta,nu am putere nici sa ies din casa.Ma simt oribil.Este fff greu.



"...El s-a dus sa bage divort si singurul bun la care eu aveam dreptul,l-a trecut pe numele altcuiva,sa nu se faca partajul.A ramas totul lui.Si casa si masina si tot ptr ca s-au facut in afara casatoriei,pe terenul mamei ""




Tu ai muncit , el a cules roadele de pe urma ta , scuza-ma nu doresc sa te supar , insa Sanatatea ta este mult mai de pret decat o casa , masina si alte bunuri !Toate astea nu au valoare !
Pastreaza-ti sanatatea , incepe de la zero si munceste doar pt tine , in timp vei gasi un alt om ... un om mai putin jucaus , glumet si inteligent !!! ..un om in adevaratul sens al cuvantului care sa nu te foloseasca !
In momentul in care nu vei mai fi apta sa muncesti , vei fi aruncata si inlocuita .

Ai iubit dar ai inlocuit ratiunea cu pastilele se merita sa-ti distrugi SANATATEA ?!!
Cand pretinzi ca iubesti iar ratiunea lipseste este o simpla amagire , te minti singura !
Invata sa te iubesti si pe tine , altfel nu te vad bine cu atatea pastile.
Totul depinde doar de tine sa-ti schimbi viata , accepta divortul si refa-ti viata , nu te mai lasa mintita de cel ce se joaca cu viata ta , viata ta iti apartine!
Iti doresc multa sanatate
kudykkka
Postat pe 6 Noiembrie 2014 17:47
Multumesc mult pentru raspuns si timpul acordat mie si povestei mele,inseamna foarte mult pentru mine.
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 18:09
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 18:09:59Multumesc mult pentru raspuns si timpul acordat mie si povestei mele,inseamna foarte mult pentru mine.


Draga mea , sunt foarte multe femei care au luat viata de la zero .
Da divortul si nu uita sa-i dai acele pastile lui , sa le pastreze , ca nu se stie cand va avea nevoie :)
Capul sus si priveste in jurul tau , cat de frumoasa este viata.
kudykkka
Postat pe 6 Noiembrie 2014 18:20
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 17:43:55
Tot ce simt este nesiguranta,singuratate,neincredere in mine,nimeni nu ma poate intelege,deprimata si cea mai grava problema ar fi ca nu stiu de unde si cu ce sa incep.[/quote]


1.Clarifica relatia cu sotul tau,analizeaza atent intreaga conjunctura si elimina tot ce iti face rau!
2.Locul de munca este foarte important,el iti va aduce acel confort,care te va ajuta sa mergi mai departe!!!
3.Roaga-te sa iti recapeti linistea sufleteasca far ade care nu poti inainta in demersurile tale.
4.Consulta un avocat si expune-i intreaga situatie.
5.Ia legatura cu familia ta,cu siguranta vei fi inteleasa si ajutata.
6.Iesi din starea depresiva,caci nimic nu este imposibil de rezolvat.
kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2014 18:35
WOW nu imi vine sa cred ce bine ma simt citind comentariile voastre.Eu va multumesc din suflet tuturor si de asta aveam nevoie,de o lista concreta si de incurajari.Iar referitor de pastile,el mi-a sugerat pastilele,deoarece iti amortesc simturile si devii imuna la probleme.El a fost primul la psihiatru si mi-a trimis tratament si mie si acum insista sa iau pastilele.Eu O sa merg saptamana viitoare acasa sa clarific situatia si voi incepe o viata noua.
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:26
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 19:26:02WOW nu imi vine sa cred ce bine ma simt citind comentariile voastre.Eu va multumesc din suflet tuturor si de asta aveam nevoie,de o lista concreta si de incurajari.Iar referitor de pastile,el mi-a sugerat pastilele,deoarece iti amortesc simturile si devii imuna la probleme.El a fost primul la psihiatru si mi-a trimis tratament si mie si acum insista sa iau pastilele.Eu O sa merg saptamana viitoare acasa sa clarific situatia si voi incepe o viata noua.



