Setari Cookie-uri

ce nu am avut sau nu avem curajul de a spene partenerului/ei noastre

Vai Oanaoana42! Ce dus rece mi-ai aplicat! Adevarul e ca m-ai cam prins!!! Eu inca il iubesc si, da, mi-e frica sa-l pierd... poate de aceea nu am avut puterea sa-l insel! Of...Cel mai indicat ar fi sa dau cu el de pamanat, ori la bal ori la spital! Mai bine acum...

Postat pe 24 Iunie 2008 15:44
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-06-15 07:20:55AM MAI VAZUT CCEVA:CAND O STATISTICA SPUNE CA LA40 DE ANI O FEMEIE SE SIMTE CEA MAI IMLINITA ,ESTE CEA MAI MARE IDIOTENIEEEEEEEE!!!!!!!!!!!DRAGA GEANNIE NU MAI TRAI DIN REVISTE SI DACA NU MA CREZI PE MINE FA TU STATISTICA ORIUNDE IN BUC. SAUIN LIME SI VEI VEDEA CA :FEMEIILE DUPA 30 DE ANI, CATEVA RIDURI 5/6/10ANI DE CASNICIE,MUNCA, PROSTITUTIE,1/2 COPII, INCEP SA O IA RAZNA!!!!!! LA ZIUA EI LA 35 DE ANI 85 LA SUTA SE PLANGE MAI RAU CA LA 30.DUPA ASTA INCEPE DELASARE,POATE UN AMANT MAI TANAR SI CAT MAI MULTA NEFARICIRE.SUNT FEMEI CE NU VOR RECUNOASTE NICIODATA,VOR SPUNE CA AU BANI, COPII FANTASTICI, SOTI IUBITORI CARE AU SECRETARE DE 20 DE ANI ,MAREA MAJORITATE SE ASCUND IN SPATELE ACESTOR LUCRURI SI AL PUNGILOR DE SHOPPING PLINE CU COTROACE.
AM 2 EXEMLE DIN VIATA MEA DOAR:UNA A FOST SEFA MEA 4 ANI ,AM AVUT O POVESTE INCREDIBILA CARE AINCEPUT BINEINTELES CA AVENTURA SI A DEVENIT O DRAGOSTE POSESIVA SI OBOSITOARE.ACEA FEMAIE APSOLUT SUPERBA DE 30 DE ANI (9 MAI MULTI CA MINE)CASATORITA LA 20 CU UN COPIL DE 10 ANI,CU UN PLUTONIER CE A AJUNS ACUM GENERAL LA SECYRIUSTI ARE TOTUL PE LUMEA ASTA DAR A RECUNOSCUT DE 100 DE ORI CA AR DA TOTUL ,TOTI BANII DIN LUME PENTRU PACE INTERIOARA CARE VINE DOAR DIN NOROC DE LA SOTI.DE LA O CASNICIE FERICITA POZITIVA CU UN BARBAT CARE STIE SA FACA FEMEIA SA SE SIMTA UNICA SI FRUMOASA INTOTDEAUNA.ACEL SECURIST NU POATE.
AIA CARE STAU IN FOTOLIU MROSIND A BERE NU POT,AIA CARE MUNCESC TARZIU SI IN WEEKEND NU POT,AIA CARE NU EXISTA NU POT,MAMELUCII NU POT,DUPA 10/15 ANI DE CASNICIE NU MAI ESTE USOR IAR FEMEIA DEVINE DIN CE IN CE MAI SENSIBILA,IN CELE MAI FERICITE CAZURI SE TRAIESTE IMPREUNA DIN OBISNUINTA,COPII,VECINI,LUME,PARINTI.IN CELE MAI NEFERICITE SE STA IMPREUNA DIN NESIGURANTA,FOAME ,DELASARE,SI PROSTIE.
VIATA UNEI FEMEI LA 40 DE ANI MARITATA SAU NU, CU COPII SAU NU ,NU POATE SA FIE UNA FOARTE IMPLINITA.
FAC IO STATISTICI DE 10 ANI SI NU AM VAZUT DECAT CATEVA CAZURI IZOLATE CU ADEVARAT IMPLINITE,SI DOAR LA NEBUNII AIA DE AMERICANI SAU IN BRAZILIA UNDE SE DIVORTEAZA IN DRACI SI SE RECASATORESTE LUMEA IN DRACI DE DRAGUL INDRAGOSTELII
TREBUIE TRAITA VIATA CA PE ULTIMA ZI ,IAR IN TARA STA DEOSEBITA MENTALITATEA TREBUIE SCHIMBATA IN BINE NU CA TOATE PUSTOAICELE DE AZI CARE ALEARGA MAI TARE DECAT UN BMW
ANGELO NEDORMITU
CIAO
annne22
Postat pe 30 Iunie 2008 18:24
Buna, interesanta perspectiva
de-as trai din reviste, n-as mai fi aici pe forum...
asa cum spuneai si tu, sansa ti-o acorzi singur/a in viata
ai de ales
vrei sa te simti mizerabil pt ca.../pt ca.... este simplu: o poti face
vrei sa te simti bine in pielea ta?
adesea de tine depinde (exceptand situatiile medicale)!!
noi ne definim cine suntem in relatie cu celalalt nu el sau ea, nu altii, nu altele

