Setari Cookie-uri

femeia gemeni

De la: Decadence, la data 2008-09-24 17:06:32hmmm eu sunt scorpion :)... intradevar nu sunt compatibil cu zodia gemeni de nici o culoare... nu vreau sa o critic prea mult dar ca si restul zodiilor de aer ..varsator si balantza mi se par foarte sterse ... caractere slabe care imita si preiau obiceiurile, gesturile si ..poate si principiile altora. si ceea ce a zis anna lili mai sus nu consider deloc adevarat ba chiar mi se pare ca nu sunt in stare sa manipuleze pe nimeni si nimic, mor de curiozitate nu din cauza setei de cunoastere ":-J" doar ca nu suporta ca cineva sa stie mai mult sau sa ii ascunda ceva ... femeia gemeni nu e in stare sa fie fidela, e profitoare, nerecunoscatoare si egoista ..un singur lucru apreciez ca nu prea isi face multe griji in privinta la orice si da din ras in plans si invers, poti sa juri ca e nebuna uneori, din cauza ca semnul este mutabil banuiesc, atractive ? nu prea mi se par femeile din aceasta zodie ... in comparatie cu leoaicele, fecioarele sau balantzele, e bine totusi ca aveti o parere buna despre voi si nu vreti sa scoateti capul din pamant :) va urez bafta in continuare



bv..tocmai ti ai eliberat putin venin..altfel s ar fi acumulat prea multa toxicitate in organism:)bon sa recapitulam,hai s ti spun eu de fapt cum sta treaba cu gemeni scorpioni.
sunt geamana ,nu ma laud,e de la sine inteles ca zodia are sarm,e..comerciala s spunem asa:)
initial exista o atractie chimica puternica,ai s vezi multi scorpioni ambetati de allura aeriana, childish ,ingenua a unui geaman.nativii scorpion sunt ei adanci in apele lor,insa apa statuta incepe sa se inverzeasca:)
adaptabilitatea le lipseste cu desavarsire...sunt prieteni buni,f buni,tanjesc dupa o allura casanoviana ,unele femei ajung chiar extrem de vulgare din aceasta cauza..eh,slabicuni de caracter.
nu ti blamez opinia datorita zodiei mele,nici vorba insa ma pasioneaza astrologia..si stiu ce stiu ca stiu:)
faptul k zodiile de aer au inclinatii teatrale ,nu i face decat good players on a big stage...restul e considerat boring...nu suntem alfa si omega..dar intelepciunea se spune ca vine de sus..from the sky..not the water:)
casiopeea_lune
Postat pe 4 Octombrie 2008 16:09
cat de tare va inselati.eu sunt nascuta in zodia gemeni.in viata mea n-am inselat pe nimeni din contra sunt atat de credula si de naiva am impresia ca toata lumea e ca mine .total gresit.