Nu lua niciun medicament,doar propria vointa este tratamentul miraculos!!!!Nu medicamentele sunt solutia,ci tu insati si curajul tau de a-ti urma viata!!!
kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:28
De la: , la data 2014-11-06 15:49:45Buna ziua.M-am gandit ceva unde s-ar incadra povestea mea.Sunt o femeie simpla,fara studii superioare,cu o cultura generala sub medie,care si-a cam irosit viata de la 17 ani ptr a face bani din cauza saraciei,sunt o persoana placuta,care straluceste cand e bucuroasa,cam credula,


o persoana credula foarte rar si greu recunoaste acest lucru.
placinta_cu_mere
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:29
in primul rand trebuie te hotarasti ce vrei sa faci.daca il mai iubesti saunu ,iar apoi sa iei legatura parintii.e important sa te sustina
krizantema
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:44
Ii multumesc lui Dumnezeu ca s-a intamplat un miracol in viata mea si am incetat sa mai iau pastilele.incepusem sa dorm doar cu pastile si am vazut ca pot zambi si pot fi fericita si ca nu sunt bolnava.Va multumesc inca o data
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:46
ca sa iti rezolvi problemele trebuie taiat raul din radacina.iti spun din experinta.numai intalnind pe altcinevaiti poti vindeca ranile.timpul le rezolva pe toate.mediamentele nu fac ddeat sa iti dea dependenta ,treatamentul e in autocontrolul tau
krizantema
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:49
De la: , la data 2014-11-06 15:49:45Buna ziua. ...Cat am stat plecata,decat am muncit si atat.Nu mi-am permis sa ies ci sa economisesc cam orice cent,sa ii trimit bani sa terminam ce ne-am propus.Simt ca am gresit avand o legatura cu cineva,fiind casatorita cu el,dar nu stiu cum de m-a luat valul,chiar m-am uimit si pe mine.As dori sa va cer o parere doar.......Cum sa o iau de la zero si sa imi recapat increderea in mine sau sa mai acord o sansa casniciei mele?Mi-a propus sa vin acasa si sa vedem cum reactionam cand ne vedem si daca e totul ok,el anuleaza cererea de divort. ....................................................




Va anula divortul si iti va dubla doza de pastile.
Ai specificat ca el stie de relatia ta extraconjugala.
Ai de ales intre divort si pastile !
Urata poveste de viata.
kudykkka
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:51
De la: Carmen_13, la data 2014-11-06 19:51:46
De la: , la data 2014-11-06 15:49:45Buna ziua. ...Cat am stat plecata,decat am muncit si atat.Nu mi-am permis sa ies ci sa economisesc cam orice cent,sa ii trimit bani sa terminam ce ne-am propus.Simt ca am gresit avand o legatura cu cineva,fiind casatorita cu el,dar nu stiu cum de m-a luat valul,chiar m-am uimit si pe mine.As dori sa va cer o parere doar.......Cum sa o iau de la zero si sa imi recapat increderea in mine sau sa mai acord o sansa casniciei mele?Mi-a propus sa vin acasa si sa vedem cum reactionam cand ne vedem si daca e totul ok,el anuleaza cererea de divort. ....................................................




Va anula divortul si iti va dubla doza de pastile.
Ai specificat ca el stie de relatia ta extraconjugala.
Ai de ales intre divort si pastile !
Urata poveste de viata.
http://www.youtube.com/watch?v=uzA2QrTh7vA
krizantema
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:53
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 19:46:47Ii multumesc lui Dumnezeu ca s-a intamplat un miracol in viata mea si am incetat sa mai iau pastilele.incepusem sa dorm doar cu pastile si am vazut ca pot zambi si pot fi fericita si ca nu sunt bolnava.Va multumesc inca o data



