Setari Cookie-uri

ia sa-i mai dam dracu pe barbati!!

Asa e...sunt de acord q voi fetelor... ....Nu merita sa suferim dupa ei...dak nu au stiut sa ne pretuiask, akum e prea tarziu,mai ales k la numai kteva zile dupa ce ne despartim de ei...ii vezi q altele...asha e,haide`ti sa ne respectam pe noi insine!!!Viata merge inainte, so capul sus,baieti mai sunt!!!!
ScUmPy18
Postat pe 21 Iulie 2008 14:40
Consider ca nu e nimeni in masura "sa dea dracu " pe cineva, asta fiind doar o forma de a ne ascunde in spatele anumitor cuvinte si a adevaratelor sperante!!
cori12
Postat pe 21 Iulie 2008 22:31
Adevaratelor sperante care? Ce e atat de rau in a fi un pic egoista?
seiyra
Postat pe 21 Iulie 2008 22:34
nu aveti voie sa fiti atat de dezamagite de viata...

Postat pe 21 Iulie 2008 22:42
exact... viata e prea frumoasa ca sa o traim bocind dupa barbati ... s-a terminat o relatie asta este ..se mai intampla
seiyra
Postat pe 21 Iulie 2008 23:16
gandit sanatos

Postat pe 21 Iulie 2008 23:57
stii tu vorba aia e rau cu rau dar mai rau fara rau desi trecem prin mai multe deceptii tot timpul trebuie sa ne ridicam ura nu e buna...poate nu s toti la fel :)
gia_s
Postat pe 23 Iulie 2008 19:08
nu inteleg cine a zis ceva de ura? ci doar sa nu mai bocim dupa ei
seiyra
Postat pe 23 Iulie 2008 19:53
ia sa-i mai dam dracu pe barbati frumos si bine gandit.. ti-a trebuit mult pana ai gandit titlul asta ?????

Postat pe 23 Iulie 2008 23:10
ori sunt eu proasta ori prea proasta pentru ca refuz sa bocesc dupa barbati ...ce dracu nu mai sunt barbati pe lumea asta incat sa-mi pierd tineretea bocind dupa ei ... ete ca pot sa fac lucruri mai bune decat atat ... pot sa ma bucur de viata
seiyra
Postat pe 24 Iulie 2008 16:12
nimeni nu intelege topicul dar toata lumea comenteaza..si mai ales ca si eu sunt de acord..suntem ca niste oi negre..
dar a se reciti nu este vb de ura ..ci doar de ideea de a nu mai plange dupa ei exact cum a zis si Seiyra...
asa ca ofentatilor..have a nice day...

Postat pe 25 Iulie 2008 15:23
de ce sa-i dam dracu mai nu sunt si ei oameni !sa nu bocim dupa ei asta e altceva!nu bocim!gata nu va mai certati!fratilor e o zii asa frumoasa ...................hai sa ne relaxsam!
ramona_balanescu
Postat pe 26 Iulie 2008 17:29
cred ca am inteles esenta din titlul topicului !! Faca-se voia voastra Doamnelor si Domnisoarelor..!! eu unul incerc sa va respect doleantele ,sa merg la destinatia trasata de voi dar..,inainte de toate ,tin sa sa va urez sa aveti parte de OAMENI !!! si va ofer ceea ce pot pe aceasta cale.... am plecat la

Postat pe 26 Iulie 2008 17:41
De la: cori12, la data 2008-07-21 22:31:08Consider ca nu e nimeni in masura "sa dea dracu " pe cineva, asta fiind doar o forma de a ne ascunde in spatele anumitor cuvinte si a adevaratelor sperante!!
BRAVO!!!!!AI DAT DOVADA DE MULTA MINTE.

