Setari Cookie-uri

femeia isterica si actul sexual

De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

FEMEIE ISTERICA = hormoni multi , deci rezultatul e ca trebuie sa faca mult sex sa ii elibereze pe toti
yumy
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:46
Corect remarcat.
Baiat_Rezervat
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:52
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-24 19:41:52
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

adica....femeia isterica=hormoni in exces=femeie normala

Deducere corecta.
Baiat_Rezervat
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:53
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-24 19:52:11Corect remarcat.

Stiam asta
Deci SEX BOOM , SEX BOOM
yumy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 11:13
De la: rox_fox, la data 2008-11-23 21:14:52Absolut facinant ; mai scrieti, va rog ,sunt dati cand chiar nu am ce face si vreau sa ma minunez ;


te minunezi sau te regasesti?/?

Postat pe 26 Noiembrie 2008 23:16
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

fetelor, cate din noi suntem isterice???????? in viziunea d-lui de mai sus, desigur.....
syronna
Postat pe 26 Noiembrie 2008 23:21
De la: syronna, la data 2008-11-26 23:21:57
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

fetelor, cate din noi suntem isterice???????? in viziunea d-lui de mai sus, desigur.....


si domnul de mai sus o zice cu cap..si adevarat!!

Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:23
TRE SA FIE MENTIONAT CA EXISTA ISTERIE CA BOALA PSIHICA CUM S-A TOT SPECIFICAT PE AICI , DAR ESTE SI TENDINTA ISTERICA. tENDINTA ISTERICA ESTE IN CANTITATI DIFERITE LA NOI TOTI...nU ESTE CEVA NEAPARAT GRAV. IN UNELE JOB-URI TE AJUTA EXPL. ACTOR, OM DE AFACERI..
dafffne
Postat pe 28 Noiembrie 2008 20:23
AM UITAT SA SPUN SI CEVA LEGAT DE TOPIC!!!!!!!!
FEMEIA CU TENDINTA ISTERICA ESTE NARCISISTA, PUNE ACCENT PE ASPECTUL FIZIC, II PLACE SA FILTREZE DAR DE MULTE ORI RAMANE LA ACEST STADIU, ARE RELATII PASAGERE, ESTE SUPUSA PLACERII TRUPESTI, ARE O EXPRESIVITATE EXAGERATA A SIMTIRILOR SI ARE NEVOIE DE F MARE AFECTIUNE.

E POSIBIL SA FIE DESTUL DE OBOSITOR O RELATIE DE LUNGA DURATA CU EA DE NU O IDOLIZEZI!!!!!!!
dafffne
Postat pe 28 Noiembrie 2008 21:32
De la: dafffne, la data 2008-11-28 20:23:21TRE SA FIE MENTIONAT CA EXISTA ISTERIE CA BOALA PSIHICA CUM S-A TOT SPECIFICAT PE AICI , DAR ESTE SI TENDINTA ISTERICA. tENDINTA ISTERICA ESTE IN CANTITATI DIFERITE LA NOI TOTI...nU ESTE CEVA NEAPARAT GRAV. IN UNELE JOB-URI TE AJUTA EXPL. ACTOR, OM DE AFACERI..

mo de afaceri....isteric spui!argumenteaza!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 29 Noiembrie 2008 00:30
De la: dafffne, la data 2008-11-28 21:32:16AM UITAT SA SPUN SI CEVA LEGAT DE TOPIC!!!!!!!!
FEMEIA CU TENDINTA ISTERICA ESTE NARCISISTA, PUNE ACCENT PE ASPECTUL FIZIC, II PLACE SA FILTREZE DAR DE MULTE ORI RAMANE LA ACEST STADIU, ARE RELATII PASAGERE, ESTE SUPUSA PLACERII TRUPESTI, ARE O EXPRESIVITATE EXAGERATA A SIMTIRILOR SI ARE NEVOIE DE F MARE AFECTIUNE.

E POSIBIL SA FIE DESTUL DE OBOSITOR O RELATIE DE LUNGA DURATA CU EA DE NU O IDOLIZEZI!!!!!!!


frate, deci asta m-a dat peste cap, am cunoscut o fata care avea aceleasi "simptome" si culmea!! parca sa zic asa, observam eu ceva in neregula la ea, insa nu vroiam sa cred ca este adevarat.Aceleasi raactii spuse de tine erau mai tot timpul.Cat despre relatii pasagere..acum ar avea pe altcineva si ne-am despartit de putin timp..asa ca si asta se adevereste, iar sexul cu astfel de femeie brrrr!!!! HEAVEN
Mai are cineva un pahar de whisky in plus?pentru ca deja m-am imbatat din amintiri

