Setari Cookie-uri

a face sau a nu face un copil...

De la: corneille, la data 2009-02-21 22:37:58Nu ai de gând sã renunþi, power of love? Mã gândeam cã pânã la urmã va birui dragostea sau...puterea dragostei care sãlãºluieºte în omul credincios... Mie, sincer, mi-ar fi teamã sã ameninþ (cum ai fãcut-o tu), mai ales cã ai un copil, ºi nu se ºtie... cine sapã groapa altuia cade el în ea de obicei...Mãi fetiþo, trezeºte-te ºi cere-þi iertare!!!


de ce nu ati renuntat voi .........voi ati fost cele care , nu va convenit ceva la comentariile mele , si v-ati luat de mine...........eu mi-am spus parerea si am dat un sfat bun.........
Dar v-a placut sa va batati joc .................raul totdeauna vrea sa infrunte.........CEL mai inportant e ca v-ati facut voua rau , dar nu va da-ti seama............asta vroiam sa spun .......nu am vrut sa va amenint, ciiiiiiiii chiar o sa patiti ........la asta m-am referit ...........iaar in problema asta cu amenintarea nu va zic mai multe ptr ca nu o sa intelegeti..............asai daca va mincat undeva si v-ati bagat in seama ...........iar pe sfinta nicidecum nu o fac , ci din contra ma simt o pacatoasa, nu ca voi , inconstiente......

M-am saturat de vb-le voastre copilaroase fara minte......voi chiar ca nu stiti ce ati vb in comentariile voastre........doar ca va bagati in seama , nu si realizati ceea ce spuneti..............degeaba ai sa intorci acum ca nu e adevarat , ca nu ma intereseaza, deja prostia e facuta, nu va mai aparati degeaba...................................opritiva cu comentariile voastre.
powere_of_love9
Postat pe 23 Februarie 2009 09:17
De la: darksukkubus69, la data 2009-02-22 11:02:55Care dragoste?! Nu are asa ceva! Tocmai de aia face pe sfanta! Dar este departe de a fi o sfanta, nu vezi ca nu este decat o jigodie, are o otrava in ea.... se leaga de toata lumea cu dusmanie, degeaba, mai ales de mine...are ea vreo problema!


TIE CE SA-TI MAI SPUN ...........ESTI O TERMINATA............AI CAZUT DE TOT IN PRAPASTIE...................
ASA CA AM TERMINAT.
powere_of_love9
Postat pe 23 Februarie 2009 09:20
Sper c-ai terminat cu adevãrat...

Postat pe 23 Februarie 2009 13:48
Incep sa cred ca fata asta a scris intentionat toate aberatiile ca sa enerveze pe unii si pe altii care citesc!
darksukkubus69
Postat pe 23 Februarie 2009 20:49
De la: darksukkubus69, la data 2009-02-23 20:49:59Incep sa cred ca fata asta a scris intentionat toate aberatiile ca sa enerveze pe unii si pe altii care citesc!


EU una terminasem de mult ...........dar tu cea mai jalnica dintre toate, vrei tot timpul cite un raspuns.........

O ABERATIE ESTI TU..............EU nu am facut decit sa spun realitatea si ce este adevarat ...........voi v-ati batut joc si v-ati bagat in seama inutil............IN SPECIAL TU
powere_of_love9
Postat pe 24 Februarie 2009 12:08
De la: corneille, la data 2009-02-23 13:48:20Sper c-ai terminat cu adevãrat...
powere_of_love9
Postat pe 24 Februarie 2009 12:09
darksukkubus69
Postat pe 24 Februarie 2009 17:38
De la: powere_of_love9, la data 2009-02-21 20:20:43
De la: medeea01, la data 2009-02-20 20:05:36
De la: powere_of_love9, la data 2009-02-20 16:47:50
De la: darksukkubus69, la data 2009-02-20 15:52:56Fata asta chiar nu e intreaga la cap! Cu ce sa ma ranesti tu mai fato, chiar nu esti constienta de aberatiile tale?! Eu sa ma duc la duhovnic?! Crezi ca eu stau de vorba despre astfel de lucruri cu un simplu om?! Iubito, daca vreau sa vorbesc cu EL, nu am nevoie de intermediari, asa ca tine! Ha ha ha!



