Setari Cookie-uri

despre barabtul fecioara

vad ca ti-au murit laudatoarele ..... as vrea sa o aud pe nevasta ta ce zice, sincer !
anka77
Postat pe 28 Iunie 2009 18:21
Si eu ca BERBEC am incheiat o relatie cu un FECIOARA, sunt buni la suflet, fideli dar relatia e tare chinuitoare datorita tendintei lor de dominare, instabilitatii psihice, oscilatiilor si egoismului de nedescris, nu conteaza nimic mai mult peste interesele lor,ori in acest fel nu se potrivesc cu noi. Nu am fost fericita, nici linistita.

Postat pe 29 Iunie 2009 12:42
si prietenul meu e fecioara. Suntem impreuna de 4 ani de zile. in primul an aveam impresia ca e cel mai bun barbat de pe planeta, aveam o viata sociala foarte activa, la petreceri era in centrul atentiei, era tandru, atent etc.. Dupa primul an m-a inselat pe toate drumurile, a devenit un egoist si un om fara suflet, m-a calcat in picioare de nenumarate ori.. Mai suntem impreuna doar pt ca il iubesc enorm si am tot sperat ca se va schimba in bine, si va redeveni omul de care m-am indragostit... desi m-am cam saturat sa ma sacrific pt binele lui si sa nu primesc nimic in schimb..
aly_mid
Postat pe 29 Iunie 2009 15:06
unu amanunt interesant pleaca ochii in pamant knd e certat
yumy
Postat pe 29 Iunie 2009 15:08
Ce mult as vrea sa cred ca dumnealui, feciorelul, isi tine intodeauna promisunile...sau macar sa -si aduca aminte de ele....Oare spui din proprie convigere acest lucru, stimate Omule Obisnuit?
floaredecolt26
Postat pe 1 Iulie 2009 13:06
De la: elle26, la data 2009-07-01 13:06:09Ce mult as vrea sa cred ca dumnealui, feciorelul, isi tine intodeauna promisunile...sau macar sa -si aduca aminte de ele....Oare spui din proprie convigere acest lucru, stimate Omule Obisnuit?


Eu imi tin intodeuna promisiunile !
Bineinteles ca nu promit nicioda imposibilul. De ex . nu promit sa fac cadou un ferari . N-am nici o sansa !
UN_OM_OBISNUIT
Postat pe 1 Iulie 2009 20:11
Despre barbatul fecioara...sunt de acord cu majoritatea parerilor citite inainte, nu am sa mai adaug si eu alte pareri, am mai facut-o , desi ..ar fi multe de spus! Insa am o intrebare, la care mi-as dori sa primesc raspuns . Ce se intampla atunci cand pe un barbat fecioara il ,,invingi,, cu propriile lui arme? SI voi fi putin mai explicita. Stiam cu siguranta ca ma minte si nu e corect fata de relatia noastra, nu dau neaparat amanunte.De cate ori incercam sa lamuresc acest aspect,nu recunostea cu nici un chip si bineinteles ca eu eram cea care eram sufocanta si nu il intelegeam cat este el de obosit si stresat, si in general ..eram vinovata cam de tot ce era nemultumitor.Pana cand m-am hotarat sa-i demonstrez ca el este cel vinovat de situatia in care ne gaseam. Si am facut-o..intr-un mod destul de dur, asemanator cu o anumita emisiune de la TV, cu Ernest prezentator( sper sa intelegeti la ce ma refer). Situatia a luat o amploare la care nu ma asteptam , dar era alimentata de actiunile lui, pana cand a patit-o destul de rau si cam umilitor. Cert este ca i-am ,,pus demonstratia,, direct in fata, incat nu a mai fost nevoie de nici un cuvant sau repros. Vreau sa specific ca totul s-a petrecut fara martori, doar noi doi fata in fata la ,,momentul zero,, numai ca el apucase sa spuna catorva prieteni ce grozav este el , si a picat destul de prost dupa aceea. Intrebarea mea este...avand in vedere orgoliul fecioarelor nemasurat, credeti ca o sa poate sa accepte aceasta ,,demonstratie,,?
alyna38
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:07
what the FFFFFFFFFF????????????
greierash_is_back
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:08
Eu sunt impreuna cu un barbat din zodia asta de aproape doi ani. Cred ca nu ne potrivim.