Postat pe 29 Noiembrie 2008 14:39
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-29 00:30:03
De la: dafffne, la data 2008-11-28 20:23:21TRE SA FIE MENTIONAT CA EXISTA ISTERIE CA BOALA PSIHICA CUM S-A TOT SPECIFICAT PE AICI , DAR ESTE SI TENDINTA ISTERICA. tENDINTA ISTERICA ESTE IN CANTITATI DIFERITE LA NOI TOTI...nU ESTE CEVA NEAPARAT GRAV. IN UNELE JOB-URI TE AJUTA EXPL. ACTOR, OM DE AFACERI..

mo de afaceri....isteric spui!argumenteaza!


Pai este simplu sunt unii ce fac orice pentru a fi in centrul atentiei, vor sa fie admiratii . Nu este puterea unul din cele mai dorite lucruri de oameni. Nu pe acele persoane le admiram?
Nu sunt oamenii de afaceri persoane ce joaca roluri pentru a obtine ceva?unii chiar au expresivitate a emotiilor foarte vizinila ce te face sa crezi ca sunt sinceri ca tre sa ai incredere in ei. Nu vedem unii perfecti asortati si f aranjati. Nu vedem cat de mult se iubesc si se admira?

Oricum faceti diferenta : tendinta histrionica sau isterica( pe care o avem cu totii in "diverse cantitati " ) si isterie ca boala pshihica !
dafffne
Postat pe 29 Noiembrie 2008 14:52
Urat mi-a fost la viata mea de femeia isterica!

Postat pe 29 Noiembrie 2008 15:03
De la: AlexandruT, la data 2008-11-27 19:23:21
De la: syronna, la data 2008-11-26 23:21:57
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

fetelor, cate din noi suntem isterice???????? in viziunea d-lui de mai sus, desigur.....


si domnul de mai sus o zice cu cap..si adevarat!!

aha.... si d-l de mai sus stie din experienta proprie???????
syronna
Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:32
De la: syronna, la data 2008-11-29 18:32:04
De la: AlexandruT, la data 2008-11-27 19:23:21
De la: syronna, la data 2008-11-26 23:21:57
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

fetelor, cate din noi suntem isterice???????? in viziunea d-lui de mai sus, desigur.....


si domnul de mai sus o zice cu cap..si adevarat!!

aha.... si d-l de mai sus stie din experienta proprie???????

are pre multa=)) ne da si noua de pomana
yumy
Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:50
De la: rosemery, la data 2008-11-29 18:50:47
De la: syronna, la data 2008-11-29 18:32:04
De la: AlexandruT, la data 2008-11-27 19:23:21
De la: syronna, la data 2008-11-26 23:21:57
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

fetelor, cate din noi suntem isterice???????? in viziunea d-lui de mai sus, desigur.....


si domnul de mai sus o zice cu cap..si adevarat!!

aha.... si d-l de mai sus stie din experienta proprie???????

are pre multa=)) ne da si noua de pomana


de mine vorbiti fetelor?

Postat pe 30 Noiembrie 2008 09:33
De la: Roco, la data 2008-11-29 15:03:05Urat mi-a fost la viata mea de femeia isterica!

corect!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 1 Decembrie 2008 12:54
de mine vorbiti fetelor?

daca te incadrezi in aceeasi categorie, de ce nu???????
syronna
Postat pe 1 Decembrie 2008 13:59
exista si barbati isterici?probabil ca da...
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:58
De la: syronna, la data 2008-12-01 13:59:18de mine vorbiti fetelor?

daca te incadrezi in aceeasi categorie, de ce nu???????


draga syrona, am intalnit si eu o femeie isterica la viata mea si nu faceam altceva decat sa accept commentul ca si 0 dovada de adevar.doamne fereste-ma de inca o astfel de femeie intr-o eventuala relatie..ma lipsesc din start dar decat dupa cateva partide de sex
cat despre barbatul isteric, cum se comporta?? (curios)

Postat pe 2 Decembrie 2008 23:08
asta intrebam si eu!exista si barbati isterici?sa ne povesteasca cineva...
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 3 Decembrie 2008 10:46
De la: AlexandruT, la data 2008-12-02 23:08:18
De la: syronna, la data 2008-12-01 13:59:18de mine vorbiti fetelor?

daca te incadrezi in aceeasi categorie, de ce nu???????


