Setari Cookie-uri

ıubesc ın taına

aventura mea nu am ındraznıt sa o ımpartaºez cu amicele mele.deºi ele ºtıu o parte din poveste dar le am povestıt aºa cum aº fıı vrut eu sa decurga aventura ,deci nıcı pe departe cum au decurs lucrurıle.decı m am hotarat sa va povestesc voua.traıesc ın alta tara.imi place foarte mult de un fotbalıst foarte renumıt la el tara.prıma data l am vazut la mecı.atat de mult ımı placea ın fıecare zı cıteam despre el prın ziare .ºi ıntr o zı am avut ocazıa sa l cunosc.nu mi venea sa cred ca este aºa aproape da mıne ºi ca mi zambeºte.am facut schimb da telefoane.este tıpul meu de barbat.cat de bıne arata .sunt foarte pretentıoasa nu ma uıt la orıcıne.ºi eu arat foarte bıne .sunt model.ne am ıntılnıt de cateva orı apoı nu mai m a sunat.bınenteles ca nıcı eu nu l am deranjat.dar ın ultımul tımp ıl vad cam des.fregventam aceleaºi locurı.cand ıl vad sımt ca mı se taie respıratia.dar ma fac ca nu l cunosc cu toate ca de cateva orı am venıt ochı ın ochı ımedıat shımb prıvırea.parca nıcı nu l aº cunoaºte.da ınıma ımı bate la maxım.ıi sımt prıvırea asupra mea .dar nıcı el nu zıce nımıc.am facut o pasiune pt el.pur ºi sımplu ma obsedeaza.au trecut 2 anı de cand ıl cunosc.dar cand ıl vad sımt ca leºin.am cunoscut ºi altı barbatı dar pe el nu l pot uıta.cand ıes prin oraº ma rog de l aº mai vedea o data.nu ındraznesc sa le povestesc amıcelor mele.eu ma tın cu nasul pe sus ºi nu vreau sa ma ınjosesc.imı ascund bıne sentımentele nımenı nu ºi da seama de sıtuatıe .nu ºtiu cat o mai dureze pasıunea asta .ma cam chınuıe un pic.
meliza
Postat pe 18 August 2008 00:56
ESTI VARZA. PE CAT ESTI DE MODEL PE ATAT ESTI DE PROASTA, LASA-NE CU GOGONELELE TALE DE 2 LEI DE PUSCATA. PAREREA MEA E CA ESTI PREA VARZA SI ASTA E VREUN VIS DE-AL TAU STII CANTECUL ALA?? LASA-NE LASA-NE LASA-NE

Postat pe 18 August 2008 01:20
NU VEZI CA NU ITI RASPUNDE NIMENI?? CHIAR NU NE INTERESEAZA VISUL TAU

Postat pe 18 August 2008 01:21
draga meliza..ESTI O INCREZUTA,fara suparare,asta e parerea mea.te crezi mai buna decat restul si conceptul asta de superioritate il detest pur si simplu...ca esti pretentioasa si vezi doamne nu te uiti tu la oricine,e problema ta,nu asta ma intereseaza...De fapt,nici pe tipul asta nu il placi tu cine stie ce...daca te faci ca nu il cunosti si nici macar nu te uiti la el...de ce???esti prea mandra???te tii prea cu nasul pe sus?cum adica te faci ca nu il cunosti daca mori dupa el???ce naiba?daca chiar ai vrea sa fie ceva intre voi,macar uita-te la el fata daca tot zici k el te priveste...de unde ai vrea sa viseze saracul baiat ca tu il placi??? scuza-ma dar esti prea increzuta si cu nasul pe sus....chiar ai recunoscut asta...asa ca,eu zic sa revii cu picioarele pe pamant..
alexandra06
Postat pe 18 August 2008 16:32

Postat pe 18 August 2008 20:43
da' poate e fotbalist la "sportu' agricol glina", din divizia "D".

Postat pe 18 August 2008 20:46
alexandra06
Postat pe 18 August 2008 20:56
Iar voi sunteti niste rautati care va plictisiti pe forum si va bucurati cand apare o persoana noua pe care sa o luati in suturi

Meliza draga , in primul rand invata sa scrii corect , sa combini cuvintele in asa fel incat sa intelaga omul sa citeasca .
In al doilea rand ,daca chiar nu vrei sa stie colegele tale despre dorinta ta ascunsa ...sper ca poza de la profil nu-ti apartine ....stii tu deja de ce

In al treilea rand ....de ce consideri ca te-ai injosi daca ai iesi cu un fotbalist de renume ?

