Setari Cookie-uri

AM O PROBLEMA! au disparut barbatii BARBATI! si pe acest site FEMEILE NU STIU CE INSEAMNA A FI FEMEIE

De la: Roco, la data 2008-11-26 07:10:19
De la: mkdisk, la data 2008-11-05 14:22:35
De la: KarasCristina, la data 2008-09-16 09:53:56Observ cu stupoare ca pe acset site femeile (sau ma rog...fetele) au o problema grava in viata lor normala...hahha . Toate sunt super experimentate si dau sfaturi altor femei care...intrun mom de slabiciune ...cer sfaturi absurde.
Ex1. FATA lasa-l ca esti o imorala ! E insurat FATA si tu nu te gandesti la sarmana sotie care il asteapta acasa ...FATA esti blonda FATA ca tu esti o amanta si nu poti sa iubesti FATA. FATA nu te pui in locul sotiei FATA . VAI fata ce proasta esti! bala bla bla
Ex2. Vai amumblat in mess-ul soațeisi am aflat ca SOTIA mea are o AVENTURA DE 5 ANI....vai ce sa ma mai fac ...VAI vreau sa-mi salvez casnicia. AAAAAAAAAA....colega ....care CASNICIE???????
Sfaturi pt FEMEILE INTELIGENTE de pe acest site
1. Pe langa barbati (acest centru al universului vostru) mai exista si alte preocupari cum ar fi: mers la sala , dieta , alt job, alta facultate, voluntariat pt copii neajutorati, invatat limbi straine...... NICIUN BARBAT NU VREA O FEMIEIE AGATATATOARE CARE SE GANDESTE OBSESIV LA EL. BARBATII VOR FEMEI NATURALE CARE TRAIESC MOMENTUL PREZENT SI NU SE GANDESC NUMAI LA CE COPII SA-I PLODESCA SI CUM O SA ARATE NU MAI STIU CE SEARA ROMANTICA.
DACA NU VA ADMIRATI PE VOI NU VA ADMIRA NIMENI( suna a cliseu dar....)
sau: DE LEGEA ATRACTIEI ( adica forta magnetului) ESTE INCOMPARABIL MAI IMPORTANTA DECAT FRAMANTARIILE VOASTRE. CU CAT VA CONSUMATI MAI MULT CU CAT ATRAGETI BARBATI LA FEL DE CONSUMATI SI COPLEXATI CA SI .....VOI
2. VOI VA CAUTATI STAPAN - aviz feministelor de pe acest site- ASA CA NORMAL CA BARBATII SE SATURA DE CEEA CE STAPANESC
3. MAI RESTRUCTURATI PARTI DIN GANDIREA VOASTRA! LA TOATE EXISTA UN...PT CE SAU.. DE ASTA.
4. BARBATII VOR FEMEI NU COPII FIDELE ALE DORINTELOR LOR.
Sfaturi pt BARBATII INSELATI
1.........Unul singur.....Cum sa nu aibe alte ganduri cand....tu esti de parere sa fii femeie si sa cauti sfaturi .....PE NET....mai BARBATI BARBATI .
FERICIRE MAXIMA


n-am inteles nika..... cred ca ma doare capul....

Esti blonda?

Pfffffffffff am inteles tot vrea sa imi traduca si mie cineva ?
yumy
Postat pe 26 Noiembrie 2008 07:20
mi au placut anumite parti din comentariul tau.asa este.barbatii nu cauta disperate care se gandesc numai la cum sa se marite mai rpd si sa toarne plozi si nici femei usor de stapanit.te apreciez pentru sfaturile date.o femeie trebuie sa invete sa se aprecieze pe ea inainte de a si dori sa fie apreciata de barbati.asta include sa ai o viata independenta,sa te poti intretine singura,sa arati bine pentru tine nu pt iubitelul,sa incerci sa te cultivi si sa te distrezi.barbatii cauta placerea si satisfactia dorintelor lor.si noi trebuie sa facem exact la fel fara ca asta sa insemne dovada de egoism.
elisa_me
Postat pe 29 Noiembrie 2008 20:58
De la: Roco, la data 2008-11-26 07:10:19[br />
Esti blonda?