Am citit parerile pe aici, ca trebuie sa-i faci, sa-i dregi, sa fii asa, sau pe dincolo...eu una am obisit sa tot ii fac pe plac,sa fiu aranjata (si el sa nu observe), sa il sun doar eu (el zice - "stiam ca o sa ma suni, eram sigur, asteptam"!!!!?), sa ma interesez ce face, cum se mai simte - si el nimic, sa se uite la mine ca la o mobila de sufragerie, absent, in gol, sau sa mearga cu mine pe strada ca si cum eu nu as fi acolo, ci ar fi singur, el cu gandurile lui. E drept ca nu se intampla mereu asa, dar e de ajuns o data pe saptamana sa fie omul asa fara motiv ca te scoate din sarite. Adesea fara chef, cam asa l-as defini, fara chef de vorba, de viata, de explicatii. Ramane intrebarea, fara raspuns inca: Dar EU? Eu sunt singura de fapt sau? Eu nu contez? Daca simt nevoia sa vorbesc cu cel care mi-e partener cum sa fac, cand el refuza dialogul si spune sa-l las in pace ca asa e el? Oare o sa incep sa o iau razna?
Ionellla
Postat pe 8 Decembrie 2009 00:35
De la: UN_OM_OBISNUIT, la data 2009-06-28 02:22:00Eu am citi tot ce ati spus voi despre barbatul "fecioara".
Trbuie sa recunosc ca majoritatea il blamati dupa o cearta sau o despartire care in general e din vina voastra.
Eu sunt un barbat "fecioara" si cred ca am dreptul, ca si voi de altfel, sa-mi spun parerea:
-Barbatul 'FECIOARA" ESTE:
-timid prin execelenta.
-loial,
cinstit in casa, in afaceri , in castorie si dragoste.
Nu-i plac relatiile pasagere-nu insala niciodata primul intr-un cuplu.
Isi respecta intodeuna partenera, chiar si pe cea infidela.
Este meticulor in ceeace lucreaza , dar in aparente este foarte dezordonat.
Este un fooooarte bun bucatar.
Nu tradeaza niciodata.
Se indragosteste de max . trei ori in viata, dar nu distruge niciodata ,primul o relatie.
Ramane prieten chiar si cu partenera care l-a inselat.
Respecta viata altuia , dar nu-si repecta viata proprie.
E u sot si tata bun.
Nu-si calca niciodata promisiunile !



Nu serios...Si atunci cum se face ca al meu prieten (fecioara) este exact opusul a ceea ce ai scris tu...adica:
-cel mai dezordonat
-cel mai puturos
-nu-i place sa mearga la munca
-ii plac jocurile de noroc (pariurile in special)
-este fooooaaaarte cheltuitor ( cheltuie si ce nu-i al lui)
-un curvar si jumatate (agata toate proastele de pe matrimoniale de pe net)
-ii place sa se laude cu ce are el...si ce nu are
-si pe deasupra este si cel mai prost amant in pat...dar ii place sa creada ca-i cel mai tare...
Hai sa fim serioasi...daca stam stramb si judecam drept....nu-i vorba de barbatii fecioara,leu... ci de toti barbatii care sunt la fel...nicio diferenta...toti o apa si-un pamant! Fara noi,femeile, barbatii (toti, indiferent de zodie) sunt un mare NIMENI.
andacor
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:22
"Si atunci cum se face ca al meu prieten (fecioara) este exact opusul a ceea ce ai scris tu...adica:
-cel mai dezordonat
-cel mai puturos
-nu-i place sa mearga la munca
-ii plac jocurile de noroc (pariurile in special)
-este fooooaaaarte cheltuitor ( cheltuie si ce nu-i al lui)
-un curvar si jumatate (agata toate proastele de pe matrimoniale de pe net)
-ii place sa se laude cu ce are el...si ce nu are
-si pe deasupra este si cel mai prost amant in pat...dar ii place sa creada ca-i cel mai tare..."
io sa fiu in locul tau, l-as pune in rama si m-as uita la poza aia toata ziua si i-as canta soareleeeeee meeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuu! Unde ai gasit fata draga un barbat asa de plin de calitati ca da p'afara?