Postat pe 26 Iulie 2008 22:16

Postat pe 26 Iulie 2008 22:20
De la: seiyra, la data 2008-07-24 16:12:22ori sunt eu proasta ori prea proasta pentru ca refuz sa bocesc dupa barbati ...ce dracu nu mai sunt barbati pe lumea asta incat sa-mi pierd tineretea bocind dupa ei ... ete ca pot sa fac lucruri mai bune decat atat ... pot sa ma bucur de viata
pei ii dai dracu sau nu?dupa ce ne dai dracu vrei sa mai fim draguti cu tine?dai omului cu piatra in cap si dupa te intrebi de ce nu vb cu tine?

Postat pe 26 Iulie 2008 22:41
De la: seiyra, la data 2008-07-21 23:16:53exact... viata e prea frumoasa ca sa o traim bocind dupa barbati ... s-a terminat o relatie asta este ..se mai intampla
De la: seiyra, la data 2008-07-21 23:16:53exact... viata e prea frumoasa ca sa o traim bocind dupa barbati ... s-a terminat o relatie asta este ..se mai intampla
aici deja ai inceput sa intelegi din raspunsurie celorlalti......a

Postat pe 26 Iulie 2008 22:45
siii... piatra, unde e? Nu vad.
amme22
Postat pe 26 Iulie 2008 22:45
De la: conico, la data 2008-07-25 15:23:07nimeni nu intelege topicul dar toata lumea comenteaza..si mai ales ca si eu sunt de acord..suntem ca niste oi negre..
dar a se reciti nu este vb de ura ..ci doar de ideea de a nu mai plange dupa ei exact cum a zis si Seiyra...
asa ca ofentatilor..have a nice day...
NU ESTE NIMENI OFENSAT DAR DACA SE CITESC POSTURILE MELE DE VREO 3 ORI POATE SE INTELEGE CE AR INSEMNA SA GENERALIZEZ IO ..........DAR NU O FAC DIN BUN SIMT SI DIN RESPECT FATA DE CINE NU MERITA SA FIE DAT DRACULUI

Postat pe 26 Iulie 2008 22:48
De la: amme22, la data 2008-07-26 22:45:37siii... piatra, unde e? Nu vad.
a aruncat-o un destept in galrla draga mea

Postat pe 26 Iulie 2008 22:50
De la: conico, la data 2008-07-25 15:23:07nimeni nu intelege topicul dar toata lumea comenteaza..si mai ales ca si eu sunt de acord..suntem ca niste oi negre..
dar a se reciti nu este vb de ura ..ci doar de ideea de a nu mai plange dupa ei exact cum a zis si Seiyra...
asa ca ofentatilor..have a nice day...



Cum a putut ea sa inteleaga exact ce am zis si voi restul sa sa intelegeti fix NIMIC ?
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 22:53
Marinela :)))))))))))))))))) chiar e tare ...eu ma abtin ca dupa aia iar sare lumea in capul meu ca nush ce am impotriva barbatilor :)))
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 22:59
aha negrule, acum am inteles si eu despre ce era vorba
amme22
Postat pe 26 Iulie 2008 23:01
"Caracterul este relevant ºi dezvoltat prin teste ºi întreaga viaþa este un test"
Da-ti dovada de caracter, nu bagati toti barbati intr-o oala mai exista si excepti, invata-ti sa mergeti mai departe totul depinde de atitudea voastra.
Datorie e sa simti ce e maret, sa-ti fie drag ce este frumos, iar nu sa accepti ce-i conventional in societate cu toate marsaviile pe care ni le impune.


(SUSTIN PAREREA D-NULUI MIC_NEGRU_URAT)
Paula_Maria
Postat pe 26 Iulie 2008 23:03
De la: seiyra, la data 2008-07-26 22:53:43
De la: conico, la data 2008-07-25 15:23:07nimeni nu intelege topicul dar toata lumea comenteaza..si mai ales ca si eu sunt de acord..suntem ca niste oi negre..
dar a se reciti nu este vb de ura ..ci doar de ideea de a nu mai plange dupa ei exact cum a zis si Seiyra...
asa ca ofentatilor..have a nice day...



