Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

eu una il practic cu placere... imi iubesc barbatul...nu stiu cat ma iubeste el pe mine, dar il practica si el, cu mine...drac mai stie? me like it...
crissa_909
Postat pe 4 Februarie 2009 14:27
Dar cati dintre voi recunosc ca vi s-a facut sex oral dar nu ati facut inapoi partenerei/partenerului ?
euspiridus
Postat pe 6 Februarie 2009 19:07
pt mine era un subiect tabu iar cand sotul meu mi-a propus (pe atunci nu era sotul meu) sincer sa-ti spun mi-ar fi suras ideea pt ca eram f curioasa sa vad cum e daraveam proasta parere ca o sa ma creada o zdreanta dupa aia.Dar la cateva zile mi-am facut curaj si acum ii fac sex oral sotului meu din proprie initiava pt ca ma excita si pe mine sa vad ca lui ii place.( si nu aveti idee ce placuta e o partida de sex seara cand vine de la servici daca dimineata cand s-a trezit a avut parte de sex oral si seara vrea sa se achite de datorie)
Anonima_007
Postat pe 28 Mai 2009 14:22
De la: alexandra_n, la data 2009-05-28 14:22:16pt mine era un subiect tabu iar cand sotul meu mi-a propus (pe atunci nu era sotul meu) sincer sa-ti spun mi-ar fi suras ideea pt ca eram f curioasa sa vad cum e daraveam proasta parere ca o sa ma creada o zdreanta dupa aia.Dar la cateva zile mi-am facut curaj si acum ii fac sex oral sotului meu din proprie initiava pt ca ma excita si pe mine sa vad ca lui ii place.( si nu aveti idee ce placuta e o partida de sex seara cand vine de la servici daca dimineata cand s-a trezit a avut parte de sex oral si seara vrea sa se achite de datorie)


asta nu-i un lucru rau... bine ca primesti si tu ceva in schimb!
missalexandra
Postat pe 28 Mai 2009 14:28
De la: euspiridus, la data 2009-02-06 19:07:06Dar cati dintre voi recunosc ca vi s-a facut sex oral dar nu ati facut inapoi partenerei/partenerului ?

da eu nuam c sa recunosc!!
primesc -> ofer! si invers!!
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 14:30
De la: , la data 2009-01-12 15:25:33fomeie nu tie rusine sa ma jignesti eu nu sunt ca voi care sunteti o gramada de c.....e libidinoase ahtiate dupa felatie as prefera sa imi vomez decat sa ma injosesc sa fac felatie unui pervers libidinos vai decapul vostru da rau ati mai ajuns perverselor


