Setari Cookie-uri

barbatul fecioara-astept pareri

Cred ca fecioarele sufera printre altele de sindromul "Gica contra" si de o neincredere acuta - ce tinde spre cronicizare - in oameni, ca de altfel in orice...si se comporta de multe ori exact invers decat simt de fapt...
ocs
Postat pe 26 Iunie 2009 17:58
dat fiind ca am enumerat calitatile feciorilor anterior, mi-am mai amnitit un defect :D... sunt cam ipohondri asa... tre sa le explici ca o simpla tuse nu inseamna pneumoonie, si o simpla durere de abdomen nu este egala cu ulcerul...

in rest, despre feciorii pe care ii stiu eu numai de bine... nu au defecte atat de mari incat sa nu putem trece peste :)... si cu siguranta calitatile sunt mult mai multe. :P
rodicapisica
Postat pe 27 Iunie 2009 18:08
sunt fff lipiciosi...iar cand ii ai langa tine, devin sufocanti...si apoi cel mai mare defect...barfa.cat mai multa barfaaa( intrec fetele), mai ales cei nascuti la inceputul lunii sept
darlading
Postat pe 28 Iunie 2009 17:23
Fetelor, foarte dificil cu barbatii astia...cu feciorii astia...

Ce pot sa zic, sunt niste barbati care se ataca foarte repede, se aprind, eventual iti arunca cateva si... pe urma sunt in stare chiar sa te ignore complet, asteptand ca tu, cea mereu vinovata in imaginatia lor, sa iesi de sub carapace. Nu-s ei cei mai incapatanati oameni, pot deveni destul de maleabili ca si conversatie, in momentul in care ai spart gheata dupa ceva disensiune/cearta, insa..in mod clar sunt f orgoliosi...Cu toate ca nu par, dar tin minte..retin foarte bine lucrurile. Ce ma enerveaza pe mine la ei, exceptand spiritul asta arzator de critic, e faptul ca tu esti ala vinovat daca se intampla ceva....tu ai fost de vina ca el s-a purtat asa...tu porti toata vina daca sustii ca suferi din cauza lui, pentru ca tu ai stricat tot...Tu! tu! Tu! tu esti aia vinovata! Ei nu stau la argumente pro-contra...ei trebuie sa se dezvinovateasca, pur si simplu sa arunce mortul in curtea ta.
Cat despre raceala lor specifica...sau ca nu mai stii odata cum sa te porti cu ei...cum sa le atragi atentia sa-ti ofere putina importanta...sa-si deschida sufletul...sa-ti arate ca intr-adevar e al tau....aici mai greu. Si eu m-am chinuit cu un -fecior-, desi practic nu pot sa zic ca am avut o relatie efectiva..( orase diferite... si prea putin interes aratat din partea lui ). Cred ca ajungi prea greu la inima lor, tocmai pentru ca nu-s persoane care sa traiasca si sa perceapa sentimentele la nivel maxim, total.
Ahloma
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:13
un barbat de nota 20..si este loial mai ales daca iubestee
aztudam
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:48
un barbat poate fii loial si daca nu iubeste
yumy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:02
De la: icegirl04, la data 2008-11-02 11:04:48ce parere aveti despre barbatii fecioara?loiali sau mai putin loiali?


nici o parere !!! zodii !!! cah !!!
coldwind
Postat pe 8 Ianuarie 2010 15:00
Eu suport o fecioara .barbat de vreo 20 de ani ......in linii mari ;puturosi,lenesi ....comozi ....pt familie nu se zbat deloc ....deci daca esti femeie si te casatoresti cu o fecioara atunci inseamana ca ai un copil in plus
trebiesc comandati nu au initiativa
calitati as spune ca sunt calmi ......dar cand jignesc ,jignesc
eu cred ca bu/l cunosc in totalitate pt ca e o fire ascunsa
eu sunt leu ...cat despre infidelitati ....cu duiumul ...
avem un baiat ....dar asta e ...voi vedea ce va aduce ziua de maine ....aceasta combinatie din pacate nu e prea buna ...fecioara /leu ...asta e CASATORIA E LOTERIEEEEEEEEEEEEE!
kudika017877
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:42
Eu suport o fecioara .barbat de vreo 20 de ani ......in linii mari ;puturosi,lenesi ....comozi ....pt familie nu se zbat deloc ....deci daca esti femeie si te casatoresti cu o fecioara atunci inseamana ca ai un copil in plus
trebiesc comandati nu au initiativa
calitati as spune ca sunt calmi ......dar cand jignesc ,jignesc
eu cred ca bu/l cunosc in totalitate pt ca e o fire ascunsa
eu sunt leu ...cat despre infidelitati ....cu duiumul ...
avem un baiat ....dar asta e ...voi vedea ce va aduce ziua de maine ....aceasta combinatie din pacate nu e prea buna ...fecioara /leu ...asta e CASATORIA E LOTERIEEEEEEEEEEEEE!
kudika017877
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:42
ca de obicei mi se dovedeste ca zodia nu este nici pe departe suficienta pt a caracteriza pe cineva...

