Setari Cookie-uri

valul islamic moda sau traditie??????

De la: kudika226898, la data 2010-08-07 09:59:14Da...e pentru femei care s-au fript, luaindu-l pe Ahmed...si care au devenit brusc sfatoase...cat despre lumea de apoi, avand in vedere abandonarea religiei, cred ca veti fi in acelasi cazan cu cele fara iasmac...


Cred ca te-a ars pe tine Ahmed bine si nici acum nu ti-ai revenit!!
myeyes
Postat pe 7 August 2010 20:31
De la: ELLA_79, la data 2010-08-07 18:29:11
De la: ELLA_79, la data 2010-08-07 16:31:53
De la: kudika226898, la data 2010-08-07 09:59:14Da...e pentru femei care s-au fript, luaindu-l pe Ahmed...si care au devenit brusc sfatoase...cat despre lumea de apoi, avand in vedere abandonarea religiei, cred ca veti fi in ac
elasi cazan cu cele fara iasmac...



DRAGA MEA, VAD CA ESTI FOARTE PROMPTA IN A TE HARTUI,SI A TE CERTA.
PROBABIL CA AI FOST FOARTE DEZAMAGITA DE VREUN "AHMED" SI DE AIA AI INTRAT PE ACEST SITE CU ACEST SUBIECT.CA DACA NU AI FI INTERESATA...NU AI MAI STA LA TACLALE.
DE FAPT CELE "FARA IASMAC...CUM ESTI TU.....VOR FI IN CAZAN PT CA NU AU RESPECTAT PORUNCA LUI MOISE "EU SUNT DUMNEZEUL TAU..SA NU AI ALTI DUMNEZEI AFARA DE MINE"
TU AI 3 DUMNEZEI SI TE INCHINI LA TOT CE VEZI IN BISERICA SI PUPI TOT.
EU CRED INTR UN SINGUR DUMNEZEU.
ASTA E DIFERENTA INTRE MONOTEISM SI POLITEISM.
SA TE INCHINI SI SA TE ROGI DOAR LUI DUMNEZEU.
DAR TU NU AI INFORMATII NICI DIN BIBLIE ,NICI DIN CORAN.......ESTI RATACITA RAU
SI TI PIERZI VREMEA CU SICANE SI JIGNIRI.....CA N AI CE FACE.....Sau cel cu coarne nu te lasa.............
ITI DAU UN CITAT DIN BIBLIE. APOCALIPSA DUPA IOAN

"SI EU IOAN SUNT CEL CE AM VAZUT SI AM AUZIT ACESTEA,IAR CAND AM AUZIT SI AM VAZUT,AM CAZUT SA MA INCHIN INAINTEA PICIOARELUI INGERULUI CARE MI A ARATAT ACESTEA. SI EL MI A ZIS: VEZI SA NU FACI ACEASTA.CACI SUNT IMPREUNA SLUJITOR CU TINE SI CU FRATII TAI PROROCII SI CU CEI CE PASTREAZA CUVINTELE CARTII ACESTEIA.LUI DUMNEZEU INCHINA TE!!"

NU I ASA CA VEI INTRA IN CAZAN????


Cu siguranta...am deja unul personalizat...n-am de gand sa ma dau pentru Ahmed cel negru cu p* rosie...asa ca nu m-a dezamagit nici un arabete...dar ma amuzati voi copios, cele fripte deja, care va laudati de mama focului, inghitindu-va amarul...
kudika226898
Postat pe 9 August 2010 20:43
De la: myeyes, la data 2010-08-07 20:31:43
De la: kudika226898, la data 2010-08-07 09:59:14Da...e pentru femei care s-au fript, luaindu-l pe Ahmed...si care au devenit brusc sfatoase...cat despre lumea de apoi, avand in vedere abandonarea religiei, cred ca veti fi in acelasi cazan cu cele fara iasmac...


Cred ca te-a ars pe tine Ahmed bine si nici acum nu ti-ai revenit!!


Ooooo, Islamizda????
kudika226898
Postat pe 9 August 2010 20:44
De la: kudika226898, la data 2010-08-09 20:44:03
De la: myeyes, la data 2010-08-07 20:31:43
De la: kudika226898, la data 2010-08-07 09:59:14Da...e pentru femei care s-au fript, luaindu-l pe Ahmed...si care au devenit brusc sfatoase...cat despre lumea de apoi, avand in vedere abandonarea religiei, cred ca veti fi in acelasi cazan cu cele fara iasmac...