Postat pe 4 Octombrie 2008 21:12
eheee!!! si eu sunt GEMENI!!! am avut o relatie foarte palpiatanta cu un Berbec, dar pana la urma s-a terminat cam urat!! cam tot ce spune de zodia 'Gemeni este adevarat, indiferent k e de rau sau de bn!!! sanatate!!!! 12.06.
denyssetop
Postat pe 4 Octombrie 2008 21:37
buna.sunt tot gemeni.stiu ca aceasta zodie implica 2 personaje,dupa cum se vede :si se refera de fapt la minte sclipitoare si frumusete.se spune ca suntem cu 2 fete,ei bine vrea sa spuna ca stim cum sa ne purtam si cu cei buni si cu cei rai dar cine intra in mana unui geaman este fericit si iubit asa cum ar rebui.stim sa iubim cu adevarat,stiu dealtfel ca gemeni intre ei nu se prea inteleg deorece sunt caposi,au o vointa de fier si nu se vor lasa calcati in picioare de alte zodii,de aceea nici de alti nativi ai aceleasi zodii.
savuelena1979
Postat pe 17 Octombrie 2008 15:41
ha,ha............balanta?balantele sunt cele mai rele femeii pe care le-am putut intanli,daca gemenii sunt rai..................apoi balantele nu au grad de comparatie,sunteti cele mai laudaroase fiinte de pe planete asta,ca voi nu mai este nimeni,vorbiti atat de mult si de prost inkt obositi chiar si un geaman.Nu cred ca gemenii sunt rai,voi sunteti asa rautacioase dar mai ales ranchiuroase,sa nu mai vb de minciuni 9 din 10 cunvinte sunt minciuni si mai tragik(pt voi)e ca si voi credeti in ele.Asa ca nu sunteti voi cele perfecte si cele care intruchipeaza bunatatea pe acest pamant,nimeni nu este perfect orice zodie are defectele ei,dar balantele le intrec pe toate.
ank4ever
Postat pe 21 Octombrie 2008 07:05
dar tu ce zodie esti Mister perfectiune?????POATE MERITI TOT CE AI PRIMIT DE LA GEMENII ASTIA EGOISTI....LA ASTA NU TE-AI GANDIT....ASA-I?
bobitzasim
Postat pe 21 Octombrie 2008 07:23
hmm venin ? :| a fost doar o parere ... mai mult venin scuipati voi gemenii cand va enervati :-/ din cate vad, si am vazut, chiar nu are rost sa mai dezbat alte subiecte legate de tema "femeia gemeni" ca esti unul dintre acele cazuri din care mentionam pe pagina anterioara _)_
LadyDeea
Postat pe 21 Octombrie 2008 16:14
Si eu sunt geamana si recunosc ca avem multe parti rele, defecte...am putea fi foarte usor actori fara a termina o facultate de profil, reusim sa spunem niste lucruri cu nonsalanta si cu zambetul pe buze, sa intoarcem lucrurile in favoarea noastra, etc...Aceste lucruri pot fi considerate defecte, dar si calitati...asta in functie de caz...Cert este ca fiecare zodie are si defecte si calitati insa, pana la urma, oameni suntem toti...cu doua maini, doua picioare si creier...mai mult sau mai putin!
O zi buna tuturor!
copilfrumos
Postat pe 22 Octombrie 2008 10:12
Atat femeia cat si barbatul Gemeni sunt firi curioase si carcotase, trebuie sa stie tot inaintea tuturor ca sa aiba ce barfi mai departe, sunt manipulatori, au o inteligenta vie , dar din pacate nu pozitiva si constructiva, ci doar sa le serveasca intereselor proprii. Poti fi si periculosi uneori, ataca bine si deseori stiu sa invinga urcandu-se pe grumazul celui mai slab, cauta sa linguseasca pe cei puternici pentru a le lua locul mai tarziu.Insa daca sunt pusi la punct imediat de cineva, raman blocati si nu mai pot ataca in continuare. Feriti-va de ei daca nu sunteti Varsatori sau Balante, care sunt pe aceesi lungime de unda, inconsecventi ca si Gemenii.Am avut sefe Gemeni, colegi de serviciu, un prieten si o prietena buna in prima tinerete din aceasta zodie. De preferat sa fie evitati. Cunosc in prezent alte persoane Gemeni, ii tin la distanta, nu trebuie sa stie multe lucruri, sunt patita.
PS: au o calitate extraordinara, lucreaza foarte bine in domeniul comunicatiilor si al secretariatului, pot lucra la calulator, trimite un mail, vorbi pe messenger, trimite un fax, in acelas timp, de parca ar avea vreo 10 maini. Avis angajatorilor de secretare.
Va pup.
aurelia
Postat pe 27 Octombrie 2008 03:47
De la: Decadence, la data 2008-09-24 17:06:32hmmm eu sunt scorpion :)... intradevar nu sunt compatibil cu zodia gemeni de nici o culoare... nu vreau sa o critic prea mult dar ca si restul zodiilor de aer ..varsator si balantza mi se par foarte sterse ... caractere slabe care imita si preiau obiceiurile, gesturile si ..poate si principiile altora. si ceea ce a zis anna lili mai sus nu consider deloc adevarat ba chiar mi se pare ca nu sunt in stare sa manipuleze pe nimeni si nimic, mor de curiozitate nu din cauza setei de cunoastere ":-J" doar ca nu suporta ca cineva sa stie mai mult sau sa ii ascunda ceva ... femeia gemeni nu e in stare sa fie fidela, e profitoare, nerecunoscatoare si egoista ..un singur lucru apreciez ca nu prea isi face multe griji in privinta la orice si da din ras in plans si invers, poti sa juri ca e nebuna uneori, din cauza ca semnul este mutabil banuiesc, atractive ? nu prea mi se par femeile din aceasta zodie ... in comparatie cu leoaicele, fecioarele sau balantzele, e bine totusi ca aveti o parere buna despre voi si nu vreti sa scoateti capul din pamant :) va urez bafta in continuare

