Setari Cookie-uri

Iubire sau obsesie?

eu sunt cu actualu de aprope un an in prima parte a relatziei nu parea nimic special ne intelegeam foarte bine dar atat acum insa il iubesc cu adevarat(sau ssa credeam) am ajuns sa ii inplinesc orice fantezie oricat de mult as fi condamnat lucrul acela inate sal cunosc pe el orice imi cere asta ii fac cu toate astea stiu ca face sex si cu altele e sofer de tir merge moolt am ajuns sa nu am ami deranjeze nici asta acum imi cere ceva ce ma face sa am indoiesc de iubirea lui vrea sa afc sex cu el si cu doi prieteni comuni mie cam frica il iubesc si nu vreu sal pierd vreu un sfat ce sa fac cum sai spun ca nu vreu sau so fac si pe asta?
alina_delicioasa
Postat pe 21 Ianuarie 2009 18:26
De la: alina_delicioasa, la data 2009-01-21 18:26:34 eu sunt cu actualu de aprope un an in prima parte a relatziei nu parea nimic special ne intelegeam foarte bine dar atat acum insa il iubesc cu adevarat(sau ssa credeam) am ajuns sa ii inplinesc orice fantezie oricat de mult as fi condamnat lucrul acela inate sal cunosc pe el orice imi cere asta ii fac cu toate astea stiu ca face sex si cu altele e sofer de tir merge moolt am ajuns sa nu am ami deranjeze nici asta acum imi cere ceva ce ma face sa am indoiesc de iubirea lui vrea sa afc sex cu el si cu doi prieteni comuni mie cam frica il iubesc si nu vreu sal pierd vreu un sfat ce sa fac cum sai spun ca nu vreu sau so fac si pe asta?
un barbat care iubeste o femeie nu o imparte cu nimeni.vrea sa te foloseasca.tu il iubesti si faci orice,dar el,face orice pt tine?ai grija de tine.
dana_mv
Postat pe 21 Ianuarie 2009 23:40
o femeie trebuie sa stie sa se indragosteasca fara a se pierde pe ea...si gelozia , daca e fara nici un motiv, oricat de mic, trebuie sa dispara

Postat pe 12 Mai 2009 11:32
sunt d parere k tre' s ramaneti amici shi s v vedeti d drumul vostru...parerea mea
anylssa_reyna
Postat pe 30 Iulie 2009 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma ajutati.... 20 De la: nicole_funnygirl 20 Ianuarie 2010 18:06
singura... 18 De la: ferero 19 Mai 2009 04:38
buna 11 De la: Alex_Bodea 4 Ianuarie 2011 20:56
Dragostea pt o alta femeie... 114 De la: leo_ 4 Mai 2011 23:12
pana cand o viata amara? 22 De la: smigal 18 Martie 2009 16:05