Setari Cookie-uri

ce prefera barbatii?

De la: rodyka, la data 2008-08-13 22:21:02esti mic negru si urat dar si foarte suparat pe viata fara sex oral
standardele tale valorice sunt ca parul pe broasca

ba deloc . sincera sa fiu cred ca mic_negru_si_urat stie ce vrea, iar daca ai sa privesti putin in jurul tau ai sa vezi ca asa e, chiar are dreptate.....a apus de mult vremea bunicii mele
mirela_busteni
Postat pe 14 August 2008 09:15
"las ca mai cresti tu"??? "dupa 5-6 ani"? lasa-ma sa inteleg...adik dupa 5-6 ani va mai creste si brusc isi va da seama ca singurul scop in viata e sexul? Singurul care trebuie sa creasca esti tu. Privesti femeia extrem de superficial. Ce scrie pe eticheta ta de fabricatie? Nu suntem conceputi pt a face sex. Nici animalele nu sunt asa obsedate de sex, intra in calduri o data la cateva luni si chiar sunt unele animale care isi aleg un singur partener pt toata viata. Te multumesti cu orice (ai zis ceva de genul ca "nu conteaza cine face primul pas atata tp cat se ajunge la pat) pt ca ceea ce iti doresti tu, gasesti la tot pasul. Femeia pe care ti-o doresti tu o poate avea ORICINE. Nu ai inceput sa te simti putin ... comun? E tipic....Discutiile la o bere cu baietii(care pe langa ca iti omoara neuronii, iti dospeste si burtica) care probabil se limiteaza la "combinatii" de telefoane si femei blonde "bune". Cu ce te simti diferit de 'prietenii' tai? E simplu sa traiesti doar pt a avea orgasm. 37 de ani... aaa...stiu ce o sa zici "tre sa mai cresti"... Te-ai uitat vreodata la un documentar bazat de cazuri REALE si nu pe "bla-blauri"? Mintea umana e capabila de mult mai mult de atat. Ai ceva de care nici macar nu esti constient, e ceva suprem...si raspunsurile le ai pe toate in palma ta. In calitate de OAMENI, suntem apti sa facem ORICE. Razi dak vrei... dar eu cred k e pacat sa te pierzi in lucruri superficiale si nu, nu-mi pasa dak o sa iei in considerare sau nu, E alegerea ta... Destinul nu ne este scris, noi suntem singurii care ne alegem cum sa traim. Daca tu te simti fericit si implinit asa cum esti acum, nu pot decat sa iti doresc sa fii asa si la 60 de ani, la aceeasi terasa, cu aceeasi bere, putin probabil ca insotit de aceeasi "prieteni" si cred ca si mai putin probabil cu aceleasi discutii de acum... Pana la 60 de ani mai sunt exact 23 de ani... 23 de ani, milioane de ALEGERI.
moneycaprice
Postat pe 14 August 2008 12:23
comentariul anterior era pt geo, cred k am dat "raspunde" altui comentariu :D
moneycaprice
Postat pe 14 August 2008 12:28
De la: rodyka, la data 2008-08-13 22:21:02esti mic negru si urat dar si foarte suparat pe viata fara sex oral
standardele tale valorice sunt ca parul pe broasca
sunt nefericit fara sex oral de calitate!!!!!!nu ma mai multumeste orice morfoleala

Postat pe 14 August 2008 17:27
De la: moneycaprice, la data 2008-08-14 12:28:10comentariul anterior era pt geo, cred k am dat "raspunde" altui comentariu :D


daca ai stii ce excitat am fost de mesajul tau!! oh doamne, n-am simtit asa ceva de mult!!!
da' uite cum ma roade o curiozitate monstruoasa. chiar voi avea constiinta incarcata pana nu aflu raspunsul. ai intrat pe forum doar sa-mi torni niste kerosen pe degete??? ca nu prea vad rostu' comentariului tau , atata timp cat este un topic despre ceea ce prefera barbati si barbatii sunt transati pe categorii.
da , imi plac blondele cu tzatzele cat colinele murfatlarului si fundu' de dimensiuni impresionante. daca nu te incadrezi in categorie , ar fi bine sa raspunzi. daca esti asa cum am descris(yeeah baby) , te astept in privata sa punem la punct detaliiile unei intalniri cu artificii si scanteieri nocturne.