eu nu sint in gemeni ,sint balanta!sotul meu este in gemeni
cit despre zodia ta poti face diferenta intre ce inseamna caracter puternic si ce inseamna nebunie?!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 2 Noiembrie 2008 20:45
Calitati:comunicare,agilitate,atentie
Defecte:superficialitate,inducerea in eroare
Dorinte:comunicarea
Compatibilitatea cu alte zodii:se intelege foarte bn cu Balantele si Varsatori,mai putin bn cu Fecioarele,Sagetatori si Pesti
Sunt multumita de zodia mea(gemeni)
ETE_EU
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:19
De la: ana_lili36, la data 2008-07-29 16:44:09 Inca o geamana la orizont.Feriti-va!Suntem frumoase,senzuale,amuzante.....avem LIPICI.In ceea ce-l priveste pe amicul alb albastru poate ne-a inteles gresit specia.Manipulam?Da ne place,pentru ca avem de ce.Suntem cum suntem.Femeile acestei zodii le intrec in inteligenta pe nativele celorlalte .Sunteti invidiosi. De obicei obtinem TOT.Suntem niste luptatoare.Ne place sa ingenunchem barbatii si de cele mai multe ori chiar si reusim.va pup,sau v-ati dori..........[/quote
SA R PAREA CA AI DREPTATE


buna,dupa parerea mea ai dreptate ana,intr-un fel.Eu nu sunt gemeni,dar am persoane in familie care e gemeni.Dar in acelasi timp am constatat ca femeia gemeni vrea sa stie totul,vrea ca tot ce este in jur sa fie facut numai cu ,,aprobarea'' ei.Asta e parerea mea,sper ca nu v-am jignit;pe curand v-am pupat fetelor!!

DAR SI TU AI DREPTATE


IN GENERAL GEMENI SI GEMENELE SUNT ASA CUM S A ZIS SI BUNE SI RELE DAR SUNT SI PERSOANE DIN DIFERITE ZODII CARE SI AU FORMAT IN CARACTER DEOSEBIT CARE IESE DIN TIPARELE ZODIILOR SI NU DORESC RAUL NIMANUI INTENTIONAT SAU SUNT ALTELE CARE O FAC INTENTIONAT DATORITA CARACTERULUI PE CARE SI L AU FORMAT
CE ESTE DE RETINUT CA :
ATAT LUCRURILE BUNE CAT SI CELE RELE NU TIN NEAPARAT DE ZODII CI DE DORINTA FIECARUI INDIVID IN PARTE SA FACA BINE SAU RAU SA AJUTE SAU SA PUNA BETE N ROATE
NU TREBUIE SA JUDECAM PE NIMENI DIN ORICE ZODIE AR FI CI SA AFLAM CAT MAI MULTE SI SA L DETERMINAM SA FACA MAI MULT BINE SI PE CAT POSIBIL DELOC RAU TOATE CELE BUNE SI SA LASAM RAUTATEA LA O PARTE PA PA
gratuit89
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:41
De la: cristina_palfi, la data 2008-09-16 09:56:47Buna,
Femeie gemeni e compatibila cu barbatul balanta si berbec.