Cred ca te-a ars pe tine Ahmed bine si nici acum nu ti-ai revenit!!


Ooooo, Islamizda????


iute ca n am sa ti raspund provocarii si n am sa ma cert cu tine. DACA ESTI O PERSOANA DESTEAPTA...AI SA ACEEPTI SI ALTE OPINII IN AFARA DE OPINIA TA
DACA NU ESTI RASISTA....AI SA ACCEPTI SI ALTE RELIGII IN AFARA DE RELIGIA TA.
IN FOND EU MA INCHIN UNUI SINGUR DUMNEZEU...NU LUI BUDA SAU LUI LUCIFER.
SI TIE....SA TI DEA DUMNEZEU LINISTE SUFLETEASCA..CA ESTI TULBURATA.N
NUMAI BINE ...SI NU MI SCRIE CA NU TI MAI RASPUND!!!!
ELLA_79
Postat pe 10 August 2010 15:11
Ei, as!
Nu sunt rasista si n-am nimic cu alte religii...ma amuzati doar voi, cele care cautati cu disperare aprobari si parteneri de discutie pe tema alegerii pe care ati facut-o, unele in necunostinta de cauza, altele vrajite de Ahmed si trezite de dusul rece al realitatii......
kudika226898
Postat pe 10 August 2010 16:17
De la: kudika226898, la data 2010-08-10 16:17:22Ei, as!
Nu sunt rasista si n-am nimic cu alte religii...ma amuzati doar voi, cele care cautati cu disperare aprobari si parteneri de discutie pe tema alegerii pe care ati facut-o, unele in necunostinta de cauza, altele vrajite de Ahmed si trezite de dusul rece al realitatii......


Mama ce te mai oftici!!
myeyes
Postat pe 11 August 2010 10:23
Oare pe care amarasteanca de aici m-as putea oftica? Si de ce?????
kudika226898
Postat pe 11 August 2010 17:08
Buna fetelor am si eu o rugaminte la fetele musulmance de pe acest forum peste 3 luni o sa am un baietel si pentru ca sotu meu e muslim caut un nume mei elegant ,frumos ceva mai nou .Sper ca puteti sa ma ajutati
mirela_halle
Postat pe 11 August 2010 17:28
Da' de ce nu te sfatuiesti cu el????
kudika226898
Postat pe 11 August 2010 17:39
De la: kudika226898, la data 2010-08-11 17:39:18Da' de ce nu te sfatuiesti cu el???? [/quote NORMAL CA PRIMA DATA CU EL MAM SFATUIT DAR AHMED MUHAMED ... ??? ..... SAU NUMELE ASTE MI SE PAR VECHI SI SINCERA SA FIU NUMI PLAC SI MAI ALES CA NOI NU LOCUIM INTRO TARA MUSULMANA
mirela_halle
Postat pe 11 August 2010 17:49
De la: mirela_halle, la data 2010-08-11 17:49:02
De la: kudika226898, la data 2010-08-11 17:39:18Da' de ce nu te sfatuiesti cu el???? [/quote NORMAL CA PRIMA DATA CU EL MAM SFATUIT DAR AHMED MUHAMED ... ??? ..... SAU NUMELE ASTE MI SE PAR VECHI SI SINCERA SA FIU NUMI PLAC SI MAI ALES CA NOI NU LOCUIM INTRO TARA MUSULMANA


felicitari pentru copil.sa ti fie sanatos!
nume....RAUF, MAJED, FAIZ, EHAB, IOSIF....
ELLA_79
Postat pe 11 August 2010 19:23
RAMADAN KERIM PT TOTI MUSULMANII!
ELLA_79
Postat pe 11 August 2010 20:57
De la: kudika226898, la data 2010-08-11 17:08:23Oare pe care amarasteanca de aici m-as putea oftica? Si de ce?????


si ce te face sa crezi ca as fi ''amarasteanca''?? tu ai realizat ceva cu viata ta pana acum??s-ar putea sa iti dai 2 palme daca stam de vb fata in fata...........vezi ca imaginea aia de ''femeie imbrobodita, inculta , nemancata , care sta pe strazi si a cules-o ahmed'' nu se mai aplica de ceva vreme iubita.........acuma Ahmed are pretentii vrea fata cu facultate ....si sa fie si frumoasa .....ca nu sta cu toate strambele!!!
myeyes
Postat pe 12 August 2010 11:18
De la: ELLA_79, la data 2010-08-11 20:57:48RAMADAN KERIM PT TOTI MUSULMANII!


