Setari Cookie-uri

LOC DE DAT CU CAPUL!!!

De la: melinduta, la data 2008-06-06 12:55:55"FACEREA DE BINE E F..... DE MAMA" Mare adevar!!! iar pt k de curand s-a si demonstrat acest lucru, am decis sa creez "locul de dat cu capul" Asa k...ATENTZIUNE, NATZIUNE! Inscrierile se fac zilnik aici, dar nu pt oricine, ci numai pt cei care se simt,!Va astept cu mult drag la inscrieri!!!


Bong! - Bong!

Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:52
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-04 19:34:16pot sa dau si eu cu capul...???

ca am probleme cu mess-ul....auzi nu-i compatibil..pai cu cine sa fie cu mine....



Nu aveti aceeasi zodie

Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:52
ia uite si eu credeam ca numa mie imi place sa dau cu capul....

asta seara ma dau cu capul de perna...
mafiutoooo s-ar putea sa ai baiuri cu vista ca e de toata jena.... mai incearca o versiune mai veche si daca nu merge atunci incearca o versiune mai nou ...
sterge tot ce ai instalat si reinstaleaza altfel... nu merge nici cu dat dreaq....
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:02
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-04 21:02:45ia uite si eu credeam ca numa mie imi place sa dau cu capul....

asta seara ma dau cu capul de perna...
mafiutoooo s-ar putea sa ai baiuri cu vista ca e de toata jena.... mai incearca o versiune mai veche si daca nu merge atunci incearca o versiune mai nou ...
sterge tot ce ai instalat si reinstaleaza altfel... nu merge nici cu dat dreaq....



pai am incercat mai dandanel....l-am reinstalat si instalat...am versiune vista ....dar lasa ca maine-l rezolv eu cumva....or eu or el...
mafia_nrr1
Postat pe 4 Noiembrie 2008 22:50
De la: crista_galli, la data 2008-11-04 20:52:51
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-04 19:34:16pot sa dau si eu cu capul...???

ca am probleme cu mess-ul....auzi nu-i compatibil..pai cu cine sa fie cu mine....



Nu aveti aceeasi zodie



crista asta sigur...si clar..... sa mai fie si de zodia mea...ptiuuu..unde am ajunge...
mafia_nrr1
Postat pe 4 Noiembrie 2008 22:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-04 21:02:45ia uite si eu credeam ca numa mie imi place sa dau cu capul....

asta seara ma dau cu capul de perna...
mafiutoooo s-ar putea sa ai baiuri cu vista ca e de toata jena.... mai incearca o versiune mai veche si daca nu merge atunci incearca o versiune mai nou ...
sterge tot ce ai instalat si reinstaleaza altfel... nu merge nici cu dat dreaq....
tu nu dai numai cu capul dai si cu,clanta ca ai experienta la bautura si barbati

Postat pe 4 Noiembrie 2008 23:18
De la: MiaBela_Reloaded, la data 2008-11-04 23:18:12
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-04 21:02:45ia uite si eu credeam ca numa mie imi place sa dau cu capul....

asta seara ma dau cu capul de perna...
mafiutoooo s-ar putea sa ai baiuri cu vista ca e de toata jena.... mai incearca o versiune mai veche si daca nu merge atunci incearca o versiune mai nou ...
sterge tot ce ai instalat si reinstaleaza altfel... nu merge nici cu dat dreaq....
tu nu dai numai cu capul dai si cu,clanta ca ai experienta la bautura si barbati


si tu oftici al dracu' de tare nu-i asa???
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 23:51
si nici nu
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-04 23:51:37
De la: MiaBela_Reloaded, la data 2008-11-04 23:18:12
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-04 21:02:45ia uite si eu credeam ca numa mie imi place sa dau cu capul....

asta seara ma dau cu capul de perna...
mafiutoooo s-ar putea sa ai baiuri cu vista ca e de toata jena.... mai incearca o versiune mai veche si daca nu merge atunci incearca o versiune mai nou ...
sterge tot ce ai instalat si reinstaleaza altfel... nu merge nici cu dat dreaq....
tu nu dai numai cu capul dai si cu,clanta ca ai experienta la bautura si barbati


si tu oftici al dracu' de tare nu-i asa???
pai cum dracu sa nu ma oftic ca eu nu avusei onoarea sa-mi ridice sultanelul chiloteii pe wc si nici beata moarta nu am vomitat pe el ca tine asa

