Setari Cookie-uri

ce prefera barbatii?

Ce vor barbatii?Hmmm Cred ca e individual de la barbat la barbat,ca daca ar fi ceva general...l-ar fi descoperit femeile de mult si nu ar mai fi existat divrturi sau certuri.Cert e ca ceea ce ii face pe ei fericiti difera mult de ceea ce ne face pe noi...http://www.youtube.com/watch?v=58TB5z1f6mU&feature=related Dar sunt mai buni decat noi la obtinerea a ceea ce isi doresc...http://www.youtube.com/watch?v=oeLwbZgJ7ns
sweetpink
Postat pe 4 August 2008 12:18
De la: Mada11, la data 2008-08-04 11:02:32pacat...subiectul asta parea sa fie interesant si a inceput ok, dar vad ca il strica unele persoane prezente aici doar la vrajeala...sau ca sa vrajeasca. sper sa se simta...


atunci vrajeste-ne tu, cam ce crezi ca prefera barbati!!?

Postat pe 4 August 2008 12:45
Pana la urma, si barbatii si femeile vor acelasi lucru....doar ca barbatii au puterea de a spune ceea ce vor....
slyd
Postat pe 4 August 2008 12:50
geo...cred ca am zis deja care e parerea mea... da voi barbatii stati si cititi numa in loc sa veniti cu pareri (serioase)ca faza cu sexu'...
Mada11
Postat pe 4 August 2008 15:51
De la: Mada11, la data 2008-08-04 15:51:21geo...cred ca am zis deja care e parerea mea... da voi barbatii stati si cititi numa in loc sa veniti cu pareri (serioase)ca faza cu sexu'...



esti sigura ca ai citit toate posturile pe tema asta? stii cati barbati (adevarati , nu pseudo ) sunt pe site-ul asta?
_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 22:14
btw...cred ca femei is mai multe hai s-o lasam balta
Mada11
Postat pe 5 August 2008 13:53
De la: Mada11, la data 2008-08-05 13:53:30btw...cred ca femei is mai multe hai s-o lasam balta


o lasam cum vrei tu, si la mijloc daca vrei, dar barbati pe aici sunt vreo , circa si ceva, , hmmmmm......, mda...parca vreo 10 ( si asta la ultimul recensamant , am mai spuso )
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 19:33
Hmmmmmmmmm.....ce vor barbatiiii........ ....normal ca preferintele difera de la caz la caz,chiar daca la un moment dat se intalnesc si merg pe acelas drum,lucru valabil si pt femei.Pe parcursul vietii inveti lucruri noi despre partenerul de viata si,da, poti avea surpriza sa nu-l fi cunoscut deloc...cel mai recomandat lucru:COMUNICAREA.Spune-i ce vrei,ce-ti place,intreaba-l ce vrea,ce-i place.Asta-i reteta,simpla si cu efect de reusita.
klarra
Postat pe 7 August 2008 01:10
exact la nivelul asta este experienta lui Geo, a colegilor de clasa, nu prea a socializat... se vede, studii nu are sigur, nu frecventeaza medii elevate, sau poate este doar un pusti de 14-15 ani care vrea sa vada ce spun femeile pe site-ul asta...

Postat pe 7 August 2008 14:01
sincer, sunt olecutza magulit de studiul realizat asupra mea. inseamna ca ti-am zguduit interioru' daca te interesat persoana mea!

Postat pe 7 August 2008 14:08
eu cred ca prefera femei care sa ii maguleasca asa cum a facut-o victoria cu geo ..nu-i asa geo?
daca ma interesez si eu de tine ai sa lesini? ...hai spune-mi ca da plssss
beem
Postat pe 7 August 2008 14:30
dc vor doar sex baietii cauta o usuratica care le va da ceea ce vor fara sa mai fie nevoie sa-i faci complimente k sa o vrajeasca,nu mai trebuie plimbata si bombardata k cadouri.dc o cauta ii spun din prima si pe fata ceea ce vor,iar ea le va da fara sa se gandeasca de 2 ori.dc vor o relatie stabila,in care sa iubeasca si sa fie iubiti vor cauta o fata mai serioasa si mai cumintica(dar nu ma refer la o virgina puritana ci pur si simplu sa nu fi trecut tot orasul pe la ea!)acum de baiat depinde dc ii place k fata sa faca primul pas sau el.am intalnit baieti care considera k femeia care face ea primul pas e usoara si disperata dupa ei.asa k e bine sa ii insinuezi unui baiat k ti-ar face placere sa vina si sa te abordeze k ajutorul privirii si poti afisa si un zambet k subinteles
acy_mik
Postat pe 7 August 2008 14:36
De la: dana_79, la data 2008-08-07 14:30:12eu cred ca prefera femei care sa ii maguleasca asa cum a facut-o victoria cu geo ..nu-i asa geo?
daca ma interesez si eu de tine ai sa lesini? ...hai spune-mi ca da plssss


o sa ma ud tot!!

