Setari Cookie-uri

femeia isterica si actul sexual

cred ca am inteles acum cum e cu isteria asta!am avut destule exemple! chiar m-ai facut sa inteleg...
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 19 Octombrie 2008 18:15
noh, cand io ma enervez e rau de tot, si nu ma calmez pana nu primesc ce vreau, poate fi si o istericala, iubi abia asteapta sa ajungem in pat sa fac pe nebuna...chiar azi m-am istericat, dar am schimbat pamantul la cateva dintre plantele mele si m-am calmat, cred ca iubi e gelos...

Postat pe 19 Octombrie 2008 18:25
De la: oktober, la data 2008-10-19 18:25:47noh, cand io ma enervez e rau de tot, si nu ma calmez pana nu primesc ce vreau, poate fi si o istericala, iubi abia asteapta sa ajungem in pat sa fac pe nebuna...chiar azi m-am istericat, dar am schimbat pamantul la cateva dintre plantele mele si m-am calmat, cred ca iubi e gelos...

deci aici e legatura intre isterie si pat..
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 19 Octombrie 2008 18:30
daca trebuie neaparat, eu pot gasi o legatura...sa stii ca functioneaza si cand se streseaza si el la maxim, oho! se vezi tu nebunii in pat...

Postat pe 19 Octombrie 2008 18:31
raspunde-mi si la chestia asta...cunoastem toti cum se manifesta adevaratele isterice..si la job si acasa!asta ma intrebam:sint la fel de iosterice si in pat incit sa compenseze toate iesirile pe care le au vis-a-vis de un barbat?
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 19 Octombrie 2008 18:43
buna intrebare pai, o fi doua variante de raspuns: sunt la fel de istericate si in pat, mai ales daca nu ajung la orgasm, sau, sunt supuse si blande, daca reusesti sa le duci in pat...

Postat pe 20 Octombrie 2008 08:16
aici ne trebuie raspunsul unui barbat!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 20 Octombrie 2008 10:13
GEOOOO !!!

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:47
Eu cred ca se transforma in niste fiare...sa nu il muste pe saracul barbat de ciucurel

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:48
De la: Georgia99, la data 2008-10-20 23:48:48Eu cred ca se transforma in niste fiare...sa nu il muste pe saracul barbat de ciucurel

sa-l muste rau?!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 21 Octombrie 2008 13:20
Am citit mesajele de la acest subiect si am incercat sa-mi fac un soi de ordine in minte referitor la tema abordata. Cum spuneau si unii dintre cei ce au postat inainte, notiunea de "isterie" cred ca e putin gresit inteleasa/interpretata. In mintea mea treburile stau cam asa :
- 1. Isteria - boala,afectiune patologica, consemnata in cartile de specialitate de psihiatrie, psihologie.
- 2. Falsa "isterie" - e starea de nervozitate excesiva, dar care are cauza /obiect, agitatia, crizele,tipete, urlete - la care asistam cu sau fara voie acasa, la serviciu sau la vreo coada la posta/taxe/impozite(functionara crizata sau NF )
- 3. "Isteria" din dormitor...hmmm, cred ca se refera la comportamentul anumitor femei, adica genul de femeie dezinhibata , care atunci cand face sex / amor sau cum vreti sa-i ziceti, racneste din toti rarunchii,ca un animal injunghiat, de stie tot blocul de la parter la ultimul etaj si inapoi.Tipul asta de comportament zgomotoso-urlatoro-tipator e optional si perfect controlabil si are legatura mai mult cu mania(persoanele maniacale, dezinhibate),nimfomania si alte manii eventual deviatii sexuale.
mussika
Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:46
hai sa punem accent pe punctul 2
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:51
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-10 22:51:59 hai sa punem accent pe punctul 2

si eu tot cu 2 votez
roberta
bestiuitza
Postat pe 10 Noiembrie 2008 23:09
De la: bestiuitza, la data 2008-11-10 23:09:42
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-11-10 22:51:59 hai sa punem accent pe punctul 2

si eu tot cu 2 votez
roberta

ROBERTA_BRUNI
Postat pe 10 Noiembrie 2008 23:10
adica sentimentu' de nesatisfacere sexuala , are rol sa va creasca starea tensionala?

Postat pe 10 Noiembrie 2008 23:11
o parte din colegele mele m-au inspirat vis-a-vis de acest topic!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 10 Noiembrie 2008 23:26
oare intelege cineva FEMEIA ?

Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:58
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 22 Noiembrie 2008 13:22

Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 23:11 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

adica sentimentu' de nesatisfacere sexuala , are rol sa va creasca starea tensionala?




ia vezi

Postat pe 22 Noiembrie 2008 13:25
Sentimentul de nesatisfacere sexuala se datoreaza faptului ca femeia nu este satisfacuta sexual prin stimularea si magaierea clitorisului cu limba.In concluzie orice femeie si orice barbat daca nu sunt satisfacuti sau satisfacute sexual pot devenii isterice respectiv isterici.Iar daca o femeie isterica este satisfacita prin sex oral cu limba atunci ea poate devenii o femeie normala din punct de vedere sexual cu exceptia faptului ca cantitatea hormonilor este mai mare ca a restului de femei.
Baiat_Rezervat
Postat pe 23 Noiembrie 2008 00:12
"sex oral cu limba"...adica..???
poate fi si cu piciorul..???

"Iar daca o femeie isterica este satisfacita prin sex oral cu limba atunci ea poate devenii o femeie normala din punct de vedere sexual "

altfel este anormala ,din punct de verdere sexual.."

" ca cantitatea hormonilor este mai mare ca a restului de femei. "

aici cu ..."ca cantitatea hormonilor" chiar devin isteric..

Postat pe 23 Noiembrie 2008 00:29
De la: stef_reloaded, la data 2008-11-23 00:29:02"sex oral cu limba"...adica..???
poate fi si cu piciorul..???

"Iar daca o femeie isterica este satisfacita prin sex oral cu limba atunci ea poate devenii o femeie normala din punct de vedere sexual "

altfel este anormala ,din punct de verdere sexual.."

" ca cantitatea hormonilor este mai mare ca a restului de femei. "

aici cu ..."ca cantitatea hormonilor" chiar devin isteric..




este tarziu , iar neuronii sunt obositi

Postat pe 23 Noiembrie 2008 00:44
pt..., stomatologul Sultanului

Postat pe 23 Noiembrie 2008 00:47
am ras cu lacrimi ,foarte tare geo
danutzza_stefi
Postat pe 23 Noiembrie 2008 14:53
cum e cu barbatul care devine umbra ?il topeste
danutzza_stefi
Postat pe 23 Noiembrie 2008 16:56
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 00:12:30Sentimentul de nesatisfacere sexuala se datoreaza faptului ca femeia nu este satisfacuta sexual prin stimularea si magaierea clitorisului cu limba.In concluzie orice femeie si orice barbat daca nu sunt satisfacuti sau satisfacute sexual pot devenii isterice respectiv isterici.Iar daca o femeie isterica este satisfacita prin sex oral cu limba atunci ea poate devenii o femeie normala din punct de vedere sexual cu exceptia faptului ca cantitatea hormonilor este mai mare ca a restului de femei.

v-am zis eu SEX asta e lucrul care ne facem sa ne mai destindem sa lasam isteriile departe ca doar nu innebunim de la sex
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 17:01
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 00:12:30Sentimentul de nesatisfacere sexuala se datoreaza faptului ca femeia nu este satisfacuta sexual prin stimularea si magaierea clitorisului cu limba.In concluzie orice femeie si orice barbat daca nu sunt satisfacuti sau satisfacute sexual pot devenii isterice respectiv isterici.Iar daca o femeie isterica este satisfacita prin sex oral cu limba atunci ea poate devenii o femeie normala din punct de vedere sexual cu exceptia faptului ca cantitatea hormonilor este mai mare ca a restului de femei.

devine normala spui....pai eu intrebam cu totul altceva! "sex oral cu limba!" hai ca asta chiar e tare
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Noiembrie 2008 20:25
Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.
Baiat_Rezervat
Postat pe 23 Noiembrie 2008 21:10
Absolut facinant ; mai scrieti, va rog ,sunt dati cand chiar nu am ce face si vreau sa ma minunez ;

Postat pe 23 Noiembrie 2008 21:14
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-23 21:10:51Femeile isterice nu se comporta in acelasi mod ca si in viata de zi cu zi si in pat daca li se ofera un sex oral de calitate si daca sunt imbratisate si sarutate pasional pe gura atat cat au nevoie.As putea spune ca un astfel de comportament sexual in pat compenseaza toate neregulile din viata cotidiana.Eu cred ca asa am fost facuti ca si oameni ca sa relationam sexual adica sa avem relatii sexuale si mi se pare ceva firesc ca atunci cand acestea lipsesc ca ceva sa se schimbe in comportamentul partenerului.Cred ca la femeiele isterice exista doar o cantitate mai mare de hormoni ce trebuie eliberata fata de restul femeilor in rest ele fiind niste femei perfect normale.

adica....femeia isterica=hormoni in exces=femeie normala
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PSIHOTERAPIE 2 De la: andreea1976 15 August 2009 23:38
primul pas...sau ceav de genu! 19 De la: kudika021090 4 Mai 2009 21:53
epilarea 17 De la: Cioplinsky 7 August 2009 21:40
Intalniri cu final ,,fericit,, 79 De la: oviisx 4 Iulie 2013 12:22
sex si dragoste. 6 De la: oanafish2006 11 Ianuarie 2009 13:01