de ce tu esti?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Noiembrie 2008 21:00
karascristina.imi pare rau ca nu am avut rabdare sa citesc tot.sa stii ca eu te sustin si te plac pentru ce scrii aici.dar e de datoria noastra ca atat timp cat suntem mai experimentate sa ajutam si pe cele care momentan se afla intr un impas si nu stiu ce sa faca.am o cunostinta care are 27 de ani.umbla intr -una pe noi2 sa si gaseasca sot.e obsedata dupa maritis si cu cine prinde de pe site ul ala se culca in prima zi ca nu cumva "sa l scape"....eu i am spus ca disperarea asta nu va atrage decat barbati imbecili dar nu a vrut sa ma asculte asta pt ca probabil eu am 24 de ani si ea 27 si deci eu nu stiu nimic si sunt o insensibila.dar nu conteaza.eu o sa mi spun pararea atat timp cat am o parere.cine o vrea sa ma ia in seama o sa o faca si o sa i fie bine.cine e proasta tot asa va ramane....spre exemplu amica de care iti vorbeam se lauda ca "a primit laude de cat de buna este ea in pat"...deci ca ea sunt foarte multe fete care scriu aici ca au "o problema grava"...si anume ca iubitul mai are pe inca 1 cu care si o trage si ce ar trebui ea sa faca in cazul asta?oricat de evident este pt domnisoare de felul asta solutia este foarte departe.ele intra aici in speranta ca vor gasi cel putin o parare de genul"iarta l si cauta l ca o disperata".
chiar daca lumea te judeca nu inceta nicodata sa spui ce ai de spus.e un forum liber si toata lumea are dreptul sa vorbeasca.
elisa_me
Postat pe 29 Noiembrie 2008 21:10
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-29 21:00:34
De la: Roco, la data 2008-11-26 07:10:19[br />
Esti blonda?


de ce tu esti?????


Nu, desi mi-as placea.
Nu m-ar supara sa cunosc o blonda.

Postat pe 2 Decembrie 2008 07:23
De la: Roco, la data 2008-11-26 07:10:19
De la: mkdisk, la data 2008-11-05 14:22:35
De la: KarasCristina, la data 2008-09-16 09:53:56Observ cu stupoare ca pe acset site femeile (sau ma rog...fetele) au o problema grava in viata lor normala...hahha . Toate sunt super experimentate si dau sfaturi altor femei care...intrun mom de slabiciune ...cer sfaturi absurde.
Ex1. FATA lasa-l ca esti o imorala ! E insurat FATA si tu nu te gandesti la sarmana sotie care il asteapta acasa ...FATA esti blonda FATA ca tu esti o amanta si nu poti sa iubesti FATA. FATA nu te pui in locul sotiei FATA . VAI fata ce proasta esti! bala bla bla
Ex2. Vai amumblat in mess-ul soațeisi am aflat ca SOTIA mea are o AVENTURA DE 5 ANI....vai ce sa ma mai fac ...VAI vreau sa-mi salvez casnicia. AAAAAAAAAA....colega ....care CASNICIE???????
Sfaturi pt FEMEILE INTELIGENTE de pe acest site
1. Pe langa barbati (acest centru al universului vostru) mai exista si alte preocupari cum ar fi: mers la sala , dieta , alt job, alta facultate, voluntariat pt copii neajutorati, invatat limbi straine...... NICIUN BARBAT NU VREA O FEMIEIE AGATATATOARE CARE SE GANDESTE OBSESIV LA EL. BARBATII VOR FEMEI NATURALE CARE TRAIESC MOMENTUL PREZENT SI NU SE GANDESC NUMAI LA CE COPII SA-I PLODESCA SI CUM O SA ARATE NU MAI STIU CE SEARA ROMANTICA.
DACA NU VA ADMIRATI PE VOI NU VA ADMIRA NIMENI( suna a cliseu dar....)
sau: DE LEGEA ATRACTIEI ( adica forta magnetului) ESTE INCOMPARABIL MAI IMPORTANTA DECAT FRAMANTARIILE VOASTRE. CU CAT VA CONSUMATI MAI MULT CU CAT ATRAGETI BARBATI LA FEL DE CONSUMATI SI COPLEXATI CA SI .....VOI
2. VOI VA CAUTATI STAPAN - aviz feministelor de pe acest site- ASA CA NORMAL CA BARBATII SE SATURA DE CEEA CE STAPANESC
3. MAI RESTRUCTURATI PARTI DIN GANDIREA VOASTRA! LA TOATE EXISTA UN...PT CE SAU.. DE ASTA.
4. BARBATII VOR FEMEI NU COPII FIDELE ALE DORINTELOR LOR.
Sfaturi pt BARBATII INSELATI
1.........Unul singur.....Cum sa nu aibe alte ganduri cand....tu esti de parere sa fii femeie si sa cauti sfaturi .....PE NET....mai BARBATI BARBATI .
FERICIRE MAXIMA


n-am inteles nika..... cred ca ma doare capul....