RAMADAN KAREEM!!!
myeyes
Postat pe 12 August 2010 11:19
De la: ELLA_79, la data 2010-08-11 19:23:44
De la: mirela_halle, la data 2010-08-11 17:49:02
De la: kudika226898, la data 2010-08-11 17:39:18Da' de ce nu te sfatuiesti cu el???? [/quote NORMAL CA PRIMA DATA CU EL MAM SFATUIT DAR AHMED MUHAMED ... ??? ..... SAU NUMELE ASTE MI SE PAR VECHI SI SINCERA SA FIU NUMI PLAC SI MAI ALES CA NOI NU LOCUIM INTRO TARA MUSULMANA


felicitari pentru copil.sa ti fie sanatos!
nume....RAUF, MAJED, FAIZ, EHAB, IOSIF....


Saif, Firas,Atif,Zyad,Asad,Hani
myeyes
Postat pe 12 August 2010 11:24
buna va multumesc fetelor care mi-at dat citeva idei in alegerea numelui bebelusului meu
mirela_halle
Postat pe 12 August 2010 16:57
De la: myeyes, la data 2010-08-12 11:18:02
De la: kudika226898, la data 2010-08-11 17:08:23Oare pe care amarasteanca de aici m-as putea oftica? Si de ce?????


si ce te face sa crezi ca as fi ''amarasteanca''?? tu ai realizat ceva cu viata ta pana acum??s-ar putea sa iti dai 2 palme daca stam de vb fata in fata...........vezi ca imaginea aia de ''femeie imbrobodita, inculta , nemancata , care sta pe strazi si a cules-o ahmed'' nu se mai aplica de ceva vreme iubita.........acuma Ahmed are pretentii vrea fata cu facultate ....si sa fie si frumoasa .....ca nu sta cu toate strambele!!!


Doar cu toate agramatele...
kudika226898
Postat pe 12 August 2010 18:48
De la: kudika226898, la data 2010-08-12 18:48:29
De la: myeyes, la data 2010-08-12 11:18:02
De la: kudika226898, la data 2010-08-11 17:08:23Oare pe care amarasteanca de aici m-as putea oftica? Si de ce?????


si ce te face sa crezi ca as fi ''amarasteanca''?? tu ai realizat ceva cu viata ta pana acum??s-ar putea sa iti dai 2 palme daca stam de vb fata in fata...........vezi ca imaginea aia de ''femeie imbrobodita, inculta , nemancata , care sta pe strazi si a cules-o ahmed'' nu se mai aplica de ceva vreme iubita.........acuma Ahmed are pretentii vrea fata cu facultate ....si sa fie si frumoasa .....ca nu sta cu toate strambele!!!


Doar cu toate agramatele...


