Setari Cookie-uri

femeia gemeni

De la: kudika091198, la data 2009-12-08 21:54:04Aio dreptate,cam multa klume este invidioasa pe acceasta zodie,nu intelg de ce.Problema lor.


pentru ca stim sa vorbim si sa-i intoarcem pe toti cu vorbele noastre .. au fost cativa profetii, in cadrul mai multor religii, nascuti in gemeni ...plus ... spre deosebire de alte persoane ... noi chiar gandim ... putem face multe lucruri in acelasi timp.... ne place sexul ... spre deosebire de alte zodii frigide
kitu_athena
Postat pe 30 Decembrie 2009 19:45
De la: kitu_athena, la data 2009-12-30 19:45:55
De la: kudika091198, la data 2009-12-08 21:54:04Aio dreptate,cam multa klume este invidioasa pe acceasta zodie,nu intelg de ce.Problema lor.


pentru ca stim sa vorbim si sa-i intoarcem pe toti cu vorbele noastre .. au fost cativa profetii, in cadrul mai multor religii, nascuti in gemeni ...plus ... spre deosebire de alte persoane ... noi chiar gandim ... putem face multe lucruri in acelasi timp.... ne place sexul ... spre deosebire de alte zodii frigide




... daca spuneai ca iti place sa citesti poate mai casca cineva gura !!! ... dar ''sex'' fac si rimele asa ca nu vad ce e extraordinar aici ... niste obsedati poti gasi pe aici ...
marco918
Postat pe 30 Decembrie 2009 19:49
De la: kitu_athena, la data 2009-12-30 19:45:55
De la: kudika091198, la data 2009-12-08 21:54:04Aio dreptate,cam multa klume este invidioasa pe acceasta zodie,nu intelg de ce.Problema lor.


pentru ca stim sa vorbim si sa-i intoarcem pe toti cu vorbele noastre .. au fost cativa profetii, in cadrul mai multor religii, nascuti in gemeni ...plus ... spre deosebire de alte persoane ... noi chiar gandim ... putem face multe lucruri in acelasi timp.... ne place sexul ... spre deosebire de alte zodii frigide


Io nu-s invidioasã pe zodia voastrã...mã simt, mai mult decât bine în zodia mea! Chiar...nici eu nu înþeleg de ce ar fi cineva invidios pe "o zodie" ...Explicaþiile pe care le dai...sunt puerile.
Crezi cã alþii nu-s capabili sã gândeascã? Think twice!
Crezi cã alþii nu pot face mai multe lucruri de-odatã? Well, nu trebuie decât sã fii femeie...ºi deja este clar cã trebuie sã faci mai multe de-odatã!
ª-apoi sã ºtii cã procentul de frigiditate...n-are nici o legãturã cu zodia, ci cu un anumit tip de background pe care l-a avut femeia....mã refer la anumite traume pe care aceasta le-a avut.
Ochi_albastri
Postat pe 30 Decembrie 2009 19:59
regret sa te dezamegesc in cea ce priveste barbatul varsator cu femeia gemeni,am o csnicie cu un varsator,dar dupa 6 ani am decis ca ajunge.in pat lasa de dorit amarnic de tare.
kudika092985
Postat pe 1 Ianuarie 2010 17:53
subscriu la parerea de mai sus, foarte adevarat din pacate....femeia gemeni cu barbatul varsator....pur si simplu nu a mers, in cazul meu
sylvia_31
Postat pe 1 Ianuarie 2010 22:28
De la: ana_lili36, la data 2008-07-29 16:44:09 Inca o geamana la orizont.Feriti-va!Suntem frumoase,senzuale,amuzante.....avem LIPICI.In ceea ce-l priveste pe amicul alb albastru poate ne-a inteles gresit specia.Manipulam?Da ne place,pentru ca avem de ce.Suntem cum suntem.Femeile acestei zodii le intrec in inteligenta pe nativele celorlalte .Sunteti invidiosi. De obicei obtinem TOT.Suntem niste luptatoare.Ne place sa ingenunchem barbatii si de cele mai multe ori chiar si reusim.va pup,sau v-ati dori..........