Postat pe 7 August 2008 16:37
De la: geo32, la data 2008-08-07 16:37:07
De la: dana_79, la data 2008-08-07 14:30:12eu cred ca prefera femei care sa ii maguleasca asa cum a facut-o victoria cu geo ..nu-i asa geo?
daca ma interesez si eu de tine ai sa lesini? ...hai spune-mi ca da plssss


o sa ma ud tot!!

ye-ye-ye..tnx-tnx=tnx
beem
Postat pe 7 August 2008 16:39
vor multe!!
dar niciodata nu e suficient:))
morticia_adams
Postat pe 8 August 2008 00:39
EXISTA OARE BARBATI CARE POT TRECE PESTE FAPTUL CA O FEMEIE NU ESTE FRUMOASA DAR SERIOASA SI FIDELA? EXISTA OARE BARBATI CARE SUNT ANCORATI IN REALITATE SI DORESC SA AIBA O FAMILIE TRADITIONALA ? DACA DA ATUNCI UNDE POT FI GASITI ?
rodyka
Postat pe 11 August 2008 14:47
la partea cu frumusetea te contrazic

daca nu-mi place fizic, clar nu merg mai departe si binenteles ca nu mai vreau nimik

capisci?
_fantoma_
Postat pe 11 August 2008 17:53
evident tu esti exceptia care confirma regula....
tie iti trebuie sa mai fie si "modeala" pe deasupra....
gluuuumeeeesc evident ma repet depinde de preferinte...frumusete fizica unora li se poate parea o femeie mai plinuta cu forme... sau unora... lise poate parea frumos genul de scheletron...
acu ai inteles la ce ma refeream????
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 August 2008 18:11
De la: Lookinforu, la data 2008-07-09 19:32:28am o intrebare:ce prefera barbatii?

fetele indraznete care sa faca ele primul pas...sau fetele care-i lasa pe ei sa preia initiativa ?


totdeuna faceti voi primul pas!!!! ati uitat? poate barbatul sa faca ce vrea el... daca voi nu vreti... nu se intimpla nimik... iar daca ..hai sa zicem face el primul pas, il considerati ,,obraznic'' sau ... etc.. mi se pare un pic inutila intrebarea asta... ai spus bine... ,,sau fetele care-i lasa pe ei sa preia initiativa ?'' ce intelegi prin fraza asta pe care ai spus-o? vezi primul rind.... de mai sus...

Postat pe 12 August 2008 09:12
ma' fanica mititel, parerea unanim impartita acu' vreo jdemii de ani , cum ca barbatu' era cel cu inaintarea la razboi, s-a perimat.
acu' , minunatiile de femei cu ceva tupeu la bord si mancarimi cat cuprinde , merg pe filozofia ca daca le place ceeva , doar intind mana si se infrupa copios din meniu!
asa ca , decat sa purtam un razboi pe tema , cine ar trebuii sa incepa avansarea, mai bine ii trimiti un mesaj de "buna" si astepti urmatoarea eclipsa pentru raspuns!

Postat pe 12 August 2008 10:27


offf....normal ca fiecare are are un standard pt fizic

nu cred ca mi-am exprimat in vre-un fel simpatia pt un gen anume de femeie

am zis doar ca atractia fizica primeaza

capisci?
_fantoma_
Postat pe 12 August 2008 20:21
De la: rodyka, la data 2008-08-11 14:47:22 EXISTA OARE BARBATI CARE POT TRECE PESTE FAPTUL CA O FEMEIE NU ESTE FRUMOASA DAR SERIOASA SI FIDELA? EXISTA OARE BARBATI CARE SUNT ANCORATI IN REALITATE SI DORESC SA AIBA O FAMILIE TRADITIONALA ? DACA DA ATUNCI UNDE POT FI GASITI ?
nu exista .nu vei gasi.nu vrem asaceva.vrem sotii care sa faca super sex oral,super sex,sa fie super frumoase,super gospodine,superdoamne pe strada si incaodata super curve in pat.nu vrem femei urate in niciun caz.am draci pe mine si mai bine ne lasi in pace

