Setari Cookie-uri

DILEMA, MARE DILEMA! bune-ar fi niste pareri...

hei, fetelor, asta era o gluma cu schimbarea orientarii sexuale! nu pot, dom'ne, sa ma las de barbati, ca e prea multi si, unii, putini, din aia multi, e mult prea faini!!! ma-ntelegeti cum zic....asa, care este, din sectoru' 5! asa ca nu ma las de ei, ca nici ei nu vor sa se lase de mine si-ar fi pacat, zau, pentru exemplarele masculine reusite ale speciei umane...care nu m-au cunoscut...inca!!! zau c-ar fi pacat! e-atata peste-n balta si, nu stiu la voi, dar la noi, asa un soare-afara! viata chiar ii minunata...ziceam, mai demult, c-ar trebui sa ma fac reclama ambulanta la astia de la LG, ca io tot timpul zic ca 'life is good', asa ca de ce sa nu iau si bani din asta...si de incercat, o sa incerc, dar, doar asa, de sanchi, sa vad cum ma iubeste femeile...

Postat pe 27 Februarie 2008 17:32
eu una nu as putea acccepta asta.e greu numai sa iti imaginezi ca te inseala,daramite sa-l vezi cu ochii tai si sa si iti dai acordul.daca ai retineri,nu o face,o sa iti para rau si poate o sa incerci sa te razbuni pe el.el ar accepta oare sa o faceti si cu un alt barbat?:)
ps.beton poza ti-ai tras:)
simonaj
Postat pe 27 Februarie 2008 18:11
stai un pic.acum am citit toate comentariile.pai ieri erai cu el si azi gata?pt ce?pt o chestie de genu asta te-ai suparat?nu e pacat daca va intelegeati asa bine?am rams masca:(...pai nu renunta asa usor,fata drga,daca tipu merita...
simonaj
Postat pe 27 Februarie 2008 18:19
mi-a scapat dar nu stiu cati ani aveti tu si iubitul tau.personal, din experienta iti spun, ca la astia cand le intra in cap fantezia asta greu le iese.am ajuns la concluzia ca barbatii cand incep sa gandeasca [in faza copilariei]asta e primul gand care le trece prin minte.s-ar putea s-o aiba in gene, desi nu sa dovedit stintific eu sunt convinsa.si cum tu ai spus-o ca ti-a iesit porumbelul din gura acum e jale.baiatu acum nu se lasa,ori o face cu tine ,ori cu alta fata,daca nu a facut-o pana acum o va face.barbatii mai au si prostul obicei de a se lauda cu experientele lor sexuale,cuceririle lor si sa fi convinsa ca a spus prietenilor lui ce ar vrea el sa faca si a mai primit si incurajarile necesare.desi suntem casatoriti cu doi copii a trebuit sa fac amenintari serioase ca nu e spre binele lui sa continue cu ideea asta .foarte bine ca ai pus piciorul in prag si daca ai s-o faci vreodata e treaba ta dar cel putin nu o face cu cel pe care il iubesti mai ales daca esti asa posesiva,s-ar putea sa iti para rau.
marilena_marilena
Postat pe 27 Februarie 2008 19:20
simonaj si marilena, mersi de pareri, si de aprecieri, simona! si nu-mi pare rau ca s-a gatat, ca nu (mai) cred ca el ma merita, daca nu ma vrea DOAR pe mine...asta is...dar, cum ziceam, a venit primavara, vineri mai si merg la un bal, si lumea e plina de barbati...si eu sunt tare perseverenta, de felu' meu, c-asa stiu eu, de la loto, ca perseverenta e cheia succesului!!! si-asa ca o sa perseverez...si o sa mai caut barbatul care-mi place mie, asa cum il vreau eu, si care sa ma vrea NUMA' PE MINE!!! si zau nu, nu, nu mai scap porumbelul asta, cand is inlove...o sa-mi satisfac curiozitatile/fanteziile sexuale cu oameni pentru care n-am simtaminte...decat, eventual, din alea trupesti...sa fiti iubite, toate, asa cum vreti si, mai ales, cum meritati!!!

Postat pe 27 Februarie 2008 19:33
ma bucur ca esti hotarata si stii ce vrei,e f bine asa-eh,de-ar fi si barbatii asa...:)
lief
Postat pe 28 Februarie 2008 10:57
apropo de barbati, lief, ei raman niste copii mari toata viata . totdeauna am considerat ca femeile sunt mai mature, mai rationale si mai ancorate in realitate. acu' nu zic ca toti sunt la fel da'... realiatea este crunta.

Postat pe 28 Februarie 2008 14:36
mda..cateodata te intrebi de ce sa schimbi un rau cu alt rau...
lief
Postat pe 28 Februarie 2008 15:17
poate fiindca noul rau poate fi mai putin rau decat fostul rau? si, oricum, cel putin speram asa, pana la proba contrarie...:)

Postat pe 28 Februarie 2008 15:19
Chiar daca e periculos "singur printre dusmani" merita aceasta provocare. "E adevarat k este una din fanteziile de top ale barbatului este sa o fac cu 2". Un mare neadevar. Unele dintre voi au spus insa corect "unii barbati". Eu nu am avut niciodata asemenea fantezii. Oare nu sunt normal? Dar inclin sa cred ca da. Chiar din cele postate de voi imi dau seama ca de la "fantezie" la fapta e o cale atat de lunga, "ca mii de ani" ii trebuie in realitate sa se transforme. Nu ii/le condamn pe cei/cele cu asmenea fantezii, dar eu daca tin la cineva, atunci e a mea si eu al ei, si PUNCT.

Postat pe 28 Februarie 2008 18:04
a,eu am observat ca le place sa vada 2 femei impreuna,sau eventual poate au fantezii cu 2 femei,insa...am observat si ca resping ideea ca una din ele sa fie prietena lor :) atunci nu le mai place,oare de ce ?:)
lief
Postat pe 29 Februarie 2008 12:07
Iulia iubita parerea mea este ca tu ai vrut sa-l testezi
un pic pe fostul tau iubit.Asta e!A picat testul!
Cauta-ti tu barbatul ala care sa te faca sa te simti iubita si numai a lui.Chiar exista si barbati de genul asta.Slava DOMNULUI!Cam rar.... dar daca cauti gasesti.
Sa fi iubita iti doresc!

Postat pe 29 Februarie 2008 14:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am fost înºelat/distrus de cãtre soþie. 31 De la: kudika_980264 2 Februarie 2015 12:46
TRADAT IN DRAGOSTE SAU BLESTEMAT-OARE CATA INFIDELITATE SI PERVERSITATE POATE EXISTA IN OAMENII 3 De la: heaven2007 13 Noiembrie 2009 06:51
nu reuseste oare sa il iubeasca? 6 De la: Dontyyy 8 Februarie 2010 13:23
sa propunem o lege ptr cei care inseala 31 De la: scorpio67 4 Iunie 2010 07:20
pentru corporatistii din Pipera 1 De la: TIGRA 19 Ianuarie 2011 21:56