Setari Cookie-uri

LOC DE DAT CU CAPUL!!!

daca shtie cineva ceva, va rog din suflet!!!LUMINATZI-MI SI MIE MINTEA ASTA INTUNECATA!!!!Stefule, spune-mi tu!k tu eshti ala care tre sa ma mai invete!educatzi haremul!!!!!!pai spune tu!ce am eu cu oana? sau, oana draga! dc intr-o buna zi vei intra aici si vei vedea ce am scris akum!te rog sa imi spui cu ce te-am ranit eu p tine si cu ce tzi-am greshit atat d rau inkat sunt dushmanka ta no. 1 ?????!!!!!!hai sa punem o data pt totdeauna kapat acestei situatzii k eu una nu o mai suport! spune-mi pt ce trebuie sa imi cer scuze fata d tine si dc asa e, o voi face!

Postat pe 7 Iunie 2008 10:18
:(((((((((((((((((( uite dom'le cum m-au parasit toti d aici!!! :(((((( am ramas singurika!!!!! :(((((

Postat pe 7 Iunie 2008 11:19
deiuta....nu ai mintea intunecata puiule...doar ca...pe cine nu lasi sa moara...mai departe stii tu...fiecare are opinia lui si atunci cand opiniile nu corespund....iese fum...ies scantei...dar tu fii linistita ca nu ii putem schimba noi...te pupic si un weekend placut
ginetta
Postat pe 7 Iunie 2008 12:04
Stef, daca mi-ai fi adresat aceste vorbe in lumea reala, puiule, ti le plateam, asa in caruciur cum sunt!Esti sub orice critica, mai magar batran!Cand am fost la tine in casa si ai vazut in ce stare de sanatate ma aflu, iar acum faci tot circul pe care il faci, sincer sa fiu, n-am inteles de ce!Ce ai de castigat????A...da,cat de prost pot sa fi....suntem romani, iar lumea se strange in jurul aluia care tipa mai tare....Da!Asta ai de acstigat!Iar cum pe forum sunt majoritate femei...e de explicat!
Cat te mai suporta sotia?
Oricum, tine minte ce ti-am spus la inceputul postului, iar daca vrei sa ne lamurim, scupule, cauta-ma!
Oricum, cele doua - trei cuvinte (poate) jignitoare ale mele, sunt acoperite cu varf si indesat jignirile pe care le suport de la tine!Ba chiar le-au depasit cu mult,si intreci masura, dragutule!Dar, poate asa se poarta la voi la Snagov, nu ca la noi la Bucuresti la periferie....
Mari, vad ca tu te simti jignitia de la orice, asa ca mi-e frica sa-ti spun si "Sarut mana", ca cine stie cum mai interpretezi!In ceea ce priveste aia 20.000 euro, pe care nu stu cine ii scosese in pagina anterioara, eu nu am spus nici o suma, si nici nu am cum sa spun, deoarece inca nu se stie exact cat vor costa tratamente, analize, etc...Dar, ca de obicei, aici se foloseste tactica cu "pusul cuvintelor in gura altuia"...daca tine, tine, daca nu, macar s-a incercat!Cinea s-a aferit doar sa achite tot ce tine de tratamente.Atat!
Melinduta, cand a inceput schimbul acela de cuvinte intre doua fete, Oana81 si inca cineva, eu am facut confuzia regretabila intre tine si acea cineva iar daca te uiti cu atentie in posturile din perioada aceea vei gasi si unde imi cer scuze de confuzie!Dar scuzele mele erau poricum acoperide de tirada furibunda a pretenului nostru comun, Stef!Asa ca este de inteles ca un post amarat ti-a sarit din vedere!

Postat pe 7 Iunie 2008 13:12
Cosmin:"Am fost contactat si mi s-a spus sa stau linistit, ca in limita a 20.000 euro se va achita totul, la cent! Asa ca, nu am ce face decat sa va mltumesc inca o data pentru binele facut!" astea sunt scrise d tine cu o pagina inainte!Cine pune cui cuvinte in gura?

Postat pe 7 Iunie 2008 13:31
Am spus "ïn limita", nu ca imi baga cineva in cont acum 20.000...as vrea eu!v-as da si voua!

