Setari Cookie-uri

sex in grup

dpdv sexual merita incercat orice..dar doar cu un sg partener...parerea mea. mi se pare ft ciudata ideea de sex in grup. eu una nu mi`ash impartzi partenerul cu altele, shi presupun k nici prietenul meu (actual) nu ar face chestia asta...nu consider k st demodata in ceea ce tzine de domeniul sexual, dar st ceva mai egoista, vreau totul doar pt mine! so...sex in grup...never
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 15:36
Iris: crezi ca daca as juca fazan sau as afirma la alt topic ca nu mi-a iesit cafeaua as fi mai credibila sau nu as mai ridica semne de intrebare?

Ramo, asta e parerea ta si ti-o respect. Nimeni nu-ti poate impune sa faci ceea ce nu vrei. Am spus ca vorbesc din experienta ca sa nu fiu acuzata ca as vorbi doar ca sa ma aflu in treaba. Nu afirm nici ca e normal nici ca nu ar fi. Pentru noi (eu si sot) e ceva normal. Daca altora li se pare anormal, e parerea lor si o respectam.

Vas, eu nu vreau sa ma cert cu nimeni, dar (poate ma insel) mi se pare ca sunt atacata si judecata pentru ceea ce fac.

Cum am mai spus: E PAREREA FIECARUIA SI O RESPECT!

Postat pe 1 August 2008 15:37
ella eu te sustzin! ;;) ...adika fiecare face ce vrea atat in viatza de zi cu zi cat shi pe plan sexual . mi se pare ceva absolut normal sa incerci, asta in cazul in care nu eshti egoist ( asha cum st eu ) :))... so...dupa cum am mai zis totul merita incercat, iar daka tzie shi sotzului tau va face placere sa facetzi sex in grup e ft tare! in viatza e nevoie de diversitate! decat sa`l insheli pe la coltz de strada pt k viatza sexuala nu e condimentata, probabil e mai ok ideea de a impartashi experientze inedite cu mai multe persoane!
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 15:44
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 15:44:22 ella eu te sustzin! ;;) ...adika fiecare face ce vrea atat in viatza de zi cu zi cat shi pe plan sexual . mi se pare ceva absolut normal sa incerci, asta in cazul in care nu eshti egoist ( asha cum st eu ) :))... so...dupa cum am mai zis totul merita incercat, iar daka tzie shi sotzului tau va face placere sa facetzi sex in grup e ft tare! in viatza e nevoie de diversitate! decat sa`l insheli pe la coltz de strada pt k viatza sexuala nu e condimentata, probabil e mai ok ideea de a impartashi experientze inedite cu mai multe persoane!





multumesc

Postat pe 1 August 2008 15:48
Ella , in afara de fazan si de cafenea mai sunt o multime de alte subiecte deschise pe diverse teme!
Am facut o simpla observatie care mie mi s-a parut ciudata.
Nu pot sa cred ca ai stat in umbra pana acum iar asta este singurul subiect la care ai considerat ca ai ceva de spus!
Concluzia trage-o tu mai departe pentru ca eu deja o stiu !



iris_4_ever
Postat pe 1 August 2008 16:00
ce rautaciosi st unii..
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:04

Vas, eu nu vreau sa ma cert cu nimeni, dar (poate ma insel) mi se pare ca sunt atacata si judecata pentru ceea ce fac.

Cum am mai spus: E PAREREA FIECARUIA SI O RESPECT!
Raporteaza abuz de limbaj

Mi s-a parut ca tu si cu Iris va indreptati pe o panta destul de abrupta a discutiei, si nu vroiam sa degenereze in altceva. Si dupa cum am afirmat, este treaba fiecaruia ce face cu viata lui sexuala. Cred ca deasta se si discuta pe aici destul de deschis, pt ca fiecare isi spune parerile si trairile si nu ar trebui sa judecam. Poate doar in cazul in care se cere parerea , cum am facut-o si eu pe alt topic. IUBITIVA< IUBITIVA SI IAR IUBITIVA cum a spus LENIN
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 16:05
fiecare se iubeshte cum poate
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:08
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 16:08:36 fiecare se iubeshte cum poate



Asi mai adauga ceva: si daca poate
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 16:16
Vas ...ai spus bine ,,ti s-a parut'' :) ca avem opinii diferite asta este alta treaba dar de certat nici mie nu mi se pare ca ne certam !