Esti blonda?

tu esti fata sau baiat blond?
mkdisk
Postat pe 3 Decembrie 2008 10:21
raspuns: Da.

Postat pe 4 Decembrie 2008 06:58
De la: Roco, la data 2008-12-04 06:58:54raspuns: Da.

ok.cum zici tu.
mkdisk
Postat pe 5 Decembrie 2008 10:02
Nu sunt blond tu. O idee ar fi sa ma vopsesc, ce zici?
Ce te bosumfli asa?

Postat pe 5 Decembrie 2008 23:38
poi draga mea...uiti ca si tu tot pe acest site ti-ai lasat comentariul...nah, acuma asta ce spune despre tine??? intr-adevar, sunt multe gagicute care habar n-au de gramatica limbii romane, dar asta nu inseamna ca nu sunt si oameni cu facultate, care stiu 2-3 limbi straine si care pur si simplu pierd vremea distrandu-se pe seama altora...asta nu inseamna ca toate suntem la fel, sau ca nu ne intereseaza soarta copiilor fara viitor, sau ca nu citim si nu donam sange...nah, data viitoare, gandeste-te te rog la cei pe care ii poti jigni cu afirmatiile tale...:)
crissa_909
Postat pe 14 Ianuarie 2009 14:45
De la: KarasCristina, la data 2008-09-17 01:04:30OK! ASA este ! SUNt o certareata Ma cert ca sa lucrez ca am termen maine. Fac tam-tam ca pot! Vb cu tine ca sunt singura si nefericita. Sunt singura in birou si muncesc si am chef de vb. Vb cu mine?

f frumos.. s-a mutat otv-ul pe kudik... Cristina cam semeni cu Magda Ciumac... cea mai cea femeie, dar ai vazut k a disparut si ea.. ai grija k e riscant.
Zici k ne tiganim... ba jignim, ba defapt avem motive.
Mie chiar imi place forumul asta, am avut si eu o problema si m-au ajutat fetele... majoritatea prietenilor nu sunt obiectivi de rusine sa nu jigneasca sau k pur si simplu nu isi dau interesul.
SI DACA TE-AI FI UITAT MAI BINE PE FORUM AI FI VAZUT K SUNT MULTE DOMENII.. NU NUMAI DRAGOSTE SI SEX.. DAR DECAT CE TI-A PLACUT AI CITIT MAGDO
Daca esti plictisita FATA :"GET A LIFE" , sau nu-ti mai ajunge fostul barbat insurat si nu s-a mai ivit nici unul sa iti dea cate un impuls. mai cauta k barbatii sunt disponibili pt doamne asa bine lucrate la sala.
SAU apucate de baut draga

Postat pe 14 Ianuarie 2009 15:18
ati, imi...gramatica limbii romane...deci si tu ca si ele...cele despre care tu spuneai ca au probleme...invata sa scrii si pe urma exprima-te...te rugam cu totii...
crissa_909
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:10
De la: Roco, la data 2008-12-05 23:38:22Nu sunt blond tu. O idee ar fi sa ma vopsesc, ce zici?
Ce te bosumfli asa?