Postat pe 14 August 2008 17:43
excelent
rodyka
Postat pe 14 August 2008 20:39
cata dreptate ai avut...am avut rabdare sa citesc tot de aici...dar ce ai spus tu - adica noi femeile permit multe, daca nu gasesc la una ceea ce vor fug la alta pentru ca stiu ca vor gasi. ...

eu incep sa cred ca noi femeile suntem proastanace(asta sa sune mai frumos) ca permitem atatea...

ideea este ca doamne doamne ne-a creat din coasta lui adam....hmmm
deci suntem inferioare(dar asta are limite)
si tot doamne doamne a fcut chestiile astea cu un mic organ intre picioare putin mai destepti ca noi(bine ca asta difera de la persoana la alta)

ideea e ca nu vom schimba nimic, decat pareri;)))
miekee
Postat pe 15 August 2008 10:43
De la: rodyka, la data 2008-08-13 22:21:02esti mic negru si urat dar si foarte suparat pe viata fara sex oral
standardele tale valorice sunt ca parul pe broasca
bla bla bla

Postat pe 15 August 2008 17:34
Barbatii adevarati vor o femeie rafinata pe care sa vrea sa o protejeze , s-o alinte , sa aiba motive sa lupte pentru ea . O femeie care sa stie cum si cand sa-l mangaie , sa-i gateasca o mancare buna si la timp , sa ii dansezi bine in pat atunci cand el isi doreste .
deasemenea barbatilor le plac femeiele misterioase , dar multe dintre noi suntem fraiere si le oferim pe tava ceea ce ei ar trebui sa le obtina prin munca din greu . Barbatii sunt innebuniti dupa femei care stiu ce sa faca si cand sa faca anumite lucruri , caci amorului roamntic de incerput ii urmeaza o viata realista si nu visatoarea .
Asa ca fetelor fiti istete ca lumea geme de barbati si oricat de bun la pat ar fi , nu merita sa stai intr-o relatie cu el daca nu te alinta , rasfata si protejeaza si care nu in ultimul rand nu iti face cadorui romantice macar de ziua ta .
Tess
tess2x
Postat pe 19 August 2008 12:01
dragi colegi , imi place la nebunie ce mai citesc pe aici , parol ! titlul topicului este "ce vor barbatii" dar ce este interesant este ca se pare ca femeile stiu mai bine ca barbatii ce vor barbatii de la femei ! iar atunci cand barbatii isi dau cu parerea , ba nu stiu ce vor , ba sunt obsedati etc. ! fetelor , lasati barbatii sa bata campii si sa aiba fantezii de barbati ! nu le mai cereti sa poarte sutien , sa fie feminini si sensibili si sa le vina ciclul ! treziti-va la realitate si acceptati-o ! bineinteles ca nu sunt doi barbati la fel si ca de la fantezie la fapta este cale lunga dar astea sunt cateodata fanteziile barbatilor (mai mult sau mai putin) si nu aveti ce face . asa a lasat dumnezeu , un barbat si o femeie . sacul si petecul , tot un bou si o belea ! fiecare marfa isi are clientul ei , nu te obliga nimeni sa mananci un fel de mancare care nu-ti place sau de care nu ai pofta . daca te pomenesti ca ai inghitit ceea ce nu-ti place nu-i decat vina ta ! daca vreti sa-i intelegeti pe barbati trebuie sa intelegeti si sa acceptati si defectele asa cum le acceptati si calitatile . rezon , nu ? cu cat ii veti intelege mai bine pe barbati cu atat va va fi mai bine si mai usor . ce-i rau in a bea o bere cu prietenii , ce-i rau in a fi fan al tatelor mari si al fundurilor zdravene si rotunde ? nimic !!! ceea ce conteaza este omul si sentimentele lui ! nu le mai cereti barbatilor sa fie ceva ce nu pot fi ! a iubi pe cineva inseamna si a-l accepta asa cum este ! daca vreti sa stiti "ce vor barbatii" atunci ascultatii si cautati sa-i intelegeti . nu-i mai condamnati ca au tupeul sa nu gandeasca la fel ca voi ... la urma urmei , dragostea este boala grea si se trateaza doar la pat ! din fericire !!!!
claudio
Postat pe 22 August 2008 01:33
De la: claudio, la data 2008-08-22 01:33:21dragi colegi , imi place la nebunie ce mai citesc pe aici , parol ! titlul topicului este "ce vor barbatii" dar ce este interesant este ca se pare ca femeile stiu mai bine ca barbatii ce vor barbatii de la femei ! iar atunci cand barbatii isi dau cu parerea , ba nu stiu ce vor , ba sunt obsedati etc. ! fetelor , lasati barbatii sa bata campii si sa aiba fantezii de barbati ! nu le mai cereti sa poarte sutien , sa fie feminini si sensibili si sa le vina ciclul ! treziti-va la realitate si acceptati-o ! bineinteles ca nu sunt doi barbati la fel si ca de la fantezie la fapta este cale lunga dar astea sunt cateodata fanteziile barbatilor (mai mult sau mai putin) si nu aveti ce face . asa a lasat dumnezeu , un barbat si o femeie . sacul si petecul , tot un bou si o belea ! fiecare marfa isi are clientul ei , nu te obliga nimeni sa mananci un fel de mancare care nu-ti place sau de care nu ai pofta . daca te pomenesti ca ai inghitit ceea ce nu-ti place nu-i decat vina ta ! daca vreti sa-i intelegeti pe barbati trebuie sa intelegeti si sa acceptati si defectele asa cum le acceptati si calitatile . rezon , nu ? cu cat ii veti intelege mai bine pe barbati cu atat va va fi mai bine si mai usor . ce-i rau in a bea o bere cu prietenii , ce-i rau in a fi fan al tatelor mari si al fundurilor zdravene si rotunde ? nimic !!! ceea ce conteaza este omul si sentimentele lui ! nu le mai cereti barbatilor sa fie ceva ce nu pot fi ! a iubi pe cineva inseamna si a-l accepta asa cum este ! daca vreti sa stiti "ce vor barbatii" atunci ascultatii si cautati sa-i intelegeti . nu-i mai condamnati ca au tupeul sa nu gandeasca la fel ca voi ... la urma urmei , dragostea este boala grea si se trateaza doar la pat ! din fericire !!!!