eu sunt cu un fecior de 2 ani si lenea e departe de el. dimpotriva. eu sunt aia lenesa in comparatie cu el (eu fiind sagetator). da, este critic, dar asta se poate imbunatati daca ii explici ce si cum. egoist nu mi s-a aprut a fi niciodata, poate uneori cand este foarte ocupat si stresat devine un pic mai rece, dar ii trece repede. cat despre fidelitate, pana acum m-a convins ca este perfect capabil de asta. ii plac fetele ingirjite nu doar din punct de vedere fizic. aprecieaza daca faci o impresie buna anturajului sau pentru ca este destul de interesat de ceea ce cred ceilalti despre el. de fapt, in public este destul de rezervat si nu-i place sa iasa in evidenta decat prin ceva inteligent de spus si nu prin comportament exagerat sau excese. lucru evident aplicabil si fetei cu care este. si sincer este foarte sufeltist si saritor (mereu gata sa-si ajute prietenii, sa se duca sa-i ia din partea ailalta a orasului, sa-ti dea masina ca sa inveti sa conduci, sa-ti imprumute bani, sa te ajute la treburi casnice sau sa-ti repare ce ti se strica prin casa - usa, termopanul etc.) la mine bilantul evident ca iese pe plus. cred ca conteaza foarte mult si daca tine la persoana in cauza sau nu, ca de altfel la orice barbat, indiferent de zodie.

sa nu uit, este destul de greu de convins cand vine vorba de sentimente si se deschide mai greu in fata oamenilor. are nevoie de timp ca sa aiba incredere in oameni pentru ca se teme sa fie ranit. ai nevoie de un munte de rabdare pentru un astfel de individ mai ales la inceput.
rodicapisica
Postat pe 11 Ianuarie 2010 10:33
buna! si eu st cu o fecioara ... dar nu asta conteza cel mai mult la om, "zodia" ,ci de cum a fost educat sau crescut pana la urma ... eu st taur si deocamdata in 1 AN de zile eu cu el ne-am certat o singura data si n-am vb 2 zile :)),asta fiind singura cearta ....eu incapatzanata el ambitios ...noroc cu un prieten bun care ne-a calmat pe amn2 ca altfel se termina asa crd ...oricum ,este o fire ambitioasa si la fel si eu (pacat ca e pe tampenii cateodata ambitios)la el iar asta nu duce decat la pierdere tot pt el,pt ca eu de pierdut nu prea am in relatia asta...se zbate sa ne fie bine si eu la fel ... asta clar dak este indragostit-pierdut de cineva ...ceea ce imi place la el este faptul ca imi spune ceea ce vrea sa faca inainte ..ma refer la idei sau la orice ma intreaba ,imi cere sfatul ,asta fiind ok ... ceea ce nu-mi place este ca el chiar si atunci cand e sfatuit ca nu e bn ceea ce face , tot continua,greseste,vede ca a gresit ...nu`mi zice, ca normal n-o fi prost sa recunosca ...ma prind sau il prind si dupa il iau la intrebari si tot nu recunoaste...intotdeauna gaseste o cale sa se scoata, iar pe mn ma scoate din sarite chestia asta... oricum defecte st la fecioare clar .. ca la toata lumea dar parka ei le fac mai cu motz! si nu in ultimul rand si sa inchei ca vb lunga nu e buna...eu st taur dak e s-o luam dupa zodii si taurul cu fecioara ce-a mai buna combinatie.... chestia e ca eu intotdeauna am fugit de fecioare pt ca nu`mi plac st si bune ca persoane dar st si disperate de viata ... si nu numai ca st ele disperate de viata dar te dispera si pe tn totodata... ca sa vezi de ceea ce fugi de aia nu scapi :))...deocamdata merge asa, cu bune cu "rele "eu am rabdare inca ...multaaaaaca doar e puncutl meu forte :)))...vedem mai trz ce se mai intampla ;) pups all!!!
klau_28
Postat pe 29 Ianuarie 2010 18:29
barbatii fecioare...?? ca st sau nu mai putini loiali ?? pana la urma nu conteaza zodia!! depinde de femeie zic eu ... stiti vb aia :cum il dresezi asa il ai !! e un pik urat spus dar asta e adev!!
si nu numai asta ... barbatului dak i se ofera ocazia n-o pierde oricat ar iuby ...pt ca are in sange asta ... doar tre`sa fii atenta la detalii ca sa-ti poti da seama...
infidelitate e oricum si din partea barbatilor si cea a femeilor ...indiferent de zodii !!!dak e vb de asta........parerea mea ...o zis asta pt ca am lucrat cu f multi oameni, am cunoscut multe persoane si le-am ascultat povestile ...iar de aici am tras concluziile!!!
klau_28
Postat pe 29 Ianuarie 2010 18:41
De la: just_cassy4th, la data 2009-03-26 19:20:31 pt lydia23:asta ma intreb si eu...nici eu nu am aflat secretul...sunt foarte reci si au un mod de a gandi foarte complicat si profund.atenti la detalii si critici desavarsiti..se simt foarte lezati cand li se face observatie.sunt gelosi dar si foarte fideli atunci cand sunt implicati sentimental...dar pana la a cuceri inima unei fecioare e cale lunga....pacat..sunt ideali din multe puncte de vedere dar inaccesibili:((


