Setari Cookie-uri

Am fost înºelat/distrus de cãtre soþie.

De la: Rotty_, la data 2015-02-02 07:50:44" Mi-am dat seama cã de la un timp, femeile se plictisesc într-un cuplu. Aºa sunt structurate ele genetic. De aceea se destramã familii. În mare parte, vina este a femeilor."

"Femeile pun accent pe SEX. Ele considerã SEXUL ca fiind cel mai important lucru într-o cãsnicie. Pentru ele, sexul este pe primul loc. 80% dintre femei sunt aºa. Nu pot sã le bag pe toate în aceiaºi oalã, deºi, nu mai am încredere în femei."


Usurel domnule , ca ti-a cam dat supararea pe dinafara. Noroc ca ai mai avut un dram de judecata sa zici ca nu le bagi pe toate in aceesi oala. In marea majoritate a cazurilor e invers. Adica barbatii sunt cei ce umbla des "cu zisul"
Ai avut ghinionul sa dai peste o curvistina si imi pare sincer rau pentru tine. Decizia ta de a divorta mi se pare super ok , la fel si decizia de a nu o ajuta pe viitor. Se va descurca , nu-ti fa probleme. Doar.....daca si cand vei avea o noua relatie , sa nu-ti faci din ceea ce ai scris aici un motto al vietii , ca s-ar putea sa faci sa sufere un suflet care chiar te iubeste.
Zi inteleapta iti doresc :)



-Dyna-
Postat pe 2 Februarie 2015 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac prietenul sotului meu vrea sa fie cu mine 324 De la: Elyaa 19 Iunie 2011 19:47
Nevoie de un sfat. 14 De la: anastasia_prodan 17 Aprilie 2011 10:03
Cum sa procedez,ce sa fac? 49 De la: muza_ta 15 Noiembrie 2012 00:30
Am nevoie de ajutor! 4 De la: addicted_95 12 Februarie 2011 21:24
cunoaste cineva ceva? 9 De la: freakyyy 4 Decembrie 2010 17:50