Setari Cookie-uri

I NEED HELP...PLSSS!!!

un batrin spune o vorba foarte inteleapta (dupa parerea meaa)barbati sunt ca si unbara cu cit vrei sa fugi mai departe de ea cu atit mai greu reusesti....deci cu cit te vede mai disperata dupa el cu atit mai putina inportanta iti acorda,nu mai incerca asa de disperat sa-l faci sa se indragosteasca de tine si in schinb fi cit mai naturala si nul lasa sa inteleaga ca toata lumea ta se invirte i juru lui .....si ca nu este o fire romantica hahahaha toti au unpic de roamtism in ei dan nu toti lasa sa se vada,da zioa lui lasa-l pe el sai faca un cadou tu dai doar indiciu fai cadou o lenjerie intima de barbati (tanga daca se poate) si intreabal daca stie cum se folosesc...eventual adauga si o pereche de catuse cu puf :-)) daca zice ca nu stie sau ceva de genu esti nebuna cum poti sa te gindesti la asa ceva oferete tu sai arati (inveti )ce ar putea sa faca cu ele ...cred ca va fi un succes.BAFTA
PS barbati nu aleg sa se indragosteasca O FAC DIN GRESEALA
geo_geo822000
Postat pe 11 Martie 2009 12:47
De la: lili_lilisor2006, la data 2008-04-06 17:18:58Toata lumea imi zice acelasi lucru...ca nu merita!stiu..poate aveti dreptate,dar din nefericire eu cred ca deja simt ceva pt el si imi e greu sa-l las!poate ca e mai bine sa o fac acum decat sa o fac cand lucrurile vor ajunge prea departe(pt mine,bineinteles) si sa am si mai mult de suferit...chestia cu perioada de liniste nu prea cred sa aiba vreun efect pt el...poate doar sa-l indeparteze si mai tare!cine stie?pt moment am sa mai continui ceva timp sa vad dak se schimba sau nu..doar ca eu nu prea il inteleg..el zice ca ma place..ca sunt femeia care el a cautato intotdeauna..dar ca asa e caracterul lui,o fire mai inchisa ce nu isi arata sentimentele..dar parca e prea mult!ms mult pt sfaturi oricum :(
geo_geo822000
Postat pe 11 Martie 2009 12:52
De la: geo_geo822000, la data 2009-03-11 12:52:49
De la: lili_lilisor2006, la data 2008-04-06 17:18:58Toata lumea imi zice acelasi lucru...ca nu merita!stiu..poate aveti dreptate,dar din nefericire eu cred ca deja simt ceva pt el si imi e greu sa-l las!poate ca e mai bine sa o fac acum decat sa o fac cand lucrurile vor ajunge prea departe(pt mine,bineinteles) si sa am si mai mult de suferit...chestia cu perioada de liniste nu prea cred sa aiba vreun efect pt el...poate doar sa-l indeparteze si mai tare!cine stie?pt moment am sa mai continui ceva timp sa vad dak se schimba sau nu..doar ca eu nu prea il inteleg..el zice ca ma place..ca sunt femeia care el a cautato intotdeauna..dar ca asa e caracterul lui,o fire mai inchisa ce nu isi arata sentimentele..dar parca e prea mult!ms mult pt sfaturi oricum :(
barbati nu aleg sa se indragosteasca se intinpala din gresela..........
geo_geo822000
Postat pe 11 Martie 2009 13:00
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-04-06 17:03:06abia 2 luni????si vrei sa ii faci un cadou care sa il impresioneze ata de mult incat sa se indragosteasca de tine???ori mai ai de asteptat... ori mai bine lasa-l.din principiu barbatii fac pe greu accesibilii dar..sti ceva,incearca sa iti impui cateva zile de liniste totala,nu ii raspunde la telefoane ,la mesaje sau orice de genul asta si vezi cum te simti tu,analizeaza ceea ce simti tu ,nu e prea important ca vrei sa il faci sa se indragosteasca de tine,doar pt ca vine ziua lui....
ai putea avea surprize placute....sau cel putin certitudini dureroase.bafta


de acord cu tine
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 15:28
sal la toata lumea..pai sa vedem..hmmmm..sa se indragostesca??..oare de ce majoritatea cred ca intr-o zi de nastere sau ziua indragostitilor sau ce-o mai fi se poate intampla ceva supeer woooowwww bomba cum ar fi sa te indragostesti??..eu cred ca iti bati capul prea mult...mai bine fa-ti tie un capriciu sa fie ziua ta nu a lui...plus ca dupa 2 luni sa fim realiste nu o sa-ti zica dintr-o data de ziua lui tocmai ca rezultat al surprizei atle TE IUBESC...poate poate daca-i cumperi cumva o masina sau poate un trio ca majoriatea barbatilor isi doresc asa ceva... ..fi mai relaxata ...iubirea vine cand nu te astepti si daca nu-o fi din partea lui nu-i capat de lume ,,masculi feroce mai sunt...numai bine
elissabeth
Postat pe 12 Martie 2009 20:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
este foarte rece,cred ca vrea sa ne despartim 79 De la: AdrianaR 25 Ianuarie 2011 22:33
CE ZICETI? 34 De la: kudika325074 15 Octombrie 2010 01:45
cum sa il uit? ajutati`ma va rog 13 De la: brunettalore_yahoo_com 27 Mai 2009 17:38
As dori un sfat 16 De la: kudika443864 12 Octombrie 2011 00:51
Ce vrea de la mine ? 89 De la: xardasxp 5 August 2011 21:38