draga syrona, am intalnit si eu o femeie isterica la viata mea si nu faceam altceva decat sa accept commentul ca si 0 dovada de adevar.doamne fereste-ma de inca o astfel de femeie intr-o eventuala relatie..ma lipsesc din start dar decat dupa cateva partide de sex
cat despre barbatul isteric, cum se comporta?? (curios)


ori te lipsesti din start, ori dupa cateva partide de sex.... hotaraste-te odata....
syronna
Postat pe 3 Decembrie 2008 16:56
pai am specificat, nu vreau sa mai am de'a face cu o astfel de femeie in viata de zi cu zi..insa atunci cand vine vb despre sex nu ma dau deoparte, intelegi?aici are un atuu si cand spun asta stiu ce zic..pup pune suflet

Postat pe 3 Decembrie 2008 22:26
De la: AlexandruT, la data 2008-12-03 22:26:08pai am specificat, nu vreau sa mai am de'a face cu o astfel de femeie in viata de zi cu zi..insa atunci cand vine vb despre sex nu ma dau deoparte, intelegi?aici are un atuu si cand spun asta stiu ce zic..pup pune suflet

asta sa fie motivul pt care suporta barbatii viata de cosmar alaturi de o femeie isterica?!sexul ii motiveaza?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 5 Decembrie 2008 18:54
Nu ai inteles, poate fi si isterica (in limite )nu ma intereseaza, dar uneori inevitabilul se produce nu?si atunci, se aplica..trecem cu vederea ca este asa cum este si acceptam realitatea atata cat se poate.Cand nu se mai poate, caile Domnului sunt deschise spre noi lumi pentru aman2,
Si ca sa iti raspund si la intrebare, eu nu as suporta sa stau o viata langa o femeie isterica..

Postat pe 5 Decembrie 2008 22:22
De la: AlexandruT, la data 2008-12-05 22:22:46Nu ai inteles, poate fi si isterica (in limite )nu ma intereseaza, dar uneori inevitabilul se produce nu?si atunci, se aplica..trecem cu vederea ca este asa cum este si acceptam realitatea atata cat se poate.Cand nu se mai poate, caile Domnului sunt deschise spre noi lumi pentru aman2,
Si ca sa iti raspund si la intrebare, eu nu as suporta sa stau o viata langa o femeie isterica..

inteleg
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 8 Decembrie 2008 16:17
concluzia generala este ca o femeie trebuie sa fie satisfacuta la pat prin sex oral ca sa nu mai fie isterica si un barbat trebuie sa fie satisfacut si el ca sa nu o mai vada pe ea o femeie isterica.
Baiat_Rezervat
Postat pe 9 Decembrie 2008 17:02
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-09 17:02:21concluzia generala este ca o femeie trebuie sa fie satisfacuta la pat prin sex oral ca sa nu mai fie isterica si un barbat trebuie sa fie satisfacut si el ca sa nu o mai vada pe ea o femeie isterica.

spune-le tuturor barbatilor asta!!!!
sunt tare curioasa sa stiu parerea lor!!!
de obicei barbatii prefera ca partenera lor sa execute sexul oral.... putini sunt aceia care si raspund in acelasi mod....
syronna
Postat pe 9 Decembrie 2008 17:34
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-09 17:02:21concluzia generala este ca o femeie trebuie sa fie satisfacuta la pat prin sex oral ca sa nu mai fie isterica si un barbat trebuie sa fie satisfacut si el ca sa nu o mai vada pe ea o femeie isterica.

ROBERTA_BRUNI
Postat pe 10 Decembrie 2008 20:34
De la: syronna, la data 2008-12-09 17:34:33
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-09 17:02:21concluzia generala este ca o femeie trebuie sa fie satisfacuta la pat prin sex oral ca sa nu mai fie isterica si un barbat trebuie sa fie satisfacut si el ca sa nu o mai vada pe ea o femeie isterica.

spune-le tuturor barbatilor asta!!!!
sunt tare curioasa sa stiu parerea lor!!!
de obicei barbatii prefera ca partenera lor sa execute sexul oral.... putini sunt aceia care si raspund in acelasi mod....
Eu sunt barbat si asta e parerea mea.Eu prefer sa fac sex oral fara sa astept in schimb sa mi se faca.
Baiat_Rezervat
Postat pe 10 Decembrie 2008 20:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help pls :( 36 De la: elenacortojan 17 Februarie 2010 19:15
Domnisoara Curcubeu este rugata sa isi aleaga localul ! 20 De la: Baiat_virgin 1 August 2012 23:41
ce parere aveti despre pegging? 66 De la: geo_resuscitat 14 Decembrie 2010 08:21
pozitia preferata 45 De la: cristiana_cris 8 Octombrie 2009 13:45
ce parere aveti ma de tupeul lui Stephen Hawking 402 De la: pickard 11 Iunie 2011 15:34