Postat pe 24 Iulie 2008 19:41
am relatii sexuale de aproximativ 3 ani, cu acelasi partener si nu am reusit niciodata sa ajung la orgasm vaginal...ce pot sa fac?
adriana0711
Postat pe 8 Octombrie 2008 17:10
eu vorbesc cu iubitul meu despre orice, nu mai exista secrete sau ceva.....dar acum cum as putea eu sa-i zic ca m-am sarutat cu 2 tipi cat am fost departe de el?nu cred ca m-ar intelege si daca stau sa ma gandesc nici nu am scuza...ce pot sa zic?aratau super bine si eram si curioasa cum saruta nu l-am mai inselat inainte de asta, si nici nu as vrea sa-l pierd pt ca e totul pt mine..asa ca cel putin in viitorul apropiat asta e o chestie ce nu as putea sa-i zic..
scumpi_k
Postat pe 18 Octombrie 2008 02:32
in relatia cu iubitul meu el nu-mi spune niciodata ca ma doreste sau ca vrea sa faca dragoste cu mine, ceea ce pe mine ma indeparteaza si ma face sa devin mai indiferenta. si tare ma tem ca la un moment dat o sa ne despartim pt ca nu primesc afectiunea necesara. am vb cu el de multe ori cu privire la acest aspect, dar degeaba. il provoc la discutii, dar mai multe de un te iubesc si mi-e dor de tine nu obtin de la el. problema e ca imi piere si mie cheful de zbenguiala, imi fac tot felul de idei si in final (pe langa altele) ma gandesc cat o sa mai rezist asa.( dragoste doar o data pe saptamana , cand se poate si nu de fiecare data satisfacuta)
sunt_doar_o_pisicutza
Postat pe 21 Februarie 2009 23:08
poate ca ii este teama sa nu-l crezi un obsedat dupa sex.
poate nu-i infocat dupa sex.
in amandoua cazurile insa, daca dupa vorbaraie nu iese la iveala cu ciucurelu', treci la amenintari. mai intai voalate, ca niste aluzii fine!

Postat pe 21 Februarie 2009 23:32
in general o data pe saptamana e prea mult?!!! weekendul asta n-am primit nimic de apropo-uri si aluzii de tot felul m-am saturat. nu stiu cum draqu sa mai procedez ca mi s-au urcat hormonii la cap si sunt tare nervoasa si irascibila.
sunt_doar_o_pisicutza
Postat pe 22 Februarie 2009 17:05
In general,cuvintele raman cuvinte...nu trebuie sa spunem nimik,trebuia sa aratam,sa demonstram... deeaba spui daca nu simti si nu arati ce simti :)
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Februarie 2009 17:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un ajutor va rog 17 De la: kudika344248 20 Februarie 2011 23:27
copiii cu dizabilitati 1 De la: julia_stancu 2 Septembrie 2012 15:02
imi caut fratele 1 De la: kudika_23666 17 Decembrie 2012 20:44
2 sufletele 1 De la: diana1981 22 Ianuarie 2009 19:33
topic pentru priteni buni 11 De la: erikahd2008 17 Martie 2009 05:29