Mai rasfoieste DEX-ul.......pe unde o umbla miss Kathara (cea care a scris DEX-ul) ca te lamurea ea imediat cum statea treaba cu ''shantzul''
myeyes
Postat pe 12 August 2010 22:23
Oauuuuu, Islamizda a auzit de DEX?????La mahala??????
kudika226898
Postat pe 13 August 2010 08:19
buna ,,,,dar fata frumoasa si cu facultate ,,,,,ce cauta sa-l ia pe "Ahmed"....emigrantul,,,,,si sa-si mai schimbe si religia?,,,,,,,din prea multa dragoste?,,,,,,mai fetelor,,,,trziti-va la realitate,,,,,,,viata e roz la inceput,,,,hai sa mai discutam dupa 15-16 ani langa un musulman ,,,,,,sa vad atunci ,tot asa convinse ve-ti fi?,,,,,..........nu vreau sa jignesc pe nimeni,,,,,,topicul acesta se deruleaza de 2ani,,,,,este mai mult decat plictisitor,dar se pare ca sunt multe fatuci influentate de musulmani,,,,care se lupta sa convinga,,,ce?,,,,nu stiu,,,,faptul ca si-au schimbat religia pt ochii lor?,,,sau din convingere?,,,,,daca e din convingere,,,,de ce sunt convinse ca sunt mai bune decat noi ,,,restul muritorilor?,,,,,ok,,,au schimbat religia ,foarte bine ,,,,dar sa nu vina cu argumente nefondate,,,,,eu stiu ce spun,,,asteptati ca sotii vostrii sa treaca de 40 ani,,,,,atunci se schimba si comportamentul lor,,,,devin mai religiosi ,mai fanatici ,mai fundamentalisti,,,,,,,,,,uita de fata frumoasa cu facultate,,,,,,,,,,,,eu urasc tot ce tine de islam,,,,si sunt declarat dusman al islamului .................
wdy
Postat pe 15 August 2010 22:14
o tampenie ,,ce convingere ,,prostie sunt in limba dp ei
thadoogback
Postat pe 15 August 2010 22:19
daca se faceau musulmane innainte era ok
thadoogback
Postat pe 15 August 2010 22:24
De la: wdy, la data 2010-08-15 22:14:10buna ,,,,dar fata frumoasa si cu facultate ,,,,,ce cauta sa-l ia pe "Ahmed"....emigrantul,,,,,si sa-si mai schimbe si religia?,,,,,,,din prea multa dragoste?,,,,,,mai fetelor,,,,trziti-va la realitate,,,,,,,viata e roz la inceput,,,,hai sa mai discutam dupa 15-16 ani langa un musulman ,,,,,,sa vad atunci ,tot asa convinse ve-ti fi?,,,,,..........nu vreau sa jignesc pe nimeni,,,,,,topicul acesta se deruleaza de 2ani,,,,,este mai mult decat plictisitor,dar se pare ca sunt multe fatuci influentate de musulmani,,,,care se lupta sa convinga,,,ce?,,,,nu stiu,,,,faptul ca si-au schimbat religia pt ochii lor?,,,sau din convingere?,,,,,daca e din convingere,,,,de ce sunt convinse ca sunt mai bune decat noi ,,,restul muritorilor?,,,,,ok,,,au schimbat religia ,foarte bine ,,,,dar sa nu vina cu argumente nefondate,,,,,eu stiu ce spun,,,asteptati ca sotii vostrii sa treaca de 40 ani,,,,,atunci se schimba si comportamentul lor,,,,devin mai religiosi ,mai fanatici ,mai fundamentalisti,,,,,,,,,,uita de fata frumoasa cu facultate,,,,,,,,,,,,eu urasc tot ce tine de islam,,,,si sunt declarat dusman al islamului .................