Postat pe 7 Iunie 2008 13:58
dragii mei, eu am plekat! va doresc un weekend minunat si distractie maxima!!! sa aveti parte de zile insorite si sa fiti cumintzi! pupici! am trimis soarele catre Snagov k sa facetzi si un gratar...dar sa va mai ganditzi si la noi, da? :P

Postat pe 7 Iunie 2008 14:33
mersi pt cafea,chiar e buna,de la o fata asa ca tine,te tuc de nu te vezi!
mari58
Postat pe 7 Iunie 2008 14:43
pupici dragilor! va doresc un weekend de vis! :)))

Postat pe 7 Iunie 2008 14:45
Bai fetelor ..pe mine cred ca vrea sa ma manance lupul ...:))) Maraie..maraie..si-a scos si dintii la vedere...sa-mi fei frica?????!?!?:))))) Hai ..un sfarsit de saptamana logic..:))) va pup...
mia_mia
Postat pe 7 Iunie 2008 17:25
hei...fetelor....azi nu da nimeni cu capsorul aici? ?nu vrea nimeni?..sa nu-mi spuneti ca ati plecat deja in vacanta...nici la cafeluta nu ati venit....nasol...va pupic si va astept maine la o cafeluta delicioasa.....
ginetta
Postat pe 8 Iunie 2008 16:11
venii si eu sa ma dau cu,capsorul de pereti si plec repede ca am musafiri.baietii au plecat deja spre ELVETIA.deci HAI ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!!!hai FRANCIA!!!!!!!!!! deci relaxativa putin dragelor ca puteam sa o luam mai rau.

Postat pe 8 Iunie 2008 20:17

CE FRUMOS..!!!!..Am primit CELE ,mai frumoase si calduroase RAZE de SOARE la SNAGOV...!!!!!!multumesc ,DOAMNE TIE !!!Si...,cate STELE.....!!! ce.., MULTE si MINUNATE cadane.., roiesc in jurul meu..!!!

Postat pe 8 Iunie 2008 21:00
un pup mai draga sultane...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Iunie 2008 21:28
Ce te duce capul, atata te bucura...cadanele!Cum ar fi, daca ai avea in jurul tau niste copii minunati, dar izolati de soarta si de comunitate intr-un camin, care-ti recita pozii, sau un grup de batrani izolati de aceiasi factori intr-un ccamin, care se uita la tine, vizitatorul (care le-a adus un pachet de biscuiti pe care unii nici n-au voie sa-l manance, sau nu pot, ptr ca nu au dinti),ca la Fat Frumos sau Ileana Cosanzeana, cazut din povesti in apropierea lor, tot asa de mult te-ar bucura?
Sau ti-ar fi sila de ei si i-ai jigni asa cum ai mai jignit oameni bolnavi?Multumeste-i lui Dimnezeu pentru altceva, ca ti-a adus o sotie frumoasa si extrem de intelegatoare, nu ca roiesc cadanele in jurul tau!
Ma intreb in permanenta cum suporta sotia ta, toata compania asta a caanelor!...Alta te dadea afara din casa, de mult...A...am uitat, e casa ta nu a ei...Norocul tau!Repet: Multumeste-i lui Dumnezeu ptr sanatate, fericire, bunastare, nu ptr cadane...PACATOSULE!!!!!

Postat pe 8 Iunie 2008 22:58
multumesc ema iordanescu, scumpa fata..si tie etta70, gainusa mea draga..,lui lion king ..,pentu ca m-ati onorat cu prezenta voastra la Snagov si prietenilor nostri comuni !!! MULTUMESC DOMNULUI,ca VA CUNOSC si mi-a oferit o sotie MINUNATA , IUBITOARE ,EXTREM DE INTELEGATOARE si care imi iubeste HAREMUL ,LA FEL DE MULT CA SI MINE...!!! Deiutza si mari58,ramane doar sa va intelegeti voi,cand plecati...,SULTANUL VA ASTEAPTA IN PATUL MATRIMONIAL...!!cu mare bucurie...