NU esti bolnava,draga mea,nicio femeie,care sufera nu poate fi catalogata astfel,ca el vrea ca tu sa recunosti ca esti bolnava,este cu totul alta poveste!!!RETINE,a raspunde cu aceeasi moneda nu este o solutie,fii foarte atenta cu viata ta,nu te hazarda pana nu iti rezolvi problemele din familie!!!
kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2014 19:55
Nu cred ca il mai iubesc.Oricum nu ca pe un barbat.Nu ne mai potrivim si tot ce exista este obisnuinta,faptul ca am locuit in acea casa cativa ani si amintirile care le am cu el.Atat.Am vrut sa pun punct dar am fost prea slaba.Cand a aparut acest barbat in viata mea,m-a facut sa zbor,sa traiesc,m-a readus la viata,mi-a dat energie si putere sa fac orice si mi-a redat zambetul.Mergeam pe strada zambind si chiar mi-a spus intr-o zi in parc o persoana "in sfarsit vad o femeie stralucind" si i-am raspuns "fericirea".Atunci am incetat sa iau pastilele,dupa ce l-am cunoscut pe el.Nu mi-am pus mare baza in aceasta relatie,era prea frumoasa sa reziste si suntem departe unul de celalalt,insa mi-a redat speranta ca se poate si altfel
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:06
mda ,,ciudat ce va detaliati voi povestile si cum ca,,stiti ca ati scris mult si altele

sunt pline siturile de astfel de povesti,,,daca este adevarat sa nu te mai incurci niciodata cu cineva atata timp cat esti cu altcinevam,,scapa intai de cel ce zici tu ca te trateaza cum te trateaza si la urma cauta ti altu
kudika_950728
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:09
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 20:06:00Nu cred ca il mai iubesc.Oricum nu ca pe un barbat.Nu ne mai potrivim si tot ce exista este obisnuinta,faptul ca am locuit in acea casa cativa ani si amintirile care le am cu el.Atat.Am vrut sa pun punct dar am fost prea slaba.Cand a aparut acest barbat in viata mea,m-a facut sa zbor,sa traiesc,m-a readus la viata,mi-a dat energie si putere sa fac orice si mi-a redat zambetul.Mergeam pe strada zambind si chiar mi-a spus intr-o zi in parc o persoana "in sfarsit vad o femeie stralucind" si i-am raspuns "fericirea".Atunci am incetat sa iau pastilele,dupa ce l-am cunoscut pe el.Nu mi-am pus mare baza in aceasta relatie,era prea frumoasa sa reziste si suntem departe unul de celalalt,insa mi-a redat speranta ca se poate si altfel



Intotdeauna se poate si altfel,totul este sa depasesti angoasele si sa iti propui schimbarea zilnic!!!!!
kudika_15804
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:18
De la: kudika_15804, la data 2014-11-06 19:55:53
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 19:46:47Ii multumesc lui Dumnezeu ca s-a intamplat un miracol in viata mea si am incetat sa mai iau pastilele.incepusem sa dorm doar cu pastile si am vazut ca pot zambi si pot fi fericita si ca nu sunt bolnava.Va multumesc inca o data



NU esti bolnava,draga mea,nicio femeie,care sufera nu poate fi catalogata astfel,ca el vrea ca tu sa recunosti ca esti bolnava,este cu totul alta poveste!!!RETINE,a raspunde cu aceeasi moneda nu este o solutie,fii foarte atenta cu viata ta,nu te hazarda pana nu iti rezolvi problemele din familie!!!
Nu am incercat sa raspund cu aceasi moneda,nu am avut niciodata intentia de a-mi face pe cineva, s-a intamplat inevitabilul.Nu am putut spune nu.Nu am inteles ce se intampla cu mine,nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva.Dar stiu,trebuie sa imi rezolv problemele mai intai de toate.
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:18
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 20:06:00Nu cred ca il mai iubesc.Oricum nu ca pe un barbat.Nu ne mai potrivim si tot ce exista este obisnuinta,faptul ca am locuit in acea casa cativa ani si amintirile care le am cu el.Atat.Am vrut sa pun punct dar am fost prea slaba.Cand a aparut acest barbat in viata mea,m-a facut sa zbor,sa traiesc,m-a readus la viata,mi-a dat energie si putere sa fac orice si mi-a redat zambetul.Mergeam pe strada zambind si chiar mi-a spus intr-o zi in parc o persoana "in sfarsit vad o femeie stralucind" si i-am raspuns "fericirea".Atunci am incetat sa iau pastilele,dupa ce l-am cunoscut pe el.Nu mi-am pus mare baza in aceasta relatie,era prea frumoasa sa reziste si suntem departe unul de celalalt,insa mi-a redat speranta ca se poate si altfel