Si ....cum a decurs aventura defapt ? care aventura de vreme ce intre tine si el nu s-a intamplat nimic ?
Defapt tu cam ce vrei de la noi ?


iris_4_ever
Postat pe 18 August 2008 20:59
"cand ıl vad sımt ca mı se taie respıratia.dar ma fac ca nu l cunosc"


eu nu ca vai doamne,sunt rautacioasa,dar....pana la urma ce astepti?ce vrei de la el??care este motivul pentru care te porti asa??? lamureste-ma...sau raman la parerea mea cum ca esti cam increzuta
alexandra06
Postat pe 18 August 2008 21:08
maaaii... pai daca baiatului ala ii placea de fata nu credeti ca in 2 ani o invita macar la un suc???
de fapt problema nu e ca e ea ,,prea tare,, ... el nu o baga in seama, de aici si ,,chinuiala,,

Postat pe 18 August 2008 21:08
pai cum sa o bage in seama oana cand ea nici nu se uita la el????si ii si evita privirea....da dovada ca nu e interesata....el de unde era sa viseze? poate ca ar fi facut un pas,sa o invite la suc sau ceva....dar asa
alexandra06
Postat pe 18 August 2008 21:14
Bv oana , eu sarisem peste partea in care a spus ca ..au iesit de cateva ori dar el nu a mai sunat-o
iris_4_ever
Postat pe 18 August 2008 21:16
ıntradevar am ieºit de cateva orı .dupa care tıpul nu mai m a sunat deloc.Deci ce rost are sa i zımbesc cand ıl vad.Am ºi eu orgolıul meu.ºi ca nu l pot uıta asta i partea a doua.Ce va place sa mai jignıtı.Sunt sıgura ca toata lumea a trait cate o experıenta neplacuta.vıata nu decurge mereu cum ne dorım
meliza
Postat pe 19 August 2008 03:52
ºi tu cleopatra ce ti place sa mai ınjoseºti lumea.tu eºtı perfecta? sa nu mı spuı ca n ai luat nıcı o teapa de la vreun baıat.ºi ce s vorbelea astea
meliza
Postat pe 19 August 2008 04:06
dar ce rautacıosi suntetı.fata are dreptate.ce rost are sa i zambeasca atata tımp cat el a lasat o cu ochıı la soare.
rihhanna
Postat pe 19 August 2008 04:26
De la: cleopatracosmina, la data 2008-08-18 01:20:25ESTI VARZA. PE CAT ESTI DE MODEL PE ATAT ESTI DE PROASTA,


Cine-i îndreptãþit sã spunã "eºti varzã" ºi mai ales, de ce "varzã"? De ce nu spunem "eºti roºie" sau "eºti castravete"? Oare de unde ºi-a câºtigat varza proasta reputaþie ºi acum a devenit un atribut negativ ce se potriveºte oricãrei fiinþe sau lucru ce ne este mai mult sau mai puþin antipatic? Sã fie expresia "eºti varzã" cea care a concediat-o pe celebra "eºti prost"? Trebuie sã recunoaºtem cã sunã parcã mai acceptabil varzã decât folosirea cuvântului "prost". Dar când spui cuiva cã e ºi varzã e ºi prost nu ajungem la exprimare pleonasticã?
adicon
Postat pe 19 August 2008 11:09
Intr-o anumita masura te inteleg meliza, am trait si eu ceva similar. Exista un barbat pe care il cunosc de aproximativ 2 ani, ne vedem aproape zilnic, pentru ca el lucreaza intr-un loc unde am eu aceste drumuri. De cand l-am vazut, ni s-au intalnit privirile, iar ochi nostri parca se salutau, parca i-si vorbeau. Dar niciodata nu i-am evitat privirea, din contra, parca exista un magnet care ne facea sa ne vedem si in multime. Dupa destul de mult timp, el m-a salutat, l-am salutat si eu. Au inceput saluturi insotite de zambete, apoi de mici introduceri in conversatie. Dupa acesti 2 ani, m-a invitat la o cafea, iar cu 2 ore inainte de acea cafea, am primit un mesaj in care-mi spunea " i-mi pare rau dar a intervenit ceva si nu mai pot ajunge, te rog sa ma ierti" Dupa acest mesaj nimic, tacere. Am incercat sa-l sun dar nu mi-a raspuns la telefon. Dupa o saptamana in care m-am macinat intrebandu-ma de ce se comporta asa, mi-am luat inima in dinti cum se spune si i-am trimis un mesaj la care l-am rugat sa-mi raspunda. A venit raspunsul " IARTA-MA" si atat. De atunci inca ne vedem aproape zilnic, privirile au ramas aceleasi, zambetul la fel si binenteles salutul. Vad in ochii lui ca regreta, sper ca vede in ochii mei ca nu sunt suparata, doar trista. Nu stiu de ce s-a purtat asa, stiu doar ca nu am sa-l intreb ce s-a intamplat, de ce a anulat intalnirea si de ce de atunci nu mai exista decat privirea, salutul si zambetul.
new_hope
Postat pe 19 August 2008 12:09
HAI MAH MELIZA........AI DAT-O IN SENTIMENTE?? NU MAI DRAMATIZA ATAT INCREZUT-O........

