Setari Cookie-uri

despre barabtul fecioara

De la: simona26oltean, la data 2008-12-04 15:06:49Vreau sa va mai zic ca sunt singurii din tot zodiacul care au primul loc la burlacie.....le place viata,fug de sacrificii,egoisti.....

NU E ADEVARAT. ESTE FOARTE FIDEL SI ABIA ASTEAPTA SA FORMAM O FAMILIE.ESTE BARBATUL PERFECT.VROIA UN COPIL LA CATEVA LUNI DE CAND NE-AM CUNOSCUT...

Postat pe 4 Decembrie 2008 15:12
De la: lenocika, la data 2008-12-04 15:12:32
De la: simona26oltean, la data 2008-12-04 15:06:49Vreau sa va mai zic ca sunt singurii din tot zodiacul care au primul loc la burlacie.....le place viata,fug de sacrificii,egoisti.....

NU E ADEVARAT. ESTE FOARTE FIDEL SI ABIA ASTEAPTA SA FORMAM O FAMILIE.ESTE BARBATUL PERFECT.VROIA UN COPIL LA CATEVA LUNI DE CAND NE-AM CUNOSCUT...


pentru cine isi doreste asta, o fi. eu inca nu`mi doresc nici copil nici maritish ;)).
In fine.. defapt am intrat sa va mai spun, ca mi`am amintit: obsedati de istorie si de bdsm, chiar daca ultima chestie n`o prea dau ei pe fatza.

p.s. sper ca stiti ce e bdsm :D
mainedimineata
Postat pe 5 Decembrie 2008 18:21
Eu nu stiu...nu ne spui, asa ca sa nu mor proasta, cum se zice...
floaredecolt26
Postat pe 5 Decembrie 2008 18:59
mi`e rusine sa spun
mainedimineata
Postat pe 7 Decembrie 2008 09:23