draga mea ma tem ca aici nu ai dreptate.eu una am inchiat recent o relatie de 5 luni cu un berbec si te rog sa ma crezi e singurul pe care l-am iubit si la care am tinut cu adevarat.el in schimb ma inselat fara nerusinare si nici macar nu sa deranjat sa imi zica motivul ptr care a facut-o insa eu am pus capat relatiei deoarece ma saturasem sa tot plang si sa sufar iar el nici macar nu ma baga in seama.daca celelalte fete care nu apartin zodiei gemeni asa cum apartinem noi zic ca suntem egoiste sa ma credeti k ptr el mi-as fi dat si viatza.tot timpul l-am pus pe primul loc si ma bucuram k imi acorda minimul de atentie.in ultima perioada de relatie nici macar nu se mai obosea sa vina sa ma vada deoarece era mai tot timpul ocupat.berbeci pe langa faptul k mint,sunt prefacuti si se folosesc de om sunt si f indiferenti la sentimentele celui de langa el.eu una am patit-o pe propriam piele si stiu ce zic.balante nu am avut ocazia sa intalnesc insa timpul nu este pierdut.
marya_maryuca
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:35
De la: copilfrumos, la data 2008-07-29 15:35:38Cu cine e compatibila femeia gemeni...toate se bat cap in cap...nu mai cred in nimic...

incep prin a spune ca sunt tot in zodia gemeni si vreau sa zic ca e o zodie foarte complicata.....este mai greu sa fii fericit cand ai aceasta zodie, pt ca analizezi tot timpul.....mintea si judecata e intotdeauna prezenta, chiar cand nu trebuie....si este greu sa iti alegi pe cineva care sa te faca cu totul fericit, pt ca ratiunea te face sa ii vezi toate defectele......
cat despre compatibilitate.....nu cred chiar asa tare in zodii, cred ca tre sa iti faci si tu, si partenerul, un horoscop personalizat....cu toate cele.....eu cred mai mult in zodiacul chinezesc decat in cel european....desi sa zic drept, sunt si in cel european lucruri care mi se potrivesc....
mkdisk
Postat pe 6 Noiembrie 2008 19:10
De la: ank4ever, la data 2008-10-21 07:05:05ha,ha............balanta?balantele sunt cele mai rele femeii pe care le-am putut intanli,daca gemenii sunt rai..................apoi balantele nu au grad de comparatie,sunteti cele mai laudaroase fiinte de pe planete asta,ca voi nu mai este nimeni,vorbiti atat de mult si de prost inkt obositi chiar si un geaman.Nu cred ca gemenii sunt rai,voi sunteti asa rautacioase dar mai ales ranchiuroase,sa nu mai vb de minciuni 9 din 10 cunvinte sunt minciuni si mai tragik(pt voi)e ca si voi credeti in ele.Asa ca nu sunteti voi cele perfecte si cele care intruchipeaza bunatatea pe acest pamant,nimeni nu este perfect orice zodie are defectele ei,dar balantele le intrec pe toate.

oare mi se pare sau generalizezi?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 6 Noiembrie 2008 19:22
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-06 19:22:06
De la: ank4ever, la data 2008-10-21 07:05:05ha,ha............balanta?balantele sunt cele mai rele femeii pe care le-am putut intanli,daca gemenii sunt rai..................apoi balantele nu au grad de comparatie,sunteti cele mai laudaroase fiinte de pe planete asta,ca voi nu mai este nimeni,vorbiti atat de mult si de prost inkt obositi chiar si un geaman.Nu cred ca gemenii sunt rai,voi sunteti asa rautacioase dar mai ales ranchiuroase,sa nu mai vb de minciuni 9 din 10 cunvinte sunt minciuni si mai tragik(pt voi)e ca si voi credeti in ele.Asa ca nu sunteti voi cele perfecte si cele care intruchipeaza bunatatea pe acest pamant,nimeni nu este perfect orice zodie are defectele ei,dar balantele le intrec pe toate.