Ca barbat fecioara,o sa te lamuresc cat de cat: nu suntem foarte reci,suntem doar precauti. Suntem foarte rationali si actionam dupa logica,nu dupa inima(dupa inima doar foarte foarte rar).Da,avem un mod complicat si profund de gandire. Probabil pt ca lumea nu e cum ar trebui,iar noi gandim la cum ar trebui de fapt sa fie. Detaliile si critica ne definesc. Ne simtim lezati cand ni se face observatie pt ca deja stim cand gresim,stim ce am facut bine si ce nu. Am analizat totul inaintea tuturor. De asta nu ne place sa ni se faca observatie,pt ca stim deja:). Gelosi da,dar doar cu motiv,foarte fideli,mai ales cand avem siguranta ca si persoana cu care suntem intr-o relatie este fidela. Putem fi si infideli,dar foarte rar. Nu e nevoie sa cuceresti inima unei fecioare.Daca esti naturala,un barbat fecioara se va indragosti automat de tine.Bine,trebuie sa ai si putin(mai mult) creier,si sa nu fii chiar cea mai urata.Nu stiu daca suntem ideali din mai multe puncte de vedere,dar daca vrei o relatie serioasa,o casnicie,siguranta(sentimentala si financiara),aici da,suntem ideali.
Sper ca te-am lamurit cat de cat:)
Nasir
Postat pe 23 Decembrie 2011 02:37
asa e, barbatul Fecioara e cel mai fidel din punctul meu de vedere,insa asta depinde si de partenera sa daca o respecta daca o iubeste.....eu sunt Sagetatoare si am toate cuvintele de lauda nu e nicidecum lenes sau infidel ba e chiar foarte fidel curat ii place curatenia e mereu atent iubitor ,observa orice e adevarat k e foarte critic atunci cand observa ca ceva nu e in regula....avem aproape 2 ani si nu m am plictisit de el (sagetatorii sunt mai aventurieri)am vazut aici cupluri ea saget el fecioara mult succes si iubiti va mult :D e adevrat k barbatii fecioara ajung dependenti de femei sagetator si nu pot trai fara el deoarece acestea au ceea ce nu au ei
Princess1990
Postat pe 23 Decembrie 2011 21:01
am vazut ca sunt femei in zodia gemeni care au mai scris ca le inseala logic pt k o geamana nu prea merge cu o fecioara cunosc 2 cazuri in care gemenii sunt inselati si cam batjocoriti ....asta e incercati alti barbati nu barbati fecioara :D
Princess1990
Postat pe 23 Decembrie 2011 21:02
De la: ubita_mea2003, la data 2011-12-23 21:02:46am vazut ca sunt femei in zodia gemeni care au mai scris ca le inseala logic pt k o geamana nu prea merge cu o fecioara cunosc 2 cazuri in care gemenii sunt inselati si cam batjocoriti ....asta e incercati alti barbati nu barbati fecioara :D
daaa fecioara e praf
gitan
Postat pe 23 Decembrie 2011 21:04
De la: gitan, la data 2011-12-23 21:04:10
De la: ubita_mea2003, la data 2011-12-23 21:02:46am vazut ca sunt femei in zodia gemeni care au mai scris ca le inseala logic pt k o geamana nu prea merge cu o fecioara cunosc 2 cazuri in care gemenii sunt inselati si cam batjocoriti ....asta e incercati alti barbati nu barbati fecioara :D
daaa fecioara e praf