Postat pe 8 Decembrie 2008 15:26
adevarat, e egoist, critic si poate da impresia ca-ti e cel mai mare inamic, 'aruncandu-te' intr-o secunda de pe culmile extazului in prapastia agoniei... adik te scoate din minti... dar cand e vb de un lucru grav, de o proglema ce treb rezolvata urgent, nu te lasa la greu... insa cu el e f.f. greu... eu sunt geamana, deci... mai bine ma impusc
thumbelina
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:09
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:44
ai dreptate barbatii in zodia fecioara sunt foarte intelegatori si pun suflet mult intr o relatie,dar sut si foarte nesiguri pe ei,si se gandesc de zece ori inainte sa initieze ceva
danielaveronicaaaxintoaei
Postat pe 14 Ianuarie 2009 13:16
inseamna k ai avut amant fecioara si te-a suparat faptul k te-a lasat cand ti-a fost lumea mai draga...
simona26oltean
Postat pe 15 Ianuarie 2009 00:31
Oare vorbesti in cunostinta de cauza, Simona? Chiar ca subiectul imi pare interesant!
floaredecolt26
Postat pe 15 Ianuarie 2009 16:56
hmm, sunt de vreo 3 ani cu un barbat fecioara... si nu pot spune ca am ajuns sa-l cunosc atat de bine dar oricum stiu ca e intradevar un perfectionist din toate punctele de vedere, ordonat, meticulos, foarte critic, uneori egoist, foarte atent la orice fel de detalii fie ele cat de mici!! Nu e barbatul perfect dar te face sa vezi viata cu alti ochi... Bafta!
gabytzuk
Postat pe 17 Ianuarie 2009 03:01
http://ro.netlog.com/clan/VIRGO/blog/blogID=65616
Detalii, nu gluma!
floaredecolt26
Postat pe 19 Ianuarie 2009 16:09
vreau sa va spun k am avut si eu o relatie de 4 ani cu un asemenea specimen din zodia fecioarei! a fost k un vis la inceput cel mai frumos vis care in final a ajuns cel mai groaznic cosmar!nu va lasati conduse de aparente! cand simt ei k au siguranta k ii iubesti ,primesti cele mai mari dejamagiri! eu am terminat relatia cu el datorita prostiei ce il caracteriza,egoismului dar mai ales a indiferentei! bine k s-a terminat! ironia sortii a fost k acum sunt cu o alta fecioara care e exact opusul celuilalt! e tandru .iubitor ,atent,e aproape perfect!....sunt cu el de numai 4 luni! el pare ok ..dar nu stiu mi-e teama k si el ,de fapt fiecare are cate o masca ,pe care o scoate si o poarta la nevoie! dar ca un sfat sincer: daca v-a dezamagit o data nu i-o iertati k meritam ceva mai bun ....nimeni nu are dreptul sa ne provoace suferinta cat de mult l-am iubi: o persoana ce te face sa plangi=o persoana care cu siguranta nu e fericirea ta! asa k acum sa decida fiecare ce e mai bn ....eu mi-am invatat din greseli,si toata suferinta m-a intarit! acum ma pretuiesc mai mult,am standarde mai ridicate si sunt mult mai fericita! bafta la toate si fi-ti atente pe cine iubiti! va poop!
sylvie_noir
Postat pe 26 Februarie 2009 01:32
Nu credeti zodiile!!!Fiekre om isi are caracterul sau si dak am gindi astfel unde vom ajunge?!Ar insemna k barbatii fecioara vor sta neksatoriti sau fara familie.Huh?! NU depinde de zodie,diferite persoane,diferite caractere!Ce nu ati vazut egoisti,lei sau alte zodii?Kiar asta conteaza?!Depinde de firkre din noi km vrea sa traiask,dupa zodie sau pur si simplu dak il iubesti sau nu?!
glorya20onna
Postat pe 1 Martie 2009 12:27
uff .. barbatul fecioara .. aici parererile sunt impartite .. dar parerea mea e ca nu se potrivesc cu un berbec .. iar ca trasaturi generale .. depinde cat de norocoasa esti .. De regula barbatul fecioara pare tot ce ti`ai dorit, "sincer" afli foarte multe de el doar dintr o simpla discutie , iti da impresia ca doar in tine are incredere asa ... dar de fapt el e asa cu toata lumea ... daca ajunge sa te iubeasca ... o sa fie foarte atent .. dar daca tu esti o persoana careia nu i place sa i fie ingrasita libertatea , o sa te simti sufocata in aceasta relatie. Sunt putin ingamfati .. si copilarosi .. mereu o sa razi cu el .. daca el vrea sa mearga sa se dea in carusel .. o sa o faca .. indiferent de varsta pe care o are .. ceea ce m`a deranjat la ei in general .. e ca spun foarte repede te iubesc ... eu sunt berbec .. si mie astea mi se par "excese" de dragoste .. cum poti sa iubesti un om in 2 luni? si cand iti spune "te iubesc" mi se pare ca nu o spune din inima., asteptand mereu sa i spui si tu. iar daca l neglijezi .. o sa ti reproseze ca l deranjeaza raceala dintre voi si mereu o sa te scoata pe tine vinovata. si daca vede ca nu da rezultate .. o sa faca pe victima .."asa pateste el mereu .. niciodata n`are noroc .. etc" Sunt fecioare care te ridica in slavi si cand se indragostesc cu adevrat esti totul pt ei .. mai ales daca tu esti mai puternica decat el. o sa vada in el mama care i lipseste asta in cazurile bune .. iar altii chiar daca sustin ca te iubesc .. mereu o sa vezi ca se mai uita la alta .. macar asa .. sa vada ce si cum au nevoie de confirmarea altor femei .. sa le zica ca ei arata bine depinde de fiecare persoana daca tu poti sa fii intr o relatie in care comunicarea conteaza .. dar daca vbiti mult de la inceput .. fecioara o sa se obisnuiasca cu rutina asta si o sa fie ca un copil razgaiat cand o sa se simta neglijat daca esti o persoana foarte afectoasa si care poate sa treaca peste gelozie . o sa aveti o relatie minunata. toate relatiile pot functiona daca ambele parti fac compromisuri
InnocentChild
Postat pe 2 Aprilie 2009 09:34
drept grait-ai, Innocento, cam asa se intampla si pe la mine cu povestea "te iubesc-ului". Nu stiu de ce, dar parca le e asa de usor sa spuna doar de dragul de a spune...Poate ei totusi sunt sinceri si doar noi zgarcite. Poate...
floaredecolt26
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:08
De la: elle26, la data 2009-04-02 17:08:10drept grait-ai, Innocento, cam asa se intampla si pe la mine cu povestea "te iubesc-ului". Nu stiu de ce, dar parca le e asa de usor sa spuna doar de dragul de a spune...Poate ei totusi sunt sinceri si doar noi zgarcite. Poate...