oare mi se pare sau generalizezi?

calitatea unei persoane nu depinde de zodie!!!!!!!!nu ii explica defectele prin apartenenta la o anumita zodie, ca nu e adevarat si bine.trasaturile zodiilor descrise in zodiace sunt generale si se potrivesc la toate persoanele....cum e o persoana de fapt, asta nu depinde de zodie.exista persoane bune si persoane mai putin bune.
mkdisk
Postat pe 11 Noiembrie 2008 14:55
De la: copilfrumos, la data 2008-07-29 15:35:38Cu cine e compatibila femeia gemeni...toate se bat cap in cap...nu mai cred in nimic...
....BUNA...femeia gemeni e compatibila cu barbatu varsator sau balanta!...iti spun asta din propria experienta dar iti recomand un varsator deoarece nu te-ai plictisii never si in rest este bun din toate punctele de vedere....eu sunt acum cu un varsator and im really happy
:D
alexya86
Postat pe 8 Decembrie 2008 08:54
s-o crezi tu.......cu toata lumea daca stii sa te porti!!!!!!!!!!!!!!
carmenroman1406
Postat pe 8 Decembrie 2008 23:53
De la: carmenroman1406, la data 2008-12-08 23:53:51 s-o crezi tu.......cu toata lumea daca stii sa te porti!!!!!!!!!!!!!!
mkdisk
Postat pe 9 Decembrie 2008 10:31
buna, inca o geamana in cadru...ei bine din punctul meu de vedere femeile gemeni stiu sa suceasca mintea oricarui barbat, au foarte mult sarm, sunt libertine,rad glumesc si pentru toata lumea este o placere sa stea in preajma lor. in relatii sunt grijulii, darnice si fidele ( contrar celor spuse de unii), toate bune si frumoase dar sa nu o suparati, pentru k o femeie geamana nervoasa, chiar daca nu este din fire rautacioasa, este in stare sa raneasca profund indiferent de consecinte.
am observat ca se vorbeste despre relatiile dintre o geamana si un scorpion :))...aici sunt multe de spus...scorpionul care se da lovit, a fost indragostit pana peste cap de geamana, si geamana de scorpion si de aici problema....scorpionul in mom in care se simte siguranta cade se delasa si nu mai face nimik pentru a mentine interesul femei de langa el,Femeia geaman in momentul in care nu i se mai da atentia cuvenita, pleaca si de aici la revedere. in zadar rugamintile si insistentele scorpionului de a o avea din nou langa el.
GEmeni sunt compatibili cu balantele, varsatorii si berbecii.
P_Mirona
Postat pe 9 Decembrie 2008 17:27
Conteaza mult mult mult de tot si educatia pe care o primesti. Dintotdeauna am fost mandra de zodia mea, gemeni. Nu stiu de ce gemeni ati dat voi, cei care va plangeti de ei, sau, mai bine zis, cum sunteti voi. Imi pretuiesc prietenii, nu am inselat niciodata(nu ma refer doar la relatia cu un barbat), in general sunt receptiva la suferintele celorlalti si niciodata nu am putut sa urasc pe cineva. Nu am judecat dupa aparente, iar prejudecati nu am. Mi-am format parerile despre viata cel mai mult din experiente proprii si am incercat tot timpul "marea cu degetul". Daca va plangeti de "manipulat", daca am facut-o intentionat mi-a iesit exact cum trebuia, bine si pentru mine si pentru cel in cauza, in niciun caz nu am facut-o doar pentru interesul meu. Si nu ma refer aici la mici placeri obtinute de la partener pentru ca asta e tipic feminin, nu conteaza prea tare zodia. Am cunostinte gemeni si niciunul nu este un om rau. Totul este sa vezi "geamanul bun" pentru ca acesta nici nu il va lasa pe cel rau la suprafata. Stilul de a analiza, de a rationa, de a media, de a incerca intotdeauna sa fie bine pentru toata lumea ne face noua foarte mult rau. Eu una sufar mult si in tacere iar cand nu mai pot capitulez si am nevoie de oameni in jurul meu pentru a ma repune pe linia de plutire.