unde ai vazut tu ca ma bosumflu tu?????doar ti-am raspuns la intrebare
mkdisk
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:12
mkdisk
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:13
draga cristina, hai ca incep sa ma enervez citind postarile tale! faci pe marea desteapta si nici macar nu stii sa scrii romaneste. ia intai niste lectii de gramatica si apoi fa gura pe site...... fiecare mai face cate o greseala, doua, dar nici ca tine. si nu ti-as fi zis nimic daca nu te-ai fi trezit tu sa comentezi aiurea despre toti de pe acest site. vorba aceea, prostu' dupa ce e prost mai si semnalizeaza.
tata_ioio
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:16
gasiti ceva interesant de facut, decat sa stati pe forum toata ziua
ioana_radulescu1986
Postat pe 29 Ianuarie 2009 19:52
De la: KarasCristina, la data 2008-09-16 09:53:56Observ cu stupoare ca pe acset site femeile (sau ma rog...fetele) au o problema grava in viata lor normala...hahha . Toate sunt super experimentate si dau sfaturi altor femei care...intrun mom de slabiciune ...cer sfaturi absurde.
Ex1. FATA lasa-l ca esti o imorala ! E insurat FATA si tu nu te gandesti la sarmana sotie care il asteapta acasa ...FATA esti blonda FATA ca tu esti o amanta si nu poti sa iubesti FATA. FATA nu te pui in locul sotiei FATA . VAI fata ce proasta esti! bala bla bla
Ex2. Vai amumblat in mess-ul soațeisi am aflat ca SOTIA mea are o AVENTURA DE 5 ANI....vai ce sa ma mai fac ...VAI vreau sa-mi salvez casnicia. AAAAAAAAAA....colega ....care CASNICIE???????
Sfaturi pt FEMEILE INTELIGENTE de pe acest site
1. Pe langa barbati (acest centru al universului vostru) mai exista si alte preocupari cum ar fi: mers la sala , dieta , alt job, alta facultate, voluntariat pt copii neajutorati, invatat limbi straine...... NICIUN BARBAT NU VREA O FEMIEIE AGATATATOARE CARE SE GANDESTE OBSESIV LA EL. BARBATII VOR FEMEI NATURALE CARE TRAIESC MOMENTUL PREZENT SI NU SE GANDESC NUMAI LA CE COPII SA-I PLODESCA SI CUM O SA ARATE NU MAI STIU CE SEARA ROMANTICA.
DACA NU VA ADMIRATI PE VOI NU VA ADMIRA NIMENI( suna a cliseu dar....)
sau: DE LEGEA ATRACTIEI ( adica forta magnetului) ESTE INCOMPARABIL MAI IMPORTANTA DECAT FRAMANTARIILE VOASTRE. CU CAT VA CONSUMATI MAI MULT CU CAT ATRAGETI BARBATI LA FEL DE CONSUMATI SI COPLEXATI CA SI .....VOI
2. VOI VA CAUTATI STAPAN - aviz feministelor de pe acest site- ASA CA NORMAL CA BARBATII SE SATURA DE CEEA CE STAPANESC
3. MAI RESTRUCTURATI PARTI DIN GANDIREA VOASTRA! LA TOATE EXISTA UN...PT CE SAU.. DE ASTA.
4. BARBATII VOR FEMEI NU COPII FIDELE ALE DORINTELOR LOR.
Sfaturi pt BARBATII INSELATI
1.........Unul singur.....Cum sa nu aibe alte ganduri cand....tu esti de parere sa fii femeie si sa cauti sfaturi .....PE NET....mai BARBATI BARBATI .
FERICIRE MAXIMA


Am cunoscut barbati care sunt atrasi de femeile inteligente "FATA"!Oare or fi anormali?
ana_lili36
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:55
De la: ioana_radulescu1986, la data 2009-01-29 19:52:30gasiti ceva interesant de facut, decat sa stati pe forum toata ziua


colectionez fulgi de nea si coceni de porumb fiert mancat.

Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:11
De la: ioana_radulescu1986, la data 2009-01-29 19:52:30gasiti ceva interesant de facut, decat sa stati pe forum toata ziua



dar tu de ce ti-ai facut cont mai pisi ? :))

Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:13
contul ii creaza o buna imagine sociala.

Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:16
De la: preafericirea, la data 2009-01-30 12:16:20contul ii creaza o buna imagine sociala.



:))
ii cam strica imaginea poza aia...sorry ca sunt rea :D

Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:18
De la: KarasCristina, la data 2008-09-16 23:19:26FETELE CULTE....NOUL DOM AL LIMBII ROMANE ...STITI.....NICI-O SE SCRIE ACUM NICIO
MULTUMESC



vrei sa zici DOOM.
Kathara
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:30
De la: Arsena, la data 2009-01-30 12:13:55
De la: ioana_radulescu1986, la data 2009-01-29 19:52:30gasiti ceva interesant de facut, decat sa stati pe forum toata ziua



dar tu de ce ti-ai facut cont mai pisi ? :))


Mie mi se pare genial ca in primul ei post ne spune sa nu mai stam pe forum.
Kathara
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
familia perfecta... 77 De la: MusicIsMyLife 13 Aprilie 2013 08:39
Nu mai suport!!! 19 De la: andr004 31 August 2011 12:56
va rog ajutati'ma 3 De la: kudika421339 23 August 2011 11:43
am nevoie de ajutor,nu stiu ce sa fac 44 De la: Ellena_Elle 15 Ianuarie 2011 12:31
NU MAI VAD MESAJELE DE PE FORUM DE LA RECLAME SI "ULTIMELE STIRI" 3 De la: bestdevilinside 10 Noiembrie 2008 20:01