miss_darine
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:29
BUNA.. eu sunt scorpion si tata fecioara deci .. certuri des cu el .. si eu nu pot sa tac tre sa ai rasp si eu .. cateodata al las sa zica si rabd sa fie asa cum zice el .. ce pot sa zic cu curatenia mai ajuta si el in casa da rar ... este f mandru .. doamne cat mai zice mai si baga cateva de la el .. e destept stie detoate si sunt mandra de el de asta .. Mama e rac .. vad ca multe persoane de aici sunt cuplu rac si fecioara .. racul tace sa fie bine .. eu nu prea pot tre sa rasp anapoi .. chit ca el zice ca nu e bine tre sa fie ca el ... e o persoana f de treaba la nevoie te ajuta .. nu te lasa la greu .. ajuta f mult prietenii .. f Cand e calm e totul bn chiar glumesc cu el rad dar cand are draci e super najpa ... dar un lucru clar nu este violent si inca un lucru nu e profitor .. eu nu l-am vazut sa profite de cineva .. ba chiar sa ajute sa faca kiar si pe nimik .. numa sa dea cate ceva sau sa faca .. Apropo vb si eu cu o persona tot din zodia fecioara dar mnah una e relatie fica si tata si alta e relatie de iubit .. si eu sunt interesata se potriveste scorpionul cu fecioara? am observat racul e la putere pana acuma :D ami place f mult de el vb de o luna pe net si pe telefon si sunt nerabdatoare sa al cunosc mai bn ... numa ca el imi spune sa am rabdare ca o sa ne vedem ...
maryia
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:52
buna fetelor. eu am fost casatorita cu un barbat din feciora 16 ani. este intradevar un barbat sufletist, meticulos, ordonat, pedant dar pe de alta parte este o persoana foarte DIFICILA iar in legatura cu loialitatea offffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ESTE VARZA.din cauza asta ne-am despartit. este un afemeiat convins. aaaaaaaaa si este foarte ORGOLIOS. si cu asta am spus tot.
gogoritzzzaa
Postat pe 9 Decembrie 2009 09:40
eu am trait 16 ani cu o fecioara barbat:) ...tot timpul trebuie sa aiba dreptate ,toata lumea trebuie sa faca ce si cum vrea el,un mare dezordonat,uneori egoist,arogant si orgolios , asa cam cum l-a descris si luminitabadea. altfel...inteligent (dar nu stie ce sa faca cu aceasta intelig),un tata bun,un barbat f frumos si saritor daca ai probl,in public jovial si sociabil dar la cate o nunta de ex, te mai lasa balta si pleaca dupa cate-o fusta ca si cum tu ai fi sora lui..:))...jovial si sociabil toata lumea o sa creada ca ai barbatuk perfect si nimeni nu o sa te creada ca in casa e ursuz si te ignora. pot trece 24 ore sau chiar luni fara sa te obs...daca are jucariile lui preferate ..poti pleca la mare in concediu cand te intorci te intreaba ce e de mancare in frigid :)...gateste singur daca e nevoie tu trebuie doar sa iei bucataria la mop si mormanul de vase la mana,te vei trezi ca cumpara lucruri , mobila sau faianta ,singur pt ca el stie totdeauna ce e mai bine si nu are nevoie de parerea ta si chiar daca ia-i da-o, ce conteaza??..iti cumpara med daca esti bol la orice ora din zi sau noapte , te duce la spital daca e nevoie...te ajuta la inmorm parintilor...te ajuta cu copiii dar nu-l pune sa-i duca si sa-i ia de la gradi, sa duca gunoiul sau sa lase curat in baie dupa dus...si tot asa!:)cel mai imprtant lucru , NU_L CONTRAZICE ,NU_L CRITICA! LAUDA_L TOT TIMPUL! si lasa-l sa creada ca el e cel mai bun si ca nu te-ai descurca fara el!...de cat timp il cunosti???[/quote]
kudika052133
Postat pe 9 Decembrie 2009 10:25
ai perfecta dreptate.... eu sunt impreuna de 5 ani si 3 luni cu un barbatfecioara si da atunci cand ajungi sa-i cunosti sunt cei mai egoisti cei mai tipicari vor ca intotdeauna sa fie totul ca ei, se vad cei mai destepti cei mai frumosi si au impresia ca totul li se cuvine
kudika052133
Postat pe 9 Decembrie 2009 10:28
buna tuturor !!!

As vrea un sfat de la voi in legatura cu un baiat fecioara . Suntem impreuna de 3 luni si nu reusesc sa imi dau seama nici acum de comportamentul lui ...nu mai stiu cum sa ma comport cu el. Sunt o fata mai copilaroasa , pun suflet repede intr-o relatie si chiar nu vreau sa il pierd , dar el e atat de indiferent si rece fata de mine ca nu mai stiu ce sa iau de la el !! ...eu sunt din zodia Leu ...