Compatibilitati? Am avut o relatie dezastruoasa cu un Leu, una frumoasa cu un Capricorn, iar acum am un prieten Leu, care inca nu m-a dezamagit. Cea cu Capricornul s-a sfarsit mai mult din cauza varstei foarte apropiate pe care o avem si idealuri diferite la anii nostri. La Lei imi place tocmai faptul ca domina, dar se lasa dominati atunci cand simt ca le va fi mai bine. In general sunt inteligenti, dar cand nu sunt toate calitatile lor devin defecte. De aia probabil nu mi-a mers bine cu primul. In schimb Leul de care sunt indragostita stie sa isi puna toate calitatile in valoare. E un pic egoist dar am rabdare in general si fac fata unor perioade mai rele doar pentru a ajunge din nou la cele bune, pentru ca un Leu poate face fantastica viata unui Geaman. La fel si invers, un Geaman poate fi ceea ce un Leu cauta toata viata. Nu am prea studiat alte zodii, ce am zis e din proprie experienta, in paralel cu ce am citit despre Gemeni, Leu si Capricorn.
ecstasytm
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:07
nu genralizez,dar stiu ft multe balante,si barbati si femeii,nici gemenii nu is rupti din rai si nu sunt nici cei mai cei din cei mai cei,dar balantele sunt foarte increzute si nu au simtul responsabilitatii indiferent de sex si varsta,cea mai buna calitatea a unei balante este insasi bunatatea,sunt foarte sufletisti si sar in ajutor la oricine.
Dar nici gemenii nu is chiar asa de al dracului,eu as zice ca am un pic din toate partile rele,dar in limita bunului simt,si apropo gemenii nu st profitori din contra nu se uita cand e vorba de dat si de ajutat iti da orice,dar daca l-ai calcat pe nervi ar fi mai bine sa nu stai in fata lui.Si nu cred ca totul tine de zodie,depinde si tu ca om ce caracter si personalitate ai si multe altele,asa ca toate zodiile au doua fete,una pe care o stie lumea si una pe care o stie numai ele.
ank4ever
Postat pe 11 Decembrie 2008 09:09
De la: ank4ever, la data 2008-12-11 09:09:00nu genralizez,dar stiu ft multe balante,si barbati si femeii,nici gemenii nu is rupti din rai si nu sunt nici cei mai cei din cei mai cei,dar balantele sunt foarte increzute si nu au simtul responsabilitatii indiferent de sex si varsta,cea mai buna calitatea a unei balante este insasi bunatatea,sunt foarte sufletisti si sar in ajutor la oricine.
Dar nici gemenii nu is chiar asa de al dracului,eu as zice ca am un pic din toate partile rele,dar in limita bunului simt,si apropo gemenii nu st profitori din contra nu se uita cand e vorba de dat si de ajutat iti da orice,dar daca l-ai calcat pe nervi ar fi mai bine sa nu stai in fata lui.Si nu cred ca totul tine de zodie,depinde si tu ca om ce caracter si personalitate ai si multe altele,asa ca toate zodiile au doua fete,una pe care o stie lumea si una pe care o stie numai ele.