EU UNA AM TERMINAT...............BINE CA ATI RECUNOSCUT CINE SINTETI.........
Stiu prea bine ce am scris in com. mele..............voi v-ati luat de mine..............

Ce mai conteaza acum ...........oricum cine ride la urma va ride mai bine........
Asta ptr ca stiu unde o sa ajungeti voi.................si in curind ve-ti pri mi un semn , adica vi se va intimpla cevaaaa..............datorita acestui dar care il ammmmmmmmmmmmmmm..........si o sa rid de o mie de ori mai mult ca voi .........uite asa:

LA revedere toanteleo...........e bine sa nu va puneti cu nimeni .......nu se stie peste cine dati.........



NU TE SUPARA.AM O SINGURA INTREBARE.ATAT.UNA SINGURA.DE CE NU SCRII CORECT GRAMATICAL?DE CE SCRII ATAT DAR ATAT DE PROST?multumesc.



PTR CA ........NU STI TU SA CITESTI..............

Din contra am vazut mai multe greseli la tine .........dar nu am fost atit de toanta incit sa ma iau si de asta..............am inteles destul de bine ce ai scris .........chiar mai bine ca tine



fato tu te crezi tare desteapta vad.hai te rog sa mi dai cateva exemple de greseli gramaticale pe care eu le am facut.in schimb iti dau eu exemple din ale tale:
"stii" se scrie cu 2 de "i" si nu cu un singur i
"fii" se scrie cu 2 de "i" si nu cu un singur i
"veti" se scrie legat si nu "ve-ti"
astea sunt doar cateva exemple.dar mai sunt multe altele.ha ha ha...ai tu un har sa ne faci pe noi sa ni se intample ceva rau?vai tu esti tare jalnica.....e ultimul mesaj pe care ti l scriu pentru ca nu am de ce sa mai discut cu tine.esti bolnava mintal.si nu o spun eu ci o spune toata lumea care iti citeste posturile.tu nu ti dai seama ca ai o problema mentala pentru ca de obicei cei ca tine neaga vehement acest lucru.mai nou ai si puteri paranormale....tu esti ca in mesajele alea idioate de pe yahoo gen"trimite asta la 10 prieteni si dorinta ti se va indeplini iar daca nu vei trimite ti se va intampla in curand ceva rau".:))))
de asemeni te am intrebat de ce jignesti.asa te invata religia ortodoxa sa faci?hai raspunde la asta daca esti tare in gura.pentru cine te va mai urmari de aici incolo.eu chiar nu am timp de prostiile unei dezaxate mintal ca tine.probabil ti se pare ca te jignesc.sa stii ca nu am nici cea mai mica intentie...dar chiar esti bolnava.sincer.si inca ceva....eu nu jignesc..eu trec la fapte.daca te as vedea pe strada te as parui putin pe tine cu religia ta si apoi as suna la balamuc sa te ia....of doamne.ce rea am fost:)
elisa_me
Postat pe 24 Februarie 2009 23:38
si acum o sa vina un mesaj de la tine de genul"toanto......tu nu sti cu cine te pui.eu am un dar si tu o sa patesti curand ceva foarte rau..o sa mori in chinuri si vei ajunge in iad..................esti o terminata..............ai cazut in prapastie......"
stii se spune ca atunci cand 3 oameni iti spun ca esti beat mai bine te duci si te culci.tie ti au spus 3 oameni ca esti nebuna.eu cred ca ar trebui sa mergi la un psihiatru...desi nu prea au ce sa ti faca..........
ori suferi de sindromul tourette(daca stii ce este ala) ori altceva.e foarte trist ca oamenii care au nevoie de ajutor nu stau acolo unde ar trebui sa stea si se invart liberi printre noi.parintii tai stiu ca vorbesti atat de urat?ca presupun ca de la ei mostenesti "vederea de cal".
mai spui de noi ca suntem niste copile proaste.tu cati ani ai ma rog?ca pun pariu ca suntem mai in varsta noi decat tine.in fine.am cam terminat ce aveam sa ti spun.ma voi opri aici .....ar trebui sa intelegi tu de ce ma opresc aici.daca celelalte fete mai au rabdare sa ti citeasca mizeriile chiar au nervii tari...eu recunosc ca nu ii am si cum spuneam mai inainte,.....chiar nu am timp pentru prostii.
elisa_me
Postat pe 24 Februarie 2009 23:51
darksukkubus69
Postat pe 25 Februarie 2009 12:19
De la: medeea01, la data 2009-02-24 23:51:03si acum o sa vina un mesaj de la tine de genul"toanto......tu nu sti cu cine te pui.eu am un dar si tu o sa patesti curand ceva foarte rau..o sa mori in chinuri si vei ajunge in iad..................esti o terminata..............ai cazut in prapastie......"
stii se spune ca atunci cand 3 oameni iti spun ca esti beat mai bine te duci si te culci.tie ti au spus 3 oameni ca esti nebuna.eu cred ca ar trebui sa mergi la un psihiatru...desi nu prea au ce sa ti faca..........
ori suferi de sindromul tourette(daca stii ce este ala) ori altceva.e foarte trist ca oamenii care au nevoie de ajutor nu stau acolo unde ar trebui sa stea si se invart liberi printre noi.parintii tai stiu ca vorbesti atat de urat?ca presupun ca de la ei mostenesti "vederea de cal".
mai spui de noi ca suntem niste copile proaste.tu cati ani ai ma rog?ca pun pariu ca suntem mai in varsta noi decat tine.in fine.am cam terminat ce aveam sa ti spun.ma voi opri aici .....ar trebui sa intelegi tu de ce ma opresc aici.daca celelalte fete mai au rabdare sa ti citeasca mizeriile chiar au nervii tari...eu recunosc ca nu ii am si cum spuneam mai inainte,.....chiar nu am timp pentru prostii.