Asa este, ai dreptate, din pacate multe crestine sunt ademenite cu minciuni si promisiuni false sa devina musulmane adica obiecte de harem , sclavele stapanului,intra intr-o lume intunecata a unei religii fanatice , a unei vieti numai cu obligatii unde stapanul [sotul ] face legile ,unde sclava [ sotia ] nu mai are nici un drept !!Asa este ,treziti-va la realitate !!!
mitica_1
Postat pe 17 August 2010 11:38
Eu sint casatorita de 15 ani jumate cu un musulman la inceput ma facina religia asta pentru ca in familia me eu si parinti mei nu ne rugam sau citeamdin biblie imi spuneam in mintea me oau cit devotament slujesc si eram geloasa pe femeile musulmance de legatura pe care a avea cu Dumnezeu ma convertesc si eu ca sa fiu aproape de Dumnezeu asa credeam eu credeam ca o sa fiu si mai mult iubita de sotul meu si privita cu alti ochi de grupu meu nu ca mar fi obligat cineva sau de sotu meu nu a fost alegerea mea icepeam sa fac rugaciunile cu sotul meu sau cu prietenile mele dar in sufletu meu era o tristete si mai mare in loc sa ma simt usurata bine miera din ce in ce mai greu pentru ca ei nul aceptau pe Isus da fiu si mintuitor, miera greu sa dau inapoi ce o sa zica prieteni cio sa zica el mai ales si dupa un am a venit cineva la noi si ma intrebat daca sint musulmanca si iam raspuns fara sa ma gindesc nu nu sint sint crestina sau iutat toti la mine cei care ma cunostea si zinbeau in coltu guri si am recunoscut ca nu mai pot sa ma prefac pentru ca am incercat dar nu e corect ca Dumnezeu stie ca mint si nu pot sa acept pe Muhamed de dragu vostru si sotul meu ma inteles si tat la fel ma iubeste daca sint sau nu sint musulmanca .De asta me greu sa cred ca fetele noastre romance sint covertite la islam din toata inima eu cred ca noi femeile carae nu am avut o viata sau nu am fost aproape de dumnezeu ne pierdem pe drum si atunci cind cadem ne e greu sa ne ridicam Nu vreau sa supar pe nimeni eu vam spus doar parerea mea
mirela_halle
Postat pe 17 August 2010 23:14
De la: mirela_halle, la data 2010-08-17 23:14:01Eu sint casatorita de 15 ani jumate cu un musulman la inceput ma fascina religia asta pentru ca in familia me eu si parinti mei nu ne rugam sau citeam din biblie imi spuneam in mintea me oau cit devotament slujesc si eram geloasa pe femeile musulmance de legatura pe care a avea cu Dumnezeu mam convertit si eu ca sa fiu aproape de Dumnezeu asa credeam eu credeam ca o sa fiu si mai mult iubita de sotul meu si privita cu alti ochi de grupu meu nu ca mar fi obligat cineva sau de sotu meu nu a fost alegerea mea icepeam sa fac rugaciunile cu sotul meu sau cu prietenile mele dar in sufletu meu era o tristete si mai mare in loc sa ma simt usurata bine miera din ce in ce mai greu pentru ca ei nul aceptau pe Isus da fiu si mintuitor, miera greu sa dau inapoi ce o sa zica prieteni cio sa zica el mai ales si dupa un am a venit cineva la noi si ma intrebat daca sint musulmanca si iam raspuns fara sa ma gindesc nu nu sint sint crestina sau iutat toti la mine cei care ma cunostea si zinbeau in coltu guri si am recunoscut ca nu mai pot sa ma prefac pentru ca am incercat dar nu e corect ca Dumnezeu stie ca mint si nu pot sa acept pe Muhamed de dragu vostru si sotul meu ma inteles si tat la fel ma iubeste daca sint sau nu sint musulmanca .De asta me greu sa cred ca fetele noastre romance sint covertite la islam din toata inima eu cred ca noi femeile carae nu am avut o viata sau nu am fost aproape de dumnezeu ne pierdem pe drum si atunci cind cadem ne e greu sa ne ridicam Nu vreau sa supar pe nimeni eu vam spus doar parerea mea
mirela_halle
Postat pe 17 August 2010 23:15
De la: ELLA_79, la data 2010-08-11 19:23:44
De la: mirela_halle, la data 2010-08-11 17:49:02
De la: kudika226898, la data 2010-08-11 17:39:18Da' de ce nu te sfatuiesti cu el???? [/quote NORMAL CA PRIMA DATA CU EL MAM SFATUIT DAR AHMED MUHAMED ... ??? ..... SAU NUMELE ASTE MI SE PAR VECHI SI SINCERA SA FIU NUMI PLAC SI MAI ALES CA NOI NU LOCUIM INTRO TARA MUSULMANA


felicitari pentru copil.sa ti fie sanatos!
nume....RAUF, MAJED, FAIZ, EHAB, IOSIF....








... numele unui copil nu trebuie sa fie o apartenetza la un grup religios nereprezentativ intr-o tara ... e ca si cum l-ai numi Cristian intr-o tara araba ... ar avea numai probleme toata viata ...