Vai fato stai ca acum m-am prins...tu faci parte din categoria ''o sug dar nu recunosc''.Astea ca voi au parte de cea mai multa actiune dar va e nu stiu cum sa recunoasteti si preferati sa faceti pe minorositele
Anonima_007
Postat pe 28 Mai 2009 15:31
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:39
Iar scandal pe tema asta?Ia uitati-va ce e aici,iar se distreaza fetele!
Ce naiba e asa greu???Barbatii adora practica asta,poate 10%sa nu isi doreasca(trebuie sa-i intrebam pe ei) si daca iubesti si iti doresti,faci rpd o "cafea " si s-a rezolvat problema.Gluma cu cafeaua e de la o amica ,prea lenesa sa faca si ea acolo cv de mancare pt prietenul ei si se ofera vesela de fiecare data cand ii vine randul sa gateasca ,ii zice..."auzi ,stii ca nu ma pricep.....-nu mai bine iti fac o cafea(adk un oral)......"si toata lumea e fericita,dispare si senzatia de foame
Deci sa nu ne ascundem-ne place facem,nu ne place-nu practicam!
Eu spun ....da draga,iti fac o "cafea' imediat !
luyyzz
Postat pe 29 Mai 2009 11:47
teoria mea : fac dak mi se face
si barbatilor le e km greu
asa k traiasca reciprocitatea
andrutza90
Postat pe 29 Mai 2009 12:04
oauuuuuuuuuuuuuuuuuu mai vaveti un pic si faceti un scenariu de film XXX
scorpyoW
Postat pe 29 Mai 2009 12:08
asa e barbatilor le e cam greu...dar daca stii cum sa-i iei...uite de ex el iti propune,tu il iei cu replici gen ''nu am chef'',''mai tarziu'',''deseara'' etc si atunci in disperare de cauza vine el cu rezolvarea problemei ''hai ca ma revansez eu cumva'' avaantaj TU
Anonima_007
Postat pe 29 Mai 2009 16:43
e cea mai tare chestie de la descoperirea focului incoace. C intrebari sunt astea!!! E diferit pentru fiecare persoana in parte si toate simtim diferit aceasta activitate, Tot c pot spune este k nu as face-o niciodata pentru el. Asa k fac parte din acea categorie de femei care face sex oral pentru k ii place ei.
dairaa
Postat pe 15 Iunie 2009 10:07
referitor la sexul oral facut barbatilor,raspunsul meu este ofera ce ti se da......
kudika036793
Postat pe 15 Iunie 2009 11:39
de unde pana unde "femeie serioasa" este egal cu persoana care nu face sex oral??? Nici nu intru in detalii k e fara sens cu incuiate de genu insa atat mai spun: sa nu te intrebi de c se duce la altele, pt k fi sigura, se va duce,nu acum nu maine nu peste un an dar in final........se va duce!!
dairaa
Postat pe 15 Iunie 2009 17:18
si crezi ca daca ii faci un sex oral nu se va duce la altele...pentru ca fii sigura ca tot se va duce ori ii faci orinu-i faci cu sexul oral nu il poti tine langa tine pentru tot deauna ..........
kudika029282
Postat pe 15 Iunie 2009 17:42
Am auzit la facultate:"astea sint muiste!", m-am intristat si eu care credeam ca sexul oral poate fi si o .implinire totala a actului sexual.Este practicat de prostituate pentru a obtine un cistig rapid ,de amante ,iubite sotii pentru a-si pastra barbatii linga ele crezind ca domina si cistiga ce vor,chiar si ascensiune in cariera.Personal nu mi se pare un act de care FEMEIA sa fie mindra ,dar recunosc ca pentru BARBATI trebuie sa fie o mare placere.Ar mai merita sa te intrebi, inainte sa faci sex oral daca barbatul respectiv merita "placerea"
kudika002015
Postat pe 15 Iunie 2009 19:15
in sfarsit gasesc si eu pe cineva de aceeasi parere cu mine...incepusem sa intru la banuieli ca sunt dusa cu capu' deoarece mai toate prietenele mele urasc chestia asta, eu ador...exact cum ai spus tu, ador sa domin sa vad ca eu conduc si face absolut ceeee vreeeau eu in momentul ala
Fiecare are o parte care ii place sau care nu ii place in viata sexuala...ce conteaza dupa parerea mea este ca fiecare sa tina cont mai intai de ce nu-i place partenerului si apoi sa "jongleze" cu ce le place la amandoi!
Sorina_Angel87
Postat pe 15 Iunie 2009 21:49

cred ca gresesti...ofera ce simti...
elenavaja
Postat pe 16 Iunie 2009 16:11
De la: kudika036793, la data 2009-06-15 11:39:37referitor la sexul oral facut barbatilor,raspunsul meu este ofera ce ti se da......
cred ca gresesti...ofera ce simti...
elenavaja
Postat pe 16 Iunie 2009 16:13
si daca nu simti nimic ai ce sa mai oferi.........?
kudika029282
Postat pe 16 Iunie 2009 17:30
Eu zik k e placut...si cika nu ingrasa...Don’t worry, there’s no sugar!
BogdanPaul
Postat pe 16 Iunie 2009 20:12
De la: kudika029282, la data 2009-06-16 17:30:40si daca nu simti nimic ai ce sa mai oferi.........?