Anku ...corect spus este fiecare se f...te cum poate pentru ca de iubit nici pomeneala.
Nu poti sa iubesti un grup nu-i asa ? unii nu-s in stare sa-si iubeasca nici macar partenerul de viata dar un grup ?

Nu am judecat pe nimeni,am spus doar ce stiu DIN EXPERIENTA PERSONALA !

Spuneam mai sus ca depinde in ce moment al vietii te apuci sa faci sex in grup si inca sustin asta.
Acum de , fiecare cu momentul lui ...ca mie mi se pare cel mai potrivit moment atunci cand nu esti implicat intr-o relatie ...asta e problema mea nu ? conceptiile invechite nu se pot schimba de pe o zi pe alta :)
iris_4_ever
Postat pe 1 August 2008 16:17
gelozie = ma doare ca omul pe care-l iubesc ia din caldura sufleteasca pe care mi-o oferea sau ar trebui sa mi-o ofere MIE si o da altcuiva.
paultinichigiu
Postat pe 1 August 2008 16:19
iris eu zic k nu se poate pune problema conceptziilor invechite.. pur shi simplu parerile in privintza sexului st variate...fiecare cu gusturile lui... eu zic sa nu-i judecam p ceilaltzi shi sa ne spunem parerile noastre in legatura cu topicul.. nu credetzi k e mai bine asha? :P
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:22
De la: onnyta, la data 2008-08-01 13:24:23eu una prefer sa fiu considerata mediocra decat sa intinez dragostea care ma leaga de partenerul meu.paul, totusi, sa faci sex cu prietenii? ce respect sa mai ai fata de persoana respectiva? eu nu as mai avea, clar!




Si eu as prefera sa fiu considerata de moda veche si cu conceptii invechite,pentru ca nu as vrea sa-mi vad sotul facand sex cu alta si nici eu nu as suporta sa ma atinga alt barbat inafara sotului meu.
Nu as incerca nici din curiozitate....de fapt nici nu sunt curioasa.

andreea1976
Postat pe 1 August 2008 16:50
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 17:19
iris_4_ever
Postat pe 1 August 2008 17:27
nimeni...
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 17:32
mie nu mi se pare asa iesit din comun sexul in grup . si noi vrem pt inceput sa o facem in trei dar inca nu am gasit persoana potrivita . eu zic ca mai bine sa fi sincer cu persoana de ;langa tine si sa sti ce vrei ,si tu si ea .atata timp cat ambele persoane din cuplu sunt de accord si nu ii deranjeaza nu vad problema.
witcher
Postat pe 1 August 2008 17:35
asa se numeste acum: conceptie veche? adica sa-mi las jumatatea vietii sa faca sex cu alta femeie si eu cu alt barbat??? frumos!!! si cea noua conceptia asta asa este acum? este la moda s faci sex in grup??? oare unde mai sunt sentimentele si respectul? sigur nu mai sunt. Sunt cu conceptia veche si nu as accepta sex in grup si mai ales sa fiu si casatorita...

asta este parerea mea...nu mai exista sentimente, tandrete, RESPECT.....

