Setari Cookie-uri

Va verificati iubitul?

E o problema între mine si prietenul meu, el are o amicã cu care cândva a vrut a fie si pentru ca a plecat la bucuresti nu a mai putut.Ei vorbesc de un an jumatate de când e cu mine ne am întâlnit de 3 ori .Eu iam interzis sa vorbeascã cu ea pentru ca mi se pãrea o apropriere între ei ,deoarece intro searã el vorbise cu ea sa iesim in oras eu nu am vrut si el dupã câteva rugãminți a sp ca se duce doar el cu ea,si când a plecat o data la Bucuresti unde sta si a plecat in legãturã cu serviciu vroiam sa vorbesc cu el la 9-9:22 iar el vorbea cu cineva când a venit acasã l am controlat pe telefon iar apelul era sters l am intrebat iar el ma mințit! Si de atunci nu mai am incredere in el si trãiesc cu frica asta mereu si il controlez ...el mai îmi spune ca el niciodatã nu va renunța la prietenia lui cu fata aia !
kudika_936226
Postat pe 24 Octombrie 2015 07:37
De la: kudika_936226, la data 2015-10-24 07:37:52E o problema între mine si prietenul meu, el are o amicã cu care cândva a vrut a fie si pentru ca a plecat la bucuresti nu a mai putut.Ei vorbesc de un an jumatate de când e cu mine ne am întâlnit de 3 ori .Eu iam interzis sa vorbeascã cu ea pentru ca mi se pãrea o apropriere între ei ,deoarece intro searã el vorbise cu ea sa iesim in oras eu nu am vrut si el dupã câteva rugãminți a sp ca se duce doar el cu ea,si când a plecat o data la Bucuresti unde sta si a plecat in legãturã cu serviciu vroiam sa vorbesc cu el la 9-9:22 iar el vorbea cu cineva când a venit acasã l am controlat pe telefon iar apelul era sters l am intrebat iar el ma mințit! Si de atunci nu mai am incredere in el si trãiesc cu frica asta mereu si il controlez ...el mai îmi spune ca el niciodatã nu va renunța la prietenia lui cu fata aia !



Cu cat ii vei interzice contactul cu acea tanara, cu atat se va ambitiona si va insista in directia respectiva!!!Daca as fi in locul tau, i-as da libertate definitiva in a iesi cu persoana respectiva, astfel de barbati nu merita niciun strop de atentie din partea unei femei!!Barbatii sunt maestrii in jocurile cu mai multe partenere, simultan, deci nu iti mai face probleme, vezi-ti de viata ta!!!Nu vei avea, niciodata, un partener fidel si loial intr-un barbat mincinos!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Octombrie 2015 08:03
De la: kudika_936226, la data 2015-10-24 07:37:52E o problema între mine si prietenul meu, el are o amicã cu care cândva a vrut a fie si pentru ca a plecat la bucuresti nu a mai putut.Ei vorbesc de un an jumatate de când e cu mine ne am întâlnit de 3 ori .Eu iam interzis sa vorbeascã cu ea pentru ca mi se pãrea o apropriere între ei ,deoarece intro searã el vorbise cu ea sa iesim in oras eu nu am vrut si el dupã câteva rugãminți a sp ca se duce doar el cu ea,si când a plecat o data la Bucuresti unde sta si a plecat in legãturã cu serviciu vroiam sa vorbesc cu el la 9-9:22 iar el vorbea cu cineva când a venit acasã l am controlat pe telefon iar apelul era sters l am intrebat iar el ma mințit! Si de atunci nu mai am incredere in el si trãiesc cu frica asta mereu si il controlez ...el mai îmi spune ca el niciodatã nu va renunța la prietenia lui cu fata aia !




EI sunt intr-o relatie de un an jumate , toate bune si frumoase , Tu te-ai intalnit cu el doar de 3 ori dar consideri ca tu esti cea care are o relatie cu el ...iti inteleg "frica" ..doar ca ti-ai asumat singura locul 2 in aceasta relatie
kudika_988778
Postat pe 24 Octombrie 2015 16:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DESPRE PERFECTIUNE 33 De la: greierash_is_back 22 Noiembrie 2009 19:54
KUDIKA-S.O.S- nemultumiri,sugestii si colaborare .... 92 De la: Adela12 5 Ianuarie 2009 22:43
nu pot lua o decizie... 106 De la: alexxx12000 11 Martie 2009 19:05
ce as putea face? 8 De la: smigal 10 Martie 2009 16:28
Nu ma descurc... 26 De la: krissy_3 20 Octombrie 2011 03:43