Foarte frumos spus... Si eu sunt o Geamana inraita :D... si cam iti dau drepotate la tot ce scris.. Faptul ca obtine ABSOLUT TOT ii face invidiosi pe altii.. dar atata timp cat suntem judecati si vorbiti (noi,Gemenii) inseamna ca existam si ca altii nu au altceva mai bun decat sa comenteze pe tema asta.. Te pup si fruntea sus gemeniilor, ca doar de asta am venit pe lume :D... Happy New Year!!! >:D
simona122
Postat pe 2 Ianuarie 2010 10:26
De la: LadyDeea, la data 2008-09-24 17:06:32hmmm eu sunt scorpion :)... intradevar nu sunt compatibil cu zodia gemeni de nici o culoare... nu vreau sa o critic prea mult dar ca si restul zodiilor de aer ..varsator si balantza mi se par foarte sterse ... caractere slabe care imita si preiau obiceiurile, gesturile si ..poate si principiile altora. si ceea ce a zis anna lili mai sus nu consider deloc adevarat ba chiar mi se pare ca nu sunt in stare sa manipuleze pe nimeni si nimic, mor de curiozitate nu din cauza setei de cunoastere ":-J" doar ca nu suporta ca cineva sa stie mai mult sau sa ii ascunda ceva ... femeia gemeni nu e in stare sa fie fidela, e profitoare, nerecunoscatoare si egoista ..un singur lucru apreciez ca nu prea isi face multe griji in privinta la orice si da din ras in plans si invers, poti sa juri ca e nebuna uneori, din cauza ca semnul este mutabil banuiesc, atractive ? nu prea mi se par femeile din aceasta zodie ... in comparatie cu leoaicele, fecioarele sau balantzele, e bine totusi ca aveti o parere buna despre voi si nu vreti sa scoateti capul din pamant :) va urez bafta in continuare


ai uitat sa mentionezi caracteristica ta personala...........si nu cea a zodiei tale ......s-o spun tare sa auda toata lumea?.........sau toti cei de pe forum s-au prins?
sunt o geamana frumoasa desteapta si crede-ma pe cuvant , nu trec neobservata
gabriela67
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:55
De la: marco918, la data 2009-12-30 19:49:18
De la: kitu_athena, la data 2009-12-30 19:45:55
De la: kudika091198, la data 2009-12-08 21:54:04Aio dreptate,cam multa klume este invidioasa pe acceasta zodie,nu intelg de ce.Problema lor.


pentru ca stim sa vorbim si sa-i intoarcem pe toti cu vorbele noastre .. au fost cativa profetii, in cadrul mai multor religii, nascuti in gemeni ...plus ... spre deosebire de alte persoane ... noi chiar gandim ... putem face multe lucruri in acelasi timp.... ne place sexul ... spre deosebire de alte zodii frigide




... daca spuneai ca iti place sa citesti poate mai casca cineva gura !!! ... dar ''sex'' fac si rimele asa ca nu vad ce e extraordinar aici ... niste obsedati poti gasi pe aici ...



ei bine ....pot sa te contrazic.....Gemenilor kiar le place sa citeasca.....de acolo si atat de multa iscusime si agerime in gandire ....dar si arta in sex si nu numai....
gratuit89
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:06
si eu sunt in zodia gemeni si sincer mi se pare o zodie foarte buna din punct de vedere astrologic.

este adevarat ca geamanul poate fi criminalul in serie care te omoara cu sange rece, poate da dovada de un sadism greu intalnit, este razbunator, egoist si parsiv...numai ca sunt si gemenii de pe partea cealalta a baricadei, cei mai buni prieteni, foarte darnici si intelegatori, buni diplomati, sufletisti, visatori...

cand vorbim de gemeni vorbim de fapt de doua extreme foarte puternice si ca am ajuns la extreme tin sa precizez ca asta este si problema primordiala a gemenilor le place sa fie rai dar si buni...nu multi stiu sa se traga pe o parte si sa dea 100% doar pe partea respectiva, din cauza asta apare si dezinteresul, plictiseala, orgoliu exagerat, posesivitatea, pot spune ca si prostia in unele cazuri...ne bagam unde nu trebuie din orgoliu si apoi tot noi ne plangem ca am luat-o pe coaja...