Faptul este consumat , cert este faptul ca greselile vor continua la nesfarsit in asa zisa voastra casnicie.
Depinde doar de tine cum doresti sa traiesti ,din greseala in greseala sau demnitatea de a merge pe un drum in viata fara greselile altuia sau ale tale.
kudykkka
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:25
si daca el o sa ti zica ca nu a avut intentia sa se cotaie cu vecina sau cu cn ai zis tu si ca sa intamplat inevitabilul ce o sa zici
kudika_950728
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:27
De la: kudika_950728, la data 2014-11-06 20:27:17si daca el o sa ti zica ca nu a avut intentia sa se cotaie cu vecina sau cu cn ai zis tu si ca sa intamplat inevitabilul ce o sa zici
OK...se poate intampla la oricine acest inevitabil,ptr mine mai conteaza si ce faci dupa ce s-a intamplat.Eu am spus si am pus punct casniciei,ptr ca s-a ajuns aici.Eu am stat mult timp plecata de acasa si nu am avut nimic cu nimeni.De ce acum apare inevitabilul????cred ca este o problema la mijloc.
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:45
eu nu am zis ca nu se poate intampla,,,,am zis ca daca e adevarat ca se comporta asa cum zici tu trebuia sa pui punct demult nu sa pui punct ca ti ai gasit pe altu
kudika_950728
Postat pe 6 Noiembrie 2014 20:52
De la: kudika_950728, la data 2014-11-06 20:52:49eu nu am zis ca nu se poate intampla,,,,am zis ca daca e adevarat ca se comporta asa cum zici tu trebuia sa pui punct demult nu sa pui punct ca ti ai gasit pe altu
Stiu asta dar nu am putut sa pun punct.Am fost prea slaba.Asta mi-a dat putere si sunt pe punctul de a incheia aceasta relatie extraconjugala.
kudika_976018
Postat pe 6 Noiembrie 2014 22:53
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 22:53:30
De la: kudika_950728, la data 2014-11-06 20:52:49eu nu am zis ca nu se poate intampla,,,,am zis ca daca e adevarat ca se comporta asa cum zici tu trebuia sa pui punct demult nu sa pui punct ca ti ai gasit pe altu
Stiu asta dar nu am putut sa pun punct.Am fost prea slaba.Asta mi-a dat putere si sunt pe punctul de a incheia aceasta relatie extraconjugala.



Nu stationa intr-un joc dublu,caci nu este corect fata de nimeni!!!Adu-ti liniste in tine,dupa care poti merge mai departe!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Noiembrie 2014 07:42
De la: kudika_15804, la data 2014-11-07 07:42:28
De la: kudika_976018, la data 2014-11-06 22:53:30
De la: kudika_950728, la data 2014-11-06 20:52:49eu nu am zis ca nu se poate intampla,,,,am zis ca daca e adevarat ca se comporta asa cum zici tu trebuia sa pui punct demult nu sa pui punct ca ti ai gasit pe altu
Stiu asta dar nu am putut sa pun punct.Am fost prea slaba.Asta mi-a dat putere si sunt pe punctul de a incheia aceasta relatie extraconjugala.



Nu stationa intr-un joc dublu,caci nu este corect fata de nimeni!!!Adu-ti liniste in tine,dupa care poti merge mai departe!!!
Am inteles si iti multumesc ptr sfaturi.Sa ai o zi minunata
kudika_976018
Postat pe 7 Noiembrie 2014 12:06
De la: kudika_976018, la data 2014-11-07 12:06:05 Am inteles si iti multumesc ptr sfaturi.Sa ai o zi minunata


Ai grija de tine si weekend linistit!!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Noiembrie 2014 12:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor... nu pot sa ma hotarasc... 16 De la: dana_mv 30 Ianuarie 2009 20:25
semne ca vrea sa ne despartim? 21 De la: pickard 31 Iulie 2011 19:35
Exista viata si dupa un divort? 69 De la: love_strike 9 August 2010 16:02
ajutor va rog.. stiu ca e mult de citit dar vreau un sfat. 7 De la: ncl_cld 29 Mai 2016 17:17
il vreau inapoi 22 De la: bella08 1 August 2010 10:57