se mint singure

Postat pe 22 August 2008 17:30
eu ce ziceam claudio? mai mult femeile isi dau cu parerea aici, da nu mai stiu care fante zicea ca nici nu stiu eu cati barbati is de fapt pe forumu asta. ata ete...
Mada11
Postat pe 23 August 2008 10:13
De la: adinainlove, la data 2008-07-16 20:53:45In mod cert barbatii nu prefera femeile cuminti si devreme acasa



eu unul nu as avea curaj sa generalizez "barbatii". daca tu nu ai intalnit pe cineva caruia sa-i placa femeile cuminti si devreme acasa...e problema ta. mie unul imi place genul asta de femeie
costy28
Postat pe 23 August 2008 13:00
... foarte interesant este ca standardele unora ( barbati dar si femei ) se modifica dupa cum au ei kef si dupa cum le este interesul ... cand sunt burlaci vor sa aiba un partener obraznic si zburdalnic ( din par in par ) si usor abordabil . treaba se skimba brusc atunci cand au un belciug in deget : vreau o femeie cuminteeee , devreme acasaaaaa , gospodinaaaaa , iubitoareeee ... ce ma fac fratiloooor ?! bordei nu faci cu orice dansatoare din buric sau fotomodel sau super femeie moderna cu basini de strutz in cap , treaba-i clara ! din fericire ( sau din pacate pentru unii ) n'ai cum sa stai cu kurul in doua luntre . fiecare cum isi asterne asa doarme . dar cu toate astea , noi barbatii avem fanteziile noastre , cristalizate din perioada liceului sau a armatei ( pe vremea mea se facea armata 2 ani ) la care nu renuntzam nici la 60 de ani . femeile care ne inteleg si ne accepta cat de cat asa cum suntem ne invart pe degete si ne fac sa le mancam din palma ! din fericire , marea majoritate a femeilor nu vor sa ne inteleaga si sa ne accepte asa kum suntem , asa ca si noi ne pastram fanteziile ... care uneori , pentru unii norocosi , devin realitate ! keep on rockin' !!!
claudio
Postat pe 23 August 2008 13:46
barbatii prefera o femeie sa fie si amanta si iubita si prietena sa fie un 3 i 1 , sa-l satisfaca sa-l stimuleze , sa fie doar a lui ....si appp femeile vor viceversa