in schimb daca dai de un geaman cu un background bun (provenienta), cultivat, el automat a invatat multe din greselile lui si n-ai sa mai dai de "egoism" sau "fatarnicie" la acest tip de gemeni.

eu pot spune ca am fost egoista, invidioasa, fatarnica dar am realizat ca emotiile acestea nu trebuie sa ma controleze pe mine ci eu trebuie sa le inteleg pe ele ca sa le diminuez si sa le pot transforma in ceva pozitiv...asta pentru mine a insemnat o lupta foarte mare pentru ca sincer nu imi placea sa fac parte din extrema negativa a gemenilor. m am autoanalizat la rece si am inceput sa imi dau seama de emotiile prin care trec, apoi sa imi dau seama de ce trec prin ele si in ultima faza sa le transform in ceva pozitiv si pentru mine si pentru cei din jurul meu.


e de munca cu un geaman, dar sincer, cel putin din trairile mele, o data ce ai dat de un geaman cultivat, inteligent ai sa gasesti in el un prieten cum n-ai mai avut si un suport excelent indiferent de ce relatie ai cu el --> amicitie, prietenie, cel mai bun prieten(a), iubit(a)...


personal am luptat cu defectele zodiei : gemenii se plictisesc repede; gemenii incep foarte multe lucruri dar nu le termina pe majoritatea din ele; interesul se pierde repede la gemeni...am luptat mult sa inteleg de ce se intampla aceste lucruri, intelegandu-le am reusit sa trec peste aceste defecte, care sincer nu sunt doar defecte de zodie sunt in general defecte la orice om....

acum pot spune ca sunt mandra de geamanul din mine! am 3 prieteni de nadejde care au fost langa mine de-alungul timpului, indiferent de schimbarile prin care am trecut si de toanele pe care le-am avut si invers eu am fost constanta cu ei. sunt multumita ca am ajuns sa imi dezvolt multe abilitati pe care le are zodia si mai ales ca mi-am dezvoltat caracterul si personalitatea.

deci, de unde sunt eu acum, nu este deloc rau sa te nasti in zodia gemeni atata timp cat nu te lasi condusa de partile negative ale ei. toate zodiile au parti bune si rele important este ceea ce filtram noi pentru a pune in evidenta!
thezoomzoomgirl
Postat pe 4 Ianuarie 2010 14:38
nu cred ca ai cunoscut foarte bine un geaman adevarat,nu sunt nici egoisti nici rai,sunt poate putin superficiali si cam aiuriti dar sunt corecti si altruoisti
kudika095009
Postat pe 4 Ianuarie 2010 16:18
mai oameni buni...aici nu depinde doar de faptul ca esti in zodia gemeni sau zodia scorpion...e mult mai mult...compatibilitatea se bazeaza pe o calculare precisa a astrogramei fiecarei persoane...

da, exista genuri de scorpion care sunt compatibili cu un anumit tip de gemeni...fiecare zodie are importanta ei dar compatibilitatea nu se rezuma numai la faptul ca auzi numele unei zodii si sari la concluzii ca ai citit tu undeva ca in mod general nu te intelegi cu persoanele din zodia aceea...e o prostie! plus de asta in pat geamanul si scorpionul se intelege excelent mai ales daca fata e gemeni si baiatul scorpion...

nu va mai baza-ti pe statistici generale, exista si o stiinta care se ocupa cu lucrul acesta care arata clar ca a-ti masura compatibilitatea este un lucru complex...

deci si prin urmare nu mai sariti la concluzii pripite bazate pe o statistici luate de pe nu stiu ce site, lucrurile sunt altfel in profunzimea lor!

thezoomzoomgirl
Postat pe 4 Ianuarie 2010 17:53
De la: thezoomzoomgirl, la data 2010-01-04 17:53:08mai oameni buni...aici nu depinde doar de faptul ca esti in zodia gemeni sau zodia scorpion...e mult mai mult...compatibilitatea se bazeaza pe o calculare precisa a astrogramei fiecarei persoane...

da, exista genuri de scorpion care sunt compatibili cu un anumit tip de gemeni...fiecare zodie are importanta ei dar compatibilitatea nu se rezuma numai la faptul ca auzi numele unei zodii si sari la concluzii ca ai citit tu undeva ca in mod general nu te intelegi cu persoanele din zodia aceea...e o prostie! plus de asta in pat geamanul si scorpionul se intelege excelent mai ales daca fata e gemeni si baiatul scorpion...