Postat pe 13 August 2008 20:28
ca sa acceptam femei urate trebuie sa fim foarte beti si sexul oral sa fie ceva inimaginabil!!!!1incredibil de misto .na ca ma facui rau

Postat pe 13 August 2008 20:33
De la: acy_mik, la data 2008-08-07 14:36:33dc vor doar sex baietii cauta o usuratica care le va da ceea ce vor fara sa mai fie nevoie sa-i faci complimente k sa o vrajeasca,nu mai trebuie plimbata si bombardata k cadouri.dc o cauta ii spun din prima si pe fata ceea ce vor,iar ea le va da fara sa se gandeasca de 2 ori.dc vor o relatie stabila,in care sa iubeasca si sa fie iubiti vor cauta o fata mai serioasa si mai cumintica(dar nu ma refer la o virgina puritana ci pur si simplu sa nu fi trecut tot orasul pe la ea!)acum de baiat depinde dc ii place k fata sa faca primul pas sau el.am intalnit baieti care considera k femeia care face ea primul pas e usoara si disperata dupa ei.asa k e bine sa ii insinuezi unui baiat k ti-ar face placere sa vina si sa te abordeze k ajutorul privirii si poti afisa si un zambet k subinteles
io prefer sa ma iubeasca cele ce zic da fara sa se gandeasca de 2 ori!!!!cer prea mult?cat tine tine dar macar suntem complici.prefer sa fie asa decat sa trebuiasca sa o pacalesc.daca o pacalesc jur ca nu mai dau 2 bani.o plimb cat vrea dar cand ajung in pat nu dau 2 bani.simt ca a fost usor.simt ca a fost risipa de energie,simt ca a fost vrajeala de 3 lei,stiu ca a vrut din prima clipa si a facut pe mironosita ca sa faca imresie buna si ma enerveaza

Postat pe 13 August 2008 20:40
asta ca se vaita unele ca barbatii nu iau discutia in serios asa stau acum cu tigarea in bot si scriu cu o mana

Postat pe 13 August 2008 20:43
no da ' pe tine cine te-o suparat???? ca deh "ie " si femei mai uratele care..."ie " bune la pat cu draci....si mai "ie " si gospodine la casa omului...mai rarut asa dar se poate..
deci pe tine cin' te-o suparat????
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 August 2008 20:44
esti mic negru si urat dar si foarte suparat pe viata fara sex oral
standardele tale valorice sunt ca parul pe broasca
rodyka
Postat pe 13 August 2008 22:21
De la: elenatot, la data 2008-08-02 16:23:34Un lucru e clar , daca vrei sa-i sucesti mintile unui barbat poti, sunt arme destule


si ce sa intelegem noi barbatii din spusele tale? ca femeile ,, e de mare caracter''si barbatii ,,e prosti'' si ei nu inteleg ce vreti voi...

Postat pe 14 August 2008 08:00
Ba eu cred cã Elena are dreptate. Suntem atât de vulnerabili, atât de uºor de manipulat de cãtre sexul frumos încât mã ºi mir cã unele prietene, soþii preferã, în viaþa de zi cu zi, alte metode de convingere a bãrbatului. Un zâmbet, un sãrut sau un pic de "pisicealã" sunt metode mai eficiente chiar ºi când e vorba de cine spalã vasele. Asta nu înseamnã cã suntem proºti ci doar sensibili la farmecele lor...
adicon
Postat pe 14 August 2008 08:29
Ei.. ca si cum nu ar fi reciproc acest lucru..

Postat pe 14 August 2008 08:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fetelor voi a-ti vazut ca barbati astia uita de I martie 59 De la: Aladiah 26 Mai 2009 13:08
de ce unii barbati se comporta ciudat? 22 De la: valita76 23 August 2009 10:24
Concurs NOKIA 5 De la: viv_baby23 15 Septembrie 2009 18:05
Doar cu tine...sau... 10 De la: needles_and_pins 19 Aprilie 2009 22:35
eu nu inteleg 8 De la: lucy 24 Iunie 2008 16:22