Postat pe 1 August 2008 17:39
bvo witcher!!! inka o pers curajoasa! eu una apreciez sinceritatea;;)
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 17:39
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 17:39:39bvo witcher!!! inka o pers curajoasa! eu una apreciez sinceritatea;;)

adica in a face sex in grup consta curajul?...sunt o lasa..ce sa-i faci...ii las pe altii sa fie curajosi si eroi ai sexului si sa fie open mind...
beem
Postat pe 1 August 2008 19:11
nu ai intzeles ideea dana...ar fi trebuit sa citeshti ce s`a scris shi mai sus k sa`tzi dai seama la ce ma refer! chiar daka ideea mea nu coincide cu cea a lui witcher apreciez k a avut curajul sa spuna ceea ce gandeshte shi ceea ce doreshte fara sa-i pese de comentariile celorlaltzi! data viitoare fii putzin mai atenta!
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 19:15
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 19:15:39nu ai intzeles ideea dana...ar fi trebuit sa citeshti ce s`a scris shi mai sus k sa`tzi dai seama la ce ma refer! chiar daka ideea mea nu coincide cu cea a lui witcher apreciez k a avut curajul sa spuna ceea ce gandeshte shi ceea ce doreshte fara sa-i pese de comentariile celorlaltzi! data viitoare fii putzin mai atenta!

promit sa fiu mai atenta...oricum fiecare face ce vrea cu viata lui si chiar nu conteaza cu cine si unde si cand o face..important este sa se simta ok si sa aibe constiinta curata
beem
Postat pe 1 August 2008 19:44
exact!!!
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 19:45
sunt de acord cu dana...chiar as incerca sexul in grup??kre se ofera:P

Postat pe 4 August 2008 00:51
E viata fiecaruia... si-o face fiecare asa cum doreste... e doar un topic in care ne dam cu parerea. Oricum e interesant sa vezi ce gandesc ceilalti.

Postat pe 4 August 2008 15:49
Pentru casatorita care face sex in grup: consulta un medic ! Poate scapi
opersoana
Postat pe 4 August 2008 20:45
beah.nu! doar sa stiu k e cineva in casa si nu pot dapoi in grup! dezgustator!
s26
Postat pe 5 August 2008 01:28

Postat pe 5 August 2008 01:38
eu am facut de cateva ori dar nu am fost niciodata mai mult de 3 (daca suntem mai multi mi se pare un pic aiurea). Am fost eu cu 2 tipi si eu cu unu si una, prefer sa fac sex in grup doar daca e un tip si eu cu o fata; sunt bisexuala si la sexul in grup imi place sa mai fie o femeie, e mai mult erotism (aici imi satisfac 2 placeri deodata: si cu un barbat si cu o femeie) daca as avea o relatie nu stiu daca as fi de acord, poate da, poate nu, am sa imi dau seama de asta cand voi avea pe cineva.
cnmoha86
Postat pe 5 August 2008 03:48
Am descoperit forumul pe google...printre multe altele cu acest subiect...ca de obicei aceleasi raspunsuri tampe, k altfel nu am cum sa le numesc...oameni foarte incuiati e putin spus....ma dezamagiti. IN PRIMUL RAND, DACA VEDETI TOPICUL SI NU VA INTERESEAZA SAU VA DEZGUSTA, DE CE INTRATI, DE CE PUNETI COMMENTURI? In al doilea rand, aveti o definitie exacta a termenului DRAGOSTE? Poate sa mi-o ofere cineva? Eu inteleg dragostea diferit, dar nu gresit....O sa fac sex in grup cu prietena mea, si nu fiindca nu o iubesc, ci pentru ca dimpotriva, am incredere in mine si in noi ca si cuplu, si fiindca vreau sa o fac k sa experimentez...Pe lumea asta se gasesc numai pudici, puritani si altii de genul...Un sfat: daca vreti sa desoperiti de unde atata invresunare in voi, vizitati un psihanalist...toti avem nevoie de unul...Astept reply-uri...O noapte placuta in continuare...
hardstuffrealm
Postat pe 5 August 2008 03:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
knd e bn ptr a incepe vitza sexuala 22 De la: ralukutzza 13 Noiembrie 2009 12:45
va rog sfaturi 37 De la: kudika_24917 28 Ianuarie 2013 06:52
probleme in relatie,sau stress 21 De la: eka 14 Iulie 2009 23:55
Trash The Dress - poezia asezata in rama 1 De la: eunescu09 22 Octombrie 2009 09:45
Din dragoste 16 De la: kudika052198 24 Mai 2010 05:59