Setari Cookie-uri

o sa raman chealaaa!

Vreau si eu sa stiu cum folosesc solutia cutanata ALOPEXY. nu scrie nimic pe prospect daca trebuie sa ma spal la cap dupa sau inainte. daca trebuie sa ma dau cu solutia de 2 ori pe zi dim si seara inseamna ca trebuie sa ma spal la cap de 2 ori pe zi? banuiesc ca nu...cine a folosit sa ma ajute si pe mine ca nu am idee daca trebuie sa ma spal la cap in mod normal ca pana acum.
nasuk_ul_meu
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:55
dar intreaba acolo de unde ai cumparat o.n are cum sa nu scrie in prospect modul de folosire.
nicoletadina
Postat pe 22 Septembrie 2010 20:40
cauta pe google ''solutia cutanata ALOPEXY''aflii acolo toate detaliile care te intereseaza!
kudika318477
Postat pe 23 Septembrie 2010 02:25
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:58
Buna, pentru un par deteriorat va recomand si voua sa incercati samponul HIDRATANTE+ tonicul/fiole FANCY impreuna cu vitaminele MINOELEMENST.Produsele le gasiti si in farmacii.
andreea_ihair
Postat pe 7 Ianuarie 2015 16:28
E destul de neplacuta problema asta cu caderea parului. Foarte multe persoane au aceasta problema din cauza deficientelor de vitamine sau din cauza genetica. Folosirea unor suplimente alimentare poate ajuta in remedierea acestor probleme. Sunt foarte multe astfel de produse pe piata. Eu stiu de Follixin, dar is foarte multe pe net.
kudika_979905
Postat pe 21 Ianuarie 2015 10:55
Pãrul meu a prins viațã din nou cu siguranțã și a început sã creascã din nou. Cu toate acestea, prepararea mãștilor și încercarea de a gãsi toate ingredientele a fost un coșmar. Apoi, într-o zi, m-am întâlnit cu o prietenã, care a observat imediat o îmbunãtãțire a calitatãții pãrului meu și m-a întrebat ce produs de îngrijire folosesc. I-am spus întreaga rețetã complicatã și cât timp îmi ia sã-mi fac tratamentul. A zâmbit și a scos un flacon mic din geantã. Pe etichetã scria Miracle Oil, soluție pentru creșterea pãrului. . Și m-a lãsat sã-l încerc
Georgiana_Popoiu_1
Postat pe 26 Martie 2016 19:25
De la: kudika_979905, la data 2015-01-21 10:55:20E destul de neplacuta problema asta cu caderea parului. Foarte multe persoane au aceasta problema din cauza deficientelor de vitamine sau din cauza genetica. Folosirea unor suplimente alimentare poate ajuta in remedierea acestor probleme. Sunt foarte multe astfel de produse pe piata. Eu stiu de Follixin, dar is foarte multe pe net.


Ai folosit acel produs? Un remediu bun e si uleiul de ricin.

kudika_987564
Postat pe 6 Decembrie 2016 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Culoarea blonda, sfaturi :) 9 De la: kudika058378 9 August 2009 18:31
Inchiriez rochie de mireasa 1 De la: simy_cata 1 Decembrie 2011 16:06
New Look: extensiile de par natural 1 De la: kudika_4151 29 Martie 2012 12:57
Extensii din par natural 8 De la: styleextensii1 3 Mai 2012 13:43
placa de vanzare bio ionic 3 De la: balrog 14 Martie 2011 13:08