Am incercat sa ii spun sentimentele mele,si sunt cele mai sincere, si el tot timpu imi zice sa termin cu ''sentimentalismul'' , si de cuvantul '' te iubesc '' ...nici nu as incerca sa ii spun pentru ca , cred l-as pierde din start, insa el mi-a zis ca e drag de mine. Nu stiu ce sa mai cred !! Oare se merita tot efortul meu care il depun pentru ai arata ca tin la el ????
Va multumesc !


kiki_89
Postat pe 15 Aprilie 2011 13:40
Draga mea, s-ar parea ca sunt o veterana in relatia cu o fecioara - 32 de ani - . Este clar ca ai deja indoileli in privinta caracterului sau, deci un prim argument il ai, dar banuiesc ca oricate pareri vei aduna pana cand nu te vei convinge singura, nu vei renunta.
Pot sa iti spun un singur lucru : fetei mele i-as recomanda : FUGI ! (cat mai departe)...
ali1991emilia
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:02
ati putea sa numai criticati FECIOARELE ?eu am cunoscut multu barbati in zodia fecioara si toti au bun simt nu sunt falsi deloc si nu te subjuga sub nici o forma,eu sunt cea care iau ultime decizie intotdeauna fara nici un comentariu....avem ani de cand suntem impreuna eu sunt o sagetatoare veritabila si nu am avut niciodata probleme,orice barbat fecioara dak stii cum sa l iei e cel mai bun si iubitor om :) mai exersati ca sa tineti un barbat fecioara langa voi!iar daca e pe aici vreo femeie gemeni mai bine lasati-va de cucerit barbati fecioara ca am vazut relatii tragice intre aceste doua zodii!pupici
Princess1990
Postat pe 9 Iunie 2011 13:03
deci o SAGETATOARE veritabila daca mai sunt pe aici sagetatoare e bine...
Princess1990
Postat pe 9 Iunie 2011 13:04
da ...am inteles...eu sunt fecioara...sunt "proaspat " pe acest site... ok ,aveti dreptate, sunt critic , rautacios, un comportament glacial , insensibil (asa credeti voi ) s.a.m.d. ... vreti sa va zic un secret: eu sunt fecioara , nu`mi place sa`mi arat sentimentele ...mai ales in public , sunt materialist ...dar nu asa cum credeti voi (imi pasa moolt cati bani am in buzunar , as munci moolt pt bani , confort , si asa mai departe , dar nu as fi in stare sa profit de cnv , am moolti prieteni , nu si moolti dintre ei provin din famili modeste , nu au vile cu piscina si BMW in unul din cele 3 garaje... ) ... aaa...inca cv ... nu mi se pare ca sunt egoist, dar daca uneori sunt (gresesc si eu cam des) recunosc, si as fi in stare sa ma sacrific pt persoana pe care o iubesc , dar toate criticile aduse la aresa "fecioruli " sunt bine primite , am o parere mai proasta despre mn decat inainte acum :( .
aaa inca cv... sunt indragostit de cnv , si de un an de zile , ma gandesc la ea in continu , ma gandesc imbratisarile ei >:D< , dar eram si rece cu ea ...nush dc ...poate din cauza ca sunt un monstru ...3 luni de zile am fost rautacios cu ea ...in vacanta de vara am vb cam putin , am devenit rau pentru ca : eram gelos si ma simteam ignorat , dar cu toate ca eram rau , ii simteam fff tare lipsa...nici nu stiti ...dar miam dat seama ca nu`i cel mai bun mod de ai arata:)) ...:(....in concluzie ...sunt fecioara si sunt groasnik ....:( ...
lucutzcatalin96
Postat pe 30 Octombrie 2011 10:35
De la: lucutzcatalin96, la data 2011-10-30 10:35:33da ...am inteles...eu sunt fecioara...sunt "proaspat " pe acest site... ok ,aveti dreptate, sunt critic , rautacios, un comportament glacial , insensibil (asa credeti voi ) s.a.m.d. ... vreti sa va zic un secret: eu sunt fecioara , nu`mi place sa`mi arat sentimentele ...mai ales in public , sunt materialist ...dar nu asa cum credeti voi (imi pasa moolt cati bani am in buzunar , as munci moolt pt bani , confort , si asa mai departe , dar nu as fi in stare sa profit de cnv , am moolti prieteni , nu si moolti dintre ei provin din famili modeste , nu au vile cu piscina si BMW in unul din cele 3 garaje... ) ... aaa...inca cv ... nu mi se pare ca sunt egoist, dar daca uneori sunt (gresesc si eu cam des) recunosc, si as fi in stare sa ma sacrific pt persoana pe care o iubesc , dar toate criticile aduse la aresa "fecioruli " sunt bine primite , am o parere mai proasta despre mn decat inainte acum :( .
