Setari Cookie-uri

femeia gemeni

din greseala am nimerit aici dar sa stiti ca nu imi pare rau.
si eu sunt un gemeni si nu pot spune ca sunt mandra dar nici dezamagita. stiu ca am si defecte dar si calitati. nu pot spune ca sunt egoista, dar nu sunt nici mana larga (indiferent la ce ne referim). din punctul meu de vedere stiu sa fac diferenta intre prieteni adevarati, cei cu care practic am crescut si pentru care sunt gata sa fac orice, amici, cei cu care sunt prietena momentan dar stiu ca nu va tine prietenia daca intervine distanta, si pe ei ii ajut dar anumite limite si nu in ultimul rand cunostintele, care imi sunt cam indiferente. in mare cam asa clasific. da! sunt superficiala, am observat si eu acest aspect, dar si de incredere cand e nevoie, sunt lenesa(recunosc ) dar ma misc misc repede cand e ceva de facut urgent. sunt ambitioasa si incapatanata in cele mai prostesti lucruri, trecand pe langa mine ambitia curata din care poate iesi ceva fructuos. dar sa stiti ca imi iese ceva si din ambitia mea prosteasca.
poate ca nu am fost foarte coerenta ...sunt gemeni ...nu aruncati cu pietre, dar sa stiti ca incerc sa va fac sa intelegeti cam cum suntem.
eu una sunt foarte nehotarata...daca am mai multe optiuni pentru mine e un chin, si cum in viata faci alegeri va puteti imagina dilemele care le am. dar sa stiti ca sunt foarte vesela, merg foarte repede pe strada, nu imi place sa nu am ce face si am 3 telefoulane in retele diferite si internet pe telefon.
recunosc ca imi place barfa, imi place sa stiu lucruri de tot felul, de la cele culturale la picanterii, dar nu fac nimanui rau sau poate cel putin nu intentionat.
ma inteleg cu toata lumea si am observat si eu ca avem un anumit sarm.
nu neg ca tind un pic sa fiu narcisista, iubesc oglinzile (tata mereu imi zice ca e convins ca m-am nascut cu o oglida in mana), am in mare o perere buna despre mine si ma laud (dar numai in fata prietenului meu).sunt inalta, ma imbrac sport si invat foarte repede.
in viata sentimentala pot fi dificila dar sa stiti ca si dau tot. sunt naturala , daca vreau sa tip, tip, nervii imi trec repede, intr-o zi iti pun masa, in alta ma supar ca nu ma lasi la televizor sau sa citesc. recunosc ca sunt cu toate dar partea buna e ca prietenul meu ( e nasc pe 22 sept si suntem de 5 ani) chiar mi-a zis ca nu se plictiseste...in mare parte probabil ca nici eu nu stiu ce voi face in clipa urmatoare. si mai stiu ca se zice ca suntem usuratici dar eu am fost fidela 5 ani, nu imi pare rau si nici nu am simtit nevoia sa insel
nu dati in noi ca ne laudam, ca suntem superficiali, ca vorbim peste voi sau mai stiu eu ce alte cauze. nu toata lumea e la fel dar as vrea macar ajungeti sa ne cunoasteti.

cam asa e un geaman nascut in 9 iunie.
andreea_09
Postat pe 9 Februarie 2011 20:54
mda...femei gemeni care se lauda singure mereu vad asta....si nu ingenuncheati barbatiii voi gemenii ei va ingenuncheaza mai ales barbatii fecioara ...off off mare e prostia vorbeste un sagetator
Princess1990
Postat pe 9 Iunie 2011 13:09
ce ai spus,e adevarat 100%...cel putin in cazul meu:D
andunici
Postat pe 29 Ianuarie 2012 21:24
ai multa dreptate
kudika516150
Postat pe 22 Martie 2012 09:11
parerea mea este ca indiferent de ce zodie esti sau ...chestii de genu toti avem parti bune si mai putin bune ...toti suntem diferitzi nu exista 2 oameni la fel.....fata sau baiatu care a spus mai sus ca ii sagetator ..am stat 6 ani de zile cu un sagetator.....asa ca nu cred ca ai dreptate deobicei gemeni sunt compatibili cu toate se mnele de foc si cu semnele de aer ......si niciodata o femeie de o zodie de aer cu o alta tot de aer nu o sa se inteleaga niciodata ....asa ca .....
kudika516150
Postat pe 22 Martie 2012 09:17
ia spuneti voi fetelor.....eu sunt o geamana ...prietenul meu este un varsator.....parca suntem 2 persoane total diferite eu sunt aia iubareatza ....si sunt plina de viata el...eee exact ca...un mosneag.....vine acasa mananca se spala se uita la tv eee....nu am cuvinte......si eu as vrea cu totul alt ceva ....
kudika516150
Postat pe 22 Martie 2012 09:36
ionutz nu prea ai dreptate sincer ..prietenu meu ee varsator si nu ee ca tine o secunda ....
kudika516150
Postat pe 22 Martie 2012 09:46
varsatori au un caracter foarte puternic si sunt originali,iar tie ti se par "stersi"...draga mea se pare ca nu cunosti asa bine oamenii pe cat pretinzi
Radu_Rus_1
Postat pe 7 Aprilie 2012 18:37
BUNA!FEMEIA GEMENI SI BARBATUL LEU = FEMEIA TREBUIE SA FACA NUMAI CE VREA BARBATUL SI DUPA ACEEA I SE SI REPROSEAZA DE CE A FOST DE ACORD=ESEC TOTAL.
kudika518209
Postat pe 24 Aprilie 2012 09:28
da ai dreptate si eu sant geaman si am stat cu o geamana aproape 5 ani si tot ce ai spus e perfect adevarat sant niste finte egoiste si niste prefacute care se viseaza printese, nu stiu sa tina nimic secret, varsa tot ce afla la cei din jur.imi pare rau doar ca mi-am deschis asa de tarziu ochii.
kudika_6024
Postat pe 26 Aprilie 2012 13:37
asa esteee
Ana_Maria_Prodan_1
Postat pe 21 Aprilie 2014 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Capricorn 45 De la: kudikagirl05 7 Aprilie 2010 12:44
poezie ,poezie continua..Incearca-ti talentul 371 De la: doi_ochi_caprui 8 Decembrie 2011 16:52
eu taur , el scorpion si maaari probleme! help 134 De la: yen 14 August 2012 14:05
eu capricorn el varsator 4 De la: simy_doru 29 Noiembrie 2012 14:56
Ce parere aveti despre o relatie el -Leu ,ea tot Leu ? 6 De la: Judoka89 31 Octombrie 2010 06:23