Cred ca inainte de zodie sunt alte lucruri mai importante, cum ar fi taria sentimentelor...cat despre barbatii fecioara: maritata fiind cu unul de ceva ani pot spune doar ca daca esti deschisa fata de ei sunt foarte fideli
ally_ally00
Postat pe 23 Decembrie 2011 21:07
toate zodiile sunt prafff
gitan
Postat pe 23 Decembrie 2011 21:08
De la: gitan, la data 2011-12-23 21:08:51toate zodiile sunt prafff



asa ca tine ??? nu sant baii Gipsy ...numai tu esti distrus !

si capu ' intre picioare !
kudika132368
Postat pe 24 Decembrie 2011 20:24
buna! sunt casatorita de 5 ani cu un barbat fecioara (eu fiind capricorn). Este un scump cand vrea, dar poate fi si f f stressant si exasperant, dar cedeaza intotdeauna in fata incapatanarii mele. Spiritul critic nu-l lasa sa traiasca, dar eu m-am obisnuit si cand are chef de cearta sau gaseste el ceva sa se lege de mine fie il las vorbind singur si plec din camera fie iau o carte si citesc, sau deschid tv-ul.Se panicheaza repede in situatii critice, noroc ca il linistesc eu. Disperat dupa ordine si curatenie si va dati seama ca de multe ori cand ajung acasa de la servici gasesc curatenie luna, rufe in masina, vase spalate, copil hranit, spalat, culcat, etc. Nu acorda deloc atentie vestimentatiei (daca nu i-as cumpara eu diverse ar fi in stare sa umble toata viata cu ele, doar sa nu cheltuie). Este cam zgarcit dar daca stii sa-l iei e in stare sa-ti dea tot (si ma pricep la asta). Este fidel, sau cel putin asa cred; nu mi-a dat motive sa cred altceva, ce-i drept nici nu stau sa-l urmareasc. Atata timp cat isi face toate indeplinirile n-am de ce sa fac pe detectivul (si fiind capricoarna miros repede idilele).Este romantic si daca la inceput era tacut, cu rabdare l-am facut sa discute cu mine despre tot ce simte. Plus are o nehotarare nativa, see gandeste si se razgandeste de 7 ori in aceeasi zi, dar il ascult si ii zic sa ma anunte decizia finala.Ii place sa il aprob cand are dreptate, dar de multe ori tre sa il imping eu de la spate ca sa se hotarasca (desi cand mi-a cerut mana a fost f hotarat). Este un dulcel si nu l-as schimba pentru nici un alt barbat.
jasminae
Postat pe 5 Iulie 2012 16:12
sa nu va suparati pe mine
dar personal am intalnit numai barbati (fecioara)ffff slabi
si femei(fecioara) fffff rele
am un.... si o..... in familie
incerc sa stau departe de fecioare
barmatii se lamenteaza si femeiele ....carcotesc vesniccccccccc
scuze
maria-ioana
Postat pe 5 Iulie 2012 16:28
Eu fecioara, el fecioara! 5 ani cu o fecioara lenesa, egocentrista, nesuferita, calda uneori, plictisitoare, lenesa (daaa, ma repet) in sensul in care nu s-ar deplasa nicaieri fara n rugaminti si la un moment dat obosesti. 1 an cu o alta fecioara (sper la mai multi), cald, iubitor, egocentrist si uneori egoist, saritor, muncitor, tipicar dar asta se poate schimba daca ii explici anumite chestii... depinde de la persoana la persoana.
5 ani - el m-a inselat.
1 an - inca e inceputul, nu se stie niciodata.
Eu...dau tot dar daca mi-ai gresit si macar un pic, ma transform radical :))
Er_Consf_1
Postat pe 8 Iulie 2012 16:30
Buna,

