Setari Cookie-uri

LOC DE DAT CU CAPUL!!!

ce minunat e aici!!!dar trebuie sa ma retrag.. sa ma ocup de pregatirile ,pt primirea Inaltilor oaspeti!!!va poopik minunilor!!si distrati-va bine...

Postat pe 6 Iunie 2008 15:29
RUSINICAAAA!! voi iar va distrati fara noi???
mamaaa, ce ma inervai! :)))

Postat pe 6 Iunie 2008 15:30
pai vezi, mai onnyta?tzi se pare corect?ei se distreaza si noi...ne dam cu capul!!!vai di mini, ce ciuda-mi vini!:)) deci nu mai pot!explodez in rasete aici!si tare mi-e k mi-o iau in freza k nu sunt singura p aici!hai, onnyta, draga, la o cafelutza k astia doi ne-au tradat!asa, parasitzi-ne!perversilor!

Postat pe 6 Iunie 2008 15:33
:)) nu ma mai joc! pai ei se distreaza si noi?? uaaaaaaaa
hai deiuta la o cafeluta ca ma umflai in fundulet!:)))

Postat pe 6 Iunie 2008 15:38
va salut dragele mele,am citit,plec la munca vb diseara.
mari58
Postat pe 6 Iunie 2008 15:49
BUNA MARIIIII!!! te pup! sa ai o zi buna! :)))

Postat pe 6 Iunie 2008 15:51
mari, imi pare rau, dar voi deja shtiti k eu seara nu sunt p aici :( d aia am si pierdut mereu cele mai tari petreceri si betzii d la clubul ettai si multe altele!asa k...ne vedem poate maine la o cafelutza!ce zici?merge?pupici!fii tare, nu baga in seama ce zice lumea!

Postat pe 6 Iunie 2008 16:28
mersi stef,m-ai lamurit si...scuze fetelor.....norocul meu,a fost tocmai ploaia de care ma plangeam, azi-dimineata.:).in felul asta,nu am avut clienti si am reusit sa citesc si sa inteleg.......
alone
Postat pe 6 Iunie 2008 17:06
pai sultanul asta e ...fenomenal!!! bine k p oaspetzi ii primeshti regeshte, iar p noi ne paraseshti misheleshte!!!! pai asta meritam noi, cadanele tale credincioase??? am plekat, dragutzelor! merg akasa k am gasit, in sfarshit un taxi, p vremea asta e nebunie!!!ploua din nou! :( sa avetzi o zi insorita si distractie plakuta sultanului si tuturor musafirilor! voi fi cu voi in gand si va pastrez mereu in inima, shtitzi asta! pupici!

Postat pe 6 Iunie 2008 17:07
nuuuu nu fii geloasa...data viitore poate mergi tu...cine stie si o s afac eu spume singurica acasa....la mine. fetelor va spun sincer ca abia astept sa ne revedem si sa postam pozele si cu vreme urata si frumoasa daca o fii.numa sa fie.va pupic pt caaaaaa am bagaje de facut in sera asta.
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Iunie 2008 17:47
stef... pai ce faceti??? voi toti prieteni si acum va certati? am vazut ca s-au facut 2 tabere... rora a ramas cu iussy...

Postat pe 6 Iunie 2008 19:31
mai dragilor,va tuc de nu va vedeti!
mari58
Postat pe 6 Iunie 2008 19:47
alex80 dragule...,eu nu ma cert cu el,am incercat doar sa-i zic ca nu-i frumos sa dai cu pietre in cel care te ajuta!! si replicile lui au fost jenante,la adresa tuturor!! nu exista cele doua tabere..,exista doar cosmin si.., restul!!Raposatul meu tata..,avea o vorba de care-mi amintesc acum :"PE CINE NU LASI SA MOARA..,NU TE LASA SA TRAIESTI" sa nu mai zic de zicala romaneasca..,:FACERE DE BINE..,restul e in titlul topicului..

Postat pe 6 Iunie 2008 19:49
mai stef, eu zic sa ingropam subiectul asta ca se discuta fara nici un sens! asta e . in viata iti mai iei si suturi chiar de la cei pe care i-ai ajutat si nu sint in stare sa aprecieze. fruntea sus, prietene!

Postat pe 6 Iunie 2008 20:56
stef... eu nu am avut niciodata conflict direct cu tine... tu mi-ai mai adresat cateva cuvinte "mai frumoase", dar eu din cate imi amintesc... nu... mie mi se pare ca tu esti o persoana destul de ok, si mi s-a parut la inceput un gest frumos ceea ce voiai sa faci... la un moment dat s-a rupt ceva in discutiile vostre de pe acel topic... afirmatii ale lui iussy, ale tale... am preferat sa "privesc" ce se intampla.... sincer, iti spun, sunt de apreciat persoanele care au dat si 100 000 din banii lor - ca am vazut ca era o fata care a dat o suma mai mica si am impresia ca nu era destul de "apreciata" - si e un lucru trist daca intr-adevar iussy si-a manifestat idignarea ca nu a primit mai mult... este trist acest lucru... a zis bine o alta persoana aici, ca daca se comporta diferit, poate primea mai mult...