Postat pe 4 Noiembrie 2008 23:57
De la: MiaBela_Reloaded, la data 2008-11-04 23:57:10si nici nu
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-04 23:51:37
De la: MiaBela_Reloaded, la data 2008-11-04 23:18:12
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-04 21:02:45ia uite si eu credeam ca numa mie imi place sa dau cu capul....

asta seara ma dau cu capul de perna...
mafiutoooo s-ar putea sa ai baiuri cu vista ca e de toata jena.... mai incearca o versiune mai veche si daca nu merge atunci incearca o versiune mai nou ...
sterge tot ce ai instalat si reinstaleaza altfel... nu merge nici cu dat dreaq....
tu nu dai numai cu capul dai si cu,clanta ca ai experienta la bautura si barbati


si tu oftici al dracu' de tare nu-i asa???
pai cum dracu sa nu ma oftic ca eu nu avusei onoarea sa-mi ridice sultanelul chiloteii pe wc si nici beata moarta nu am vomitat pe el ca tine asa


pai ...oftica-te in continuare poate ,poate nimeresti inapoi in haznaua din care ai reusit sa iesi.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Noiembrie 2008 00:00
Iar a aparut rahatul asta cu ochi???? Treci pe topicul de injuraturi daca ai ceva de zis

Postat pe 5 Noiembrie 2008 00:11
in hazna e casa ta mediul tau de nespalata stirba si neepilata

Postat pe 5 Noiembrie 2008 00:12
De la: MiaBela_Reloaded, la data 2008-11-05 00:12:01in hazna e casa ta mediul tau de nespalata stirba si neepilata


inca te oftici nu-i asa????
mai scoate vreo 2- 3 din palarioara.. poate iti iese pana la uram vreo fraza coerenta care sa exprime ceva .....
astea sunt doar.... "vanturi" pe langa ce stim cu totii ca esti capabila sa scoti.

hai miuto , ce faci dormi?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Noiembrie 2008 00:15
vroiam sa dau si eu cu capul aici dar... mai bine dau cu capul de peretii din camera mea ca aici..
iar cearta,jigniri..

mia_bela imi pare rau ca inca n-am avut timpul necesar sa trec sa o vad pe dandanaua,si imi cer scuze pt asta
dar chiar am avut si inca mai am niste probleme..
dar dupa ce o fac..(poate maine daca ma trezesc din ameteala asta ce o am de doua zile..am sa trec) o sa-ti dau eu toate detalile fizice necesare despre dandanaua
sa nu te dezamgesc doar..

va urez o seara frumoasa,ma duc sa dau cu capul de dulap.
fluturas_
Postat pe 5 Noiembrie 2008 00:21
De la: fluturas_, la data 2008-11-05 00:21:40vroiam sa dau si eu cu capul aici dar... mai bine dau cu capul de peretii din camera mea ca aici..
iar cearta,jigniri..

mia_bela imi pare rau ca inca n-am avut timpul necesar sa trec sa o vad pe dandanaua,si imi cer scuze pt asta
dar chiar am avut si inca mai am niste probleme..
dar dupa ce o fac..(poate maine daca ma trezesc din ameteala asta ce o am de doua zile..am sa trec) o sa-ti dau eu toate detalile fizice necesare despre dandanaua
sa nu te dezamgesc doar..

va urez o seara frumoasa,ma duc sa dau cu capul de dulap.


eee fluturas, sper ca esti ok, sincer. te astept. pupilici.
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Noiembrie 2008 00:24
SI eu vreau sa dau cu capu' !
Banuiesc ca e gratis!
Dar imi trebuie si subiect,nu? Hm...cam multe! ultimul de pe lista: Bai da' pe mine de ce nu ma iubeste nime'? ( nu fumeile, ca ar fi grav) Nu mi-i se leaga nik, oi fi "blestemata" ??
Ma duc sa dau cu capu ....poate imi vin idei.
_iluzie_
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:26
si apropo' de dandunutza, tare as vrea si eu sa o cunosc , ca e de milioane fata asta!
_iluzie_
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:27
De la: _iluzie_, la data 2008-11-05 11:27:56si apropo' de dandunutza, tare as vrea si eu sa o cunosc , ca e de milioane fata asta!