Vai de tine mai fetito...............cred ca ai avut cosmar azi noapte.................chiar nu vrei deloc sa realizezi ce vorbesti................pai chiar ca esti toanta.............cred ca te-ai gindit mult la ce sa-mi scri ca sa te razbuni )))))))))ha ha ....................
CU faza asta chiar mai facut sa rid ................se vede ca nu poti sa te mai abtiii....................
TU mai stirnit asa ca ia si suporta...............eu macar am spus adevarul .............plus ca am inceput cu un sfat bun.............dar mintea ta slaba , nu a facut decit sa te bagi in seama cu ce nu trebuie .......................SI NU IMI VB TU MIE DE PSIHOLOG ....CA MAI AI MULT DE INVATAT CA SA MA AJUNGI ......................esti prea proasta ca sa-ti dai seama ...................si cu virsta la fel, MAI AI MULT DE MINCAT MAMALIGA CA SA MA AJUNGI ................mai esti si oarba pe deasupra ca sa-ti dai seama ............asa ca pariul l-ai pierdut ............si acesta consta in::::: ai ramas tu cea proasta )))))))))))))

EU am crezut ca deja terminasei cu comentariile ............dar vad ca vrei sa-ti arati adevarata prostie............

AS FI PUTUT SA MA EXPRIM ALTFEL CU TINE ........DAR VAD CA NU AM CUM ...........ESTI PREA TOANTA SA INTELEGI CA SA INCEP EU CU PSIHOLOGIA MEA................TE-AI FI SIMTIT SINGURA O PROASTA ...........................ASA CA STAI IN BANCA TA SI VEZE-TI DE TREABA...............NU MAI ARUNCA VB FARA FOLOS .................DACA NU AI TIMP DE PROSTII ......DE CE AI MAI SCRIS? .........HAI MERGI SI TE PLINBA ....CA DEVIEZI TARE DE TOT ................OPRESTETE O DATA
powere_of_love9
Postat pe 25 Februarie 2009 19:34
darksukkubus69
Postat pe 26 Februarie 2009 16:33
elisa_me
Postat pe 27 Februarie 2009 01:48
:
darksukkubus69
Postat pe 27 Februarie 2009 21:05

Postat pe 28 Februarie 2009 19:04
Subiect: HIM......
Mesaj:
CIT AM PUTUT SA RID CIND TI-AM VAZUT MOACA..........
CARACTERIZEZ OMUL , DUPA MOACA SI CUM VB......................
ESTI JALNICA RAU DE TOT ........NU VEZI CE FATA AI??????/ PAI SI NORMAL CA UNA CA TINE VB ASA ..............CUM MI-AI VB TU MIE........................UN PIC DE PSIHOLOGIE NU AI.....