Postat pe 6 Iunie 2008 21:23
mai alex ca sa fii lamurit, acesti oameni au dat bani din buzunarul lor! nu mi se pare corect ca tocmai ei sa fie jigniti. unul ca a trimis prea putini bani, altul ca de ce a trimis prin posta si nu prin banca... pai ce conteaza? in momentul in care un om iti trimite poate ultimii lui banuti ca sa te ajute pe tine, tu stai sa-i faci reprosuri?
sincer, chestia asta care s-a intamplat mi-a confirmat banuielile si ma intristat. pacat!

Postat pe 6 Iunie 2008 21:30
SUNT DE ACORD cu tine:) ciudat, nu??? glumesc acum... chiar e foarte nashpa acest tip de comportament...

Postat pe 6 Iunie 2008 21:34
:))) mda! foarte ciudat... stii, de multe ori ne intrebam de ce pe zi ce trece dispare compasiunea din noi. hmmmmm... pai cum sa nu devii indiferent cand primesti o palma de genul asta..si normal ca data viitoare stai si te gandesti : pai mai bine cu banii astia nu fac eu altceva?

Postat pe 6 Iunie 2008 21:39
nasa draga,subiectul acestui topic deschis de deiutza,este chiar asta :facerea de bine.....Aici pot spune orice ,din doua motive :primul,patroana deiutza ..,mi-a dedicat acest topic pt a ma descarca si doi.., am spus deja ADIO, celuilalt...

Postat pe 6 Iunie 2008 21:42
sa stii ca si eu am renuntat la acel subiect.
a fost ultimul comentariu. imi pare rau stef ca s-a intamplat asa!

Postat pe 6 Iunie 2008 21:46
hmm cate "palme" de genul asta mi-am luat.... oameni pe care i-am primit in casa mea si le-am dat gratis loc de dormit si o farfurie cu mancare, oameni pe care i-am luat gratis in vacanta cu mine si iubita mea... ca deh, nu aveau si ei... si dupa??? multa "recunostinta" am primit... am devenit foarte precaut... iubita mea nu este romanca... are alt caracter, mult mai precauta si mai calculata, am inceput sa invat de la ea...

Postat pe 6 Iunie 2008 21:49
dragutzulee,vb patroanei de topic..,deiutza ...,ingerul meu REAL..,IMI CER SCZ TIE alex,pt..,ca te-am ranit si nu meritai..,alex80 ..,DUMNEZEU SA-L AJUTE pe COSMIN!!!dar..,sufletul se vinde pe bani inca..., IARTA-MA DOAMNE ..,daca gresesc....SI VOI TOTI PRIETENII MEI...!!

Postat pe 7 Iunie 2008 00:18
sunt convins ca intelegi,alex....iar restul e simpla OMENIE.....,permiti o gluma?????????? daca da..,..semneaza TRACTORISTU':))))PRIETENEEE....!!

Postat pe 7 Iunie 2008 00:25
Felicitari pentu noul topic!
Si lingere de rani linistita!Va derajez o singura data, pentru a va multumi pentru ceva ce habar nu aveati ca ati putea face!
Prin comportamentul vostru pe vechiul forum si prin limbajul extrem de academic ati reusi sa convineti pe cinea ca am nevoie de acel tratament, deci, va fi plait integral prin bunavointa unei firme, adica a angajatilor si patronilor de care nu am auzit in viata mea. Unul din el a cititi topicul, apoi l-a trimis intregii firme si patronilor.Am fost contactat si mi s-a spus sa stau linistit, ca in limita a 20.000 euro se va achita totul, la cent!
Asa ca, nu am ce face decat sa va mltumesc inca o data pentru binele facut!
Cume era mesajul acela?"Dumnezeu e sus si vede?"...

Postat pe 7 Iunie 2008 00:53
lasaneeeee..,Cosmineeeeeeeeeeeee, ateuleeeeeeeeeeee..!!!!!! aici nu esti "Parton",!!!!eu sunt,deiutza..,si restul OAMENILOOR,nu am nevoie de tine puiule.rusinicaaaaa...