daca suntem noi mai rele .. insemana ca nu suntem pt ei .. si atunci ne cautam altul :D si el alta .. nu stiu .. pentru mine .. caracteristicile zodiei unei persoane .. sunt ca un punct de plecare .. stiu cum sa abordez problema .. fireste ca se intampla sa dai peste un "fecior" cu care sa ai o relatie minunata.. sunt si alti factori ce influenteaza caracterul
InnocentChild
Postat pe 3 Aprilie 2009 19:35


Da.... multe adevaruri.....un lucru mai e de mentionat....spre exemplu ....orasul mic...fiecare cunoaste pe fiecare... azi cunosc pe cineva...nu merge...maine poimaine peste 1 sapt cun pe altcineva...nu merge...stim noi cand nu merge sau cand ar putea merge....nu caut ceva extraordinar ci pe cineva care sa fie serios in ceea ce spune...si in ceea ce face....si taman dupa aceste experiente....persoanele de sex feminin si-au creeat impresia ca as fi undeva genul : " azi 1 maine una poimanine 2 " bizara caracteriarea nu ? barbat instabil ...nesigur :)
ionut_mirel
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:54
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24247/Despre-barbati-Cum-seduci-un-barbat-dupa-zodie-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:42
De la: simona26oltean, la data 2008-12-04 15:06:49Vreau sa va mai zic ca sunt singurii din tot zodiacul care au primul loc la burlacie.....le place viata,fug de sacrificii,egoisti.....