DE ASTA NICI NU AI UN PROFIL COMPLET ..........PTR CA ESTI DEMENTA SI EXCROACA..........NU STI SA-TI VEZI DE TREBURILE TALE

acest mesaj este primit pe privat de la d-soara "power of love".l am postat ca sa nu ma amuz de una singura:)
elisa_me
Postat pe 1 Martie 2009 01:37
draga mea, la cei 38 de ani ai tai nu trebuie sa iti faci griji, daca acum a sosit momentul, da-i drumul da viata...e mai greu sa nu poti avea niciodata... nu conteaza cati ani ai, cred cu tarie ca iubirea pentru prpriul tau copil nu are varsta...te pup si asteptam vesti :)
roxanusha
Postat pe 1 Martie 2009 10:44
Medeea draga, nu e de mirare mesajul ala! La ce te asteptai de la sfanta noastra duhovnica?!
darksukkubus69
Postat pe 1 Martie 2009 11:17
De la: darksukkubus69, la data 2009-03-01 11:17:57Medeea draga, nu e de mirare mesajul ala! La ce te asteptai de la sfanta noastra duhovnica?!

A propos de "sfanta" care e foarte departe de asa ceva....oare cum am putea scapa de ea ? nu putem face un topic de genul "Vrem sa scapam de power of...votati pro sau contra stergerii profilului ei" ca a fost amuzanta o vreme dar deja a devenit plictisitoare...daca nu chiar deranjanta prin insultele pe care le profereaza la adresa tuturor....pe unele subiecte nu se mai poate discuta civilizat din cauza ei...
Si acum sa vedeti ce "descantece" o sa-mi aud......asa cu puterea "dragostei"...of doamne
ocs
Postat pe 2 Martie 2009 13:02
Cred ca depinde de fiecare persoana in parte. Eu sunt casatorita de 2 ani si imi doresc foarte mult un bebe dar stiu ca inca nu este timpul. Am alte lucruri acum de facut.Trebuie sa-mi termin facultatea etc. Dar sunt sigura ca dupa ce imi termin facultatea voi face un bebe. Oricum nu te grabi. Daca nu iti doresti acum inseamna ca nu esti pregatita.
mysterious_girl
Postat pe 2 Martie 2009 13:51
De la: ocgiogi, la data 2009-03-02 13:02:19
De la: darksukkubus69, la data 2009-03-01 11:17:57Medeea draga, nu e de mirare mesajul ala! La ce te asteptai de la sfanta noastra duhovnica?!

A propos de "sfanta" care e foarte departe de asa ceva....oare cum am putea scapa de ea ? nu putem face un topic de genul "Vrem sa scapam de power of...votati pro sau contra stergerii profilului ei" ca a fost amuzanta o vreme dar deja a devenit plictisitoare...daca nu chiar deranjanta prin insultele pe care le profereaza la adresa tuturor....pe unele subiecte nu se mai poate discuta civilizat din cauza ei...
Si acum sa vedeti ce "descantece" o sa-mi aud......asa cu puterea "dragostei"...of doamne




OCGOGII,,,,,,,,,,,,,TU CARE DEVIEZI LA FIECARE SUBIECT, ..........MAI AI TUPEU SA VB...........
TU CRED ca nici nu mai sti pe unde te afli.................vb si tu ca sa te afli in treaba...........
TU si cu cealalta .... .ati provocat insultete ...........si ati fost impotriva comentariilor mele.........NICI MACAR ATIT NU TI MINTE?................DACA AI CEVA CU MINE NU INSEAMNA CA TREBUIE SA VB ASA , OBRAZNIC......MAI OPRESTETE O DATA .........

TE BAGI la fiecare comentariu de pe FORUM ........si ti se raspunde ca nu ai dreptate..........CE MAI VREI MAI MULT ? ................
powere_of_love9
Postat pe 3 Martie 2009 07:12
De la: powere_of_love9, la data 2009-03-03 07:12:51
De la: ocgiogi, la data 2009-03-02 13:02:19
De la: darksukkubus69, la data 2009-03-01 11:17:57Medeea draga, nu e de mirare mesajul ala! La ce te asteptai de la sfanta noastra duhovnica?!