nu va mai baza-ti pe statistici generale, exista si o stiinta care se ocupa cu lucrul acesta care arata clar ca a-ti masura compatibilitatea este un lucru complex...

deci si prin urmare nu mai sariti la concluzii pripite bazate pe o statistici luate de pe nu stiu ce site, lucrurile sunt altfel in profunzimea lor!

simona122
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:44
De la: ana_lili36, la data 2008-07-29 16:44:09 Inca o geamana la orizont.Feriti-va!Suntem frumoase,senzuale,amuzante.....avem LIPICI.In ceea ce-l priveste pe amicul alb albastru poate ne-a inteles gresit specia.Manipulam?Da ne place,pentru ca avem de ce.Suntem cum suntem.Femeile acestei zodii le intrec in inteligenta pe nativele celorlalte .Sunteti invidiosi. De obicei obtinem TOT.Suntem niste luptatoare.Ne place sa ingenunchem barbatii si de cele mai multe ori chiar si reusim.va pup,sau v-ati dori..........
Artemise
Postat pe 9 Ianuarie 2010 20:07
Ce frumos spui! Asa suntem noi, e-adevarat!
Artemise
Postat pe 9 Ianuarie 2010 20:09
"Femeile acestei zodii le intrec in inteligenta pe nativele celorlalte "
Zi zau cu limba scoasa!!!! Inteligento
miss_darine
Postat pe 9 Ianuarie 2010 20:10
Femeia geaman e ca un mar frumos insa plin de viermi
k_lng
Postat pe 10 Ianuarie 2010 16:24
De la: k_lng, la data 2010-01-10 16:24:24Femeia geaman e ca un mar frumos insa plin de viermi

TE INSELI!.......
gabriela67
Postat pe 11 Ianuarie 2010 19:42
tot ce vad e ca barabatii ne cam lauda pe aici eih, sunt gemeni si adevarul e ca in jurul meu am intalnit gemene adorabile dar si javre, e adevarat depinde de ascendent, de decade, de anturaj...de orice! eu una nu ma consider parsiva si niciodata nu am legat prietenii pe interes, pt k imi plac oamenii, imi place vorbaria de orice fel si tot ce pot sa spun este ca prietenii mei ma iubesc si au nevoie de mine... sper sa intalnesti o geamana sau un geaman de calibru si o sa vezi ce incantata o sa fii (mai ales un iubit in zodia asta)
charlotte_sucks
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:23
Bv myruna22 si eu sunt o geamana nescuta tot pe 22 si cred k m-ai/ ne-ai descris perfect,dar as vrea sa mai adaug 1 sg lucru: sa nu-ti para rau de nimic din tot ceea ce ti se intampla,nu vei regreta mai tarziu si ......mi-am gasit fericirea langa 1 tip superb(din punctul meu de vedere/ geamana) care ghici !.. este tot geaman iar pt amicul care a avut numai regrete de pe urma gemenelor ....,pot sa ii dau dreptate :avem toate atuu-rile si, basca, mai stim sa le si folosim, iar orice legatura cu noi gemenele, ramane mult timp intiparita pe retina,in suflet, spuneti cum vreti...., dar asta este adevarul
kristya
Postat pe 13 Ianuarie 2010 14:48
ai mancat toti viermii din acel mar frumos si ai devenit un ghem de viermi.asta e explicatia la ceea ce ai scris.esti un vierme parazitar,nu ai ce cauta printre noi.indifirent ce femeie gemeni ai fi cunoscut, cred ca doar una,si asupra ei te-ai inselat.sau sa purtat urat cu tine pentru ca asa meriti.mai masoarati cuvintele inainte de a le posta pe forum.gandeste-te ca sunt citite de f multa lume si nu pica bine.esti rea , inversunata si plina de venin.si afla ca sunt de aceeasi parere cu cei care au scris numai lucruri frumoase despre femeile din gemeni.toata stima pentru ele.
luminita_elena
Postat pe 13 Ianuarie 2010 20:09
Mai voua v-au cam murit laudatorii, dupa cate bag io de seama
miss_darine
Postat pe 13 Ianuarie 2010 21:33
GEMENI ( 22.05 – 21.06 )

Pietre norocoase: diamant galben, agata, aventurin, chihlimbar

Motto: La soare te poti uita, dar la tine, ba!