Postat pe 8 Iunie 2008 23:51
eu iti multumesc pt tot ceea ce a insemnat pt mine personal acest weekend si tie draga mea cadana sefa si tie etta si tie lion king si tie melinduta si tie amme22 si tie octaia si voua celor care desi nu v-am numit ati fost acolo alturi de noi si tuturor celor care ne-au sunat si ar fii vrut sa fie alaturi de noi,chiar si fratelui meu pt vizita scurta dar ...folositoare.pt ca datorita voua ....am trecut cu bine peste necazul care a 2 oara in doi ani se abate asupra familiei mele. va multumesc pt ca existati suflete mult prea mari pt o lume atat de mica....un sincer si din suflet MULTUMESC!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iunie 2008 00:57
apropo de topic, am avut ocazia sa dau cu capul de pragul de sus si abia acu l-am observat si pe cel de jos....deci pt detalii : http://www.kudika.ro/comunitate/ema_iordanescu/poze/album/8287.html
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iunie 2008 01:00
doamne,dragii mei prieteni citesc si ma crucesc pina unde poate ajunge rautatea umana.am incercat sa nu ascult intuitia mea si uite pentru ce am stat ca o miloaga la usile asociatiilor umanitare cu mana intinsa asteptind un raspuns...........nu pot sa cred ca boala poate transforma pe cineva asa.......dar nu este vorba de boala aici este vorba de grandomanie ,nesimtire si lipsa de caracter.stef pentru tine nu am cuvinte ........iar marinimia ta este nesfirsita iar orice ar fi pastreaza ti sufletul la fel.doamne sint consternata .......nu pot sa cred ce se intimpla!stef ar trebui totusi sa pui discutia pe forum deoarece eu personal am apucat sa retrag cecul din banca dar am apelat si la marinimia altor oameni fata de care ma simt vinovata.DOAMNE IARTA-MA!si voi toti cei la care am apelat!niciodata nu am cerut nimic pentru mine iar acum ma simt prost pentru ca am cersit pentru cine nu trebuia!

Postat pe 9 Iunie 2008 03:20
pot sa ma dau si eu cu capul de vreo 3 ori pe aici?
n-am avut rabdare sa citesc toate comentariile... imi face si mie un rezumat careva? care e conflictul?
OanaTrifu
Postat pe 9 Iunie 2008 09:33
francia,Dumnezeu a vazut ce am facut,stai linistita,nici eu nu am cerut pt mine niciodata nimic,daca am avut,am mincat,daca nu am rabdat,dar si pe mine cind mia fost greu,mau ajutat strainii,de aia am sufletul asa cum il am.iti doresc tot binele din lume,distractie placuta cu ai tai,si bronzeazate si pt mine.Duminica am facut ce am promis,te pup!
mari58
Postat pe 9 Iunie 2008 09:57
scuzati de cuvintele care vin atat de tarziu!!!....am petrecut un week-end de vis!!!...nu am crezut vreodata ca pot discuta si petrece cu niste oameni pe care abia i-am cunoscut,ca si cum i-as cunoaste de-o viata!!!....NU AM CUVINTE SA EXPRIM FERICIREA SI RELAXAREA PE CARE LE-AM SIMTIT IN ACESTE ZILE!!!......TANTICA,TIE ITI MULTUMESC IN PRIMUL RAND,CA ESTI OFEMEIE,O MAMA SI O SOTIE EXTRAORDINARA!!!....apoi sotului meu, care este la fel ca si Tantica!!!....si apoi voua ,prietenii mei,Ema si Stef(pupa-l mama de morcovel dulce!!!) si tuturor care ati fost sau ati dorit sa fiti alaturi de noi in acest week-end,prin intermediul telefonului!!!....mi-ati facut viata mai frumoasa si mi-ati intarit increderea ca exista miracole!!!....va pup pe toti si ma gandesc tot timpul la acea PETRECERE MONSTRUOASA A PRIETENILOR DE PE KUDUKA!!!...cum a zis nasa....pupici dulci pentru toti....

Postat pe 9 Iunie 2008 12:45
:))))) mamaa, iti dai seama ce distractie??
ma bucur ca ati petrecut frumos! si poate, ne intalnim o data toti!

