Setari Cookie-uri

sex in grup


Depinde. daca iubesc pe cineva - no way.

Daca cei doi barabati (nu ma intereseaza gagicile)ma atrag si am incredere in ei - I'd go for it!
Kathara
Postat pe 12 August 2008 21:54
ai mare dreptate,oranjada.in dragoste exista o ea si un el.atat.restul....e....cum sa zic...incapacitatea de a gandi pur...de a avea puterea sa daruim adevata dragoste.barbatul si femeia sunt 2 jumatati...cel putin asa ar trebui sa fie...dar omul timde sa fie tot mai animal.instinctul sexual.restul.....e doar o traire interioare.si totusi cred ca suntem destui oameni ce credem in puritatea iubirii,al devotamentului...si nu al dezmatului.
cosmifly
Postat pe 8 Septembrie 2008 15:53
NU, exclus
alexutzab
Postat pe 19 Septembrie 2008 18:14
nu stiu de ce s-a aruncat cu atatea cuvinte grele si rautacioase( citez: 'Daca iubesti sigur nu esti de acord cu sexul in grup !' - de parca stii in ce fel simte altul iubirea:D; 'cuplu normal. ' - o fi 'normalul' dat de majoritate, dar aici a sunat putin cam patologic, si nu cred ca e cazul; 'sexul in grup - la moda' - zau?:D mai nou exista trenduri in sex, huh?!; vezi, donshoara ella, nu e normal sa iti faci profil special pentru topicul asta ; se problema ca-ti inseli partenerul daca joci pe fata?). si altele :)
sex in grup sau in 3 n-am incercat, cred insa ca pot compara pozitia fata de acest tip de sex cu cea pe care o adopt fata de o relatie: cata vreme imi daruiesti la fel de mult timp si atentie, nu ma intereseaza daca mai umbli cu alte cateva donshoare
momentan n-as incerca am altele interesante de descoperit in doi. respect celor ce si-au expus corect si fara sa jigneasca parerile - sper ca nu am atacat nici eu pe nimeni prea violent
Laurelin
Postat pe 19 Septembrie 2008 20:28



Mi`au auzit urechile k dak iubesti faci sex anal chiar dak te doare dar o faci pt el...mi`au auzit urechile multe p`acilea :))

Dar sex in grup din dragosteeeeee ...valeuuuu :)))))))))))))))

Dak geme mai tare la cealalta?? Ce ma fac ?
Sabrina_Nede
Postat pe 19 Septembrie 2008 22:52
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-19 22:52:02


Mi`au auzit urechile k dak iubesti faci sex anal chiar dak te doare dar o faci pt el...mi`au auzit urechile multe p`acilea :))

Dar sex in grup din dragosteeeeee ...valeuuuu :)))))))))))))))

Dak geme mai tare la cealalta?? Ce ma fac ?


Sabri,de la tine nu ma asteptam sa fii egoista.... Oricum,jin the club!
sweetpink
Postat pe 19 Septembrie 2008 22:53
:))))))) sweety pe tine te accept la sex in grup !:))
Sabrina_Nede
Postat pe 19 Septembrie 2008 22:54
sunt de acord cu tine :)
mentosanu
Postat pe 20 Septembrie 2008 14:43
Nu ma accepta.Au zis ca astea mici si egoiste nu au ce cauta...intr-un mediu comunist in care tot ce e al meu e si altau si al tuturor...Le-a fost teama ca ma apuc de plans si de dat din aripioare ...asa ca mi-au dat o bere de consolare si m-au trimis acasa.Au zis sa ma intorc pe cand ma mai "deschei la minte"
sweetpink
Postat pe 20 Septembrie 2008 16:45
atata timp cat pe 60% din cei care participa ii cunosc(fie tip, fir tipi),
nu cred ca as zice nu la un bangbang, mai ales acum ca dragostea mea s-a epuizat.
cred ca acolo unde dragostea lipseste gangbangurile sunt binevenite, dar nu prea dese.
cesar
Postat pe 21 Septembrie 2008 18:50
nu e ok pt mine
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 11:55
hmmm ma asteptam sa iasa mult mai urat topicul asta....dar vad ca lumea s-a intepat intr-o maniera destul de ok.

parerea mea de sex sau in grup.

poti sa-ti iubesti partenera/partenerul sa stii ca ea/el este alesul tau dar sa vrei sa te mai si distrezi si tocmai asta e sexul in 3 in grup..distractie.

pana la urma sexul in grup este o experienta in care ambii parteneri trebuie sa fie de acord si sa aiba increderea unul in altul, restul cu ceilalti parteneri fie ei 1 sau 2 sau 3 sau n e doar sex si distractie.
anderson
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:11
eu nu as face. nu zic ca nu e ok, dragutz, funny si toate alea, dar eu nu as face. mi s-a propus, am avut ocazia, dar am zis ca nu vreau si nu imi pare rau.
chibritzel
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:32
nu stii ce ai pierdut atunci :)) mai ales daca e si cu marijuana :P
mentosanu
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:05
prefer cand fac sex sau dragoste sa nu fiu beat sau drogat pt ca nu stii exact ce draku faci si pierzi toata actiunea.

dimineata te trezesti si intrebi: ce draku am facut aseara?
anderson
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:11
cu ce se mananca sexul in grup?............

