Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa mai fac:((

De la: kudika005082, la data 2009-09-10 08:24:53Ti-ai distrus toata viata cu acest tip cunoscut pe Net cu care ai fugit in Grecia.
De prezervative,de anticonceptionale nu ai auzit?
Pentru a avea o relatie serioasa cu un tip trebuie sa-l cunosti bine.
Vei deveni o vagaboanta , cu un copil nascut din flori si lasat in grija parintilor
care vor fi nevoiti sa-l creasca.
Intii trebuia sa termini scoala,liceu facultate sa ai o meserie,un serviciu si pe urma
sa te apuci la facut copii.Vrei sa lucreze altii pentru tine?
Eu sunt clarvazatoare.Te vad peste citiva ani ,fara serviciu,fara fam
ilie ,o prostituata,care traiaste de azi pe miine.
Tu nu ai avut o prietena ,o mama cu catre sa te sfatuiesti?
Daca vorbesti pe Net cu un tip 3 luni, gata fugi cu el.
Poate este casatorit,poate are copii,poate este bolnav psihic?
Chiar atit de urita si proasta esti ca nu ti-ai putut gasi un prieten din
anturajul tau?Un coleg de scoala.!
De obicei cauta pe Net baieti fetele frustate care nu pot avea o relatie
reala si cauta una imaginara.
Acum nu mai cere sfaturi pe Net ca-i prea tirziu.

In primul rand esti clarvazatoare cum sunt eu Elena Udrea. In al doilea rand “citesc” despre tine in felul in care scrii ca esti o persoana fara suflet cu inima de piatra care poate nu a iubit pe nimeni niciodata. Aceasta fata desi are doar 17 ani este, dupa parerea mea mult mai matura si mai inteleapta decat 100 de fete de varste mai mari la un loc.Singura ei “greseala” daca vreti sa o numiti asa a fost ca s-a indragostit . Atat...A iubit si iubeste cu pasiune si din aceasta iubire a aparut un copil. Nu neg ca poate nu era momentul dar s-a intamplat si eu sunt sigura ca e o persoana deosebita si puternica ptr ca nu a renuntat la el asa cum fac multe pustoaice dar mai ales femei pentru care un copil nu ar trebui sa fie o problema.
adina_oana faptul ca parintii tai te sustin e un lucru minunat...vei trece mai usor peste toate si vei reusi cu multa ambitie sa realizezi multe in viata si eu sunt sigura ca esti o mamica minunata. Iar despre el eu cred ca a fost speriat de faptul ca s-a intamplat un lucru pe care nu l-a putut controla si ca totul s-a petrecut prea brusc....e posibil ca o atitudine ciudata sa mai aiba si de acum incolo o perioada buna de timp.poate va fi coplesit de situatie, de copil dar ptr nimic in lume sa nu-i permiti sa te jigneasca si sa se poarte urat cu tine...fii ferma din punctul asta de vedere.Sa nu uitam ca barbatii raman toata viata lor niste copii
Trebuia sa ceri sfaturile inainte de a fugii si a te culca cu el.
kudika057325
Postat pe 12 Septembrie 2009 10:45
"Trebuia sa ceri sfaturile inainte de a fugi si a te culca cu el."
Ups asta era din mesajul anterior...nu-mi apartine...te-ai prins nu
kudika057325
Postat pe 12 Septembrie 2009 10:56
17 ani e o varsta foarte frumoasa si in nici un caz nu trebuie sa iei in mana problemele vietii. Un copil inseamna muuuulte responsabilitati. Adio distractie, adio viata numai a ta. Un copil e cea mai mare realizare in viata, dar trebuie facut cand esti tu matur ca om si cat de cat realizat financiar si mai ales CU CINE TREBUIE NU CU CINE NU TREBUIE.
alexia30
Postat pe 12 Septembrie 2009 11:01
iar u la 17 ani nu ai invatat sa te protejezi?????
sincer nu gandesti, nu iti dai seama ca treb sa faci o scoala, sa ai un serviciu iar dupa aceea sa vina copilul?????
juwairiyah
Postat pe 12 Septembrie 2009 19:19
De la: juwairiyah, la data 2009-09-12 19:19:11iar u la 17 ani nu ai invatat sa te protejezi?????
sincer nu gandesti, nu iti dai seama ca treb sa faci o scoala, sa ai un serviciu iar dupa aceea sa vina copilul?????


nu sunt in masura sa te judec, dar crede-ma iubirea nu dureaza mult, iar mai tarziu poate ca o sa iti para rau ca ti.ai inchis viata... nu stiu ce sa zic, dar din pct meu de vedere nu e o situatie prea frumoasa, macar daca ai facut acum asa sper ca pe viitor sa te gandesti inainte de a face ceva, sa ai grija de bebe si sa faci o scoala ...
juwairiyah
Postat pe 12 Septembrie 2009 19:24
Nu am mai intrat de mult pe site
Va multumesc mult pt sfaturile voastre si pentru k ma sustineti. M'ati ajutat mai mult decat credeti.
Ce sa va mai spun, relatia mea cu el merge din ce in ce mai bine. Se poarta nemaipomenit de bine cu mine si cu fetita. Pot sa spun ca suntem o familie fericita, o familie care incearca sa uite toate greutatile prin care am trecut. Poate copilul asta ne'a apropiat mai mult decat credeam;) Acum intradevar simt k ne iubeste cu adevarat.
Si sincer nu cred k o sa ajung o prostituata peste cativa ani, pt k dak am facut odata o greseala, nu inseamna k gresesc mereu. Si dak ar fi k relatia mea cu tatal fetitei sa se termine, sunt sigura k exista alte cai de a'mi putea creste fetita. Pt k mi'am reluat scoala si o sa pot sa imi gasesc un serviiciu bun, nu sa aleg cea mai usoara cale;)
V'am pupat si astept sfaturile voastre. Aveti grija de voi:*
adina_oana
Postat pe 29 Septembrie 2009 10:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu sunt disperata dar am nevoie de sfaturi 48 De la: kudika185400 27 Mai 2010 19:00
nu stiu ce sa cred 64 De la: kudika_12631 29 Iulie 2012 14:04
relatie stricata mama-fiica 23 De la: roxy1958 20 Ianuarie 2015 09:02
nu mai inteleg.... 10 De la: rockk 12 Martie 2011 09:40
de ce?...iubirea mea din trecut.... 42 De la: mishkaela 15 Iunie 2011 11:01