Cum a putut ea sa inteleaga exact ce am zis si voi restul sa sa intelegeti fix NIMIC ?
draga mea seyra io cred ca ai dat o piatra in garla ca in acel proverb....si acum asunzi mana ca in celalat

Postat pe 26 Iulie 2008 23:03
Mie imi vine sa rad cand vad cum se chinuie altele .Nu de alta da am trecut si eu prin asa ceva .Am iubit , am suferit si pana la urma mi s-a LUMINAT mintea . Mint ei -mintiti voi si mai mult .Sa stiti ca o femeie gaseste mai multi barbati disponibili sa aiba o aventura de o noapte cu ea decat un barbat .Un barbat cu chiu cu vai si cu multa oratorie convinge pe cineva s-o faca cu el .Nu stati fetelor ca o viata avem Si nu mai traiti cu sarantoci pe considerente sufletesti .Si bogatul e porc si saracul da eu prefer porcul bogat .Ia sa se imbogateasca sarantocul peste noapte sa vezi cum te inlocuieste cu Angelina Jolie . Crezi ca-l intereseaza ce-ai facut tu pana atunci ? Pfffffff ! Ia urmariti voi telenovela Costel Busuioc si cei patru copii .:)))))))

Postat pe 26 Iulie 2008 23:06
mai stiu un proverb:cand trei persoane spun ca esti beat mai bine te culci....nu sunt sigurul care spune ca ai generalizat.ai fi mai respectata spunand ca a fost o greseala de exprimare.sunt ca multi care spui tu ca nu "inteleg nimic"

Postat pe 26 Iulie 2008 23:10
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-07-26 23:03:18
De la: seiyra, la data 2008-07-26 22:53:43
De la: conico, la data 2008-07-25 15:23:07nimeni nu intelege topicul dar toata lumea comenteaza..si mai ales ca si eu sunt de acord..suntem ca niste oi negre..
dar a se reciti nu este vb de ura ..ci doar de ideea de a nu mai plange dupa ei exact cum a zis si Seiyra...
asa ca ofentatilor..have a nice day...



Cum a putut ea sa inteleaga exact ce am zis si voi restul sa sa intelegeti fix NIMIC ?
draga mea seyra io cred ca ai dat o piatra in garla ca in acel proverb....si acum asunzi mana ca in celalat



Eu cred ca TU te cam inseli de cand stii tu ce era in mintea mea cand am scris mesajul? Am zis eu sa scoatem definitiv barbatii din viata noastra? Am zis clar sa nu mai bocim dupa ei ..sa facem la fel ca ei .Daca nu e unul e altul si tot asa mai departe.Cum a zis si Marinela noi femeile gasim mai usor o aventura de o noapte asa ca nu mai incerca tu sa imi spui ce am vrut eu de fapt sa spun
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 23:10
Marinela ai dreptate dar nah ..unii inteleg ce au chef ..
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 23:12
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-07-26 23:10:07mai stiu un proverb:cand trei persoane spun ca esti beat mai bine te culci....nu sunt sigurul care spune ca ai generalizat.ai fi mai respectata spunand ca a fost o greseala de exprimare.sunt ca multi care spui tu ca nu "inteleg nimic"
si ala bogat traieste cu gandul ca sunt toate catine si te lasa pentru alta mai buna care vrea banii lui ...de ie usor cu bani...maaaama ce usor ie. io cand plac o femeie cu adevarat spun mereu ca sunt macanic sa vad ce zice...
ce ar fi sa generalizez si io ?sa spun ca sunt toate ca tine???????

Postat pe 26 Iulie 2008 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa procedez,ce sa fac? 49 De la: muza_ta 15 Noiembrie 2012 00:30
Infidelitate: o singura noapte, un pas gresit 97 De la: J_Ana 26 Iulie 2013 15:16
Nu stiu de ce postez.... 75 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:52
Ajutoor 11 De la: Tharr 29 Aprilie 2011 22:25
tot despre infidelitate... 18 De la: steffy91 19 Decembrie 2009 18:04