A propos de "sfanta" care e foarte departe de asa ceva....oare cum am putea scapa de ea ? nu putem face un topic de genul "Vrem sa scapam de power of...votati pro sau contra stergerii profilului ei" ca a fost amuzanta o vreme dar deja a devenit plictisitoare...daca nu chiar deranjanta prin insultele pe care le profereaza la adresa tuturor....pe unele subiecte nu se mai poate discuta civilizat din cauza ei...
Si acum sa vedeti ce "descantece" o sa-mi aud......asa cu puterea "dragostei"...of doamne




OCGOGII,,,,,,,,,,,,,TU CARE DEVIEZI LA FIECARE SUBIECT, ..........MAI AI TUPEU SA VB...........
TU CRED ca nici nu mai sti pe unde te afli.................vb si tu ca sa te afli in treaba...........
TU si cu cealalta .... .ati provocat insultete ...........si ati fost impotriva comentariilor mele.........NICI MACAR ATIT NU TI MINTE?................DACA AI CEVA CU MINE NU INSEAMNA CA TREBUIE SA VB ASA , OBRAZNIC......MAI OPRESTETE O DATA .........

TE BAGI la fiecare comentariu de pe FORUM ........si ti se raspunde ca nu ai dreptate..........CE MAI VREI MAI MULT ? ................



DACA erai o pers. serioasa .........iti faceai un profil normal cu poze .............nici nu ar fi trebuit sa fi acceptata ................mai ai si 29 de ani si nici minte nu ai ............
powere_of_love9
Postat pe 3 Martie 2009 07:15
darksukkubus69
Postat pe 3 Martie 2009 12:06
elisa_me
Postat pe 3 Martie 2009 14:09
De la: darksukkubus69, la data 2009-03-03 12:06:18




ATI APARUT MUMOZELOR !!!!!!!! DE LA INCEPUT ATI FOST , MONSTRI..............

VA OFER UN MARTISOR ..........PTR TOATE 3............
powere_of_love9
Postat pe 3 Martie 2009 16:12
De la: powere_of_love9, la data 2009-03-03 16:12:12
De la: darksukkubus69, la data 2009-03-03 12:06:18




ATI APARUT MUMOZELOR !!!!!!!! DE LA INCEPUT ATI FOST , MONSTRI..............

VA OFER UN MARTISOR ..........PTR TOATE 3............

Multumesc
ocs
Postat pe 3 Martie 2009 21:17
grea intrebare.
morticia_adams
Postat pe 3 Martie 2009 21:40
De la: powere_of_love9, la data 2009-03-03 16:12:12
De la: darksukkubus69, la data 2009-03-03 12:06:18




ATI APARUT MUMOZELOR !!!!!!!! DE LA INCEPUT ATI FOST , MONSTRI..............

VA OFER UN MARTISOR ..........PTR TOATE 3............


multumesc.eu n am primit martisoare anul asta pentru ca nu mi plac dar de la tine il accept.apropo nu se scrie "mumozelor" se scrie "mimozelor"..


elisa_me
Postat pe 3 Martie 2009 22:06
Martisor:
darksukkubus69
Postat pe 4 Martie 2009 19:41
De la: darksukkubus69, la data 2009-03-04 19:41:01 Martisor:


mda ...........ce sa mai zic, asta e ............deci ti-am aratat ca nu ai prea multa minte........

special am scris asa ................ca sa vad care se mai baga in seama ......ptr nimica toata.......
Oricum fiecare scrie cum vrea ...........
powere_of_love9
Postat pe 4 Martie 2009 20:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu mai situ ce sa fac.. 15 De la: kudika011800 16 Aprilie 2009 10:20
Il iubesc la nebunie....dar pentru ca sai dovedesc trebuie sa ma culc cu el.... 86 De la: I_m_nuts2011 1 Octombrie 2010 11:10
Demnitatea sau copilul? 67 De la: kudika335366 26 Februarie 2011 13:09
Prea geloasa...sau nu? 74 De la: rox_sb 18 Septembrie 2011 22:59
Cadou aniversare, pls :sml-sign0199: 10 De la: mitura 14 Octombrie 2010 22:00