aaa inca cv... sunt indragostit de cnv , si de un an de zile , ma gandesc la ea in continu , ma gandesc imbratisarile ei >:D< , dar eram si rece cu ea ...nush dc ...poate din cauza ca sunt un monstru ...3 luni de zile am fost rautacios cu ea ...in vacanta de vara am vb cam putin , am devenit rau pentru ca : eram gelos si ma simteam ignorat , dar cu toate ca eram rau , ii simteam fff tare lipsa...nici nu stiti ...dar miam dat seama ca nu`i cel mai bun mod de ai arata:)) ...:(....in concluzie ...sunt fecioara si sunt groasnik ....:( ...
Da,analfabet de messinger esti , stii da !!!!
cristinxxx
Postat pe 30 Octombrie 2011 10:43
De la: cristinxxx, la data 2011-10-30 10:43:11Da,analfabet de messinger esti , stii da !!!!

e doar un fecior groasnik
miss_darine
Postat pe 30 Octombrie 2011 11:18
De la: miss_darine, la data 2011-10-30 11:18:03
De la: cristinxxx, la data 2011-10-30 10:43:11Da,analfabet de messinger esti , stii da !!!!

e doar un fecior groasnik
....moolt...!!!!
cristinxxx
Postat pe 30 Octombrie 2011 11:21
Buna tuturor! As avea si eu o intrebare,legata de topic,deci ma adresez aici. Si cred ca ma pot ajuta "feciorii" :)
Eu sunt fecioara si...de pe strada,si mai apoi FaceBook,a inceput sa-mi placa un tip,despre care am aflat ca e tot fecioara. Ce mi-a placut cel mai mult e ca suntem nascuti in aceeasi zi de septembrie :)
Ideea e ca..pe strada cand ne vedem se uita ft. insistent in ochii mei,pe FB i-am dat eu add[la cat de curioasa sunt normal ca l-am cautat], l-am vazut odata in caminul meu[suntem studenti] si s-a uitat din nou insistent si ft. curios si eu am schitat un zambet...ne-am mai intalnit asa de cateva ori,dar..nu ne salutam,pt ca practic nu ne cunoastem. Si cred ca multe fecioare reactioneaza la fel de rece si distant cu persoanele "straine".
Intrebarea e...baietii fecioara sunt atat de timizi,incat trebuie ca fetele sa faca primul pas? Problema e ca si eu sunt tot fecioara,si din pacate ma caracterizeaza aceeasi nesiguranta,timiditate si retinere pe care cred ca si el o manifesta. Ce sa fac? :) Sau ce trucuri pot folosi sa il "agat"? :)))
P.s.: Intuitia mea feminina,si de fecioara imi spune ca si el ma place... :) Si mereu simt ce gandesc oamenii,am incredere in intuitia mea :D
Gothlady
Postat pe 13 Noiembrie 2011 18:44
De la: lucutzcatalin96, la data 2011-10-30 10:35:33da ...am inteles...eu sunt fecioara...sunt "proaspat " pe acest site... ok ,aveti dreptate, sunt critic , rautacios, un comportament glacial , insensibil (asa credeti voi ) s.a.m.d. ... vreti sa va zic un secret: eu sunt fecioara , nu`mi place sa`mi arat sentimentele ...mai ales in public , sunt materialist ...dar nu asa cum credeti voi (imi pasa moolt cati bani am in buzunar , as munci moolt pt bani , confort , si asa mai departe , dar nu as fi in stare sa profit de cnv , am moolti prieteni , nu si moolti dintre ei provin din famili modeste , nu au vile cu piscina si BMW in unul din cele 3 garaje... ) ... aaa...inca cv ... nu mi se pare ca sunt egoist, dar daca uneori sunt (gresesc si eu cam des) recunosc, si as fi in stare sa ma sacrific pt persoana pe care o iubesc , dar toate criticile aduse la aresa "fecioruli " sunt bine primite , am o parere mai proasta despre mn decat inainte acum :( .
