Setari Cookie-uri

BARBATI!!!!PAREREA VOASTRA CONTEAZA!!!!



mama sb de numa:atentie la taica ce vrea sa fie:angelica,v ampa romantica,fatala,virgina(mai rar),puternica care emana finete ,pasiune animalica ,copilarie ,foc si naivitate. ...v-am pupat
mickyyo_parintele
Postat pe 21 Octombrie 2008 05:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-16 14:25:39
De la: anderson, la data 2008-10-16 14:19:04eu prefer varianta 2


care mama???? pai daca eu ma imbrac si ma fardez ca o parapanta si mie mi se pare ok... iar cand ma intalnesc cu iubitul el saracul nu stie pe unde sa scoatra camasa ca a iesit cu un "colibri" pe strada sau oriunde altundeva ce facem????

pt mine conteaza parerea omului de langa mine... nu numai in privinta vestimentatiei....
cat desper faptul ca nu ma las manipulata asta e o alta poveste....ideea este ca totusi....conteaza.




hm ema, ceapa ta... "parapanta"ai?si cand l-am folosit eu mi-ai sarit in cap ca is misoginsi multe de alea stii u bine....hmmm ....ce e o parapanta?
mickyyo_parintele
Postat pe 21 Octombrie 2008 05:39
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 26 Decembrie 2008 12:58
He he he ai dreptate la faza cu barbatii se bat cu pumnul in piept ca vor o tipa egala cu ei.Nu vor nene asa ceva pentru ca in capul lor se naste imediat indoiala daca din pozitia de egal reuseste sa-mi sara in fata.Am vazut asa de multi barbati manipulati de femeile lor care nu erau nici pe departe asa cum ii lasau pe ei sa creada ca sunt.Dar ce conteaza?Ei erau fericiti in nnestiinta lor.Barbatii
bebita67
Postat pe 24 Februarie 2009 14:44
ai dus totul la extreme..nu dispera..exista cai de mijloc
baiat_anonim
Postat pe 27 Februarie 2009 16:13
femeia ideala nu isi bate joc de tine atunci cand esti de treaba si te iubeste chiar si cand nu esti certat cu ea. femeia ideala nu te pupa in fund atunci cand esti baiat rau, te iubeste fara sa iti arate prea mult, iar atunci cand esti certat cu ea nu te suna non stop... cum arata femeia ideala? destul de bine cat sa mai ramai dimineata acasa desi ai intarziat deja la servici. femeia ideala stie sa te faca sa te simti barbat, bun la pat, vorbeste cu tine chiar si cand vrei tu.
obsession
Postat pe 28 Februarie 2009 05:29
in mom cand un barbat (si nu numai) are anumite pretentii....trebuie sa si ofere...de exemplu dk unul vrea sa aiba o "doamna in societate" trebuie sa fie si el domn la randul lui...ca o doamna ca aia nu va accepta langa ea unul mai putin manierat sau care face mai putin decat ea...si tot asa....fiekre trebuie sa ne vedem lungul nasului cand avem pretentii....toti barbatii vor ca ele sa fie dive in pat...dar poate ei nici makr sa se deschida la pant nu sh=)) vai....deci fie barbatii,fie femeile treb sa caute sa ceara ce ofera
camy_doll
Postat pe 16 Aprilie 2009 17:01
De la: obsession, la data 2009-02-28 05:29:45femeia ideala nu isi bate joc de tine atunci cand esti de treaba si te iubeste chiar si cand nu esti certat cu ea. femeia ideala nu te pupa in fund atunci cand esti baiat rau, te iubeste fara sa iti arate prea mult, iar atunci cand esti certat cu ea nu te suna non stop... cum arata femeia ideala? destul de bine cat sa mai ramai dimineata acasa desi ai intarziat deja la servici. femeia ideala stie sa te faca sa te simti barbat, bun la pat, vorbeste cu tine chiar si cand vrei tu.


mi-a palcut foarte mult raspunsul tau:D bravo.... ...dk toti ar gandi ca tine...:p
__XXX__
Postat pe 16 Aprilie 2009 22:27
jeez...identitatea unei femei, si de altfel, a oricarei persoane, nu e favorabil sa depinda de ceea ce se considera a fi placut unui barbat, pentru ca astfel devine un mijloc nu un scop in sine. Toata emanciparea femeii e inutila daca exista oameni ce inca gandesc astfel: ca o femeie tre sa se dezvolte dupa niste tipare ghidate de sexui opus. Sexele sunt diferite doar din punct de vedere anatomic, fiecare are sanse ideal egale in societate, deci femeia e o persoana, o entitate cu un caracter dorit de ea pentru implinirea de sine si nu din dragoste pt un barbat- el poate sa nu mai resimta acest sentiment, sa paraseasca femeia, oricate sacrificii ar face ea. E adevarat ca fiecare om are nevoie de un model de evolutie a caracterului, insa mie mi se pare mai potrivita pt acest scop o perspectiva globala, cu sensul k exteriorul sau societatea, prin toti oamenii si relatiile dintre ei, sa fie luate in considerare cand se procede intr-o actiune,altfel spus, consecintele unei decizii sa fie gandite pe un plan global nu doar sentimental.
O femeie e o femeie, e cine e, pt sine nu pt un tip.
devii
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:22
Draguta, simpla,copilaroasa cateodata, cu umor si spirit al aventurii. Sa nu puna zorzoane pe ea si o tona de machiaj, sa ma sustina, sa ma respecte, ..sa ma faca sa ma simt barbat si, nu in ultimul rand, sa fie femeie.
mihaib
Postat pe 3 Octombrie 2009 20:00
O femeie, este asa cum o identifica Caracterul si Personalitatea care si le-a insusit pana a ajuns sa simta ca e Femeie.
Natura unei femei este de cand Lumea: delicata, atragatoare, gingasa, cu feminitate, gratie, atenta, organizata, deschisa, radioasa, devotata, sincera, neconditionata, afectuoasa, serioasa dar si copilaroasa, ospitaliera, observatoare dar fara sa intervina, fotogenica, calduroasa, saritoare, conservatoare dar luptacioasa cand isi alege barbatul, cumpanitoare, cate o data ideologista dar cand e necesar, maleabila, seducatoare, inventiva, onorabila, diplomata, generoasa.
Toate aceste insusiri insumeaza Farmecul de care Barbatul se bucura si nu fac parte din formalitatile de comportament ale Femeii si nu sunt necesare sa le invete, ci sa nu-i fie teama sa le lase libere sa se manifeste altfel orice femeie pare ridicola incercand sa fuga de natura ei proprie.
kudika074856
Postat pe 23 Noiembrie 2009 19:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce se ascunde in spatele afirmatiei : ''Ar fi bine sa nu ne vedem zilnic, pentru ca vom deveni dependenti unul de altul.Dar totusi nici prea rar."? 55 De la: GABYTA13 29 Noiembrie 2009 18:42
Am nevoie de ceva sfaturi dak va rog.. 12 De la: dydy88 5 Martie 2010 00:21
heey! 4 De la: i_andra 31 Octombrie 2009 12:09
What Women Want in Men 4 De la: Monis86 25 Iulie 2009 18:44
am nevoie sa ma ajutati sa inteleg ceva :) 25 De la: kudika310661 29 Aprilie 2011 20:38