Postat pe 15 Octombrie 2008 19:00
Cu paine sau franzela, draga mea. Dupa preferinte...
Lucia1971
Postat pe 15 Octombrie 2008 19:50
si cascaval sau branza topita?..............si niste salam......si daca se poate margarina.....ce zici lucia merge?

Postat pe 15 Octombrie 2008 20:13
nu, sub nici o forma margarina! Doar unt! Sau... ce-ai zice de niste frisca...?
Lucia1971
Postat pe 15 Octombrie 2008 20:18
suna bn.....cand vine iubi ii spun ca vrea sa fac sex in grup.......cu paine,unt,salam,cascaval sau branza topita............

Postat pe 15 Octombrie 2008 20:21
ai uitat de masline...
Lucia1971
Postat pe 15 Octombrie 2008 20:39
da si de frisca..... ...ms ca mi-ai amintit.....

Postat pe 15 Octombrie 2008 20:44
Mai eu nu am citit chiar toate postarile dar sa inteleg ca sexul in grup este dezmatul ala unde freaca care pe cine apuca pacolo prin camera??? Napai io cred ca sar numi scantei in grup sa vad pen altu la bucile nevestimi
GoodFather
Postat pe 16 Octombrie 2008 13:41
nu !!!!e chiar de tot!!!
catch_a_fire
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:36
draga mea ca tot sustii atat ca esti bine fericita multumita cu el ...e clar ca nu`i asa ..ai o problema grava grava!!! chiar foarte grava!

Postat pe 30 Octombrie 2008 12:08
De la: live_dreams, la data 2008-10-30 12:08:32draga mea ca tot sustii atat ca esti bine fericita multumita cu el ...e clar ca nu`i asa ..ai o problema grava grava!!! chiar foarte grava!


de ce crezi tu ca are o problema grava....sunt curios de unde ai dedus chestia asta si 2.....la care draga te referi?
anderson
Postat pe 30 Octombrie 2008 12:12
sunt bune si anumite picanteri in viatza de cuplu ,na fiecare are fanteziile si dorintele lui ascunse.de sexul in grup ce sa zic suna tentant dar nu cred ca as avea curajul sa o fac,iar daca as incerca ce as alege oare: o femeie sau un barbat?care sa fie langa mine si sot.
ETE_EU
Postat pe 5 Noiembrie 2008 15:08
Da,un subiect destul de delicat.Ca parte barbateasca pot concepe ideea de sex in grup doar ca implinirea unei fantezii de forma MMF sau FFM,unde M=masculin si F= feminin excluzand partnera stabila de viata.Insist pe faptul ca a fost o fantezie implinita si atat.
Revenind la situatia in care sexul in grup ar viza si existenta partenerei stabile,pentru care am anumite sentimente de afectiune,numai simplu gand ca ar incaleca-o altul cu acordul meu,ma face sa merg sa ascut toporul...cu riscul de a fi numit incuiat.
samsonics
Postat pe 9 Noiembrie 2008 17:07
Nota 10 pt. iris4ever
Sunt intr-u totul de acord cu ceea ce zice. Cand iubesti este imposibil sa ramai indiferenta atunci knd iti vezi iubitu k se simte bine cu alta.
Prietenul meu mi-a propus o astfel de experienta(bineinteles eu, el si o prietena de a mea) si atunci l-am intrebat dar de ce nu un baiat in loc de o fata? Si mi-a raspun k nu prea vrea asa.Knd l-am intrebat de ce mi-a raspuns imediat :nu as suporta sa vad cum ti-o trage altu.Poi vezi i-am zis,eu cum crezi k as inghiti faza sa te vad pe u cu alta?
Deci , in concluzie, unde exista iubire e greu sa fie loc si pt al-3-lea. Asta e parerea mea.

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:18
De la: vas25, la data 2008-08-01 15:29:49heeeeeyyyyyyyyyyyyyyy , fetelor, terminati, fiecare are parerea lui si asta e. si eu sunt deschis la nou, si am cam facut de toatedpdvd sexual, dar nu as face niciodata sex in grup cu sotia ( daca as mai fi casatorit ). pe partea cealalta nici nu ii condamn pe cei care fac, este treaba lor, alegerea lor, asa ca nu va mai certati degeaba.



bv, vasy! nici eu nu as face-o! nu de alta, dar am un simt al posesiei destul de ascutit. dau totul unei persoane si vreau totul doar pt mine!!!!!!!!

Postat pe 3 Decembrie 2008 14:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
***Intrebare*** 23 De la: papusika_kudika 10 Mai 2012 17:44
Pentru baieitii care doresc sa inteleaga mai bine femeile 17 De la: dolcik1 8 Iulie 2009 09:53
Sexul anal... pareri pro si contra... 247 De la: soarele 3 Aprilie 2013 20:14
contact sexual in timpul pauzei de anticonceptionale 39 De la: aly_butterfly 29 Iulie 2010 10:22
mai sunt oare sentimente? 31 De la: dragon_fly88 23 Iulie 2010 22:29