vorbesti serios????
no apai.... cum vei tu numa' sa spui...
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:55
buna.postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.have a look
_madalina_alexandra_
Postat pe 20 Noiembrie 2008 23:53
fato da' tu n-ai de lucru?????

zau asa ...ma duc in bazar la europa si imi iau de acolo ce ma taie capul nu tre sa ma uit la hidosenii
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Noiembrie 2008 00:02
buna.postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.have a look
_madalina_alexandra_
Postat pe 21 Noiembrie 2008 00:10
vreau sa te anunt ca esti singura pe care am raportat-o vreodata
sper sa aiba efect
esti absolut enervanta
googoodoll
Postat pe 21 Noiembrie 2008 00:12
draga mea nu te obliga nimeni sa te uiti la nimik...si apropo de hidosenii la tine te-ai uitat lately?
_madalina_alexandra_
Postat pe 21 Noiembrie 2008 00:19
De la: googoodoll, la data 2008-11-21 00:12:18vreau sa te anunt ca esti singura pe care am raportat-o vreodata
sper sa aiba efect
esti absolut enervanta


iti urmez exemplul si ii raspund domnisoarei ca nu face decat sa ma enerveze la culme.
da fato ma uit la mine si in nici un caz nu simt nevoia sa ma uit pe net sa vad niste hidosenii ma repet mi le pot lua din bazarul din europa......



tu ai citi termenii cand ti-ai facut cont pe kudika????

Dvs. sunteti singurul responsabil pentru continutul mesajelor dvs. Pentru aceasta, trebuie sa stiti ca postarea sau transmiterea de comentarii prin intermediul platformelor de comunicatie puse la dispozitie de Site este supusa urmatoarelor limitari:

Nu puteti publica, transmite sau face referire la orice tip de mesaj care poate contine o forma unanim recunoscuta in societate ca fiind "publicitate" la diverse categorii de bunuri si servicii.
Nu puteti publica, transmite sau face referire utilizatorilor sau membrilor Siteului nici un fel de mesaj comercial nesolicitat, indiferent ca aceasta trimitere se face sau nu prin intermediul sistemelor de comunicatie puse la dispozitie de Site sau prin intermediul altor mijloace de comunicatie.
Nu puteti publica, transmite sau face referire in nici un fel la mesaje care contin recomandari de a cumpara sau de a nu cumpara un anumit produs sau serviciu. De asemenea, nu puteti publica sau face referire in nici un fel la mesaje care contin informatii confidentiale, indiferent ca acestea sunt sau nu prevazute cu mentiune a"confidential" sau cu orice alta mentiune de acest gen, sau la mesaje care au rolul de a afecta pretul, imaginea sau valoarea de piata al unui produs sau serviciu.
Nu puteti publica, transmite sau face referire in nici un fel la mesaje care contin texte ilegale, amenintatoare, abuzive, indecente, care incalca in oprice fel dreptul de autor sau alte drepturi pe care le are un tert.



asta e o parte din acordul de confidentialitate cu care ai fost de acord cand ti-ai facut cont pe kudika....

deci lasa publicitatea ca esti obositoare la fiecare 2-3 zile alte postari pe zeci de topicuri...copy paste...

dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Noiembrie 2008 00:29
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 17:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetelor un pic de ajutor pls! 14 De la: coldwind 27 Noiembrie 2009 20:55
hai sa va zic si eu un subiect tare de tot :D 45 De la: Dor_a 18 Iunie 2009 16:43
speranta??????????? 16 De la: forever_me 9 Iulie 2009 12:01
Dragii mei 32 De la: Barbie30_ 22 Decembrie 2010 17:28
Este un criminal egal din punct de vedere uman cu victima lui? 847 De la: ayyryynn 9 Septembrie 2009 14:18