Si eu sunt o capricoarna si de ceva timp sunt intr-o relatie cu un tip fecioara. Mi-a placut foarte mult ce ai scris despre relatia voastra. Ce pot sa spun, am observat ca este un tip foarte atent la detalii si spune pe loc parerea buna sau rea vizavi de respectivul lucru. Il cunosteam de ceva ani si ne-am reintalnit intamplator, am inceput sa vorbim, cei drept m-a scoat faptul ca el a retinut cu lux de amanunte faptul ca in urma cu 3 ani ne-am intalnit intamplator si mi-a reprodus exact conversatia cat si cu ce eram imbracata. Sunt la inceput de relatie si pot sa spun ca imi e drag de el, il admir ca se zbate singur sa realizeze ceva, munceste e foarte absorbit de munca lui se implica (si eu sunt absorbita de munca mea, de fapt cred ca amandoi ne dorim sa ne realizam in plan profesional, sa ajungem la un nivel de confort material care sa ne satisfaca), e optimist (eu sunt ceva mai pesimista), are simtul umorului dezvoltat, am observat ca e cam zagarcit probabil si din cauza faptului ca munceste din greu pentru fiecare banut, spirit econom ca si mine de astfel, e cam greu sa aflu ce simte sau ce gandeste, vorbeste despre orice altceva, dar cand vine vorba sa spuna despre el e ca si cum l-ai pune sa mute muntii din loc, eu sunt o fire mai comunicativa, mai deschisa si as aprecia daca si el ar fi ceva mai deschis, pentru ca din pacte nu pot sa ghicesc ce simte sau ce vrea de la mine, am incercat de curand sa port o conversatie de genul si mai mult de 3 cuvinte nu mi-a spus "e simplu in tot si in toate", in schimb cand suntem in intimitate e de-a dreptul fantastic. Ce am mai observat la el, e ca e foarte grijuliu vizavi de sanatatea mea, constant ma intreaba daca imi e bine, in general daca il rog sa faca ceva face fara sa comenteze. Mi-am zis ca trebuie sa am rabdare cu el. Ce sfaturi ai pentru mine, vreau sa merg mai departe alaturi de el si vreau sa il fac sa fie al meu?
soryna_20
Postat pe 17 August 2012 11:20
İn familia mea suntem mai multe fecioare. İn plus amicul meu tot fecioara este. Fecioarele sunt cele mai sincere persoane, pline de tandrete, dar nu sunt crezute pentru ca exista idei preconcepute. Ele sun firi sensibile si pun la suflet foarte mult, dar nu arata. De aceea parem foarte reci si egoiste. Odata ce ne-ati captat atentia si observam ca aveti nevoie de ajutor, acordam "asistenta gratuita". Poate de aceea se spune ca suntem "atotstiutoare" si critice. Noi invatam din greseli si nu suportam ipocrizia. Parem proaste, dar nu...Va inselati. İar ca persoane nu inselam decat in cazuri extreme, pentru ca si noi suntem oameni, dar foarte rar se intampla asa ceva, daca nu deloc.
Barbatul Fecioara este un dragalas daca ajungeti sa il cunoasteti. İi place linistea, sa fie iubit, da la randul lui iubire daca are stabilitate din partea femeii.
Casatoriti-va cu fecioare si nu veti regreta.
Sarikiz
Postat pe 2 Octombrie 2012 19:53
fecioare , feciori cu suflete curate
kudika_16982
Postat pe 2 Octombrie 2012 20:04
De la: Nasir, la data 2011-12-23 02:37:46
De la: just_cassy4th, la data 2009-03-26 19:20:31 pt lydia23:asta ma intreb si eu...nici eu nu am aflat secretul...sunt foarte reci si au un mod de a gandi foarte complicat si profund.atenti la detalii si critici desavarsiti..se simt foarte lezati cand li se face observatie.sunt gelosi dar si foarte fideli atunci cand sunt implicati sentimental...dar pana la a cuceri inima unei fecioare e cale lunga....pacat..sunt ideali din multe puncte de vedere dar inaccesibili:((


Ca barbat fecioara,o sa te lamuresc cat de cat: nu suntem foarte reci,suntem doar precauti. Suntem foarte rationali si actionam dupa logica,nu dupa inima(dupa inima doar foarte foarte rar).Da,avem un mod complicat si profund de gandire. Probabil pt ca lumea nu e cum ar trebui,iar noi gandim la cum ar trebui de fapt sa fie. Detaliile si critica ne definesc. Ne simtim lezati cand ni se face observatie pt ca deja stim cand gresim,stim ce am facut bine si ce nu. Am analizat totul inaintea tuturor. De asta nu ne place sa ni se faca observatie,pt ca stim deja:). Gelosi da,dar doar cu motiv,foarte fideli,mai ales cand avem siguranta ca si persoana cu care suntem intr-o relatie este fidela. Putem fi si infideli,dar foarte rar. Nu e nevoie sa cuceresti inima unei fecioare.Daca esti naturala,un barbat fecioara se va indragosti automat de tine.Bine,trebuie sa ai si putin(mai mult) creier,si sa nu fii chiar cea mai urata.Nu stiu daca suntem ideali din mai multe puncte de vedere,dar daca vrei o relatie serioasa,o casnicie,siguranta(sentimentala si financiara),aici da,suntem ideali.
Sper ca te-am lamurit cat de cat:)