Gold Hit: Shine – by Aswad


Dragoste. Anul trecut ati mai bombanit in barba ca ati cam stat prin conuri de umbra. Ei, nu-i nimic, caci Soarele din casa dragostei va acopera cu o poleiala de sa luati ochii tuturor. Aveti grija ca si cotofenele sunt atrase de tot ceea ce luceste. Atentie si la consumul excesiv de relatii care poate provoca indigestie celor din jur. Anul asta toata lumea te iubeste, deci bate fieru’ cat e cald alaturi de un nativ din berbec, leu, balanta, varsator. Din septembrie insa iubirea te poate orbi si pe tine, cauta-ti totusi niste ochelari de protectie.

Bani/Cariera. Tot Soarele iti va insufla o doza buna de curaj, deci nu vei mai fi nevoit sa tremuri pe dupa gard, si vei avea parte de suficiente victorii. De regula bun scamator, nativul acestei zodii acestei zodii poate dispare cand ti-e lumea mai draga , si se poate face nevazut/a cu tot soiul de obiecte ori idei care li se par lor interesante – anul asta nu-i momentul. In schimb, norocul iti va trage un mare ranjet in iunie-iulie, nu trage mata de coada si profita din plin.

Sanatate. Nu ti-ar strica sa fii mai cumpatat si mai putin agitat – mai apeleaza la metode anti-stres, mai pune mana si bea un ceai de tei. De asemenea graba strica treaba – ai grija cum manevrezi obiectele ce iti pot cauza rani si alte probleme de gen.


....asadar, destindeti-va cu un Horoscop funny 2010
http://verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-2010/horoscop-2010.html

ice_flower
Postat pe 13 Ianuarie 2010 21:40
o zodie de care nu vreau sa aud ...( atat femei cat si barbati)
persoane parsive .....!!!!! a nu se confunda cu " inteligente"
persoane duale si egoiste .....
ninushk
Postat pe 14 Ianuarie 2010 12:49
sunt si eu tot o geamana...nu sunt egoisti...sau cel putin mi se pare prea GROS cuvantul...toti suntem...numai k gemenii sunt prea inteligenti...si poate ca odata ce ai gresit cu ceva fata de ei,se ``razbuna``,marea majoritate prin cuvinte...este punctul lor forte.
knd spui gemeni-spui invidie...ptr k nici o alta zodie nu sunt k ei...asa k nu mai spune-ti k gemenii sunt de vina..k au mai multe fete...inainte de toate uita-te la tine k persoana...si apoi com ceva de alta persoana...
brunetzika_1985
Postat pe 15 Ianuarie 2010 09:20
De la: luminita_elena, la data 2010-01-13 20:09:20ai mancat toti viermii din acel mar frumos si ai devenit un ghem de viermi.asta e explicatia la ceea ce ai scris.esti un vierme parazitar,nu ai ce cauta printre noi.indifirent ce femeie gemeni ai fi cunoscut, cred ca doar una,si asupra ei te-ai inselat.sau sa purtat urat cu tine pentru ca asa meriti.mai masoarati cuvintele inainte de a le posta pe forum.gandeste-te ca sunt citite de f multa lume si nu pica bine.esti rea , inversunata si plina de venin.si afla ca sunt de aceeasi parere cu cei care au scris numai lucruri frumoase despre femeile din gemeni.toata stima pentru ele.