subscriu si mai adaug din ce am vazut lenesi,mincinosi,idiferenti etc
anya016
Postat pe 14 Aprilie 2009 00:14
Sunt impreuna cu un baiat din zodia fecioarei de 4 ani.Este baiatul perfect la prima vedere,are o serie de calitati ,de aceea e placut de foarte multa lume,insa defectele lui anuleaza calitatile.(acum depinde cat lasi de la tine,mentionez ca sunt scorpion).Este foarte ambitios,reuseste in ce isi propune,FOARTE CURAT!!,indraznet,extrem de sociabil,amabil,iti destanuie sentimentele lui o data pe an(exact in momentul cand vrei sa te desparti de el),are un simt aparte de a cunoaste oamenii.E in stare de orice pentru cei din jurul lui(prieteni,familie),saritor,te ajuta in problemele care le ai.Defecte:un mare critic(cand te simti mai bine in pielea ta,atunci te critica cel mai mult,ca sa fi inferioara lui),dominant(insa nu si in pat,acolo e foarte plictisitor!!)parsiv,iti da senzatia ca te place,dar de fapt el nu te poate suferi(imi povesteste de prietenii lui ca sunt prosti,inculti,dar tot cu ei sta si sunt maram,best friends)insensibil.Inca o mentiune:chiar daca nu este Fat-Frumos tot are lipici la fete,are un sarm distinct.Cam aceste defecte si calitati il caracterizeaza pe ,,feciorelul"meu.
ramonik_a
Postat pe 15 Aprilie 2009 09:25
BARBATUL FECIOARA CEL MAI AFEMEIAT SI PERVERS BARBAT
BLONDINUL
Postat pe 15 Aprilie 2009 19:06
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 20:28
Traiesc de 26 ani cu un barbat fecioara.Eu sint rac.
La inceput ar fi adus si luna de pe cer.
Cum trece timpul,se schimba pe zi ce trece ,si inspre rau.
Cam asa arata momentan lucrurile:
-Daca copii fac ceva bun sint ai lui,e nespus de mindru.
-Daca copiii gresesc,sint ai mei,si e din cauza ca nu i-am educat bine(uita ca trebuia sa-i educam impreuna)
-Se plinge ca nu vorbesc cu el,dar daca e sa vorbim,conversatiile decurg astfel:el se lauda ce om extraordinar si perfect este,eu il ascultNoi ,restul familiei nu reusim niciodata sa fim la fel de perfecti ca el,nu ne putem ridica la nivelul asteptarilor sale.
.Doamne fereste sa-i pomenesc ca nu ne ajung banii,se supara la culme.Dar nu stie cit costa mincarea ,cit platim pe facturi,habar n-are cam ce ne-am putea permite din salarul lui.
Mincarea sa fie buna,de preferat carne cit mai multa.
Treaba prin casa nu,asta e de datoria femeii.
Mentionez ca si eu lucrez.
Si totusi il iubesc.
Cred.
Sau o fi obisnuinta?
margo1
Postat pe 27 Iunie 2009 20:31
cunosc un barbat FECIOARA mda sa zicem ca sunt multe lucruri adevarate dar ... este foarte prvizibil aceasta fecioara a mea si eu un TAUR , maestru in arta iubirii ma pot juca cu el dupa bunul meu plac
helgiugeorgeta
Postat pe 27 Iunie 2009 22:35
Eu am citi tot ce ati spus voi despre barbatul "fecioara".
Trbuie sa recunosc ca majoritatea il blamati dupa o cearta sau o despartire care in general e din vina voastra.
Eu sunt un barbat "fecioara" si cred ca am dreptul, ca si voi de altfel, sa-mi spun parerea:
-Barbatul 'FECIOARA" ESTE:
-timid prin execelenta.
-loial,
cinstit in casa, in afaceri , in castorie si dragoste.
Nu-i plac relatiile pasagere-nu insala niciodata primul intr-un cuplu.
Isi respecta intodeuna partenera, chiar si pe cea infidela.
Este meticulor in ceeace lucreaza , dar in aparente este foarte dezordonat.
Este un fooooarte bun bucatar.
Nu tradeaza niciodata.
Se indragosteste de max . trei ori in viata, dar nu distruge niciodata ,primul o relatie.
Ramane prieten chiar si cu partenera care l-a inselat.
Respecta viata altuia , dar nu-si repecta viata proprie.
E u sot si tata bun.
Nu-si calca niciodata promisiunile !
UN_OM_OBISNUIT
Postat pe 28 Iunie 2009 02:22
Eu am invatat ceva ca nu zodia spune pe om ce va fi si nu am incredere deci aceasta zodia apartin acelora care scrie cum doreste.Ce este omul ca sa increzi in el.Iata este unul mai mare, Dumnezeu.Ce spune El si ce spune
leon_71_mess
Postat pe 28 Iunie 2009 09:04
Cine urmeaza dupa Domnul Isus va avea lumina ,slava si cinstea.La oameni sunt certuri dezbinari pentru ca tabara este impartita in doua cei buni si cei rai.Omul vede cu ochiul si irita si mai tare dar celalalt om nu irita si crede si bea cinstea cuvenita Domnului Isus pentru care a venit pe pamant si pentru ca eu am invatat ca din biblie lasa o marturie,judecata viitoare.Nu uitati Satan conduce lumea pe invizibil si ii atribuie lui spiritul raului.
leon_71_mess
Postat pe 28 Iunie 2009 09:18
Conteaza foarte mult ce zodia ai si tu..ca sa vezi daca va potriviti.. O tipa din zodia gemeni ar face eforturi sa inteleaga un tip fecioara, ar trebui sa ii priveasca doar partile bune... In schimb o tipa capricorn s-ar intelege de minune cu el! Bineinteles ca astea nu sunt reguli, dar sunt valabile in surprinzator de multe cazuri. In fine, orice omul are invididualitatile sale!
love4me
Postat pe 28 Iunie 2009 10:36
ok fetelor, puteti crede ce vreti, eu din experienta cu 3 fecioare, masculi, nu pot spune decit ca sunt falsi, egoisti, si inseala la loc comanda...... imi pare rau,dar daca investigati mai bine ce fac cind nu sunt cu voi, o sa aveti surpriza vietii.... mai incet cu laudele pentru ei....
sa fiti iubite !
anka77
Postat pe 28 Iunie 2009 18:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu rac ,el capricorn,ce parere avetzi? 13 De la: 8 Decembrie 2012 07:30
Sunt indragostita de doctorul meu si nu stiu cum sa afle asta! 162 De la: kudika50ani 2 Mai 2015 15:35
epilare definitiva cu IPL...si-a facut cineva?cine are ceva detalii concrete? 3 De la: angelina_ 1 Aprilie 2009 17:39
Merge relatia dintre o femeie fecioara (cu ascendent in sagetator) si un barbat varsator ? 1 De la: kudika005416 31 Iulie 2009 15:30
ma framanta de ceva vreme o nelamurire.... 0 De la: 16 Aprilie 2010 20:21