adevarul e ca din cauza nervilor intinsi la maxim am reusit sa trec printr-o usa si nu m-a durut absolut nimic pana nu mi-am vazut sangele de pe mana:)))
ecstasytm
Postat pe 11 Decembrie 2008 14:11
....am remarcat aici multe pareri pro si contra gemenilor...si nu numai...a lor...intr-adevar fiecare din noi nascut sub un orice semn zodiacal poate purta amprenta respectivului semn.insa tema natala a fiecarui individ in parte este unica.sunt multe aspecte de luat in seama din punct de vedere astrologic,pentru a face un portret apropiat de adevar a fiecaruia din noi..si sunt de acord cu multe afirmatii ca nu exista reguli..cred ca singura si unica regula de luat in calcul este adevaratul sine al fiecaruia din noi..cand exista iubire,respect,comunicare,incredere..cand exista sanatate,zambet,fericire....cand tot sublimul din lume am vrea sa-l daruim celor dragi,indiferent din ce zodie e...atunci..ce am mai putea crede..fiecare din noi am venit aici pe pamant cu toate cate ne apartin..formand un OM..cu bune si rele,cu calitati si defecte..totul are un oponent.bine si rau,urat si frumos,dulce si amar..si tot asa mai departe..una fara alta nu pot exista..nu pot forma un intreg..asta este alfa si omega existentei umane...si daca noi oamenii..am putea intelege asta..ar fi mai multa iubire pe pamant...
eulalia
Postat pe 15 Decembrie 2008 22:58
De la: copilfrumos, la data 2008-07-29 15:35:38Cu cine e compatibila femeia gemeni...toate se bat cap in cap...nu mai cred in nimic...

Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:24
Draga ai avut tu ghinion ca ai intalnit o persoana de acest gen asta tine si de educatia care a primit-o fiecare persoana in parte nu generaliza si eu sunt geamana si am prieteni foarte vechi din diferite zodii si suntem si acum impreuna ...... nu arunca cu piatra poate ca ai si tu o vina !
carmenroman1406
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:27
sotul meu este berbec si nu ne-am certat pana acum niciodata suntem de 5 ani impreuna, nu e o regula ce spui tu........depinde de fiecare in parte.
carmenroman1406
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:31
da ai dreptate am avut o colega balanta asa e sunt mitomance, rautaciose, invidioase, profitoare si mai am o sora in balanta care tot asa e .......au o trasatura comuna asta din cauza ca nu pot ajunge acolo unde sunt altele si viata le inraieste intr-un fel le face sa urasca ,sa critice si sa bage zizanii intre oameni asta iar tine de fiecare persoana in parte......din pacate !
carmenroman1406
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:48
Ai dreptate,sunt exceptii la toate zodiile,asta nu inseamna ca toata lumea este la fel,sunt puternice,curioase,destepte,intreprinzatoare,mai ales curtate si iubite de aceea sunt si foarte ividiate,dar asta e.Si eu sunt geamana si sunt foarte fericita

Postat pe 11 Februarie 2009 19:22
bai fetelor...si eu pe aici..:))...fosta mea prietena este gemeni....frateee....ne alergam prin dormitor ca dracii aia rai,....super tare fata...3 ani am fost cu ea...dupa care...nu am inteles cum dracu...dar ne-am despartit...fiecare cu relatiile sale...dar...de 2 ani...cand avem posibilitatea...nu pierdem ocazia de a mai tranti cate una mica pe unde ne prindem...pe ascuns...si acum imi pare rau ca m-am despartit de ea...m-as intoarce la ea...dar nu prea e hotarata...si nici eu....nush cum sa va mai zic....oricum....a fost tare relatia noastra...nu ne plictiseam nici o clipa...si nu numai dpdv sexual vorbesc aici...a, da...eu sunt VARSATOR....as vrea sa cunosc alta GEAMANA daca se poateeeeee....:))))...va pup pe toate peste tooot...GEMENI RULES !!!....in toate domeniile..:)
musoi_ionut79
Postat pe 3 Martie 2009 09:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna dimineata 9 De la: kudika149571 12 Iulie 2010 14:07
eu varsator ..el pesti 8 De la: kiti 10 Martie 2009 05:55
Barbat Capricorn - Femeie Scorpion 13 De la: kudika_17868 30 Aprilie 2019 16:22
compatibilitate intre : yo capricorn ,el rac???? 10 De la: kudika355503 22 Ianuarie 2011 13:41
buna 10 De la: kudika104791 1 Decembrie 2010 15:45