Exact ce gandeam..iti confirmi zodia (sa nu fiu rau, se exclud o parte dintre native). Am deja o relatie cu o geamana de 5 ani, precum si multi prieteni din aceasta zodie. Nu stiu cat o fi zodia de vina dar toti au un lucru in comun:-superficialitatea intr-o doza mai mare sau mai mica, oricum o au. Referitor la afirmatia mea cu marul, de fapt a fost mai mult un compliment, dar deh...trebuia sa ma astept ca nu poti citi mai departe de randuri(se exclud alte persoane). De asemenea nu vad ce vorbe de duh am postat de trebuie sa le masor (asta doar daca ai impresia ca a folosi cuv. vierme echivaleaza cu vreo injuratura sau p..a, p...a, c...e, etc.). Daca vroiai numai lucruri frumoase topicul trebuia sa mai aiba si mentiunea "exclusiv femeilor gemeni-hai sa ne laudam reciproc!". Toata stima pt femeile din gemeni (o parte din ele)
k_lng
Postat pe 16 Ianuarie 2010 18:53
Si inca o chestie, in special pt. barbati, daca ai facut o geamana sa se indragosteasca de tine, deja o ai la degetul mic, asa ca gemenelor, "ciocul mic si joc de glezne"
k_lng
Postat pe 16 Ianuarie 2010 18:56
De la: k_lng, la data 2010-01-16 18:56:52Si inca o chestie, in special pt. barbati, daca ai facut o geamana sa se indragosteasca de tine, deja o ai la degetul mic, asa ca gemenelor, "ciocul mic si joc de glezne"

CAM PREA MULTA OBRAZNICIE .....PTR CA NU SE POATE NUMI ''EXPERIENTA DE VIATA''..................
gabriela67
Postat pe 17 Ianuarie 2010 16:57
De la: k_lng, la data 2010-01-16 18:56:52Si inca o chestie, in special pt. barbati, daca ai facut o geamana sa se indragosteasca de tine, deja o ai la degetul mic, asa ca gemenelor, "ciocul mic si joc de glezne"

poate doar iti lasa impresia k o ai la degetul mic...sau nu e exclus sa fie asa dar stii pt cat? pt maxim 5 luni, dupa care numai tu o sa cam fii la degetul mic de la picior saracutu' de tine..tot stau si ma gandesc ce ti-or fi facut viermii aia "neadormiti" din geamana de esti asa inversunat si in acelasi timp sigur pe tine k femeia gemeni pune botul repede la barbati...de fapt, raspunsul e k ai fost cu o femeie gemeni si punct asta nu o sa poti uita
charlotte_sucks
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:33
De la: alinadiana0680, la data 2009-03-10 17:46:00
De la: VisareInVant, la data 2009-03-10 15:31:34Nu pun mare pret pe aceste caracteristici zodiacale insa din greseala m-am lovit de acest topic si nu m-am putut abtine sa nu subscriu o parere fie ea si subiectiva.Am intalnit acum 1 luna o femeie din gemeni cu totul deosebita sau cel putin asa am avut impresia dupa 4 intalniri de vis.Mentionez ca sunt barbat balanta.Am trait momente unice prin intensitatea sentimentelor pe care ni le-am impartasit in foarte scurt timp.In pat,cuvantul "demential" il gaseai deseori pe buzele amandurora.De fapt asta ma si interesat de la bun inceput,eu fiind plecat departe de tara si deci cautam o femeie care sa-mi impartaseasca doleantele.E...in foarte scurt timp (daia au fost si doar 4 intalniri) vorbele frumoase sau schimbat in reprosuri legate de faptul ca incerc sa o manipulez,ca sunt prea indiferent prin faptul ca nu ma deranjeaza ca ea se mai intalneste si cu prietenul ei...ca uneori scriu prea rar...ca cerul ie innorat...ca nu mai are tequilla la magazin ...si asa mai departe.Nu vreau sa fiu inteles gresit insa sinceritatea mea sa materializat de la inceput intr-o destainurie legata de faptul ca sunt aproape casatorit.Pentru ca nu am mai suportat ca ceva asa frumos sa se transforme intr-un stress am scos-o din lista de mess cu ignore si binenteles cu devieri apel pe telefon.Prima prietena din acest semn zodiacal pe care am avut-o am aflat dupa 3 luni ca de fapt avea prieten si eu eram post de vibrator..lucru care normal nu ma deranjat foarte tare ba chiar mi-a largit orizontul orgoliului.Concluzionand,ash putea scpune ca sunteti femei deosebite tocmai datorita faptului ca puteti fii 4 persoane in 4 secunde si deci plictiseala alaturi de voi este inexistenta insa pentru cineva care cauta armonie acest lucru este si va fii intotdeauna un shut un fund.Va doresc sa fiti iubite si nu in ultimul rand intelese,lucru greu de crezut in conditiile in care faptele bazate pe ratiune si nu pe instinct,la voi sunt visare de vant. :)





nu clasifica toate femeile gemeni dupa doar 2 eu sunt o geamana casatorita de 8 ani si nici prin gang nu-mi trece sau nu mi-a trecut vreodata sa-mi insel sotul.gemeni au schimbari de comportament acum sunt bine rad se simt bine si in urmatoarea secunda se pot schimba radical si tuna si fulgera.dar la fel cum a inceput totul asa se si sfarseste brusc.