Postat pe 20 August 2008 01:09
eºti ZERO.cleopatra .imi pare rau m am coborat la nıvelul tau ºi tı am rapuns.
meliza
Postat pe 20 August 2008 04:16
increzuta sau nu...nu mai conteaza...ar trebui sa-i dai intr-un fel de inteles ca simti ceva pt el...dc sunteti amandoi orgoliosi si cu nasul p sus,unde se ajunge?...u stii ce ai de facut...u stii cel mai bine cat de puternice iti sunt sentimentele...poate e chestia k nu te-a mai sunat si asta te-a facut sa ai o atractie deosebita pt el...trebuie sa iti dai seama dc ceea ce simti e adevarat...pt k mai tarziu sa nu ramai cu indoieli sau regrete...numai bine
Aleys
Postat pe 20 August 2008 05:10
De la: cleopatracosmina, la data 2008-08-18 01:20:25ESTI VARZA. PE CAT ESTI DE MODEL PE ATAT ESTI DE PROASTA, LASA-NE CU GOGONELELE TALE DE 2 LEI DE PUSCATA. PAREREA MEA E CA ESTI PREA VARZA SI ASTA E VREUN VIS DE-AL TAU STII CANTECUL ALA?? LASA-NE LASA-NE LASA-NE


pentru cleopatra: Daca poti da-i un sfat, daca vrei poti sa o critici, dar chiar crezi ca e nevoie sa jignesti?



descrierea ta: cinica si rasfatata...dar foarte vesela si prietenoasa)Si ador dulciurile

Aici ai fost doar cinica, de ce nu ne arati si fatza vesela si prietenoasa?
Fiti mai ingaduitori, chiar si cand criticati, dati dovada de maturitate daca o faceti cu bun simt si fara rautate.
mikha3la
Postat pe 20 August 2008 09:50
n-are !!



io i-as recomanda sa se duca la meciurile lui cu o plancarda maaaare pe care sa scrie:
GO PLANET, GO!!

Postat pe 20 August 2008 09:53
meeeyyy... ce descriere frate ca cleopatra asta a copiat tot ce scrie la profilul meu!!

Postat pe 20 August 2008 11:38
A gresit sa copieze varsta Tu oana ai 27 si ea totusi 25
ramo77
Postat pe 20 August 2008 11:49
mda..era cam prea de tot.. oricum cred ca pozele nu-s ale ei pt ca fata aia din poze nu are 25 de ani NEVER. Maxim 20

Postat pe 20 August 2008 11:50
Da nici eu nu cred ca are 25....Dar nici nu avem certitudinea ca este ea...
ramo77
Postat pe 20 August 2008 11:52
De la: oanna81, la data 2008-08-20 11:50:48mda..era cam prea de tot..

de ce zici ca era prea de tot?a copiat pana si citatul favorit de la tine
ramo77
Postat pe 20 August 2008 11:53
bine ca nu a copiat si pozele!
si sa spuna ca este celalalt EU al meu..
sa vezi ce o sa se oftice cand o sa vada ce-am scris
o sa ma faca cu ou si cu otet

Postat pe 20 August 2008 11:58
Lasa ca ii punem noi ulei si sare si se satura
ramo77
Postat pe 20 August 2008 11:59
Mda ...mare ti-e gradina .....
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BUNA 3 De la: yrtdssdd 10 Iulie 2009 19:15
Ia uitati aici.. 5 De la: deutssa 26 Aprilie 2009 14:36
care va fi finalul? 10 De la: Genty_ana 7 Iunie 2009 13:07
eu&el 43 De la: l_diana_c 1 Iunie 2009 15:40
Ciudatenie 26 De la: thadoog 11 Ianuarie 2010 18:52