marco918
Postat pe 17 August 2010 23:19
Cum poti utiliza o pereche de patofi cu toc, o geanta si un nud gratios pentru a intra la scoala? http://www.facebook.com/photo.php?pid=30851931&id=1332832643&subject=129389303749416 Aici gasiti raspunsul:D Un raspuns neconventional si indraznet;) Daca va place, dati un Like la pagina Scoala ADC si apoi un LIke la poza. E o concurenta mare pentru Scoala de Publicitate:( :*:* Va multumesc!!!
valentina_v
Postat pe 18 August 2010 12:52
VAD CA SUNTETI F. INVERSUNATI SI VA DAU UN SFAT: MAI CALMATI VA SI NU FITI RASISTI!
GENERALIZATI SI CONDAMNATI FARA SA CUNOASTETI PREA MULTE DECAT DE LA STIRI.DACA DESCHID TV UL LA STIRILE DE LA ORA 5...MI E RUSINE CA S ROMANCA SI CEI DIN TARA IN CARE MA AFLU AR PUTEA ZICE..."CRESTINII FAC ASTA"
EU SUNT CASATORITA DE 11 ANI, AM ABSOLVIT FAC. DE FARMACIE, LUCREZ LA O FIRMA DE MEDICAMENTE INTR O TARA ARABA, AM UN COPIL, SOTUL E DOCTOR, AM O CASA DE VACANTA IN ROMANIA PE NUMELE MEU LA MUNTE.SI NU SUNT DELOC UMILITA CA PORT VAL(ESRFA).
CEA MAI APROPIATA PRIETENA DE FAM. ESTE ROMANCA, CASATORITA AICI DE 30 DE ANI, ARE 2 BAIETI CARE AU FOST TRIMISI LA STUDII IN ROMANIA SI S AU CASATORIT CU ROMANCE.NIMENI NU E UMILIT SI FIECARE ARE VIATA LUI CU BUNE SI RELE.
DACA UN BARBAT ARE UN CARACTER "MIZERABIL", NU TREBUIE SA FIE MUSULMAN SAU CRESTIN SAU ATEU CA SA TE UMILEACSA.ASTA TINE DE EDUCATIA LUI.
CATE DIVORTURI SUNT IN ROMANIA SI CATE CASATORII?
LA STIRI SE URMARESTE SENZATIONALUL CA DOAR N O SA DEA CE FERICITA E CUTARE INTR O TARA MUSULMANA..CA N AR INTERESA.
ELLA_79
Postat pe 24 August 2010 15:32
De la: ELLA_79, la data 2010-08-24 15:32:04VAD CA SUNTETI F. INVERSUNATI SI VA DAU UN SFAT: MAI CALMATI VA SI NU FITI RASISTI!
GENERALIZATI SI CONDAMNATI FARA SA CUNOASTETI PREA MULTE DECAT DE LA STIRI.DACA DESCHID TV UL LA STIRILE DE LA ORA 5...MI E RUSINE CA S ROMANCA SI CEI DIN TARA IN CARE MA AFLU AR PUTEA ZICE..."CRESTINII FAC ASTA"
EU SUNT CASATORITA DE 11 ANI, AM ABSOLVIT FAC. DE FARMACIE, LUCREZ LA O FIRMA DE MEDICAMENTE INTR O TARA ARABA, AM UN COPIL, SOTUL E DOCTOR, AM O CASA DE VACANTA IN ROMANIA PE NUMELE MEU LA MUNTE.SI NU SUNT DELOC UMILITA CA PORT VAL(ESRFA).
CEA MAI APROPIATA PRIETENA DE FAM. ESTE ROMANCA, CASATORITA AICI DE 30 DE ANI, ARE 2 BAIETI CARE AU FOST TRIMISI LA STUDII IN ROMANIA SI S AU CASATORIT CU ROMANCE.NIMENI NU E UMILIT SI FIECARE ARE VIATA LUI CU BUNE SI RELE.
DACA UN BARBAT ARE UN CARACTER "MIZERABIL", NU TREBUIE SA FIE MUSULMAN SAU CRESTIN SAU ATEU CA SA TE UMILEACSA.ASTA TINE DE EDUCATIA LUI.
CATE DIVORTURI SUNT IN ROMANIA SI CATE CASATORII?
LA STIRI SE URMARESTE SENZATIONALUL CA DOAR N O SA DEA CE FERICITA E CUTARE INTR O TARA MUSULMANA..CA N AR INTERESA.
ASTA ESTE PT WDY....CARE MI A VIZIONAT PROFILUL..DECI AR FI VRUT SA AFLE MAI MULTE DESPRE MINE.......
ELLA_79
Postat pe 24 August 2010 15:36
Am avut ocazia sa vad in Occident minunatele familii musulmane...ea, cu val sau ,mai rau, cu iasmac, cu 3-4 copii langa si un sot cu o mecla fioroasa...mitraliera la spate ii mai lipsea...n-am vazut zambet pe fata niciunuia...de asa mare armonie...daca intr-o tara civilizata aratau asa, ce sa zic ce mare fericire e acasa la fanatic... ...hai ca le inteleg pe musulmancele get beget,ca asa au fost crescute, dar pe aburitele care te buna voie se schimonosesc asa, sa-si puna zdreanta in cap si sa -si ia poale de dragul unui tuciuriu terorist, nu le inteleg...oricum, indiferent ce sustin, isi dau seama rapid de prostia facuta...
kudika226898
Postat pe 30 August 2010 03:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog ajutati-mi fetita sa mearga! 2 De la: Larisa25101996 22 Aprilie 2010 14:07
totul despre cresterea in inaltime" 1 De la: gyulya_girl20_yahoo_com 2 Februarie 2010 16:49
gerovital H3 2 De la: utad 8 Aprilie 2010 22:07
Ajuta-l pe Mos Craciun !! 1 De la: kudika095867 20 Decembrie 2009 02:13
As avea vreo sansa in design vestimentar? 1 De la: el3nna16 16 Iunie 2013 12:16