nici prin gang bang nu-þi trece sã-l înºeli
misoginu
Postat pe 17 Februarie 2010 08:56
De la: misoginu, la data 2010-02-17 08:56:11
De la: alinadiana0680, la data 2009-03-10 17:46:00
De la: VisareInVant, la data 2009-03-10 15:31:34Nu pun mare pret pe aceste caracteristici zodiacale insa din greseala m-am lovit de acest topic si nu m-am putut abtine sa nu subscriu o parere fie ea si subiectiva.Am intalnit acum 1 luna o femeie din gemeni cu totul deosebita sau cel putin asa am avut impresia dupa 4 intalniri de vis.Mentionez ca sunt barbat balanta.Am trait momente unice prin intensitatea sentimentelor pe care ni le-am impartasit in foarte scurt timp.In pat,cuvantul "demential" il gaseai deseori pe buzele amandurora.De fapt asta ma si interesat de la bun inceput,eu fiind plecat departe de tara si deci cautam o femeie care sa-mi impartaseasca doleantele.E...in foarte scurt timp (daia au fost si doar 4 intalniri) vorbele frumoase sau schimbat in reprosuri legate de faptul ca incerc sa o manipulez,ca sunt prea indiferent prin faptul ca nu ma deranjeaza ca ea se mai intalneste si cu prietenul ei...ca uneori scriu prea rar...ca cerul ie innorat...ca nu mai are tequilla la magazin ...si asa mai departe.Nu vreau sa fiu inteles gresit insa sinceritatea mea sa materializat de la inceput intr-o destainurie legata de faptul ca sunt aproape casatorit.Pentru ca nu am mai suportat ca ceva asa frumos sa se transforme intr-un stress am scos-o din lista de mess cu ignore si binenteles cu devieri apel pe telefon.Prima prietena din acest semn zodiacal pe care am avut-o am aflat dupa 3 luni ca de fapt avea prieten si eu eram post de vibrator..lucru care normal nu ma deranjat foarte tare ba chiar mi-a largit orizontul orgoliului.Concluzionand,ash putea scpune ca sunteti femei deosebite tocmai datorita faptului ca puteti fii 4 persoane in 4 secunde si deci plictiseala alaturi de voi este inexistenta insa pentru cineva care cauta armonie acest lucru este si va fii intotdeauna un shut un fund.Va doresc sa fiti iubite si nu in ultimul rand intelese,lucru greu de crezut in conditiile in care faptele bazate pe ratiune si nu pe instinct,la voi sunt visare de vant. :)





nu clasifica toate femeile gemeni dupa doar 2 eu sunt o geamana casatorita de 8 ani si nici prin gang nu-mi trece sau nu mi-a trecut vreodata sa-mi insel sotul.gemeni au schimbari de comportament acum sunt bine rad se simt bine si in urmatoarea secunda se pot schimba radical si tuna si fulgera.dar la fel cum a inceput totul asa se si sfarseste brusc.


nici prin gang bang nu-þi trece sã-l înºeli

ori, Doamne fereste, prin deep throat!!!
k_lng
Postat pe 17 Februarie 2010 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
uleiul de ricin 16 De la: may_pui 24 Noiembrie 2010 12:20
horoscop 3 De la: laurathegirl 10 Februarie 2009 16:42
ea "capricorn" el "rac" 5 De la: audrey 30 August 2015 09:26
ce parere aveti despre femeile Sagetator ? 26 De la: ubita_mea2003 15 Martie 2012 23:02
Eu Capricorn, El Balanta 6 De la: 2690105240036 12 Mai 2011 09:50