Postat pe 9 Iunie 2008 12:57
etta ma bucur ca v-ati simtit bine...v-am spus si ma repet as dori sa am in viata de zi cu zi..prieteni precum sunteti voi...si stii ca este o vorba...sa fii om e lucru mare....mai departe....stiti voi....dar stau si ma intreb de multe ori..si acum va rog sa-mi spuneti parerea voastra..de ce in viata asta de ca...,ne intelegem mai bine cu strainii si nu cu ai nostrii?..de ce, ajutor primim de cele mai multe ori de la straini?...asa este etta..exista miracole ...nu trebuie sa ai nu stiu ce diplome si 10 facultati sa-ti mearga bine...parerea mea...trebuie sa ai sufletul curat...sa te rogi la d-zeu pentru sanatate..asta este cea mai importanta avere a omului...sanatatea...sa nu invidiezi...sa nu judeci pe nimeni..ca acolo sus cineva te vede si te iubeste...
ginetta
Postat pe 9 Iunie 2008 13:03
eheeee!atzi cam rupt usha weekend-ul asta!v-atzi facut de cap cu sultanul, ha? d aia ne-atzi lasat singure p aici sa ne dam cu capul d toti peretzii ashtia si sa ne facem sange rau k altzii se distreaza si noi...ne lingem ranile in continuare?????:) acum serios vorbind, ma bucur sincer pt voi, k atzi reushit sa va intalnizti si k v-atzi simitzit bine impreuna!suntetzi nishte scumpi!etta, draga, ai o voce d numa'numa'....ai reushit sa imi nenoroceshti de tot urekiusha asta care si-asa era vai si-amar d ea! va pupacesc dulce si ma bucur k v-azti reintors! franceeeeeee!!!!!! mi-e dor de tine, mamika!!!!te pupacesc d o mie d ori si iti doresc concediu plakut in continuare!!!!hai, baietzii!!!!azi joaka romanika, asa k.....hai, baietzii, haide, hai, vrem un goooool!!!!

Postat pe 9 Iunie 2008 13:11
sti ginetta de multe ori mi-am pus aceeasi intrebare ...referitoare la straini si familie,singurul raspuns cat de cat normal pe care l-am gasit e o veche zicala....."rudele ti le da Dumnezeu,PRIETENII ti-i alegi tu." si cred ca asta spune totul. prietenii ii alegi cu sufletul ,pe aceeia adevarati,si multumesc lui Dumnezeu pt oameni ca stef si tantica si ca etta si lion(sorin),pt ca sunt adevarati prieteni pt cei care stiu sa aprecieze sufletele,stef ti-am mai spus odata....imi doresc ,atunci cand voi fii batrana si stafidita sa fii apucat sa traiesc macar o mica parte din iubirea care te leaga pe tine de sotia ta minunata si sa fii avut macar o mica parte din inima ta imensa!!!!! sa ne traiesti 1000 de ani ....in urma dusmanilor(o vorba de duh de-a bunicii mele) iar eu adaug ...daca nu ani reali macar in amintiri.
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iunie 2008 13:21
pai sa shtii, ema draga!mare adevar ai grait!!!din fericire cred k mi-am ales CEI MAI BUNI PRIETENI!!!!!si cu sufletele atat d mari inkat nu incap nici intr-o alta galaxieeee!!!!!va pupacesc dulce!!!!!!!!

Postat pe 9 Iunie 2008 13:35
melinduta draga mea.., CITESTE STATUSUL MEU...!!!!ACOLO AU LOC TOATE STELELE SI SOARELE SI LUNA SI ALTE GALAXII...

Postat pe 9 Iunie 2008 14:01
dragutzuleeeeee, am vazut status-ul tau!!!l-am observat mai d mult!!!:D vezi, sunt atenta la detaliile cand vine vb d sultanul meu scump si drag!!!!:D pupici!!!

Postat pe 9 Iunie 2008 14:32
si eu pe tine..,mult ,mult..,mica cadana!!!si pe voi toate celelalte...!!

Postat pe 9 Iunie 2008 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello 8 De la: pisicuta_trista 30 Aprilie 2009 15:30
Jolie catelusa superba, metis terrier, isi cauta stapan 4 De la: kudika146625 11 Aprilie 2010 18:52
Au inchis Institutul Cantacuzino!!! Oare si-au dat seama cati bani li s-au scrus printre degete??? 5 De la: marco918 5 Martie 2010 23:38
Ce intrebare sa pun sa nu mai supar mironositeºe de pe aici? 81 De la: Don_Quijote 29 Iunie 2013 11:10
tatuaj 5 De la: sita_murt 20 Mai 2010 05:08