Postat pe 24 August 2008 18:47
io-me-sicumine , colega , vorbesti ca un om mare ! daca as putea , te-as invita cu bajetii la un fotbal fato ! mi s-a parut ca esti singura care stie ce vorbeste pe subiectul asta , parol ! se cam bate apa in piua pe aici si majoritatea o cam dau de gard . nu m-am nascut clarvazator si n-am de unde sa stiu ce vor restul de vreo 3 miliarde de barbati da' stiu ce prefer eu si inca vreo cativa amici 'die hard' cu care ma cunosc de vreo 30-35 de ani , de prin scoala generala , cand habar nu aveam ca pe lumea asta mai exista si femei ! preferam femeile aratoase si zdravene (tot 'echipamentu' necesar) , preferam femeile care stiu ce vor , care sunt fericite ca sunt femei si care nu se sclifosesc toata ziua ca asa si pe dincolo . preferam femeile carora le place sa faca sex si care nu stramba din nas cand ai chef sa le dai cu rotile in sus . preferam femeile care ne plac si ne iubesc asa cum suntem , barbati cu defecte dar si cu ceva calitati , care nu ne controleaza in fiecare zi ce citim , unde mergem , ce facem . care nu incearca mereu sa ne separe de 'mica familie' adica de gasca de prieteni cu care mergem la bere , la peste , la fotbal , pe munte . care atunci cand nu pot merge si ele cu noi , raman acasa fara sa se supere . preferam femeile care nu vor sa faca din barbati niste sclavi sentimentali cu sensibitati feminine pana cand ne vine ciclul si noua . care chiar daca sunt stapanele inimilor noastre , ne domina din umbra si ne duc de nas ca pe bou de belciug , ne lasa totusi impresia ca noi suntem sefii si stapanii casei . care ne lauda cand facem ceva bun si care ne iarta cand gresim ... si ar mai fi dar sunt prea multe de zis ...
claudio
Postat pe 25 August 2008 12:01
la cine te referi claudio?

Postat pe 25 August 2008 12:03
Audrey .. sprijin parerea ta . Secretele si armele seductiei le detin femeile. Ce vine din partea barbatilor e doar confirmarea ca a fost "pescuit" .. Roger Roger CHh CHH
karla031088
Postat pe 25 August 2008 12:09
De la: celia, la data 2008-08-24 18:47:36barbatii prefera o femeie sa fie si amanta si iubita si prietena sa fie un 3 i 1 , sa-l satisfaca sa-l stimuleze , sa fie doar a lui ....si appp femeile vor viceversa



io prefer totusi blonde!

Postat pe 25 August 2008 12:10
pasiunea barbatilor blondele!!!!!!!!!

Postat pe 25 August 2008 12:19
detii cumva culoarea graului copt, la par!!?

Postat pe 25 August 2008 12:30
da pui!!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 25 August 2008 12:34
daca ai si sani incadrati la categoria grea si fundu asa obraznic precum iti sunt mesajele...te incadrezi perfect in standardul mieu!

apropo, ce faci deseara?

Postat pe 25 August 2008 13:18
bn fac diseara tu?

Postat pe 25 August 2008 13:27
si io fac bine!! adica o sa fiu destul de plictisit si excitat!!

Postat pe 25 August 2008 13:29
serios? dc vei fi excitat?

Postat pe 25 August 2008 13:33
de caldura!!
din cauza incalzirii globale , pe teritoriul romaniei apar tot mai des perioade mari de canicula. rezistenta scazuta a romanului la temperaturi extreme , il fac sa se gandeasca la cu totul altceva decat la caldura toropitoare ce-i salasuieste-n casa. asa ca ma gandesc la sex!!

Postat pe 25 August 2008 13:39
geo geo sex in the air!!!!!!!!!!!sau love in the air!!!!!!!!!!!caldura asta inabusitoare ne da drumul la imaginatie si la punerea in aplicare a fanteziilor , ca doar e cald afara

Postat pe 25 August 2008 13:42
iluzia fericirii este pe aproape, da' sa nu crezi in semnele ei!
nu amestec cele doua lumi.

Postat pe 25 August 2008 14:22
inseamna ca stii ce vrei!!!!!!!!

Postat pe 25 August 2008 14:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu vrea sa muncesca!!! 37 De la: Lady_Gaga9 9 Iunie 2009 16:23
Se reintorc barbatii la "foste"? 27 De la: albertafrid 6 Ianuarie 2013 15:57
caut o relatie/casatorie cu o fata din Tulcea sau din tara 2 De la: Bogdan24 7 Iulie 2014 15:59
of, ce sa fac? sa mai ies si cu alti baieti chiar daca nu am chef? 44 De la: Cassey 3 Ianuarie 2009 22:28
Sa ma despart sau nu de iubitul meu?! 17 De la: BUBU_84 21 Decembrie 2012 15:54