aaa inca cv... sunt indragostit de cnv , si de un an de zile , ma gandesc la ea in continu , ma gandesc imbratisarile ei >:D< , dar eram si rece cu ea ...nush dc ...poate din cauza ca sunt un monstru ...3 luni de zile am fost rautacios cu ea ...in vacanta de vara am vb cam putin , am devenit rau pentru ca : eram gelos si ma simteam ignorat , dar cu toate ca eram rau , ii simteam fff tare lipsa...nici nu stiti ...dar miam dat seama ca nu`i cel mai bun mod de ai arata:)) ...:(....in concluzie ...sunt fecioara si sunt groasnik ....:( ...
ali1991emilia
Postat pe 14 Noiembrie 2011 16:57
De la: luminitabadea, la data 2008-08-27 08:10:54parerea despre barbatul Fecioara???Groaznica... traiesc de 13 ani langa asa ceva.. la inceput tandru , protector...dar dupa casatorie...devine un monstru de Egoism, iubirea de sine... atinge superlativul...totul are sens doar daca il priveste pe el direct... restul NU conteaza....


Subscriu ...il am pe taica-miu.Leit cam ce spui tu.
Mayyyyana
Postat pe 14 Noiembrie 2011 16:59
de ce analfabet?:S ...nush poate ai dreptate...dar vreau sa`mi demonstrezi ...
lucutzcatalin96
Postat pe 2 Decembrie 2011 20:29
pt cristinxxx
lucutzcatalin96
Postat pe 2 Decembrie 2011 20:33
Sunt impreuna cu un barbat fecioara.... Eu sunt scorpioanca :) Il cunosc de mai mult de 5 ani , am fost impreuna si apoi ne-am despartit din motive copilaresti. Fiecare a mers pe drumul sau dar am ramas amici. Anul trecut dupa ( 2-3 ani de cand eram despartiti , in tot acest timp el era in strainatate lucrand) Daca pana atunci vorbeam o data la cateva luni asa ca doi amici , mai ales ca eu nu ii dadeam atentie si de multe ori nici nu raspundeam la telefon. Intr-o zi ma sunat si nu stiu cum dar am raspuns si am vorbit si ne-am dat seama ca in tot acest timp fiecare isi cauta persoana pottivita ( sufletul pereche ) . Iar dupa cateva luni de amicitie am hotarat sa mai incercam odata , candindu-ne ca acum suntem mai maturi si ca ar trebui sa ne acceptam DESTINUL . Ne-am reindragostit unul de altul chiar daca in tot acest timp nu ne-am uitat. Pot sa spun ca sunt fericita ca mi-am regasit sufletul pereche. Consider ca nu toate fecioarele sunt la fel , conteaza foarte mult cei. 7 ani de acasa , ;) conteaza cum sti sa ii vorbesti si sa ii dai de inteles ca nu doar el este important . Avem o relatie deschisa , atunci cand ne deranjeaza ceva spunem in fata chiar daca doare. Eu fiind scorpioanca si NU suport MINCIUNILE iar el stie ca orice gresala nu IERT . Trebuie sa sti cum sa le vorbesti si sa le arati ca si ei sunt importanti dar sa nu exagereze. Iar eu cam de fiecare data am dreptate :) Nu sunt egoisti daca iubesc si se simt iubiti. Ei se considera cei mai cei .... dar intotdeauna conteaza sa fie armonie . Trebuie sa stie de la inceput ce vor si sa realizeze ca intro relatie conteaza foarte mult RESPECTUL. Nu sunt atrasi de femeile se ofera pe tava ci de cele care se lasa greu . Sunt foarte atentii la detalii si foarte grijulii. Le plac curatenia si sunt in stare sa te ajute la nevoie. Dar cum am spus conteaza cei 7 ani de acasa .
Asa ca fetelor nu va lasati si aratatile ca inainte de toate sunteti FEMEI si ca trebuie sa se comporte ca atare.
ela31
Postat pe 28 Iulie 2014 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 31 De la: Calandrinon 19 Ianuarie 2010 10:26
Eu taur el pesti... 9 De la: irina_1 10 Decembrie 2009 13:11
CLARVIZIUNEA NU E O PASIUNE, CI UN DAR DIVIN TRANSFORMAT INTR-O MISIUNE 30 De la: kudika511032 22 Februarie 2012 19:58
scorpionii 27 De la: kudika_nikole 27 Noiembrie 2011 23:06
eu Scorpion ... el Berbec 7 De la: amr2009 29 Iulie 2009 20:05