Postat pe 7 Iunie 2008 01:03
vede,vede,si poate noi astea doua am fost tr aici,ca sa luminam mintile acestor oameni,si oana sa puna punctul pe i.Dumnezeu a fost cel care a descoperit caracterul acestui om.multumescuti tie Doamne!daca am suparat pe cineva,eu va cer iertare,ca si Dumnezeu ne iarta si ne suporta asa cum suntem.melindutza,la cafea vin,da numai dupa masa,ca eu muncesc,sa ma astept iubita cu ea calda!uite ca nea facut si animale,ca doar ele isi ling ranile.bine ca nu esti sultane,pestele nostru.
mari58
Postat pe 7 Iunie 2008 01:50
CACI.., LUMEA ASTA ,INTRA SI PE NET!!! =))))apropos, cine este COSMIN IUSCENCO ?????????Si..,RORA.. ,DRAGA MEA...calmeaza-te putin...si nu sunt rau cu tine...te asigur !!! :)) lasati-ma si-atat..,va cer!!!! si-o sa ma doara-n cot =)))vom face o echipa..,sa ajutam,pe cei.., ce au MACAR bunul simt sa multumeasca..sii poopy pe cei bolnavi si sanatosi ...deci, AURORA,sa vrei DOAR si vom ramane PRIETENI,nu ma deranjaza ca-i esti sau nu prieten lui cosmin,vehementa ta..,totusi pune multe semne de intrebare..........DACA e doar cauza,JOS PALARIA!!!iar tu ..,PRAMATIEEEE ..,sa stii ca noi nu ne LINGEM RANILE si daca ai castigat asa cum spui tu PRIN COMPORTAMENTUL NOSTRU, 20.000 DE EURO ,noi stim de ce suntem in stare !! Astept sa te vad ..,SANATOS LA CAP in PRIMUL RAND :)), DE RESTU' ,ARE GRIJA ALTUL...,PRIETENE..,DUMNEZEU E SUS SI VEDE...,cine linge ranile ???????????,Cosmineeeeeee ,trateaza capul dragutzuleee...,vorba deiutzei si-ti va fi bine la restul...,ne vom ruga pt tine!! Lingere linistita...SI LA BANI CAT MAI MULTI!!!! nu-ti mai pronunt numele, pacatosuleeee ..!!!!!

Postat pe 7 Iunie 2008 02:09
Dumnezeule MAREEEEE, lipseshte omu'cateva ore si ia uite aici! vad k v-atzi dat cu capul rau d tot...ema, nu mi-e ciuda k va intalnitzi, MA BUCUR DIN TOT SUFLETZELUL MEU PT VOI, k putetzi fi impreuna si ...cum am mai spus...shtiu k intr-o buna am sa o fac si eu, ce sa-i faci?munca asta de sambata...si mai e si distantza asta enorma:Timisoara-Snagov, nici nu shtiu catzi km, dar orikum muuuultzi!alex, tzie ce sa-tzi spun?dupa cum a spus deja si stef, nu am impartit gashka in doua, desi am fost conshtienta in momentul in care am deskis subiectul asta k asa vor considera unii!asta e!fiecare are dreptul la o parere!sincer, am mai citit din postarile tale si shtiu kiar si d micile "discutii in contradictoriu" pe care le-ai avut cu stef si voi si sincera akum:NU MI-A PLAKUT DE TINE!Dar uite, eshti unul d-al nostru pt k vad k si tu ti-ai luat shuturi in fund, kiar dc nu in cazul lui cosmin!iar tu, dragul nostru Cosmin, kiar dc probabil nu ma crezi, EU MA BUCUR PT TINE si pt faptul k ai reusit sa strangi intreaga suma de banutzi de care aveai nevoie!dumnezeu sa te ajute de acum inainte, pt k numai EL poate sa o faca!!!sa te faci bine si sa fii sanatos toata viatza!mari, draga, uite si cafelutza promisa...calda-calda!eu o tai la o tigara acum..revin!

Postat pe 7 Iunie 2008 09:36
stefuleeeeeeee!!!!tzi-ai adunat cadanele?????va distratzi?cum e vremea p akolo?aici e tot innorat si cred k se pregateshte ploaia asta din nou sa apara!sper k makar la voi e frumos!!!!sa va distratzi, dragutzii mei!dar sa nu uitatzi si d astia mai "micii", care "isi ling ranile" singurei p aici!:(

Postat pe 7 Iunie 2008 09:50
vaiiiiii, innebunesc!acum kiar k o iau razna si imi dau cu capul d toti peretzii astia!!!!! de unde naiba tot scoate omul asta ideea k totul a inceput d la mine si oana sau d la oana si mari????nush, dom'le, ori sunt eu batuta rau d tot in cap...ori...nush, sincer!!!!nu inteleg!de vreo saptamana mi se tot baga p gat ideea k eu sunt dushmanka d moarteeeee a oanei81!!!!!bine k numai eu nu stiam asta!nu am avut nik cu fata aia, intelege o data pt totdeauna!!!!!!nu am avut si nu am absolut nimik d impartzit cu ea!in afara d faptul k m-am bagat k musca-n rahat, si i-am trimis cateva mesaje la inceput k sa ii fac cunoscuta situatzia lui cosmin, nu am mai avut nik de-a face cu ea!asta e!am fost mika si proasta!am vrut sa ajut si sa strang cat mai multi oameni! si uite akuma multumirile!

Postat pe 7 Iunie 2008 10:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fantome, spirite sau praf ?!! 1 De la: diana1981 3 Septembrie 2010 17:46
Tatuajul la sprancene Doare? 16 De la: kudika_975140 2 Noiembrie 2014 17:54
despre florile de apartament 81 De la: gratuit89 30 Noiembrie 2009 23:01
feriti=va de agentia de turism Virgin Tour ca dracu de tamaie ! 4 De la: carmen_natural 22 Mai 2011 22:55
buna fetelor! 7 De la: Ramon3l 9 Iunie 2008 19:10