Daca nu simti nimic recomand schimbarea partenerului...
elenavaja
Postat pe 17 Iunie 2009 18:50
Nu vad nimic ciudat, sau o rusine in a face sex oral! Acum 4-5 ani am incercat cu partenerul meu de atunci(cel cu care mi-am inceput si viata sexuala), dar nu mi-a placut... Azi nu lipseste de la nici o partida sexuala cu actualul partener. fac asta pt ca imi place, ii place si lui si mi se pare ceva normal.
Merita incercat!
kudika062019
Postat pe 21 Septembrie 2009 17:12
draga mea,

cred ca la 19 ani ai tai ai multe de experimentat, si multe care iti vor place si multe care nu iti vor place
referitor la intrebarea ta, care mi se pare tabu, pentru ca nimeni nu intreaba asa ceva, dar toata lumea face, incearca si vezi ....daca iti place sau nu...

e dificil sa intrebi lumea ce face in intimitate, sunt persoane care prefera sa nu vorbeasca despre asta, iti recomand sa iti faci o prietena mai mare cu care sa discuti in liniste la o cafea, sau cu un sexolog la un cabinet.

oamenii fac toti lucruri in pat, dar nu vorbim niciunul despre asta
nu am mai respecta nici intimitatea noastra nici a partenerilor de viata

iar cei care vorbesc despre asta liber sau vulgar la adresa femeilor, nu au si ei cu ce sa se laude, saracii... si numara ciorapii, ca si cum ne/ar pasa de parerea lor.

o persoana normala si matura, face si tace... nu ne culcam si facem sex pentru cartea recordurilor...dar sunt multi idioti pe lumea asta si o sa te obisnuiesti sa auzi vorbe dupa...

de aceea e importat cu cine o faci si cu cine vorbeste dupa despre tine....

eu ti/as raspunde mai simplu... cred ca tot ce iti face placere, e sanatos, atita timp cit ai grija cu igiena intima, cu protectia contra bolilor venerice, cit esti destul de matur a sa isi decizii si sa ai grija cum si cit o faci in sensul sanatatii tale

iti doresc viata lunga si frumoasa si experiente deosebite in pat !

cu drag,
anka77
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:17
De la: BogdanPaul, la data 2009-06-16 20:12:05Eu zik k e placut...si cika nu ingrasa...Don’t worry, there’s no sugar!
sa nu-mi spui ca vrei si tu sa incerci
yumy
Postat pe 22 Septembrie 2009 07:52
mie mi se pare un lucru f f f scarbos . Chiar daca il iubesti foarte mult nu cred ca dragostea se arata prin acest lucru.
danaVl
Postat pe 22 Septembrie 2009 13:14
De la: danaVl, la data 2009-09-22 13:14:23mie mi se pare un lucru f f f scarbos . Chiar daca il iubesti foarte mult nu cred ca dragostea se arata prin acest lucru.

te contrazic... daca il iubesti cu adevarat si simti ca te iubeste iti vine sa-l mananci si de unde incepi?! exact... de acolo... yummy
i_andra
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:46
eu fac sex oral cam de un an si pot sa spun ca imi place mult....bineinteles ca si eu primesc la randul meu,dar....nu stiu dc nu ma simt bine....el se simte super in timp ce-i fac se vede clar asta....in schimb eu nu simt nici o placere....dc?un sfat ..ceva...imi puteti da?
just_twilight
Postat pe 22 Septembrie 2009 23:50
De la: dianamanolo, la data 2009-09-22 23:50:06eu fac sex oral cam de un an si pot sa spun ca imi place mult....bineinteles ca si eu primesc la randul meu,dar....nu stiu dc nu ma simt bine....el se simte super in timp ce-i fac se vede clar asta....in schimb eu nu simt nici o placere....dc?un sfat ..ceva...imi puteti da?

schimba partenerul. nu stie cum sa faca sa-ti placa. sau mai poti sta de vorba cu el sa-i explici cum vrei sa-ti faca sex oral, pt ca este imposibil sa nu-ti placa.
i_andra
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:51
eu fac sex oral tuturor femeilor din viata mea si ele la rndul lor imi fac sex oral....ce pot spune,e extraordinar,mai ales cand e facut in acelasi timp.
reactie
Postat pe 23 Septembrie 2009 13:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scurgeri:(( 15 De la: Lucia38 14 Octombrie 2009 16:14
Amantele....... 106 De la: Papusikmika 11 Iunie 2009 21:41
ce sa fac??? 35 De la: oana84onutza 22 Ianuarie 2010 19:18
HERPES GENITAL 8 De la: littlebig77 18 Mai 2013 08:48
Sex pe bani :D 404 De la: cristiana_cris 24 Iulie 2009 10:31