Ai mare dreptate. Dar ceilalti ne invidiaza pentru inteligenta noastra.
Sarikiz
Postat pe 5 Octombrie 2012 18:08
Si eu sunt tot zodia gemeni sunt cãsãtoritã de 3 ani cu el o nebunie minciuni ,falsitate ,cat este bine PTR el datorii pe ascuns Oho si multe altele si daca ceva nu merge tu!tu!esti devinã PTR tot ce i se întâmpla ,curând o sa divorțez ffffff greu
Dydya-222
Postat pe 9 Mai 2014 03:59
Va alegeti barbatii in functie de zodie interesant
-Iulya
Postat pe 9 Mai 2014 17:32
Sunt impreuna cu un barbat fecioara.... Eu sunt scorpioanca :) Il cunosc de mai mult de 5 ani , am fost impreuna si apoi ne-am despartit din motive copilaresti. Fiecare a mers pe drumul sau dar am ramas amici. Anul trecut dupa ( 2-3 ani de cand eram despartiti , in tot acest timp el era in strainatate lucrand) Daca pana atunci vorbeam o data la cateva luni asa ca doi amici , mai ales ca eu nu ii dadeam atentie si de multe ori nici nu raspundeam la telefon. Intr-o zi ma sunat si nu stiu cum dar am raspuns si am vorbit si ne-am dat seama ca in tot acest timp fiecare isi cauta persoana pottivita ( sufletul pereche ) . Iar dupa cateva luni de amicitie am hotarat sa mai incercam odata , candindu-ne ca acum suntem mai maturi si ca ar trebui sa ne acceptam DESTINUL . Ne-am reindragostit unul de altul chiar daca in tot acest timp nu ne-am uitat. Pot sa spun ca sunt fericita ca mi-am regasit sufletul pereche. Consider ca nu toate fecioarele sunt la fel , conteaza foarte mult cei. 7 ani de acasa , ;) conteaza cum sti sa ii vorbesti si sa ii dai de inteles ca nu doar el este important . Avem o relatie deschisa , atunci cand ne deranjeaza ceva spunem in fata chiar daca doare. Eu fiind scorpioanca si NU suport MINCIUNILE iar el stie ca orice gresala nu IERT . Trebuie sa sti cum sa le vorbesti si sa le arati ca si ei sunt importanti dar sa nu exagereze. Iar eu cam de fiecare data am dreptate :) Nu sunt egoisti daca iubesc si se simt iubiti. Ei se considera cei mai cei .... dar intotdeauna conteaza sa fie armonie . Trebuie sa stie de la inceput ce vor si sa realizeze ca intro relatie conteaza foarte mult RESPECTUL. Nu sunt atrasi de femeile se ofera pe tava ci de cele care se lasa greu . Sunt foarte atentii la detalii si foarte grijulii. Le plac curatenia si sunt in stare sa te ajute la nevoie. Dar cum am spus conteaza cei 7 ani de acasa .
Asa ca fetelor nu va lasati si aratatile ca inainte de toate sunteti FEMEI si ca trebuie sa se comporte ca atare.
ela31
Postat pe 28 Iulie 2014 11:25
Dupã încã 2 ani de cãsãtorie te face praf Emoțional greu greu f.ffff greu sa fii un pic sado-maso sa rezisti ca mine ,azi zic ca divorțez iar mâine aștept cu nerãbdare sa vad ce mai minte ,ce mai e in capul lui
Dydya-222
Postat pe 4 August 2014 01:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
s-a apucat cineva de invatat? 9 De la: Narcisa_Ana 5 Aprilie 2009 11:22
eu Berbec-el Rac si plus inca una Balanta ! 14 De la: kudika226541 19 Ianuarie 2011 16:58
dar despre pesti si gemine ce puteti spune? 4 De la: marilenaionela 14 Martie 2009 18:58
eu scorpion ea taur 8 De la: annamarya85 12 Ianuarie 2011 13:00
oare m-am indragostit?sau e doar o simpla atractie? 9 De la: blaa 19 Martie 2010 22:19